Championship League 2022 (2)

Comeza a tempada 2022/23 de Snooker

Championship League 2022 (2)

Championship League 2022 (2)

Siga a Liga do Campionato 2022 (2)

Do 28 de xuño a 29 de xullo

El torneo será retransmitido por todos los rincones del mundo

A continuación podes consultar a plataforma que transmite o evento no teu país

La Championship League 2022 (2) xogarase en dúas mesas

Táboa 1 transmitirase nas seguintes plataformas

En España DAZN PAGO PREVIO DA APLICACIÓN

Championship League 2022 (2)

Táboa 2 se emitirá de forma gratuita

Gentileza de Matchroom Sports

MESA 2 MATCHROOM YOUTUBE

TAOMBILLARDOS

Taom V10

LIGA DE CAMPIONATO DE FORMATO 2022 (2)

ARENA MORNINGSIDE - LEICESTER (Reino Unido)

La Championship League 2022 (2) consta de tres etapas máis a gran final

Todo o torneo xogarase ao mellor 4 cadros

(agás o final da fase 3 e o gran final)

A primeira fase do torneo contará con 32 grupos de catro xogadores cada grupo (128 xogadores), que se disputará 28 de xuño a 21 de xullo. O gañador de cada grupo, pasará á segunda fase do torneo.

A segunda fase do torneo contará coa 32 gañadores do grupo da primeira fase, dividida en 8 grupos de catro xogadores (25 al 28 de xullo). O gañador de cada grupo, pasará á terceira fase do torneo.

Os oito gañadores dos grupos da segunda fase, dividirase en dous grupos de catro xogadores (29 Xullo). Os gañadores de cada grupo, xogarán unha final ao mellor 5 marcos para determinar o campión da Championship League 2022 (2).

A Gran Final da Liga do Campionato 2022 (2) (29 Xullo).

DO ABERTO GALÉS

puntos acadados na edición do Campionato do Mundo

 

Todo o torneo xogarase con partidos de catro cadros (posible empate). O gañador de cada encontro recibirá tres puntos e no caso de empatar un punto.

En caso de empate por puntos na primeira posición, determinarase o gañador do grupo con máis marcos gañados, o seu enfrontamento directo e a maior ruptura feita no grupo.

Alex Huracán Higgins

PREMIOS

LIGA DO CAMPIONATO 2022 (2)

PRIMEIRA FASE DE GRUPOS

  • Gañador: £ 3,000
  • Subcampión: £ 2,000
  • Terceiro: £ 1,500

SEGUNDA FASE DE GRUPOS

  • Gañador: £ 4,000
  • Subcampión: £ 3,000
  • Terceiro: £ 2,000
  • Cuarto: £ 1,000

TERCEIRA ETAPA DE GRUPOS

  • Gañador: £ 6,000
  • Subcampión: £ 4,000
  • Terceiro: £ 2,000
  • Cuarto: £ 1,000

FINAL

  • Gañador: £ 20,000
  • Subcampión: £ 10,000
  • Total do torneo: £ 328,000
Championship League 2022 (2)

LIGA DO CAMPIONATO 2022 (2)

PRIMEIRA FASE (GRUPOS)

MARTES

28 Xuño

GRUPOS 13 e 24

GRUPO 13

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Aaron Hill 3 1 2 0 7 4 +3 101 5
2 David Graza 3 1 2 0 7 5 +2 75 5
3 Ben Hancorn 3 0 3 0 6 6 0 88 3
4 Craig Steadman 3 0 1 2 3 8 –5 55 1

GRUPO 24

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Robert Milkins 3 2 1 0 8 3 +5 78 7
2 Andy Hicks 3 2 1 0 8 4 +4 93 7
3 Sanderson Lam 3 1 0 2 4 7 –3 100 3
4 Allan Taylor 3 0 0 3 3 9 –6 54 0

HORARIO

GRUPOS 13 E 24

1 13:00 Robert Milkins 3 en 0 Sanderson Lam
7 13:00 David Graza 2 en 2 Ben Hancorn
2 13:30 Andy Hicks 3 en 1 Allan Taylor
8 13:30 Craig Steadman 0 en 3 Aaron Hill
3 14:00 Andy Hicks 3 en 1 Sanderson Lam
9 14:00 Craig Steadman 2 en 2 Ben Hancorn
4 18:00 Robert Milkins 3 en 1 Allan Taylor
10 18:00 David Graza 2 en 2 Aaron Hill
5 18:30 Allan Taylor 1 en 3 Sanderson Lam
11 18:30 Aaron Hill 2 en 2 Ben Hancorn
6 19:00 Robert Milkins 2 en 2 Andy Hicks
12 19:00 David Graza 3 en 1 Craig Steadman

