Clasificación do Campionato do Mundo 2020

Clasificación do Campionato do Mundo 2020


Clasificación do Campionato do Mundo 2020

DESDE A MANO DE EUROSPORT CHEGAMOS A CASA

O DÍA DO XUÍZO FINAL

Clasificación do Campionato do Mundo 2020

Dende o martes 21 ao martes 29 de xullo

Todo o torneo en Eurosport 1 e Eurosport 2

Clasificación do Campionato do Mundo 2020

O martes 21 En xullo comeza o Mundial de clasificación 2020

Por primeira vez en directo en Eurosport TV

Estas cualificacións celébranse no Instituto Inglés do Deporte de Sheffield (Inglaterra), ata o martes 28 de xullo.

Clasificación do Campionato do Mundo 2020

Clasificación do Campionato do Mundo 2020

A continuación podes consultar os horarios de Eurosport e Eurosport 2 para poder seguir as eliminatorias do Campionato Mundial 2020 en vivo rigoroso:

Clasificación do Campionato do Mundo 2020

Tamén tes a opción de seguir as eliminatorias do Campionato Mundial 2020 a través de Eurosport Player e poder escoller ou ver ao mesmo tempo (con dous dispositivos, Tablet, PC, Coche) viven as dúas mesas, un auténtico deleite para o espectador. E, a opción de ver os partidos con demora, na súa sección 'BAIXO DEMANDA'

Clasificación do Campionato do Mundo 2020

Sergio Manuel Gutiérrez, Arturo Pérez, Martín Pérez, Rubén Fernández, Francisco Sánchez Ruiz e David Alcaide, será o encargado da narración e comentarios dos clasificadores do Campionato do Mundo 2020 e Eurosport e Eurosport Player

O 16 gañadores da última rolda, terá un lugar para a fase final en The Crucible Theatre.

Clasificación do Campionato do Mundo 2020

No seguinte enlace podes consultar as datas do Campionato do Mundo 2020

CALENDARIO DE TEMPORADA 2019/20

Sesións e resultados

PRIMEIRO RONDO

MARTES 21 Xullo

17 14:30 Chen Feilong 6 en 2 Aaron Hill
18 14:30 Riley Parsons 1 en 6 Hayden Staniland
19 14:30 Kacper Filipiak 6 en 3 Andrew Pagett
20 14:30 David Lilley 4 en 6 Antoni Kowalski
21 14:30 Jamie O´Neill 6 en 5 Oliver Brown
22 14:30 Eden sharav 6 en 3 Daniel Womersley
23 14:30 Andy Hicks 6 en 3 Reanne Evans
24 14:30 Jackson páxina 6 en 3 Chae Ross
25 20:00 Si Jiahui 2 en 6 Ross Muir
26 20:00 Jimmy White 6 en 3 Ivan Kakovskii
27 20:00 Soheil Vahedi 1 en 6 Allan Taylor
28 20:00 Duane Jones 6 en 1 Christopher Keogan
29 20:00 Rod Lawler 6 en 5 Ross Bulman
30 20:00 Adam Stefanow 5 en 6 Tyler Rees
31 20:00 Ashley Hugill 4 en 6 Wu Yize
32 20:00 Kishan h hirani 6 en 5 Robin Casco

PRIMEIRO RONDO

Mércores 22 Xullo

1 14:30 Mitchell Mann 6 en 2 Paul S Davison
2 14:30 Lukas Kleckers .. en .. Sydney Wilson
3 14:30 Castelo de Billy Joe 5 en 6 Rory McLeod
4 14:30 Barry Pinches 6 en 0 Dean Young
5 14:30 Peter Lines 6 en 1 Connor Benzey
6 14:30 Gerard Greene 6 en 1 Brian Ochoiski
7 14:30 Fraser Patrick 6 en 1 Sean Maddocks
8 14:30 Thor Chuan Leong 6 en 3 Iulian Boiko
9 20:00 Hammad Miah | 6 en 5 Florian Oursle
10 20:00 Amén .. en .. Hamza Akbar
11 20:00 Igor Figueiredo 5 en 6 Ian Preece
12 20:00 Simon Lichtenberg 6 en 2 Adam Duffy
13 20:00 Brandon Sargeant 2 en 6 Jake Nicholson
14 20:00 James Cahill 2 en 6 Ben Mertens
15 20:00 Alex Borg 6 en 4 Patrick Whelan
16 20:00 Fan Zhengyi 6 en 4 Dylan Emery

