Classificacions del Campionat Mundial 2020

Classificacions del Campionat Mundial 2020


Classificacions del Campionat Mundial 2020

DE LA MÀ DE EUROSPORT ENS ARRIBA A CASA

EL DIA DEL JUDICI FINAL

Classificacions del Campionat Mundial 2020

Des de dimarts 21 a dimarts 29 de juliol

El torneig íntegre en Eurosport 1 i Eurosport 2

Classificacions del Campionat Mundial 2020

dimarts 21 de juliol arrenca el World Championship Qualifiers 2020

Per primera vegada en directe a Eurosport TV

Aquestes classificatòries se celebren a l'English Institute of Sport de Sheffield (Anglaterra), fins dimarts 28 de juliol.

Classificacions del Campionat Mundial 2020

Classificacions del Campionat Mundial 2020

A continuació podeu consultar els horaris d'Eurosport i Eurosport 2 per poder seguir el World Championship Qualifiers 2020 en rigorós directe:

Classificacions del Campionat Mundial 2020

També teniu l'opció de seguir la World Championship Qualifiers 2020 a través d'Eurosport Player i poder escollir o veure alhora (amb dos dispositius, Tableta, Pc, El cotxe) les dues taules en directe, un veritable luxe per a l'espectador. I, l'opció de poder visualitzar els partits en diferit, en el seu apartat de 'SOTA DEMANDA'

Classificacions del Campionat Mundial 2020

Sergio Manuel Gutiérrez, Arturo Pérez, Martín Pérez, Rubén Fernández, Francisco Sánchez Ruiz i David Alcaide, seran els encarregats de la narració i els comentaris de la World Championship Qualifiers 2020 i Eurosport i Eurosport Player

els 16 guanyadors de l'última ronda, tindran plaça per a la fase final a El Teatre Crucible.

Classificacions del Campionat Mundial 2020

En el següent Link podeu comprovar les dates de l'World Championship 2020

CALENDARI TEMPORADA 2019/20

SESSIONS I RESULTATS

PRIMERA RONDA

DIMARTS 21 JULIOL

17 14:30 Chen Feilong 6 en 2 Aaron Hill
18 14:30 Riley Parsons 1 en 6 Hayden Staniland
19 14:30 Kacper Filipiak 6 en 3 Andrew Pagett
20 14:30 David Lilley 4 en 6 Antoni Kowalski
21 14:30 Jamie O´Neill 6 en 5 Oliver Brown
22 14:30 Eden sharav 6 en 3 Daniel Womersley
23 14:30 Andy Hicks 6 en 3 Reanne Evans
24 14:30 Jackson Pàgina 6 en 3 Chae Ross
25 20:00 Si Jiahui 2 en 6 Ross Muir
26 20:00 Jimmy White 6 en 3 Ivan Kakovskii
27 20:00 Soheil Vahedi 1 en 6 Allan Taylor
28 20:00 Duane Jones 6 en 1 Christopher Keogan
29 20:00 De Rod Lawler 6 en 5 Ross Bulman
30 20:00 Adam Stefanow 5 en 6 Tyler Rees
31 20:00 Ashley Hugill 4 en 6 Wu Yize
32 20:00 Kishan h hirani 6 en 5 Robin casc

PRIMERA RONDA

DIMECRES 22 JULIOL

1 14:30 Mitchell Mann 6 en 2 Paul S Davison
2 14:30 Lukas Kleckers .. en .. Sydney Wilson
3 14:30 Billy Joe Castle 5 en 6 Rory McLeod
4 14:30 Barry Punxis 6 en 0 Dean Young
5 14:30 Peter Línies 6 en 1 Connor Benzey
6 14:30 Gerard Greene 6 en 1 Brian Ochoiski
7 14:30 Fraser Patrick 6 en 1 Sean Maddocks
8 14:30 Thor Chuan Leong 6 en 3 Iulian Boiko
9 20:00 Hammad Miah | 6 en 5 Florian Nuessle
10 20:00 Amén .. en .. Hamza Akbar
11 20:00 Igor Figueiredo 5 en 6 Ian Preece
12 20:00 Simon Lichtenberg 6 en 2 Adam Duffy
13 20:00 Brandon Sargeant 2 en 6 Jake Nicholson
14 20:00 James Cahill 2 en 6 Ben Mertens
15 20:00 Alex Borg 6 en 4 Patrick Whelan
16 20:00 Fan Zhengyi 6 en 4 Dylan Emery