Mércores

29 Xuño

GRUPOS 4 e 31

GRUPO 4

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Zhao Xintong 3 3 0 0 9 1 +8 105 9
2 Hammad Miah | 3 1 1 1 5 6 –1 57 4
3 Michael Holt 3 1 0 2 5 7 –2 75 3
4 Adam Duffy 3 0 1 2 3 8 –5 1

GRUPO 31

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Anthony Hamilton 3 2 1 0 8 3 +5 130 7
2 Noppon Saengkham 3 2 0 1 7 4 +3 90 6
3 Ashley Hugill 3 0 2 1 5 7 –2 65 2
4 Steven Hallworth 3 0 1 2 2 8 –6 96 1

HORARIO

GRUPOS 4 e 31

13 13:00 Zhao Xintong 3 en 1 Michael Holt
19 13:00 Noppon Saengkham 3 en 0 Steven Hallworth
14 13:30 Hammad Miah | 2 en 2 Adam Duffy
20 13:30 Anthony Hamilton 2 en 2 Ashley Hugill
15 14:00 Hammad Miah | 3 en 1 Michael Holt
21 14:00 Anthony Hamilton 3 en 0 Steven Hallworth
16 18:00 Zhao Xintong 3 en 0 Adam Duffy
22 18:00 Noppon Saengkham 3 en 1 Ashley Hugill
17 18:30 Adam Duffy 1 en 3 Michael Holt
23 18:30 Ashley Hugill 2 en 2 Steven Hallworth
18 19:00 Zhao Xintong 3 en 0 Hammad Miah |
24 19:00 Noppon Saengkham 1 en 3 Anthony Hamilton

XOVES

30 Xuño

GRUPOS 6 e 26

GRUPO 6

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Michael Xuíz 3 1 2 0 7 5 +2 77 5
2 Kyren Wilson 3 0 3 0 6 6 0 98 3
3 Zhang ti 3 0 3 0 6 6 0 66 3
4 Luke Simmonds 3 0 2 1 5 7 –2 65 2

GRUPO 26

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Chris Wakelin 3 2 0 1 6 4 +2 77 6
2 Tom Ford 3 1 1 1 6 5 +1 76 4
3 Ian Burns 3 1 1 1 6 6 0 131 4
4 Antón Kazakov 3 1 0 2 4 7 –3 57 3

HORARIO

GRUPOS 6 e 26

25 13:00 Kyren Wilson 2 en 2 Luke Simmonds
31 13:00 Tom Ford 1 en 3 Antón Kazakov
26 13:30 Zhang ti 2 en 2 Michael Xuíz
32 13:30 Chris Wakelin 3 en 1 Ian Burns
27 14:00 Zhang ti 2 en 2 Luke Simmonds
33 14:00 Chris Wakelin 3 en 0 Antón Kazakov
28 18:00 Kyren Wilson 2 en 2 Michael Xuíz
34 18:00 Tom Ford 2 en 2 Ian Burns
29 18:30 Michael Xuíz 3 en 1 Luke Simmonds
35 18:30 Ian Burns 3 en 1 Antón Kazakov
30 19:00 Kyren Wilson 2 en 2 Zhang ti
36 19:00 Tom Ford 3 en 0 Chris Wakelin

VENRES

1 Xullo

GRUPOS 10 e 29

GRUPO 10

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Luca Brecel 3 2 1 0 8 3 +5 98 7
2 Robbie Williams 3 1 2 0 7 5 +2 70 5
3 Zhao Jianbo 3 1 0 2 4 6 –2 90 3
4 Oliver Brown 3 0 1 2 3 8 –5 1

GRUPO 29

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Lu Ning 3 3 0 0 9 2 +7 135 9
2 John Astley 3 1 1 1 6 5 +1 60 4
3 Chen Zifan 3 1 1 1 5 5 0 75 4
4 Oliver Lines 3 0 0 3 1 9 –8 56 0

HORARIO

GRUPOS 10 e 29

37 13:00 Luca Brecel 3 en 0 Zhao Jianbo
43 13:00 Lu Ning 3 en 1 John J Astley
38 13:30 Robbie Williams 2 en 2 Oliver Brown
44 13:30 Oliver Lines 0 en 3 Chen Zifan
39 14:00 Robbie Williams 3 en 1 Zhao Jianbo
45 14:00 Oliver Lines 0 en 3 John J Astley
40 18:00 Luca Brecel 3 en 1 Oliver Brown
46 18:00 Lu Ning 3 en 0 Chen Zifan
41 18:30 Oliver Brown 0 en 3 Zhao Jianbo
47 18:30 Chen Zifan 2 en 2 John J Astley
42 19:00 Luca Brecel 2 en 2 Robbie Williams
48 19:00 Lu Ning 3 en 1 Oliver Lines

