Master Alemaniako Sailkapena 2022

Master Alemaniako Sailkapena 2022

18 – 26 urria

Chase Aisialdi Zentroa

Cannock (Ingalaterra)

Master Alemaniako Sailkapena 2022

Astelehena 18 October Snooker-ek Alemaniako Masters Sailkapenekin jarraitzen du 2022, zuzenean eta soilik Eurosport aplikazioa, snooker etxea

Judd Trump Campeón German Masters 2020

Guztiak JOKALARIAK eztabaidatzen dutenak SAILKAPENAK, bi txanda gainditu behar ditu (Best 9 markoak), Alemaniako Masterreko azken taulara sartzeko 2022, eta beraz, urteko sari oparoa eskuratu ahal izateko 80.000 kilo txapelketako txapeldunarentzat.

TOKIKO SARRERAKO SARIAK

Taom V10

Master alemaniarra BetVictor European Series taldekoa da

• 2021 BetVictor Northern Ireland Open

• 2021 BetVictor English Open

• 2021 BetVictor Scottish Open

• 2022 BetVictor Shoot Out

• 2022 BetVictor German Masters

• 2022 BetVictor Europako Masterrak

• 2022 BetVictor Welsh Open

• 2022 BetVictor Gibraltar Open

Serie hauek sailkapen bat osatzen dute, sari batekin 150 mila kilo, zortzi ekitaldietan diru gehien irabazten duen jokalariari.

RANKING

Kyren Wilson Campeón Alemaniako Maisuak 2019

AURKAKO EGUTEGIA 2021/22

STARLINE

TELEVISION ESTALDURA

Clasificatorias Alemaniako Masters
Master Alemaniako Sailkapena 2022

Eurosport APPa (jokalaria) Alemaniako Masterren sailkatuak soilik emango ditu 2022 (sailkapen guztiez gain eta zirkuitu profesionalaren azken fase guztiez gain).

Eurosport APPa (jokalaria) berak eskaintzen dizu, aukeratu edo ikusi aldi berean (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahai zuzenean, ikusleentzako benetako luxua.

India Irekia 2017
Master Alemaniako Sailkapena 2022

Eurosport APP ordainketa kanalera harpidetu zaitezke (jokalaria) bakarrik 6,99 € / hilean (39,99 € / urteko).

Nola harpidetu Eurosport Player-era:

EUROSPORT SUBSCRIBE JOKOA

Clasificatorias Alemaniako Masters

Master Alemaniako Sailkapena 2022

Para el resto del mundo consultar la Web

World Snooker y Matchroom

Alemaniako Masters

SAIOAK ETA EMAITZAK

ASTELEHENA 18 URRIAK

LEHENENGO TXANDA

5 15:30 Anthony McGill 5 in 2 Louis Heathcote
6 15:30 Hammad Miah | 4 in 5 Jamie O´Neill
7 15:30 Zhou Yuelong 5 in 1 Peter Devlin
8 15:30 Zak Segurtasuna 5 in 2 Mark Joyce
9 20:00 Ashley Hugill 4 in 5 Allan Taylor
10 20:00 Tom Ford 5 in 4 Joe O´Connor
11 20:00 Lukas Kleckers 2 in 5 Yuan SiJun
12 20:00 Stephen Maguire 5 in 1 Dominic Dale

ASTEARTEA 19 URRIAK

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

LEHENENGO TXANDA
13 11:00 Pang Junxu 5 in 1 Dean Young
14 11:00 Zhao Xintong 5 in 3 Stuart Carrington
15 11:00 Chang Bingyu 5 in 2 Peter Lines
16 11:00 Mark Williams 5 in 1 Oliver Lines
BIGARREN TXANDA
67 15:30 Anthony McGill 5 in 2 Jamie O´Neill
68 15:30 Zhou Yuelong 5 in 3 Zak Segurtasuna
69 15:30 Allan Taylor 1 in 5 Tom Ford
70 15:30 Yuan SiJun 1 in 5 Stephen Maguire
LEHENENGO TXANDA
17 20:00 Kyren Wilson 5 in 1 Xu Si
18 20:00 Iulian Boiko 2 in 5 Li Zintzilik
19 20:00 Gary Wilson 5 in 0 Ian Burns
20 20:00 Jimmy Robertson 5 in 2 Martin O´Donnell

ASTEAZKENA 20 URRIAK

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

LEHENENGO TXANDA
21 11:00 Barry Hawkins 5 in 3 Mateo Sold
22 11:00 Michael Georgiou 5 in 0 Scott Donaldson
23 11:00 Joe Perry 3 in 5 Zhang Jiankang
24 11:00 Craig Steadman 5 in 4 Ng On Yee
BIGARREN TXANDA
71 15:30 Pang Junxu 3 in 5 Zhao Xintong
72 15:30 Chang Bingyu 1 in 5 Mark Williams
73 15:30 Kyren Wilson 5 in 4 Li Zintzilik
74 15:30 Gary Wilson 2 in 5 Jimmy Robertson
LEHENENGO TXANDA
1 20:00 Judd Trump 5 in 1 Tian Pengfei
2 20:00 Aaron Hill 2 in 5 Anthony Hamilton
3 20:00 Xiao Guodong 5 in 1 Duane Jones
4 20:00 Gao Yang 5 in 2 Stephen Hendry

