Eliminatoris Masters alemanys 2022

Eliminatoris Masters alemanys 2022

18 – 26 octubre

Centre d'oci Chase

Cannock (Anglaterra)

Eliminatoris Masters alemanys 2022

dilluns 18 d'octubre continua l'Snooker amb el German Masters Qualifiers 2022, en directe i en exclusiva per Aplicació Eurosport, la casa de l'Snooker

Judd Trump Campeón German Masters 2020

tots els JUGADORS que disputin les CLASSIFICATÒRIES, hauran de passar dues rondes (al millor de 9 marcs), per poder accedir a l'quadre final de l'German Masters 2022, i així, poder optar a l'suculent premi de 80.000 lliures per al campió de l'torneig.

PREMIS TORNEJOS DE RÀNQUING

Taom V10

El German Màsters pertany a les BetVictor European Series

• 2021 BetVictor Open d'Irlanda del Nord

• 2021 Open Anglès de BetVictor

• 2021 BetVictor Open d'Escòcia

• 2022 BetVictor Shoot Out

• 2022 BetVictor German Masters

• 2022 BetVictor European Masters

• 2022 BetVictor Welsh Open

• 2022 BetVictor Gibraltar Open

Aquestes sèries consten d'una classificació, amb un premi de 150 mil lliures, a el jugador que guanyi més diners en les vuit esdeveniments.

CLASSIFICACIÓ

Kyren Wilson Campeón German Masters 2019

CALENDARI TEMPORADA 2021/22

STARLINE

COBERTURA DE TELEVISIÓ

Classificatòries German Masters
Eliminatoris Masters alemanys 2022

APP Eurosport (Jugador) retransmetrà en exclusiva les classificatòries de l'German Masters 2022 (a més de totes les classificatòries i totes les fases finals de l'circuit professional).

APP Eurosport (Jugador) t'ofereix, escollir o veure alhora (amb dos dispositius, Tableta, Pc, El cotxe) dues taules en directe, un veritable luxe per a l'espectador.

Índia Oberta 2017
Eliminatoris Masters alemanys 2022

Podeu subscriure-us a canal de pagament d'Eurosport APP (Jugador) per tan sols 6,99 € / mes (39,99 € / any).

Mode de subscriure't a Eurosport Player:

SUBSCRIURE EUROSPORT PLAYER

Classificatòries German Masters

Eliminatoris Masters alemanys 2022

Per a la resta de l'món consultar la web

World Snooker i Matchroom

German Masters

SESSIONS I RESULTATS

DILLUNS 18 OCTUBRE

PRIMERA RONDA

5 15:30 Anthony McGill 5 en 2 Louis Heathcote
6 15:30 Hammad Miah | 4 en 5 Jamie O´Neill
7 15:30 Zhou Yuelong 5 en 1 Peter Devlin
8 15:30 Zak Surety 5 en 2 Mark Joyce
9 20:00 Ashley Hugill 4 en 5 Allan Taylor
10 20:00 Tom Ford 5 en 4 Joe O´Connor
11 20:00 Lukas Kleckers 2 en 5 Yuan SiJun
12 20:00 Stephen Maguire 5 en 1 Dominic Dóna-li

DIMARTS 19 OCTUBRE

PRIMERA RONDA

SEGONA RONDA

PRIMERA RONDA
13 11:00 Pang Junxu 5 en 1 Dean Young
14 11:00 Zhao Xintong 5 en 3 Stuart Carrington
15 11:00 Chang Bingyu 5 en 2 Peter Línies
16 11:00 Mark Williams 5 en 1 Oliver Línies
SEGONA RONDA
67 15:30 Anthony McGill 5 en 2 Jamie O´Neill
68 15:30 Zhou Yuelong 5 en 3 Zak Surety
69 15:30 Allan Taylor 1 en 5 Tom Ford
70 15:30 Yuan SiJun 1 en 5 Stephen Maguire
PRIMERA RONDA
17 20:00 Kyren Wilson 5 en 1 Xu Si
18 20:00 Iulian Boiko 2 en 5 Li Penja
19 20:00 Gary Wilson 5 en 0 Ian Burns
20 20:00 Jimmy Robertson 5 en 2 Martin O´Donnell

DIMECRES 20 OCTUBRE

PRIMERA RONDA

SEGONA RONDA

PRIMERA RONDA
21 11:00 Barry Hawkins 5 en 3 Mateo Venut
22 11:00 Michael Georgiou 5 en 0 De Scott Donaldson
23 11:00 Joe Perry 3 en 5 Zhang Jiankang
24 11:00 Craig Steadman 5 en 4 Ng On Yee
SEGONA RONDA
71 15:30 Pang Junxu 3 en 5 Zhao Xintong
72 15:30 Chang Bingyu 1 en 5 Mark Williams
73 15:30 Kyren Wilson 5 en 4 Li Penja
74 15:30 Gary Wilson 2 en 5 Jimmy Robertson
PRIMERA RONDA
1 20:00 Judd Trump 5 en 1 Tian Pengfei
2 20:00 Aaron Hill 2 en 5 Anthony Hamilton
3 20:00 Xiao Guodong 5 en 1 Duane Jones
4 20:00 Gao Yang 5 en 2 Stephen Hendry