LUNS

4 Xullo

GRUPOS 1 e 27

GRUPO 1

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Ronnie O'Sullivan 3 3 0 0 9 2 +7 121 9
2 Alexander Ursenbacher 3 2 0 1 7 5 +2 105 6
3 Alfie Burden 3 0 1 2 4 8 –4 79 1
4 Farakh Ajaib 3 0 1 2 3 8 –5 79 1

GRUPO 27

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Jamie Jones 3 2 1 0 8 3 +5 134 7
2 David Lilley 3 1 1 1 5 5 0 138 4
3 Sam Craigie 3 0 3 0 6 6 0 71 3
4 Andrés Petrov 3 0 1 2 3 8 –5 1

HORARIO

GRUPOS 1 e 27

1 13:00 Ronnie O'Sullivan 3 en 0 Farakh Ajaib
7 13:00 Jamie Jones 3 en 1 Andrés Petrov
2 13:30 Alexander Ursenbacher 3 en 1 Alfie Burden
8 13:30 Sam Craigie 2 en 2 David Lilley
3 14:00 Alexander Ursenbacher 3 en 1 Farakh Ajaib
9 14:00 Sam Craigie 2 en 2 Andrés Petrov
4 18:00 Ronnie O'Sullivan 3 en 1 Alfie Burden
10 18:00 Jamie Jones 3 en 0 David Lilley
5 18:30 Alfie Burden 2 en 2 Farakh Ajaib
11 18:30 David Lilley 3 en 0 Andrés Petrov
6 19:00 Ronnie O'Sullivan 3 en 1 Alexander Ursenbacher
12 19:00 Jamie Jones 2 en 2 Sam Craigie

MARTES

5 Xullo

GRUPOS 15 e 32

GRUPO 15

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Ricky Walden 3 2 1 0 8 4 +4 106 7
2 Gerard Greene 3 1 1 1 6 6 0 65 4
3 Jackson páxina 3 1 0 2 5 7 –2 130 3
4 Andy Lee 3 1 0 2 5 7 –2 125 3

GRUPO 32

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Xiao Guodong 3 3 0 0 9 3 +6 112 9
2 Rod Lawler 3 1 1 1 6 6 0 62 4
3 Scott Donaldson 3 0 2 1 5 7 –2 97 2
4 Nutrichar Wongharuthai 3 0 1 2 4 8 –4 54 1

HORARIO

GRUPOS 15 e 32

13 13:00 Ricky Walden 3 en 1 Andy Lee
19 13:00 Xiao Guodong 3 en 1 Rod Lawler
14 13:30 Jackson páxina 1 en 3 Gerard Greene
20 13:30 Scott Donaldson 2 en 2 Nutrichar Wongharuthai
15 14:00 Jackson páxina 3 en 1 Andy Lee
21 14:00 Scott Donaldson 2 en 2 Rod Lawler
16 18:00 Ricky Walden 2 en 2 Gerard Greene
22 18:00 Xiao Guodong 3 en 1 Nutrichar Wongharuthai
17 18:30 Gerard Greene 1 en 3 Andy Lee
23 18:30 Nutrichar Wongharuthai 1 en 3 Rod Lawler
18 19:00 Ricky Walden 3 en 1 Jackson páxina
24 19:00 Xiao Guodong 3 en 1 Scott Donaldson

Mércores

6 Xullo

GRUPOS 9 e 30

GRUPO 9

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Yuan Sijun 3 3 0 0 9 0 +9 95 9
2 Barry Hawkins 3 2 0 1 6 4 +2 105 6
3 Ken Doherty 3 0 1 2 3 8 –5 52 1
4 Lei Peifan 3 0 1 2 2 8 –6 56 1

GRUPO 30

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Lyu haotiano 3 2 1 0 8 3 +5 135 7
2 Fraser Patrick 3 1 1 1 5 6 –1 101 4
3 Haydon Pinhey 3 1 0 2 5 6 –1 100 3
4 Graeme Dott 3 1 0 2 4 7 –3 72 3

HORARIO

GRUPOS 9 e 30

25 13:00 Barry Hawkins 3 en 1 Ken Doherty
31 13:00 Graeme Dott 3 en 1 Haydon Pinhey
26 13:30 Yuan SiJun 3 en 0 Lei Peifan
32 13:30 Lyu haotiano 2 en 2 Fraser Patrick
27 14:00 Yuan SiJun 3 en 0 Ken Doherty
33 14:00 Lyu haotiano 3 en 1 Haydon Pinhey
28 18:00 Barry Hawkins 3 en 0 Lei Peifan
34 18:00 Graeme Dott 1 en 3 Fraser Patrick
29 18:30 Lei Peifan 2 en 2 Ken Doherty
35 18:30 Fraser Patrick 0 en 3 Haydon Pinhey
30 19:00 Barry Hawkins 0 en 3 Yuan SiJun
36 19:00 Graeme Dott 0 en 3 Lyu haotiano