OSTEGUNA 21 URRIAK

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

LEHENENGO TXANDA
25 11:00 Ben Woollaston 2 in 5 Zhang zu
26 11:00 Graeme Dott 4 in 5 Si Jiahui
27 11:00 Jamie Wilson 1 in 5 Wu Yize
28 11:00 Stuart Bingham 1 in 5 Luca Brecel
BIGARREN TXANDA
65 15:30 Judd Trump 5 in 3 Anthony Hamilton
66 15:30 Xiao Guodong 4 in 5 Gao Yang
75 15:30 Barry Hawkins 3 in 5 Michael Georgiou
76 15:30 Zhang Jiankang 2 in 5 Craig Steadman
LEHENENGO TXANDA
29 20:00 Simon Lichtenberg 5 in 1 Sanderson Lam
30 20:00 Ricky Walden 5 in 2 Jackson Page
31 20:00 Jordan Brown 4 in 5 Michael White
32 20:00 Neil Robertson 5 in 2 Fraser Patrick

OSTIRALA 22 URRIAK

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

LEHENENGO TXANDA
37 11:00 Jack Lisowski 5 in 3 Andrew Pagett
38 11:00 Farakh Ajaib 0 in 5 Liam HIGHFIELD
39 11:00 Thepchaiya Un-Nooh 3 in 5 Fan Zhengyi
40 11:00 Rory McLeod 0 in 5 Lu Ning
BIGARREN TXANDA
77 15:30 Zhang zu 5 in 0 Si Jiahui
78 15:30 Wu Yize 1 in 5 Luca Brecel
79 15:30 Simon Lichtenberg 1 in 5 Ricky Walden
80 15:30 Michael White 1 in 5 Neil Robertson
LEHENENGO TXANDA
41 20:00 Lee Walker 2 in 5 Lyu Haotian
42 20:00 Ali Carter 5 in 3 Robert Milkins
43 20:00 Eguzkitsua Akani 5 in 3 Michael Judge
44 20:00 Mark Allen 5 in 1 Alfie Burden

LARUNBATA 23 URRIAK

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

LEHENENGO TXANDA
45 11:00 David Lilley 5 in 1 Mitchell Mann
46 11:00 Kurt Maflin 5 in 2 Andy Hicks
47 11:00 Cao Yupeng 5 in 2 Robbie Williams
48 11:00 Shaun Murphy 5 in 1 Mark King
BIGARREN TXANDA
83 15:30 Jack Lisowski 3 in 5 Liam HIGHFIELD
84 15:30 Fan Zhengyi 5 in 4 Lu Ning
85 15:30 Lyu Haotian 5 in 1 Ali Carter
86 15:30 Eguzkitsua Akani 3 in 5 Mark Allen
LEHENENGO TXANDA
49 20:00 John Higgins 2 in 5 Noppon Saengkham
50 20:00 Alexander Ursenbacher 4 in 5 Jones bezala
51 20:00 Ryan Eguna 5 in 4 Jimmy White
52 20:00 Nigel Bond 2 in 5 Jamie Clarke

IGANDEA 24 URRIAK

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

LEHENENGO TXANDA
53 11:00 Ding Junhui 4 in 5 Mark Davis
54 11:00 Gerard Greene 2 in 5 Sam Craigie
55 11:00 Martin Gould 4 in 5 Mateo Stevens
56 11:00 Chris Wakelin 4 in 5 Ken Doherty
BIGARREN TXANDA
87 15:30 David Lilley 3 in 5 Kurt Maflin
88 15:30 Cao Yupeng 4 in 5 Shaun Murphy
89 15:30 Noppon Saengkham 5 in 4 Jones bezala
90 15:30 Ryan Eguna 5 in 3 Jamie Clarke
LEHENENGO TXANDA
61 20:00 Jamie Jones 4 in 5 Barry atximur
62 20:00 Michael Holt 3 in 5 John J Astley
63 20:00 Sean Maddocks 2 in 5 Ashley Carty
64 20:00 Mark Selby 5 in 2 Ross Muir

ASTELEHENA 25 URRIAK

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

LEHENENGO TXANDA
57 11:00 Elliot Slessor 2 in 5 Zhao Jianbo
58 11:00 David Gilbert 5 in 4 David Grace
59 11:00 Lei Peifan 5 in 3 Soheil Vahedi
60 11:00 Yan Bingtao 5 in 2 Chen Zifan
BIGARREN TXANDA
91 15:30 Mark Davis 1 in 5 Sam Craigie
92 15:30 Mateo Stevens 3 in 5 Ken Doherty
95 15:30 Barry atximur 5 in 1 John J Astley
96 15:30 Ashley Carty 1 in 5 Mark Selby
LEHENENGO TXANDA
33 20:00 Ronnie O'Sullivan 0 in 5 Hossein Vafaei
34 20:00 Steven Hallworth 1 in 5 Andrew Corraliza
35 20:00 Liang Wenbo 5 in 1 Reanne Evans
36 20:00 Fergal O'Brien 3 in 5 Ben Hancorn

ASTEARTEA 26 URRIAK

BIGARREN TXANDA

81 15:30 Hossein Vafaei 3 in 5 Andrew Corraliza
82 15:30 Liang Wenbo 5 in 2 Ben Hancorn
93 15:30 Zhao Jianbo 2 in 5 David Gilbert
94 15:30 Lei Peifan 2 in 5 Yan Bingtao

 

Ikusi ere

Txapeldunen txapeldun 2021

Txapeldunen txapeldun 2021

TXAPELDUN TXAPELDUNA 2021 Datorren astelehenetik aurrera 15 igandera arte 21 Azaroa …