Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

Munduko Txapelketako sailkapenak 2020


Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

DE LA MANO DE EUROSPORT NOS LLEGA A CASA

AZKEN EPAITEGIAREN EGUNA

Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

Astearteaz geroztik 21 asteartera 29 uztailaren uztailean

Txapelketa osoa Eurosporten 1 eta Eurosport 2

Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

Asteartea 21 Uztailean hasiko dira Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

Por primera vez en directo en Eurosport TV

Titulu horiek Sheffield-eko Ingeles Institutuko Kirolean egiten dira (Ingalaterra), Asteartera arte 28 uztailaren uztailean.

Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

Jarraian, Eurosport eta Eurosport ordutegiak kontsulta ditzakezu 2 Munduko Txapelketako sailkapenak jarraitu ahal izateko 2020 zuzeneko zorrotzetan:

Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

Munduko Txapelketako sailkapenak jarraitzeko aukera ere baduzu 2020 Eurosport Player-en bidez eta aldi berean aukeratzeko edo ikusteko gai izan (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahaiak bizi dira, un verdadero lujo para el espectador. Y, la opción de poder visualizar los partidos en diferido, bere atalean 'ESKARIAREN ARABERA'

Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

Sergio Manuel Gutierrez, Arturo Pérez, Martín Pérez, Rubén Fernández, Francisco Sánchez Ruiz eta David Alcaide, Munduko Txapelketako sailkatuen narrazioaz eta iruzkinez arduratuko da 2020 eta Eurosport eta Eurosport jokalaria

The 16 azken txanda irabazleak, azken faserako lekua izango du Gurutzearen antzokia.

Munduko Txapelketako sailkapenak 2020

En el siguiente Link podéis comprobar las fechas del World Championship 2020

AURKAKO EGUTEGIA 2019/20

SAIOAK ETA EMAITZAK

LEHENENGO TXANDA

ASTEARTEA 21 UZTAILAK

17 14:30 Chen Feilong 6 in 2 Aaron Hill
18 14:30 Riley Parsons 1 in 6 Hayden Staniland
19 14:30 Kacper Filipiak 6 in 3 Andrew Pagett
20 14:30 David Lilley 4 in 6 Antoni Kowalski
21 14:30 Jamie O´Neill 6 in 5 Oliver Brown
22 14:30 Eden Sharav 6 in 3 Daniel Womersley
23 14:30 Andy Hicks 6 in 3 Reanne Evans
24 14:30 Jackson Page 6 in 3 Chae Ross
25 20:00 Si Jiahui 2 in 6 Ross Muir
26 20:00 Jimmy White 6 in 3 Ivan Kakovskii
27 20:00 Soheil Vahedi 1 in 6 Allan Taylor
28 20:00 Duane Jones 6 in 1 Christopher Keogan
29 20:00 Rod Lawler 6 in 5 Ross Bulman
30 20:00 Adam Stefanow 5 in 6 Tyler Rees
31 20:00 Ashley Hugill 4 in 6 Wu Yize
32 20:00 Kishan h hirani 6 in 5 Robin Hull

LEHENENGO TXANDA

ASTEAZKENA 22 UZTAILAK

1 14:30 Mitchell Mann 6 in 2 Paul S Davison
2 14:30 Lukas Kleckers .. in .. Sydney Wilson
3 14:30 Billy Joe Castle 5 in 6 Rory McLeod
4 14:30 Barry atximur 6 in 0 Dean Young
5 14:30 Peter Lines 6 in 1 Connor Benzey
6 14:30 Gerard Greene 6 in 1 Brian Ochoiski
7 14:30 Fraser Patrick 6 in 1 Sean Maddocks
8 14:30 Thor Chuan Leong 6 in 3 Iulian Boiko
9 20:00 Hammad Miah | 6 in 5 Florian Oursle
10 20:00 Amen .. in .. Hamza Akbar
11 20:00 Igor Figueiredo 5 in 6 Ian Preece
12 20:00 Simon Lichtenberg 6 in 2 Adam Duffy
13 20:00 Brandon Sargeant 2 in 6 Jake Nicholson
14 20:00 James Cahill 2 in 6 Ben Mertens
15 20:00 Alex Borg 6 in 4 Patrick Whelan
16 20:00 Fan Zhengyi 6 in 4 Dylan Emery