XOVES

7 Xullo

GRUPOS 3 e 23

GRUPO 3

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Ben Woollaston 3 3 0 0 9 1 +8 127 9
2 Mark Selby 3 2 0 1 7 4 +3 113 6
3 James Cahill 3 1 0 2 4 7 –3 70 3
4 Zhang Jiankang 3 0 0 3 1 9 –8 0

GRUPO 23

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Elliot Slessor 3 2 1 0 8 4 +4 79 7
2 Andrew Higginson 3 1 2 0 7 4 +3 95 5
3 Joe Perry 3 1 1 1 6 5 +1 117 4
4 Lukas Kleckers 3 0 0 3 1 9 –8 0

HORARIO

GRUPOS 3 e 23

37 13:00 Mark Selby 3 en 1 James Cahill
43 13:00 Joe Perry 2 en 2 Andrew Higginson
38 13:30 Ben Woollaston 3 en 0 Zhang Jiankang
44 13:30 Elliot Slessor 3 en 1 Lukas Kleckers
39 14:00 Ben Woollaston 3 en 0 James Cahill
45 14:00 Elliot Slessor 2 en 2 Andrew Higginson
40 18:00 Mark Selby 3 en 0 Zhang Jiankang
46 18:00 Joe Perry 3 en 0 Lukas Kleckers
41 18:30 Zhang Jiankang 1 en 3 James Cahill
47 18:30 Lukas Kleckers 0 en 3 Andrew Higginson
42 19:00 Mark Selby 1 en 3 Ben Woollaston
48 19:00 Joe Perry 1 en 3 Elliot Slessor

LUNS

11 Xullo

GRUPOS 5 e 28

GRUPO 5

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Mark Williams 3 3 0 0 9 2 +7 140 9
2 Li Hang 3 1 1 1 6 6 0 111 4
3 Andrew Pagett 3 1 0 2 4 7 –3 94 3
4 Rory McLeod 3 0 1 2 4 8 –4 56 1

GRUPO 28

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Gary Wilson 3 2 1 0 8 2 +6 115 7
2 Como Jones 3 1 1 1 5 5 0 133 4
3 Barry Pinches 3 0 3 0 6 6 0 61 3
4 Harvey Chandler 3 0 1 2 2 8 –6 0

HORARIO

GRUPOS 5 e 28

1 13:00 Mark Williams 3 en 1 Rory McLeod
7 13:00 Gary Wilson 3 en 0 Harvey Chandler
2 13:30 Li Hang 3 en 1 Andrew Pagett
8 13:30 Como Jones 2 en 2 Barry Pinches
3 14:00 Li Hang 2 en 2 Rory McLeod
9 14:00 Como Jones 3 en 0 Harvey Chandler
4 18:00 Mark Williams 3 en 0 Andrew Pagett
10 18:00 Gary Wilson 2 en 2 Barry Pinches
5 18:30 Andrew Pagett 3 en 0 Rory McLeod
11 18:30 Barry Pinches 2 en 2 Harvey Chandler
6 19:00 Mark Williams 3 en 1 Li Hang
12 19:00 Gary Wilson 3 en 0 Como Jones

 

MARTES

12 Xullo

GRUPOS 21 e 22

GRUPO 21

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Stephen Maguire 3 1 2 0 7 4 +3 87 5
2 Si Jiahui 3 1 2 0 7 5 +2 93 5
3 Mitchell Mann 3 0 3 0 6 6 0 80 3
4 Matthew Stevens 3 0 1 2 3 8 –5 81 1

GRUPO 22

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Jimmy Robertson 3 1 2 0 7 4 +3 133 5
2 Thepchaiya Un-Nooh 3 1 2 0 7 5 +2 118 5
3 Ian Martin 3 1 0 2 4 6 –2 3
4 Marco Fu 3 0 2 1 4 7 –3 95 2

HORARIO

GRUPOS 21 e 22

13 13:00 Jimmy Robertson 3 en 0 Ian Martin
19 13:00 Stephen Maguire 2 en 2 Si Jiahui
14 13:30 Thepchaiya Un-Nooh 2 en 2 Marco Fu
20 13:30 Matthew Stevens 2 en 2 Mitchell Mann
15 14:00 Thepchaiya Un-Nooh 3 en 1 Ian Martin
21 14:00 Matthew Stevens 1 en 3 Si Jiahui
16 18:00 Jimmy Robertson 2 en 2 Marco Fu
22 18:00 Stephen Maguire 2 en 2 Mitchell Mann
17 18:30 Marco Fu 0 en 3 Ian Martin
23 18:30 Mitchell Mann 2 en 2 Si Jiahui
18 19:00 Jimmy Robertson 2 en 2 Thepchaiya Un-Nooh
24 19:00 Stephen Maguire 3 en 0 Matthew Stevens

