Eliminatorias Masters alemáns 2022

Eliminatorias Masters alemáns 2022

18 – 26 Outubro

Centro de lecer Chase

Cannock (Inglaterra)

Eliminatorias Masters alemáns 2022

Luns 18 October Snooker continúa cos clasificatorios de Masters alemáns 2022, en directo e exclusivamente por Aplicación Eurosport, a casa de billar

Judd Trump Campeón Masters alemáns 2020

Todos os XOGADORES que disputan o CLASIFICACIÓNS, debe pasar dúas roldas (Mellor de 9 cadros), para acceder á táboa final dos Masters alemáns 2022, e entón, para optar ao suculento premio de 80.000 libras para o campión do torneo.

PREMIOS DE RECURSO DE TORNEO

Taom V10

O Masters alemán pertence ás BetVictor European Series

• 2021 BetVictor Northern Ireland Open

• 2021 BetVictor English Open

• 2021 BetVictor Scottish Open

• 2022 Shoot Out de BetVictor

• 2022 Masters alemáns de BetVictor

• 2022 Masters europeos de BetVictor

• 2022 Open de Gales BetVictor

• 2022 Aberto BetVictor Xibraltar

Estas series consisten nunha clasificación, cun premio de 150 mil libras, ao xogador que gañe máis cartos nos oito eventos.

Ránking

Kyren Wilson Campeón Masters alemáns 2019

CALENDARIO DE TEMPORADA 2021/22

STARLINE

Cobertura televisiva

Clasificatorias German Masters
Eliminatorias Masters alemáns 2022

APP Eurosport (Xogador) emitirá exclusivamente as eliminatorias dos Masters alemáns 2022 (ademais de todas as eliminatorias e todas as fases finais do circuíto profesional).

APP Eurosport (Xogador) el ofrécelle, escoller ou mirar ao mesmo tempo (con dous dispositivos, Tablet, PC, Coche) dúas mesas en directo, un auténtico deleite para o espectador.

India aberta 2017
Eliminatorias Masters alemáns 2022

Podes subscribirte á canle de pago da aplicación Eurosport (Xogador) só para 6,99 € / mes (39,99 € / ano).

Como subscribirse a Eurosport Player:

XOGADOR DE EUROSPORT SUBSCRIBE

Clasificatorias German Masters

Eliminatorias Masters alemáns 2022

Para o resto do mundo consulte a web

World Snooker y Matchroom

German Masters

Sesións e resultados

LUNS 18 Outubro

PRIMEIRO RONDO

5 15:30 Anthony McGill 5 en 2 Louis Heathcote
6 15:30 Hammad Miah | 4 en 5 Jamie O´Neill
7 15:30 Zhou Yuelong 5 en 1 Peter Devlin
8 15:30 Zak Surety 5 en 2 Mark Joyce
9 20:00 Ashley Hugill 4 en 5 Allan Taylor
10 20:00 Tom Ford 5 en 4 Joe O´Connor
11 20:00 Lukas Kleckers 2 en 5 Yuan SiJun
12 20:00 Stephen Maguire 5 en 1 Dominic Dale

MARTES 19 Outubro

PRIMEIRO RONDO

SEGUNDA RONDA

PRIMEIRO RONDO
13 11:00 Pang Junxu 5 en 1 Dean Young
14 11:00 Zhao Xintong 5 en 3 Stuart Carrington
15 11:00 Chang Bingyu 5 en 2 Peter Lines
16 11:00 Mark Williams 5 en 1 Oliver Lines
SEGUNDA RONDA
67 15:30 Anthony McGill 5 en 2 Jamie O´Neill
68 15:30 Zhou Yuelong 5 en 3 Zak Surety
69 15:30 Allan Taylor 1 en 5 Tom Ford
70 15:30 Yuan SiJun 1 en 5 Stephen Maguire
PRIMEIRO RONDO
17 20:00 Kyren Wilson 5 en 1 Xu Si
18 20:00 Iulian Boiko 2 en 5 Li Hang
19 20:00 Gary Wilson 5 en 0 Ian Burns
20 20:00 Jimmy Robertson 5 en 2 Martin O´Donnell

Mércores 20 Outubro

PRIMEIRO RONDO

SEGUNDA RONDA

PRIMEIRO RONDO
21 11:00 Barry Hawkins 5 en 3 Matthew Vendido
22 11:00 Michael Georgiou 5 en 0 Scott Donaldson
23 11:00 Joe Perry 3 en 5 Zhang Jiankang
24 11:00 Craig Steadman 5 en 4 Ng On Yee
SEGUNDA RONDA
71 15:30 Pang Junxu 3 en 5 Zhao Xintong
72 15:30 Chang Bingyu 1 en 5 Mark Williams
73 15:30 Kyren Wilson 5 en 4 Li Hang
74 15:30 Gary Wilson 2 en 5 Jimmy Robertson
PRIMEIRO RONDO
1 20:00 Judd Trump 5 en 1 Tian Pengfei
2 20:00 Aaron Hill 2 en 5 Anthony Hamilton
3 20:00 Xiao Guodong 5 en 1 Duane Jones
4 20:00 Gao Yang 5 en 2 Stephen Hendry

