Europako Masters Sailkapena 2022 (2)

Europako Masters Sailkapena 2022 (2)

15 – 17 uztailean

22 – 24 uztailean

Morningside Arena – Leicester

Ingalaterra

Europako Masters Sailkapena 2022 (2)

Ostiralean 15 de julio arranca el Snooker en Eurosport (Aplikazioa) con el European Masters Qualifiers 2022 (2), en directo y en exclusiva por la casa del Snooker.

Neil Robertson Campeón Europako maisuak 2020 (1)

Guztiak JOKALARIAK eztabaidatzen dutenak SAILKAPENAK, txanda bat gainditu behar dute (Best 9 markoak), Europako Masterren azken zozketara sartzeko 2022 (2), eta beraz, urteko sari oparoa eskuratu ahal izateko 80.000 kilo txapelketako txapeldunarentzat, ospatuko dena (16 al 21 Abuztua) en El Stadthalle Fürth (Alemanian) sede donde los tres mejores jugadores del Munduko rankinga, y el actual campeón del torneo Fan Zhengvi (ganando a Ronnie en el decider) sailkapen partida jokatuko dute.

TOKIKO SARRERAKO SARIAK

Europako Masters Sailkapena 2022 (2)

De ganar Stephen Hendry su partido de clasificación contra Mark Joyce, y de hacer lo propio Ronnie O'Sullivan contra Sean O’Sullivan (no son familia) viviremos EL DUELO en la primera ronda del cuadro final en Alemanian.

AURKAKO EGUTEGIA 2022/23

TELEVISION ESTALDURA

Clasificatorias Alemaniako Masters
Europako Masters Sailkapena 2022 (2)

Eurosport APPa (jokalaria) Europako Masterseko kanporaketak esklusiboki emango ditu 2022 (2) (sailkapen guztiez gain eta zirkuitu profesionalaren azken fase guztiez gain).

Eurosport APPa (jokalaria) berak eskaintzen dizu, aukeratu edo ikusi aldi berean (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahai zuzenean, ikusleentzako benetako luxua.

Opción de visualizar cualquier mesa de las Qualifiers.

India Irekia 2017
Europako Masters Sailkapena 2022 (2)

Eurosport APP ordainketa kanalera harpidetu zaitezke (jokalaria) bakarrik 6,99 € / hilean (39,99 € / urteko).

Nola harpidetu Eurosport Player-era:

EUROSPORT SUBSCRIBE JOKOA

Clasificatorias Alemaniako Masters

Europako Masters Sailkapena 2022 (2)

Para el resto del mundo consultar la Web

World Snooker y Matchroom

TAOMBILLIARDS

Taom V10

SAIOAK ETA EMAITZAK

OSTIRALA

15 UZTAILAK

4 11:00 Lukas Kleckers 5 in 2 Ryan Thomerson
22 11:00 Wu Yize 5 in 3 Jenson Kendrick
59 11:00 Peng Yisong 1 in 5 Dylan Emery
60 11:00 Yan Bingtao 5 in 2 Pang Junxu
41 15:30 David Lilley 2 in 5 Stuart Carrington
49 15:30 Mark Williams 5 in 4 Liam HIGHFIELD
51 15:30 Joe Perry 3 in 5 Dominic Dale
10 20:00 Stephen Maguire 4 in 5 Oliver Brown
16 20:00 Kyren Wilson 5 in 2 Sam Craigie
27 20:00 Andres Petrov 3 in 5 Ian Burns
50 20:00 Louis Heathcote 4 in 5 Sanderson Lam

LARUNBATA

16 UZTAILAK

3 11:00 Gary Wilson 5 in 1 Duane Jones
8 11:00 Xiao Guodong 5 in 4 Xu Si
15 11:00 Ross Muir 1 in 5 Lyu Haotian
48 11:00 Zhao Xintong 5 in 2 Fraser Patrick
11 15:30 Anton Kazakov 1 in 5 Zhang zu
13 15:30 Zak Segurtasuna 2 in 5 Andy Hicks
39 15:30 David Gilbert 1 in 5 Marco Fu
18 20:00 Ian Martin 1 in 5 Chang Bingyu
44 20:00 Barry Hawkins 5 in 1 Gerard Greene
61 20:00 Anthony Hamilton 5 in 2 Mark King

IGANDEA

17 UZTAILAK

6 11:00 Tian Pengfei 3 in 5 Si Jiahui
7 11:00 Hossein Vafaei 5 in 1 Ng On Yee
14 11:00 Jimmy Robertson 5 in 4 Zhao Jianbo
25 11:00 Adam Duffy 1 in 5 James Cahill
2 15:30 Daniel Wells 5 in 3 Peter Lines
28 15:30 Stuart Bingham 5 in 3 Michael Holt
29 15:30 David Grace 5 in 2 Ben Mertens
23 20:00 Mateo Sold 1 in 5 Haydon Pinhey
24 20:00 Rory Mcleod 5 in 4 Elliot Slessor
31 20:00 Hammad Miah | 4 in 5 Jackson Page

OSTIRALA

22 UZTAILAK

20 11:00 Robbie Williams 3 in 5 Steven Hallworth
34 11:00 Ashley Hugill 5 in 1 Julien Leclercq
53 11:00 Jack Lisowski 5 in 1 Zhang Jiankang
55 11:00 Zhou Yuelong 5 in 4 John J Astley
19 15:30 Ryan Eguna 5 in 3 Ken Doherty
37 15:30 Mark Allen 3 in 5 Farakh Ajaib
62 15:30 Jamie Jones 5 in 2 Mark Davis
9 20:00 Chris Wakelin 5 in 4 Jamie Clarke
26 20:00 Ali Carter 5 in 0 Reanne Evans
30 20:00 Martin Gould 0 in 5 Michael White

LARUNBATA

23 UZTAILAK

5 11:00 Anthony McGill 5 in 4 Alexander Ursenbacher
36 11:00 Andrew Corraliza 5 in 2 Joe O´Connor
40 11:00 Lei Peifan 5 in 0 Rod Lawler
57 11:00 Mitchell Mann 5 in 1 Bisoi Intxaurra
12 15:30 Shaun Murphy 5 in 3 Dean Young
38 15:30 Barry atximur 5 in 1 Rebecca Kenna
46 15:30 Robert Milkins 5 in 0 Lu Ning
42 20:00 Jordan Brown 5 in 4 Cao Yupeng
45 20:00 Ben Woollaston 3 in 5 Jones bezala
63 20:00 Mark Joyce 5 in 0 Stephen Hendry

IGANDEA

24 UZTAILAK

21 11:00 Luca Brecel 5 in 1 Andy Lee
43 11:00 Chen Zifan 1 in 5 Aaron Hill
47 11:00 Craig Steadman 3 in 5 Li Zintzilik
52 11:00 Jimmy White 5 in 4 Andrew Pagett
54 15:30 Florian Oursle 4 in 5 Mateo Stevens
56 15:30 Graeme Dott 5 in 0 Thepchaiya Un-Nooh
58 15:30 Ricky Walden 5 in 1 Alfie Burden
17 20:00 John Higgins 3 in 5 Scott Donaldson
35 20:00 Tom Ford 3 in 5 Oliver Lines

 

Ikusi ere

Europako maisuak 2022 (2)

Europako Serieko seigarren geldialdia adierazten du 2022 (2) EN DIRECTO Y EN EXCLUSIVA EN EUROSPORT Desde