Mércores

13 Xullo

GRUPOS 18 e 20

GRUPO 18

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Daniel Wells 3 2 1 0 8 3 +5 80 7
2 Dominic Dale 3 1 1 1 6 6 0 88 4
3 Matthew Vendido 3 0 3 0 6 6 0 141 3
4 Duane Jones 3 0 1 2 3 8 –5 80 1

GRUPO 20

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Chang Bingyu 3 2 0 1 6 3 +3 108 6
2 Zhou Yuelong 3 1 2 0 7 4 +3 135 5
3 Mark King 3 1 1 1 5 6 –1 58 4
4 Fergal O'Brien 3 0 1 2 3 8 –5 59 1

HORARIO

GRUPOS 18 e 20

25 13:00 Zhou Yuelong 2 en 2 Fergal O'Brien
31 13:00 Matthew Vendido 2 en 2 Daniel Wells
26 13:30 Mark King 0 en 3 Chang Bingyu
32 13:30 Dominic Dale 3 en 1 Duane Jones
27 14:00 Mark King 3 en 1 Fergal O'Brien
33 14:00 Dominic Dale 1 en 3 Daniel Wells
28 18:00 Zhou Yuelong 3 en 0 Chang Bingyu
34 18:00 Matthew Vendido 2 en 2 Duane Jones
29 18:30 Chang Bingyu 3 en 0 Fergal O'Brien
35 18:30 Duane Jones 0 en 3 Daniel Wells
30 19:00 Zhou Yuelong 2 en 2 Mark King
36 19:00 Matthew Vendido 2 en 2 Dominic Dale

XOVES

14 Xullo

GRUPOS 17 e 25

GRUPO 17

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Alí Carter 3 2 1 0 8 2 +6 70 7
2 Wu Yize 3 1 2 0 7 5 +2 120 5
3 Robbie McGuigan 3 0 2 1 4 7 –3 88 2
4 Louis Heathcote 3 0 1 2 3 8 –5 113 1

GRUPO 25

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Pang Junxu 3 2 1 0 8 4 +4 137 7
2 Ryan Día 3 1 2 0 7 4 +3 125 5
3 Dylan Emery 3 0 2 1 5 7 –2 103 2
4 Reanne Evans 3 0 1 2 3 8 –5 55 1

HORARIO

GRUPOS 17 e 25

37 13:00 Alí Carter 3 en 0 Robbie McGuigan
43 13:00 Ryan Día 2 en 1 Dylan Emery
38 13:30 Wu Yize 3 en 1 Louis Heathcote
44 13:30 Pang Junxu 3 en 1 Reanne Evans
39 14:00 Wu Yize 2 en 2 Robbie McGuigan
45 14:00 Pang Junxu 3 en 1 Dylan Emery
40 18:00 Alí Carter 3 en 0 Louis Heathcote
46 18:00 Ryan Día 3 en 0 Reanne Evans
41 18:30 Louis Heathcote 2 en 2 Robbie McGuigan
47 18:30 Reanne Evans 2 en 2 Dylan Emery
42 19:00 Alí Carter 2 en 2 Wu Yize
48 19:00 Ryan Día 2 en 2 Pang Junxu

LUNS

18 Xullo

GRUPOS 11 e 14

GRUPO 11

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Stuart Bingham 3 2 0 1 6 4 +2 69 6
2 Peter Devlin 3 1 2 0 7 4 +3 61 5
3 Cao Yupeng 3 0 2 1 5 7 –2 104 2
4 Peter Lines 3 0 2 1 4 7 -3 72 2

GRUPO 14

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Hossein Vafaei 3 2 1 0 8 2 +6 70 7
2 Tian Pengfei 3 2 1 0 8 3 +5 103 7
3 Ryan Thomerson 3 1 0 2 4 7 –3 99 3
4 De On-yee 3 0 0 3 1 9 –8 94 0