SEGONA RONDA

DIJOUS 23 JULIOL

57 14:30 Ashley Carty 6 en 4 Ross Muir
58 14:30 Michael Georgiou 4 en 6 Jimmy White
59 14:30 Lee Walker 1 en 6 Allan Taylor
60 14:30 Joe O´Connor 6 en 3 Duane Jones
61 14:30 Fergal O'Brien 6 en 3 De Rod Lawler
62 14:30 Alfie Càrrega 6 en 3 Tyler Rees
63 14:30 Robbie Williams 4 en 6 Wu Yize
64 14:30 Louis Heathcote 6 en 3 Kishan h hirani
49 20:00 Alexander Ursenbacher 6 en 1 Chen Feilong
50 20:00 Andrew Higginson 6 en 0 Hayden Staniland
51 20:00 Mike Dunn 6 en 5 Kacper Filipiak
52 20:00 Elliot Slessor 6 en 2 Antoni Kowalski
53 20:00 Michael White 6 en 5 Jamie O´Neill
54 20:00 Nigel Bond 3 en 6 Eden sharav
55 20:00 Sam Craigie 6 en 0 Andy Hicks
56 20:00 Harvey Chandler 2 en 6 Jackson Pàgina

SEGONA RONDA

DIVENDRES 24 JULIOL

41 14:30 David Gracia 6 en 1 Hammad Miah |
42 14:30 Martin Gould 6 en 0 Amén
43 14:30 John J Astley 5 en 6 Ian Preece
44 14:30 Mark Joyce 6 en 3 Simon Lichtenberg
45 14:30 Com Jones 6 en 2 Jake Nicholson
46 14:30 Sam Baird 6 en 4 Ben Mertens
47 14:30 Liam Highfield 6 en 1 Alex Borg
48 14:30 Dominic Dóna-li 6 en 4 Fan Zhengyi
33 20:00 Jamie Clarke 6 en 1 Mitchell Mann
34 20:00 Assolellat Akani 6 en 2 Lukas Kleckers
35 20:00 Jordan Brown 6 en 1 Rory McLeod
36 20:00 Craig Steadman 5 en 6 Barry Punxis
37 20:00 Luo Honghao 6 en 5 Peter Línies
38 20:00 Oliver Línies 2 en 6 Gerard Greene
39 20:00 Ken Doherty 6 en 4 Fraser Patrick
40 20:00 Ian Burns 6 en 2 Thor Chuan Leong

TERCERA RONDA

DISSABTE 25 JULIOL

81 14:30 Gary Wilson 3 en 6 Alexander Ursenbacher
82 14:30 Daniel Wells 5 en 6 Andrew Higginson
83 14:30 Martin O´Donnell 6 en 4 Mike Dunn
84 14:30 Ben Woollaston 1 en 6 Elliot Slessor
85 14:30 Noppon Saengkham 6 en 4 Michael White
86 14:30 Lyu haotian 2 en 6 Eden sharav
87 14:30 Anthony Hamilton 6 en 3 Sam Craigie
88 14:30 De Scott Donaldson 6 en 3 Jackson Pàgina
89 20:00 Jimmy Robertson 4 en 6 Ashley Carty
90 20:00 Robert Milkins 6 en 1 Jimmy White
91 20:00 Mateo Venut 6 en 3 Allan Taylor
92 20:00 Kurt Maflin 6 en 5 Joe O´Connor
93 20:00 Luca Brecel 5 en 6 Fergal O'Brien
94 20:00 Liang Wenbo 6 en 2 Alfie Càrrega
95 20:00 Alan McManus 6 en 3 Wu Yize
96 20:00 Ali Carter 3 en 6 Louis Heathcote

