Clasificacións Masters Europeos 2022 (2)

Clasificacións Masters Europeos 2022 (2)

15 – 17 Xullo

22 – 24 Xullo

Morningside Arena – Leicester

Inglaterra

Clasificacións Masters Europeos 2022 (2)

O venres 15 de julio arranca el Snooker en Eurosport (Aplicación) con el European Masters Qualifiers 2022 (2), en directo y en exclusiva por la casa del Snooker.

Neil Robertson Campeón European Masters 2020 (1)

Todos os XOGADORES que disputan o CLASIFICACIÓNS, deben pasar unha volta (Mellor de 9 cadros), para acceder ao sorteo final do Masters Europeo 2022 (2), e entón, para optar ao suculento premio de 80.000 libras para o campión do torneo, a celebrar (16 al 21 Agosto) en El Stadthalle Fürth (Alemaña) sede donde los tres mejores jugadores del Ránking mundial, y el actual campeón del torneo Fan Zhengvi (ganando a Ronnie en el decider) xogarán o seu partido de clasificación.

PREMIOS DE RECURSO DE TORNEO

Clasificacións Masters Europeos 2022 (2)

De ganar Stephen Hendry su partido de clasificación contra Mark Joyce, y de hacer lo propio Ronnie O'Sullivan contra Sean O’Sullivan (no son familia) viviremos EL DUELO na primeira rolda da táboa final en Alemaña.

CALENDARIO DE TEMPORADA 2022/23

Cobertura televisiva

Clasificatorias German Masters
Clasificacións Masters Europeos 2022 (2)

APP Eurosport (Xogador) retransmitirá en exclusiva as eliminatorias do European Masters 2022 (2) (ademais de todas as eliminatorias e todas as fases finais do circuíto profesional).

APP Eurosport (Xogador) el ofrécelle, escoller ou mirar ao mesmo tempo (con dous dispositivos, Tablet, PC, Coche) dúas mesas en directo, un auténtico deleite para o espectador.

Opción para ver calquera táboa das eliminatorias.

India aberta 2017
Clasificacións Masters Europeos 2022 (2)

Podes subscribirte á canle de pago da aplicación Eurosport (Xogador) só para 6,99 € / mes (39,99 € / ano).

Como subscribirse a Eurosport Player:

XOGADOR DE EUROSPORT SUBSCRIBE

Clasificatorias German Masters

Clasificacións Masters Europeos 2022 (2)

Para o resto do mundo consulte a web

World Snooker y Matchroom

TAOMBILLARDOS

Taom V10

Sesións e resultados

VENRES

15 Xullo

4 11:00 Lukas Kleckers 5 en 2 Ryan Thomerson
22 11:00 Wu Yize 5 en 3 Jenson Kendrick
59 11:00 Peng Yisong 1 en 5 Dylan Emery
60 11:00 Yan Bingtao 5 en 2 Pang Junxu
41 15:30 David Lilley 2 en 5 Stuart Carrington
49 15:30 Mark Williams 5 en 4 Liam Highfield
51 15:30 Joe Perry 3 en 5 Dominic Dale
10 20:00 Stephen Maguire 4 en 5 Oliver Brown
16 20:00 Kyren Wilson 5 en 2 Sam Craigie
27 20:00 Andrés Petrov 3 en 5 Ian Burns
50 20:00 Louis Heathcote 4 en 5 Sanderson Lam

SÁBADO

16 Xullo

3 11:00 Gary Wilson 5 en 1 Duane Jones
8 11:00 Xiao Guodong 5 en 4 Xu Si
15 11:00 Ross Muir 1 en 5 Lyu haotiano
48 11:00 Zhao Xintong 5 en 2 Fraser Patrick
11 15:30 Antón Kazakov 1 en 5 Zhang ti
13 15:30 Zak Surety 2 en 5 Andy Hicks
39 15:30 David Gilbert 1 en 5 Marco Fu
18 20:00 Ian Martin 1 en 5 Chang Bingyu
44 20:00 Barry Hawkins 5 en 1 Gerard Greene
61 20:00 Anthony Hamilton 5 en 2 Mark King

DOMINGO

17 Xullo

6 11:00 Tian Pengfei 3 en 5 Si Jiahui
7 11:00 Hossein Vafaei 5 en 1 Ng On Yee
14 11:00 Jimmy Robertson 5 en 4 Zhao Jianbo
25 11:00 Adam Duffy 1 en 5 James Cahill
2 15:30 Daniel Wells 5 en 3 Peter Lines
28 15:30 Stuart Bingham 5 en 3 Michael Holt
29 15:30 David Graza 5 en 2 Ben Mertens
23 20:00 Matthew Vendido 1 en 5 Haydon Pinhey
24 20:00 Rory Mcleod 5 en 4 Elliot Slessor
31 20:00 Hammad Miah | 4 en 5 Jackson páxina

VENRES

22 Xullo

20 11:00 Robbie Williams 3 en 5 Steven Hallworth
34 11:00 Ashley Hugill 5 en 1 Julien Leclercq
53 11:00 Jack Lisowski 5 en 1 Zhang Jiankang
55 11:00 Zhou Yuelong 5 en 4 John J Astley
19 15:30 Ryan Día 5 en 3 Ken Doherty
37 15:30 Mark Allen 3 en 5 Farakh Ajaib
62 15:30 Jamie Jones 5 en 2 Mark Davis
9 20:00 Chris Wakelin 5 en 4 Jamie Clarke
26 20:00 Alí Carter 5 en 0 Reanne Evans
30 20:00 Martin Gould 0 en 5 Michael White

SÁBADO

23 Xullo

5 11:00 Anthony McGill 5 en 4 Alexander Ursenbacher
36 11:00 Andrew Higginson 5 en 2 Joe O´Connor
40 11:00 Lei Peifan 5 en 0 Rod Lawler
57 11:00 Mitchell Mann 5 en 1 Mink Nutcharut
12 15:30 Shaun Murphy 5 en 3 Dean Young
38 15:30 Barry Pinches 5 en 1 Rebecca Kenna
46 15:30 Robert Milkins 5 en 0 Lu Ning
42 20:00 Jordan Brown 5 en 4 Cao Yupeng
45 20:00 Ben Woollaston 3 en 5 Como Jones
63 20:00 Mark Joyce 5 en 0 Stephen Hendry

DOMINGO

24 Xullo

21 11:00 Luca Brecel 5 en 1 Andy Lee
43 11:00 Chen Zifan 1 en 5 Aaron Hill
47 11:00 Craig Steadman 3 en 5 Li Hang
52 11:00 Jimmy White 5 en 4 Andrew Pagett
54 15:30 Florian Oursle 4 en 5 Matthew Stevens
56 15:30 Graeme Dott 5 en 0 Thepchaiya Un-Nooh
58 15:30 Ricky Walden 5 en 1 Alfie Burden
17 20:00 John Higgins 3 en 5 Scott Donaldson
35 20:00 Tom Ford 3 en 5 Oliver Lines

 

Ver tamén

Mestres europeos 2022 (2)

SERIE EUROPEA – MESTRES EUROPEOS 2022 (2) EN DIRECTO Y EN EXCLUSIVA EN EUROSPORT Desde