HORARIO

GRUPOS 11 e 14

1 13:00 Stuart Bingham 0 en 3 Peter Devlin
7 13:00 Hossein Vafaei 3 en 0 Ryan Thomerson
2 13:30 Cao Yupeng 2 en 2 Peter Lines
8 13:30 Tian Pengfei 3 en 0 Ng On Yee
3 14:00 Cao Yupeng 2 en 2 Peter Devlin
9 14:00 Tian Pengfei 3 en 1 Ryan Thomerson
4 18:00 Stuart Bingham 3 en 0 Peter Lines
10 18:00 Hossein Vafaei 3 en 0 Ng On Yee
5 18:30 Peter Lines 2 en 2 Peter Devlin
11 18:30 Ng On Yee 1 en 3 Ryan Thomerson
6 19:00 Stuart Bingham 3 en 1 Cao Yupeng
12 19:00 Hossein Vafaei 2 en 2 Tian Pengfei

MARTES

19 Xullo

GRUPOS 2 e 7

GRUPO 2

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Jamie Clarke 3 1 2 0 7 4 +3 62 5
2 Judd Trump 3 1 2 0 7 5 +2 76 5
3 Sean O´Sullivan 3 1 0 2 4 7 –3 65 3
4 Peng Yisong 3 0 2 1 5 7 –2 133 2

GRUPO 7

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Shaun Murphy 3 2 1 0 8 2 +6 144 7
2 Ben Mertens 3 2 1 0 8 4 +4 117 7
3 Xu Si 3 1 0 2 4 7 –3 61 3
4 Liam Highfield 3 0 0 3 2 9 –7 70 0

HORARIO

GRUPOS 2 e 7

13 13:00 Judd Trump 2 en 2 Peng Yisong
19 32:00 Shaun Murphy 2 en 2 Ben Mertens
14 13:30 Jamie Clarke 3 en 0 Sean O´Sullivan
20 13:30 Liam Highfield 1 en 3 Xu Si
15 14:00 Jamie Clarke 2 en 2 Peng Yisong
21 14:00 Liam Highfield 1 en 3 Ben Mertens
16 18:00 Judd Trump 3 en 1 Sean O´Sullivan
22 18:00 Shaun Murphy 3 en 0 Xu Si
17 18:30 Sean O´Sullivan 3 en 1 Peng Yisong
23 18:30 Xu Si 1 en 3 Ben Mertens
18 19:00 Judd Trump 2 en 2 Jamie Clarke
24 19:00 Shaun Murphy 3 en 1 Liam Highfield

Mércores

20 Xullo

GRUPOS 16 e 19

GRUPO 16

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 David Gilbert 3 2 1 0 8 2 +6 100 7
2 Florian Nüßle 3 2 0 1 6 4 +2 61 6
3 Joe O´Connor 3 1 1 1 6 6 0 111 4
4 Zak Surety 3 0 0 3 1 9 –8 55 0

GRUPO 19

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Jordan Brown 4 3 1 0 11 4 +7 115 10
2 Mark Davis 4 1 1 2 7 9 –2 104 4
3 Ross Muir 4 0 2 2 5 10 –5 94 2
4 Jimmy White W/D

HORARIO

GRUPOS 16 e 19

25 13:00 David Gilbert 3 en 0 Florian Oursle
31 13:00 Jordan Brown 2 en 2 Ross Muir
26 13:30 Joe O´Connor 3 en 1 Zak Surety
33 13:30 Mark Davis 2 en 2 Ross Muir
27 14:00 Joe O´Connor 1 en 3 Florian Oursle
32 14:00 Jordan Brown 3 en 1 Mark Davis
28 18:00 David Gilbert 3 en 0 Zak Surety
34 18:00 Jordan Brown 3 en 0 Ross Muir
29 18:30 Zak Surety 0 en 3 Florian Oursle
35 18:30 Mark Davis 3 en 1 Ross Muir
30 19:00 David Gilbert 2 en 2 Joe O´Connor
36 19:00 Jordan Brown 3 en 1 Mark Davis

XOVES

21 Xullo

GRUPOS 8 e 12

GRUPO 8

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Michael White 3 2 0 1 7 3 +4 107 6
2 Mark Joyce 3 2 0 1 6 5 +1 65 6
3 Jack Lisowski 3 1 1 1 6 6 0 70 4
4 Julien Leclercq 3 0 1 2 3 8 –5 92 1

GRUPO 12

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Mark Allen 3 3 0 0 9 2 +7 142 9
2 Himanshu Jain 3 1 1 1 5 5 0 64 4
3 Jenson Kendrick 3 0 2 1 5 7 –2 62 2
4 Stuart Carrington 3 0 1 2 3 8 –5 67 1