DIJOUS 21 OCTUBRE

PRIMERA RONDA

SEGONA RONDA

PRIMERA RONDA
25 11:00 Ben Woollaston 2 en 5 Zhang tu
26 11:00 Graeme Dott 4 en 5 Si Jiahui
27 11:00 Jamie Wilson 1 en 5 Wu Yize
28 11:00 Stuart Bingham 1 en 5 Luca Brecel
SEGONA RONDA
65 15:30 Judd Trump 5 en 3 Anthony Hamilton
66 15:30 Xiao Guodong 4 en 5 Gao Yang
75 15:30 Barry Hawkins 3 en 5 Michael Georgiou
76 15:30 Zhang Jiankang 2 en 5 Craig Steadman
PRIMERA RONDA
29 20:00 Simon Lichtenberg 5 en 1 Sanderson Lam
30 20:00 Ricky Walden 5 en 2 Jackson Pàgina
31 20:00 Jordan Brown 4 en 5 Michael White
32 20:00 Neil Robertson 5 en 2 Fraser Patrick

DIVENDRES 22 OCTUBRE

PRIMERA RONDA

SEGONA RONDA

PRIMERA RONDA
37 11:00 Jack Lisowski 5 en 3 Andrew Pagett
38 11:00 Farakh Ajaib 0 en 5 Liam Highfield
39 11:00 Thepchaiya Un-Nooh 3 en 5 Fan Zhengyi
40 11:00 Rory McLeod 0 en 5 Lu Ning
SEGONA RONDA
77 15:30 Zhang tu 5 en 0 Si Jiahui
78 15:30 Wu Yize 1 en 5 Luca Brecel
79 15:30 Simon Lichtenberg 1 en 5 Ricky Walden
80 15:30 Michael White 1 en 5 Neil Robertson
PRIMERA RONDA
41 20:00 Lee Walker 2 en 5 Lyu haotian
42 20:00 Ali Carter 5 en 3 Robert Milkins
43 20:00 Assolellat Akani 5 en 3 Michael Judge
44 20:00 Mark Allen 5 en 1 Alfie Càrrega

DISSABTE 23 OCTUBRE

PRIMERA RONDA

SEGONA RONDA

PRIMERA RONDA
45 11:00 David Lilley 5 en 1 Mitchell Mann
46 11:00 Kurt Maflin 5 en 2 Andy Hicks
47 11:00 Cao Yupeng 5 en 2 Robbie Williams
48 11:00 Shaun Murphy 5 en 1 Mark King
SEGONA RONDA
83 15:30 Jack Lisowski 3 en 5 Liam Highfield
84 15:30 Fan Zhengyi 5 en 4 Lu Ning
85 15:30 Lyu haotian 5 en 1 Ali Carter
86 15:30 Assolellat Akani 3 en 5 Mark Allen
PRIMERA RONDA
49 20:00 John Higgins 2 en 5 Noppon Saengkham
50 20:00 Alexander Ursenbacher 4 en 5 Com Jones
51 20:00 Ryan Day 5 en 4 Jimmy White
52 20:00 Nigel Bond 2 en 5 Jamie Clarke

DIUMENGE 24 OCTUBRE

PRIMERA RONDA

SEGONA RONDA

PRIMERA RONDA
53 11:00 Ding Junhui 4 en 5 Mark Davis
54 11:00 Gerard Greene 2 en 5 Sam Craigie
55 11:00 Martin Gould 4 en 5 Mateo Stevens
56 11:00 Chris Wakelin 4 en 5 Ken Doherty
SEGONA RONDA
87 15:30 David Lilley 3 en 5 Kurt Maflin
88 15:30 Cao Yupeng 4 en 5 Shaun Murphy
89 15:30 Noppon Saengkham 5 en 4 Com Jones
90 15:30 Ryan Day 5 en 3 Jamie Clarke
PRIMERA RONDA
61 20:00 Jamie Jones 4 en 5 Barry Punxis
62 20:00 Michael Holt 3 en 5 John J Astley
63 20:00 Sean Maddocks 2 en 5 Ashley Carty
64 20:00 Mark Selby 5 en 2 Ross Muir

DILLUNS 25 OCTUBRE

PRIMERA RONDA

SEGONA RONDA

PRIMERA RONDA
57 11:00 Elliot Slessor 2 en 5 Zhao Jianbo
58 11:00 David Gilbert 5 en 4 David Gracia
59 11:00 Lei Peifan 5 en 3 Soheil Vahedi
60 11:00 Yan Bingtao 5 en 2 Chen Zifan
SEGONA RONDA
91 15:30 Mark Davis 1 en 5 Sam Craigie
92 15:30 Mateo Stevens 3 en 5 Ken Doherty
95 15:30 Barry Punxis 5 en 1 John J Astley
96 15:30 Ashley Carty 1 en 5 Mark Selby
PRIMERA RONDA
33 20:00 Ronnie O'Sullivan 0 en 5 Hossein Vafaei
34 20:00 Steven Hallworth 1 en 5 Andrew Higginson
35 20:00 Liang Wenbo 5 en 1 Reanne Evans
36 20:00 Fergal O'Brien 3 en 5 Ben Hancorn

DIMARTS 26 OCTUBRE

SEGONA RONDA

81 15:30 Hossein Vafaei 3 en 5 Andrew Higginson
82 15:30 Liang Wenbo 5 en 2 Ben Hancorn
93 15:30 Zhao Jianbo 2 en 5 David Gilbert
94 15:30 Lei Peifan 2 en 5 Yan Bingtao

 

Vegi també

Campió de Campions 2021

Campió de Campions 2021

CAMPIÓ DE CAMPIONS 2021 Des de dilluns que 15 fins diumenge 21 de novembre …