SEGUNDA RONDA

XOVES 23 Xullo

57 14:30 Ashley Carty 6 en 4 Ross Muir
58 14:30 Michael Georgiou 4 en 6 Jimmy White
59 14:30 Lee Walker 1 en 6 Allan Taylor
60 14:30 Joe O´Connor 6 en 3 Duane Jones
61 14:30 Fergal O'Brien 6 en 3 Rod Lawler
62 14:30 Alfie Burden 6 en 3 Tyler Rees
63 14:30 Robbie Williams 4 en 6 Wu Yize
64 14:30 Louis Heathcote 6 en 3 Kishan h hirani
49 20:00 Alexander Ursenbacher 6 en 1 Chen Feilong
50 20:00 Andrew Higginson 6 en 0 Hayden Staniland
51 20:00 Mike Dunn 6 en 5 Kacper Filipiak
52 20:00 Elliot Slessor 6 en 2 Antoni Kowalski
53 20:00 Michael White 6 en 5 Jamie O´Neill
54 20:00 Nigel de Bond 3 en 6 Eden sharav
55 20:00 Sam Craigie 6 en 0 Andy Hicks
56 20:00 Harvey Chandler 2 en 6 Jackson páxina

SEGUNDA RONDA

VENRES 24 Xullo

41 14:30 David Graza 6 en 1 Hammad Miah |
42 14:30 Martin Gould 6 en 0 Amén
43 14:30 John J Astley 5 en 6 Ian Preece
44 14:30 Mark Joyce 6 en 3 Simon Lichtenberg
45 14:30 Como Jones 6 en 2 Jake Nicholson
46 14:30 Sam Baird 6 en 4 Ben Mertens
47 14:30 Liam Highfield 6 en 1 Alex Borg
48 14:30 Dominic Dale 6 en 4 Fan Zhengyi
33 20:00 Jamie Clarke 6 en 1 Mitchell Mann
34 20:00 Akani soleado 6 en 2 Lukas Kleckers
35 20:00 Jordan Brown 6 en 1 Rory McLeod
36 20:00 Craig Steadman 5 en 6 Barry Pinches
37 20:00 Luo Honghao 6 en 5 Peter Lines
38 20:00 Oliver Lines 2 en 6 Gerard Greene
39 20:00 Ken Doherty 6 en 4 Fraser Patrick
40 20:00 Ian Burns 6 en 2 Thor Chuan Leong

TERCEIRO RONDO

SÁBADO 25 Xullo

81 14:30 Gary Wilson 3 en 6 Alexander Ursenbacher
82 14:30 Daniel Wells 5 en 6 Andrew Higginson
83 14:30 Martin O´Donnell 6 en 4 Mike Dunn
84 14:30 Ben Woollaston 1 en 6 Elliot Slessor
85 14:30 Noppon Saengkham 6 en 4 Michael White
86 14:30 Lyu haotiano 2 en 6 Eden sharav
87 14:30 Anthony Hamilton 6 en 3 Sam Craigie
88 14:30 Scott Donaldson 6 en 3 Jackson páxina
89 20:00 Jimmy Robertson 4 en 6 Ashley Carty
90 20:00 Robert Milkins 6 en 1 Jimmy White
91 20:00 Matthew Vendido 6 en 3 Allan Taylor
92 20:00 Kurt Maflin 6 en 5 Joe O´Connor
93 20:00 Luca Brecel 5 en 6 Fergal O'Brien
94 20:00 Liang Wenbo 6 en 2 Alfie Burden
95 20:00 Alan McManus 6 en 3 Wu Yize
96 20:00 Alí Carter 3 en 6 Louis Heathcote