BIGARREN TXANDA

OSTEGUNA 23 UZTAILAK

57 14:30 Ashley Carty 6 in 4 Ross Muir
58 14:30 Michael Georgiou 4 in 6 Jimmy White
59 14:30 Lee Walker 1 in 6 Allan Taylor
60 14:30 Joe O´Connor 6 in 3 Duane Jones
61 14:30 Fergal O'Brien 6 in 3 Rod Lawler
62 14:30 Alfie Burden 6 in 3 Tyler Rees
63 14:30 Robbie Williams 4 in 6 Wu Yize
64 14:30 Louis Heathcote 6 in 3 Kishan h hirani
49 20:00 Alexander Ursenbacher 6 in 1 Chen Feilong
50 20:00 Andrew Corraliza 6 in 0 Hayden Staniland
51 20:00 Mike Dunn 6 in 5 Kacper Filipiak
52 20:00 Elliot Slessor 6 in 2 Antoni Kowalski
53 20:00 Michael White 6 in 5 Jamie O´Neill
54 20:00 Nigel Bond 3 in 6 Eden Sharav
55 20:00 Sam Craigie 6 in 0 Andy Hicks
56 20:00 Harvey Chandler 2 in 6 Jackson Page

BIGARREN TXANDA

OSTIRALA 24 UZTAILAK

41 14:30 David Grace 6 in 1 Hammad Miah |
42 14:30 Martin Gould 6 in 0 Amen
43 14:30 John J Astley 5 in 6 Ian Preece
44 14:30 Mark Joyce 6 in 3 Simon Lichtenberg
45 14:30 Jones bezala 6 in 2 Jake Nicholson
46 14:30 Sam Baird 6 in 4 Ben Mertens
47 14:30 Liam HIGHFIELD 6 in 1 Alex Borg
48 14:30 Dominic Dale 6 in 4 Fan Zhengyi
33 20:00 Jamie Clarke 6 in 1 Mitchell Mann
34 20:00 Eguzkitsua Akani 6 in 2 Lukas Kleckers
35 20:00 Jordan Brown 6 in 1 Rory McLeod
36 20:00 Craig Steadman 5 in 6 Barry atximur
37 20:00 Luo Honghao 6 in 5 Peter Lines
38 20:00 Oliver Lines 2 in 6 Gerard Greene
39 20:00 Ken Doherty 6 in 4 Fraser Patrick
40 20:00 Ian Burns 6 in 2 Thor Chuan Leong

HIRUGARREN TXANDA

LARUNBATA 25 UZTAILAK

81 14:30 Gary Wilson 3 in 6 Alexander Ursenbacher
82 14:30 Daniel Wells 5 in 6 Andrew Corraliza
83 14:30 Martin O´Donnell 6 in 4 Mike Dunn
84 14:30 Ben Woollaston 1 in 6 Elliot Slessor
85 14:30 Noppon Saengkham 6 in 4 Michael White
86 14:30 Lyu Haotian 2 in 6 Eden Sharav
87 14:30 Anthony Hamilton 6 in 3 Sam Craigie
88 14:30 Scott Donaldson 6 in 3 Jackson Page
89 20:00 Jimmy Robertson 4 in 6 Ashley Carty
90 20:00 Robert Milkins 6 in 1 Jimmy White
91 20:00 Mateo Sold 6 in 3 Allan Taylor
92 20:00 Kurt Maflin 6 in 5 Joe O´Connor
93 20:00 Luca Brecel 5 in 6 Fergal O'Brien
94 20:00 Liang Wenbo 6 in 2 Alfie Burden
95 20:00 Alan McManus 6 in 3 Wu Yize
96 20:00 Ali Carter 3 in 6 Louis Heathcote