TERCERA RONDA

DIUMENGE 26 JULIOL

65 14:30 Joe Perry 4 en 6 Jamie Clarke
66 14:30 Tian Pengfei 3 en 6 Assolellat Akani
67 14:30 Hossein Vafaei 5 en 6 Jordan Brown
68 14:30 Ryan Day 6 en 4 Barry Punxis
69 14:30 Stuart Carrington 6 en 4 Luo Honghao
70 14:30 Tom Ford 6 en 3 Gerard Greene
71 14:30 Mark King 6 en 3 Ken Doherty
72 14:30 Michael Holt 3 en 6 Ian Burns
73 20:00 Graeme Dott 6 en 0 David Gracia
74 20:00 Chris Wakelin 4 en 6 Martin Gould
75 20:00 Mateo Stevens 6 en 4 Ian Preece
76 20:00 Ricky Walden 6 en 3 Mark Joyce
77 20:00 Anthony McGill 6 en 1 Com Jones
78 20:00 Mark Davis 4 en 6 Sam Baird
79 20:00 Lu Ning 5 en 6 Liam Highfield
80 20:00 Thepchaiya Un-Nooh 6 en 1 Dominic Dóna-li

QUARTA RONDA

DILLUNS 27 JULIOL

EL DIA DEL JUDICI FINAL

PRIMERA SESSIÓ
105 14:00 Alexander Ursenbacher 7 en 2 Andrew Higginson
106 14:00 Martin O´Donnell 1 en 8 Elliot Slessor
107 14:00 Noppon Saengkham 7 en 2 Eden sharav
108 14:00 Anthony Hamilton 5 en 4 De Scott Donaldson
109 14:00 Ashley Carty 6 en 3 Robert Milkins
110 14:00 Mateo Venut 1 en 8 Kurt Maflin
111 14:00 Fergal O'Brien 4 en 5 Liang Wenbo
112 14:00 Alan McManus 6 en 3 Louis Heathcote
SEGONA SESSIÓ
105 20:00 Alexander Ursenbacher 10 en 8 Andrew Higginson
106 20:00 Martin O´Donnell 3 en 10 Elliot Slessor
107 20:00 Noppon Saengkham 10 en 2 Eden sharav
108 20:00 Anthony Hamilton 10 en 5 De Scott Donaldson
109 20:00 Ashley Carty 10 en 8 Robert Milkins
110 20:00 Mateo Venut 1 en 10 Kurt Maflin
111 20:00 Fergal O'Brien 9 en 10 Liang Wenbo
112 20:00 Alan McManus 10 en 5 Louis Heathcote

QUARTA RONDA

DIMARTS 28 JULIOL

EL DIA DEL JUDICI FINAL

PRIMERA SESSIÓ
97 14:00 Jamie Clarke 6 en 3 Assolellat Akani
98 14:00 Jordan Brown 5 en 4 Ryan Day
99 14:00 Stuart Carrington 5 en 4 Tom Ford
100 14:00 Mark King 3 en 6 Ian Burns
101 14:00 Graeme Dott 3 en 6 Martin Gould
102 14:00 Mateo Stevens 5 en 4 Ricky Walden
103 14:00 Anthony McGill 8 en 1 Sam Baird
104 14:00 Liam Highfield 3 en 6 Thepchaiya Un-Nooh
SEGONA SESSIÓ
97 20:00 Jamie Clarke 10 en 7 Assolellat Akani
98 20:00 Jordan Brown 10 en 6 Ryan Day
99 20:00 Stuart Carrington 8 en 10 Tom Ford
100 20:00 Mark King 10 en 6 Ian Burns
101 20:00 Graeme Dott 6 en 10 Martin Gould
102 20:00 Mateo Stevens 10 en 5 Ricky Walden
103 20:00 Anthony McGill 10 en 1 Sam Baird
104 20:00 Liam Highfield 7 en 10 Thepchaiya Un-Nooh

 

 

 

Vegi també

Gibraltar obert 2020

SÈRIE EUROPEA - GIBRALTAR OBERT 2020 EN DIRECTE I EN EXCLUSIVA A EUROSPORT Des del …