TERCEIRO RONDO

DOMINGO 26 Xullo

65 14:30 Joe Perry 4 en 6 Jamie Clarke
66 14:30 Tian Pengfei 3 en 6 Akani soleado
67 14:30 Hossein Vafaei 5 en 6 Jordan Brown
68 14:30 Ryan Día 6 en 4 Barry Pinches
69 14:30 Stuart Carrington 6 en 4 Luo Honghao
70 14:30 Tom Ford 6 en 3 Gerard Greene
71 14:30 Mark King 6 en 3 Ken Doherty
72 14:30 Michael Holt 3 en 6 Ian Burns
73 20:00 Graeme Dott 6 en 0 David Graza
74 20:00 Chris Wakelin 4 en 6 Martin Gould
75 20:00 Matthew Stevens 6 en 4 Ian Preece
76 20:00 Ricky Walden 6 en 3 Mark Joyce
77 20:00 Anthony McGill 6 en 1 Como Jones
78 20:00 Mark Davis 4 en 6 Sam Baird
79 20:00 Lu Ning 5 en 6 Liam Highfield
80 20:00 Thepchaiya Un-Nooh 6 en 1 Dominic Dale

CUARTO RONDO

LUNS 27 Xullo

O DÍA DO XUÍZO FINAL

PRIMEIRA SESIÓN
105 14:00 Alexander Ursenbacher 7 en 2 Andrew Higginson
106 14:00 Martin O´Donnell 1 en 8 Elliot Slessor
107 14:00 Noppon Saengkham 7 en 2 Eden sharav
108 14:00 Anthony Hamilton 5 en 4 Scott Donaldson
109 14:00 Ashley Carty 6 en 3 Robert Milkins
110 14:00 Matthew Vendido 1 en 8 Kurt Maflin
111 14:00 Fergal O'Brien 4 en 5 Liang Wenbo
112 14:00 Alan McManus 6 en 3 Louis Heathcote
SEGUNDA SESIÓN
105 20:00 Alexander Ursenbacher 10 en 8 Andrew Higginson
106 20:00 Martin O´Donnell 3 en 10 Elliot Slessor
107 20:00 Noppon Saengkham 10 en 2 Eden sharav
108 20:00 Anthony Hamilton 10 en 5 Scott Donaldson
109 20:00 Ashley Carty 10 en 8 Robert Milkins
110 20:00 Matthew Vendido 1 en 10 Kurt Maflin
111 20:00 Fergal O'Brien 9 en 10 Liang Wenbo
112 20:00 Alan McManus 10 en 5 Louis Heathcote

CUARTO RONDO

MARTES 28 Xullo

O DÍA DO XUÍZO FINAL

PRIMEIRA SESIÓN
97 14:00 Jamie Clarke 6 en 3 Akani soleado
98 14:00 Jordan Brown 5 en 4 Ryan Día
99 14:00 Stuart Carrington 5 en 4 Tom Ford
100 14:00 Mark King 3 en 6 Ian Burns
101 14:00 Graeme Dott 3 en 6 Martin Gould
102 14:00 Matthew Stevens 5 en 4 Ricky Walden
103 14:00 Anthony McGill 8 en 1 Sam Baird
104 14:00 Liam Highfield 3 en 6 Thepchaiya Un-Nooh
SEGUNDA SESIÓN
97 20:00 Jamie Clarke 10 en 7 Akani soleado
98 20:00 Jordan Brown 10 en 6 Ryan Día
99 20:00 Stuart Carrington 8 en 10 Tom Ford
100 20:00 Mark King 10 en 6 Ian Burns
101 20:00 Graeme Dott 6 en 10 Martin Gould
102 20:00 Matthew Stevens 10 en 5 Ricky Walden
103 20:00 Anthony McGill 10 en 1 Sam Baird
104 20:00 Liam Highfield 7 en 10 Thepchaiya Un-Nooh

 

 

 

Ver tamén

Abrir Gibraltar 2020

SERIE EUROPEA - GIBRALTAR ABERTA 2020 VIVO E EXCLUSIVO EN EUROSPORT De …