HIRUGARREN TXANDA

IGANDEA 26 UZTAILAK

65 14:30 Joe Perry 4 in 6 Jamie Clarke
66 14:30 Tian Pengfei 3 in 6 Eguzkitsua Akani
67 14:30 Hossein Vafaei 5 in 6 Jordan Brown
68 14:30 Ryan Eguna 6 in 4 Barry atximur
69 14:30 Stuart Carrington 6 in 4 Luo Honghao
70 14:30 Tom Ford 6 in 3 Gerard Greene
71 14:30 Mark King 6 in 3 Ken Doherty
72 14:30 Michael Holt 3 in 6 Ian Burns
73 20:00 Graeme Dott 6 in 0 David Grace
74 20:00 Chris Wakelin 4 in 6 Martin Gould
75 20:00 Mateo Stevens 6 in 4 Ian Preece
76 20:00 Ricky Walden 6 in 3 Mark Joyce
77 20:00 Anthony McGill 6 in 1 Jones bezala
78 20:00 Mark Davis 4 in 6 Sam Baird
79 20:00 Lu Ning 5 in 6 Liam HIGHFIELD
80 20:00 Thepchaiya Un-Nooh 6 in 1 Dominic Dale

CUARTA RONDA

ASTELEHENA 27 UZTAILAK

AZKEN EPAITEGIAREN EGUNA

LEHEN SAIOA
105 14:00 Alexander Ursenbacher 7 in 2 Andrew Corraliza
106 14:00 Martin O´Donnell 1 in 8 Elliot Slessor
107 14:00 Noppon Saengkham 7 in 2 Eden Sharav
108 14:00 Anthony Hamilton 5 in 4 Scott Donaldson
109 14:00 Ashley Carty 6 in 3 Robert Milkins
110 14:00 Mateo Sold 1 in 8 Kurt Maflin
111 14:00 Fergal O'Brien 4 in 5 Liang Wenbo
112 14:00 Alan McManus 6 in 3 Louis Heathcote
BIGARREN SAIOA
105 20:00 Alexander Ursenbacher 10 in 8 Andrew Corraliza
106 20:00 Martin O´Donnell 3 in 10 Elliot Slessor
107 20:00 Noppon Saengkham 10 in 2 Eden Sharav
108 20:00 Anthony Hamilton 10 in 5 Scott Donaldson
109 20:00 Ashley Carty 10 in 8 Robert Milkins
110 20:00 Mateo Sold 1 in 10 Kurt Maflin
111 20:00 Fergal O'Brien 9 in 10 Liang Wenbo
112 20:00 Alan McManus 10 in 5 Louis Heathcote

CUARTA RONDA

ASTEARTEA 28 UZTAILAK

AZKEN EPAITEGIAREN EGUNA

LEHEN SAIOA
97 14:00 Jamie Clarke 6 in 3 Eguzkitsua Akani
98 14:00 Jordan Brown 5 in 4 Ryan Eguna
99 14:00 Stuart Carrington 5 in 4 Tom Ford
100 14:00 Mark King 3 in 6 Ian Burns
101 14:00 Graeme Dott 3 in 6 Martin Gould
102 14:00 Mateo Stevens 5 in 4 Ricky Walden
103 14:00 Anthony McGill 8 in 1 Sam Baird
104 14:00 Liam HIGHFIELD 3 in 6 Thepchaiya Un-Nooh
BIGARREN SAIOA
97 20:00 Jamie Clarke 10 in 7 Eguzkitsua Akani
98 20:00 Jordan Brown 10 in 6 Ryan Eguna
99 20:00 Stuart Carrington 8 in 10 Tom Ford
100 20:00 Mark King 10 in 6 Ian Burns
101 20:00 Graeme Dott 6 in 10 Martin Gould
102 20:00 Mateo Stevens 10 in 5 Ricky Walden
103 20:00 Anthony McGill 10 in 1 Sam Baird
104 20:00 Liam HIGHFIELD 7 in 10 Thepchaiya Un-Nooh

 

 

 

Ikusi ere

Gibraltar Open 2020

EUROPAKO SERIA - GIBRALTAR IREKIA 2020 BIZI ETA ESKLUSIBOA EUROSPORTAN …