HORARIO

GRUPOS 8 e 12

37 13:00 Mark Allen 3 en 0 Himanshu Dinesh Jain
43 13:00 Jack Lisowski 2 en 2 Julien Leclercq
38 13:30 Stuart Carrington 2 en 2 Jenson Kendrick
44 13:30 Mark Joyce 0 en 3 Michael White
39 14:00 Stuart Carrington 0 en 3 Himanshu Dinesh Jain
45 14:00 Mark Joyce 3 en 1 Julien Leclercq
40 18:00 Mark Allen 3 en 1 Jenson Kendrick
46 18:00 Jack Lisowski 3 en 1 Michael White
41 18:30 Jenson Kendrick 2 en 2 Himanshu Dinesh Jain
47 18:30 Michael White 3 en 0 Julien Leclercq
42 19:00 Mark Allen 3 en 1 Stuart Carrington
48 19:00 Jack Lisowski 1 en 3 Mark Joyce

 

Championship League 2022 (2)

SEGUNDA FASE

25 – 27 Xullo

 

LUNS

25 Xullo

GRUPO E

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 China Lu Ning 3 2 1 0 8 3 +5 129 7
2 Escocia Stephen Maguire 3 2 0 1 7 3 +4 73 6
3 Gales Mark Williams 3 1 0 2 3 6 –3 133 3
4 República de Irlanda Aaron Hill 3 0 1 2 2 8 –6 73 1

GRUPO F

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 ChinaLyu haotiano 3 2 1 0 8 3 +5 79 7
2 Irán Hossein Vafaei 3 1 1 1 5 5 0 124 4
3 InglaterraJimmy Robertson 3 0 3 0 6 6 0 87 3
4 República de IrlandaMichael Xuíz 3 0 1 2 3 8 –5 76 1

HORARIO

GRUPOS E e F

1 13:00 Mark Williams 3 en 0 Aaron Hill
7 13:00 Hossein Vafaei 3 en 0 Michael Xuíz
2 13:30 Stephen Maguire 1 en 3 Lu Ning
8 13:30 Jimmy Robertson 2 en 2 Lyu haotiano
3 14:00 Stephen Maguire 3 en 0 Aaron Hill
9 14:00 Jimmy Robertson 2 en 2 Michael Xuíz
4 18:00 Mark Williams 0 en 3 Lu Ning
10 18:00 Hossein Vafaei 0 en 3 Lyu haotiano
5 18:30 Lu Ning 2 en 2 Aaron Hill
11 18:30 Lyu haotiano 3 en 1 Michael Xuíz
6 19:00 Mark Williams 0 en 3 Stephen Maguire
12 19:00 Hossein Vafaei 2 en 2 Jimmy Robertson

MARTES

26 Xullo

GRUPO C

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Inglaterra Stuart Bingham 3 2 1 0 8 3 +5 120 7
2 Gales Jamie Jones 3 1 1 1 6 5 +1 130 4
3 Inglaterra Ben Woollaston 3 1 0 2 3 7 –4 100 3
4 Irlanda do Norte Jordan Brown 3 0 2 1 5 7 –2 117 2

GRUPO H

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 China Xiao Guodong 3 2 1 0 8 4 +4 127 7
2 Gales Michael White 3 2 0 1 7 4 +3 131 6
3 Inglaterra Robert Milkins 3 0 2 1 4 7 –3 75 2
4 Inglaterra David Gilbert 3 0 1 2 4 8 –4 102 1

HORARIO

GRUPOS C e H

13 13:00 Stuart Bingham 3 en 0 Ben Woollaston
19 13:00 David Gilbert 1 en 3 Michael White
14 13:30 Jordan Brown 2 en 2 Jamie Jones
20 13:30 Robert Milkins 2 en 2 Xiao Guodong
15 14:00 Jordan Brown 1 en 3 Ben Woollaston
21 14:00 Robert Milkins 0 en 3 Michael White
16 18:00 Stuart Bingham 3 en 1 Jamie Jones
22 18:00 David Gilbert 1 en 3 Xiao Guodong
17 18:30 Jamie Jones 3 en 0 Ben Woollaston
23 18:30 Xiao Guodong 3 en 1 Michael White
18 19:00 Stuart Bingham 2 en 2 Jordan Brown
24 19:00 David Gilbert 2 en 2 Robert Milkins

Mércores

27 Xullo

GRUPO A

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 China Pang Junxu 3 2 1 0 8 4 +4 104 7
2 China Yuan Sijun 3 1 2 0 7 4 +3 74 5
3 Inglaterra Ronnie O'Sullivan 3 1 0 2 4 6 –2 127 3
4 Inglaterra Alí Carter 3 0 1 2 3 8 –5 80 1

GRUPO D

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 China Zhao Xintong 3 2 1 0 8 2 +6 145 7
2 Inglaterra Gary Wilson 3 2 0 1 6 4 +2 115 6
3 Irlanda do Norte Mark Allen 3 1 1 1 5 6 –1 104 4
4 China Chang Bingyu 3 0 0 3 2 9 –7 136 0