XOVES 21 Outubro

PRIMEIRO RONDO

SEGUNDA RONDA

PRIMEIRO RONDO
25 11:00 Ben Woollaston 2 en 5 Zhang ti
26 11:00 Graeme Dott 4 en 5 Si Jiahui
27 11:00 Jamie Wilson 1 en 5 Wu Yize
28 11:00 Stuart Bingham 1 en 5 Luca Brecel
SEGUNDA RONDA
65 15:30 Judd Trump 5 en 3 Anthony Hamilton
66 15:30 Xiao Guodong 4 en 5 Gao Yang
75 15:30 Barry Hawkins 3 en 5 Michael Georgiou
76 15:30 Zhang Jiankang 2 en 5 Craig Steadman
PRIMEIRO RONDO
29 20:00 Simon Lichtenberg 5 en 1 Sanderson Lam
30 20:00 Ricky Walden 5 en 2 Jackson páxina
31 20:00 Jordan Brown 4 en 5 Michael White
32 20:00 Neil Robertson 5 en 2 Fraser Patrick

VENRES 22 Outubro

PRIMEIRO RONDO

SEGUNDA RONDA

PRIMEIRO RONDO
37 11:00 Jack Lisowski 5 en 3 Andrew Pagett
38 11:00 Farakh Ajaib 0 en 5 Liam Highfield
39 11:00 Thepchaiya Un-Nooh 3 en 5 Fan Zhengyi
40 11:00 Rory McLeod 0 en 5 Lu Ning
SEGUNDA RONDA
77 15:30 Zhang ti 5 en 0 Si Jiahui
78 15:30 Wu Yize 1 en 5 Luca Brecel
79 15:30 Simon Lichtenberg 1 en 5 Ricky Walden
80 15:30 Michael White 1 en 5 Neil Robertson
PRIMEIRO RONDO
41 20:00 Lee Walker 2 en 5 Lyu haotiano
42 20:00 Alí Carter 5 en 3 Robert Milkins
43 20:00 Akani soleado 5 en 3 Michael Xuíz
44 20:00 Mark Allen 5 en 1 Alfie Burden

SÁBADO 23 Outubro

PRIMEIRO RONDO

SEGUNDA RONDA

PRIMEIRO RONDO
45 11:00 David Lilley 5 en 1 Mitchell Mann
46 11:00 Kurt Maflin 5 en 2 Andy Hicks
47 11:00 Cao Yupeng 5 en 2 Robbie Williams
48 11:00 Shaun Murphy 5 en 1 Mark King
SEGUNDA RONDA
83 15:30 Jack Lisowski 3 en 5 Liam Highfield
84 15:30 Fan Zhengyi 5 en 4 Lu Ning
85 15:30 Lyu haotiano 5 en 1 Alí Carter
86 15:30 Akani soleado 3 en 5 Mark Allen
PRIMEIRO RONDO
49 20:00 John Higgins 2 en 5 Noppon Saengkham
50 20:00 Alexander Ursenbacher 4 en 5 Como Jones
51 20:00 Ryan Día 5 en 4 Jimmy White
52 20:00 Nigel de Bond 2 en 5 Jamie Clarke

DOMINGO 24 Outubro

PRIMEIRO RONDO

SEGUNDA RONDA

PRIMEIRO RONDO
53 11:00 Ding Junhui 4 en 5 Mark Davis
54 11:00 Gerard Greene 2 en 5 Sam Craigie
55 11:00 Martin Gould 4 en 5 Matthew Stevens
56 11:00 Chris Wakelin 4 en 5 Ken Doherty
SEGUNDA RONDA
87 15:30 David Lilley 3 en 5 Kurt Maflin
88 15:30 Cao Yupeng 4 en 5 Shaun Murphy
89 15:30 Noppon Saengkham 5 en 4 Como Jones
90 15:30 Ryan Día 5 en 3 Jamie Clarke
PRIMEIRO RONDO
61 20:00 Jamie Jones 4 en 5 Barry Pinches
62 20:00 Michael Holt 3 en 5 John J Astley
63 20:00 Sean Maddocks 2 en 5 Ashley Carty
64 20:00 Mark Selby 5 en 2 Ross Muir

LUNS 25 Outubro

PRIMEIRO RONDO

SEGUNDA RONDA

PRIMEIRO RONDO
57 11:00 Elliot Slessor 2 en 5 Zhao Jianbo
58 11:00 David Gilbert 5 en 4 David Graza
59 11:00 Lei Peifan 5 en 3 Soheil Vahedi
60 11:00 Yan Bingtao 5 en 2 Chen Zifan
SEGUNDA RONDA
91 15:30 Mark Davis 1 en 5 Sam Craigie
92 15:30 Matthew Stevens 3 en 5 Ken Doherty
95 15:30 Barry Pinches 5 en 1 John J Astley
96 15:30 Ashley Carty 1 en 5 Mark Selby
PRIMEIRO RONDO
33 20:00 Ronnie O'Sullivan 0 en 5 Hossein Vafaei
34 20:00 Steven Hallworth 1 en 5 Andrew Higginson
35 20:00 Liang Wenbo 5 en 1 Reanne Evans
36 20:00 Fergal O'Brien 3 en 5 Ben Hancorn

MARTES 26 Outubro

SEGUNDA RONDA

81 15:30 Hossein Vafaei 3 en 5 Andrew Higginson
82 15:30 Liang Wenbo 5 en 2 Ben Hancorn
93 15:30 Zhao Jianbo 2 en 5 David Gilbert
94 15:30 Lei Peifan 2 en 5 Yan Bingtao

 

Ver tamén

Campión de Campións 2021

Campión de Campións 2021

CAMPIÓN DE CAMPIÓNS 2021 A partir do vindeiro luns 15 ata o domingo 21 Novembro …