HORARIO

GRUPOS A e D

25 13:00 Ronnie O'Sullivan 0 en 3 Yuan SiJun
31 13:00 Zhao Xintong 3 en 0 Chang Bingyu
26 13:30 Alí Carter 1 en 3 Pang Junxu
32 13:30 Mark Allen 0 en 3 Gary Wilson
27 14:00 Alí Carter 2 en 2 Yuan SiJun
33 14:00 Mark Allen 3 en 1 Chang Bingyu
28 18:00 Ronnie O'Sullivan 1 en 3 Pang Junxu
34 18:00 Zhao Xintong 3 en 0 Gary Wilson
29 18:30 Pang Junxu 2 en 2 Yuan SiJun
35 18:30 Gary Wilson 3 en 1 Chang Bingyu
30 19:00 Ronnie O'Sullivan 3 en 0 Alí Carter
36 19:00 Zhao Xintong 2 en 2 Mark Allen

XOVES

28 Xullo

GRUPO B

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Bélxica Luca Brecel 3 2 1 0 8 2 +6 114 7
2 Gales Daniel Wells 3 1 2 0 7 4 +3 79 5
3 Inglaterra Chris Wakelin 3 1 1 0 5 5 0 139 4
4 Gales Jamie Clarke 3 0 0 3 0 9 –9 52 0

GRUPO G

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Inglaterra Ricky Walden 3 2 1 0 8 3 +5 135 7
2 Inglaterra Shaun Murphy 3 2 0 1 7 5 +2 112 6
3 Inglaterra Anthony Hamilton 3 1 1 1 6 5 +1 116 4
4 Inglaterra Elliot Slessor 3 0 0 3 1 9 –8 51 0

HORARIO

GRUPOS B e G

37 13:00 Shaun Murphy 3 en 1 Elliot Slessor
43 13:00 Luca Brecel 2 en 2 Daniel Wells
38 13:30 Ricky Walden 2 en 2 Anthony Hamilton
44 13:30 Chris Wakelin 3 en 0 Jamie Clarke
39 14:00 Ricky Walden 3 en 0 Elliot Slessor
45 14:00 Chris Wakelin 2 en 2 Daniel Wells
40 18:00 Shaun Murphy 3 en 1 Anthony Hamilton
46 18:00 Luca Brecel 3 en 0 Jamie Clarke
41 18:30 Anthony Hamilton 3 en 0 Elliot Slessor
47 18:30 Jamie Clarke 0 en 3 Daniel Wells
42 19:00 Shaun Murphy 1 en 3 Ricky Walden
48 19:00 Luca Brecel 3 en 0 Chris Wakelin

TAOMBILLARDOS

SERIE EUROPEA – MESTRES EUROPEOS

TERCERA FASE

29 Xullo

GRUPO 1

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 China Lu Ning 3 2 1 0 8 4 +5 139 7
2 Inglaterra Ricky Walden 3 0 3 0 6 6 0 130 3
3 Inglaterra Stuart Bingham 3 0 2 1 5 7 –2 131 2
4 China Pang Junxu 3 0 2 1 5 7 –2 107 2

GRUPO 2

Pos XOGADORES Páx G E. Páx FG FP DF MB Pts
1 Bélxica Luca Brecel 3 2 0 1 7 3 +4 108 6
2 China Xiao Guodong 3 2 0 1 7 4 +3 111 6
3 China Zhao Xintong 3 2 0 1 6 4 +2 138 6
4 China Lyu haotiano 3 0 0 3 0 9 –9 0

ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN

49 13:00 Zhao Xintong 3 en 0 Lyu haotiano
55 13:00 Stuart Bingham 2 en 2 Pang Junxu
50 13:30 Luca Brecel 1 en 3 Xiao Guodong
56 13:30 Ricky Walden 2 en 2 Lu Ning
51 14:00 Luca Brecel 3 en 0 Lyu haotiano
57 14:00 Ricky Walden 2 en 2 Pang Junxu
52 18:00 Zhao Xintong 3 en 1 Xiao Guodong
58 18:00 Stuart Bingham 1 en 3 Lu Ning
53 18:30 Xiao Guodong 3 en 0 Lyu haotiano
59 18:30 Lu Ning 3 en 1 Pang Junxu
54 19:00 Zhao Xintong 0 en 3 Luca Brecel
60 19:00 Stuart Bingham 2 en 2 Ricky Walden
FINAL
61 20:30 Luca Brecel 3 en 1 Lu Ning

 

Ver tamén

Calendario de tempadas 2022/23

O martes 28 Xuño comeza a tempada 2022/23. Eurosport e a aplicación Eurosport, emitirán en