Liga Txapelketan 2022 (2)

Denboraldia hasten da 2022/23 billarra

Liga Txapelketan 2022 (2)

Liga Txapelketan 2022 (2)

Jarraitu Txapelketako Liga 2022 (2)

- (r) en 28 ekainetik 29 uztailaren uztailean

El torneo será retransmitido por todos los rincones del mundo

Jarraian, zure herrialdeko gertaera emititzen duen plataforma kontsulta dezakezu

La Txapelketa Liga 2022 (2) bi mahaitan jokatuko da

Taula 1 honako plataformetan emango da

Espainian DAZN APLIKAZIOA AURRETIKO ORDAINKETA

Liga Txapelketan 2022 (2)

Taula 2 se emitirá de forma gratuita

Gentileza de Matchroom Sports

MESA 2 MATCHROOM YOUTUBE

TAOMBILLIARDS

Taom V10

FORMATO TXAPELKETA LEAGUE 2022 (2)

GOIZEAN ARENA - LEICESTER (UK)

La Txapelketa Liga 2022 (2) hiru etapa gehi final handia osatzen du

Txapelketa osoa onena jokatuko da 4 markoak

(fasearen amaiera izan ezik 3 eta final handia)

Txapelketaren lehen fasea izango da protagonista 32 lau jokalariko taldeak talde bakoitzeko (128 jokalari), hori eztabaidatuko da 28 ekainetik 21 uztailaren uztailean. Talde bakoitzeko irabazlea, txapelketaren bigarren fasera joango da.

Txapelketaren bigarren fasean 32 lehen faseko talde irabazleak, banatuta 8 lau jokalariko taldeak (25 al 28 uztailaren uztailean). Talde bakoitzeko irabazlea, txapelketaren hirugarren fasera joango da.

Bigarren faseko taldeetako zortzi irabazleak, lau jokalariko bi taldetan banatuko da (29 Uztailean). Talde bakoitzeko irabazleak, onena jokatuko dute finalera 5 Txapelketako Ligako txapelduna zehazteko markoak 2022 (2).

Txapelketako Ligako Final Handia 2022 (2) (29 Uztailean).

egunetan, snooker-eko profesional nabarmenenak Ingalaterrako hirian elkartuko dira euren trebetasunak probatzeko eta kirol honetako garaikurrik preziatuena irabazteko helburu bakarrarekin eta

egunetan, snooker-eko profesional nabarmenenak Ingalaterrako hirian elkartuko dira euren trebetasunak probatzeko eta kirol honetako garaikurrik preziatuena irabazteko helburu bakarrarekin eta

 

Txapelketa osoa lau fototako partidekin jokatuko da (berdinketa posiblea). Partida bakoitzeko irabazleak hiru puntu jasoko ditu eta berdinketa gertatuz gero puntu bat.

Lehenengo postuan puntuetarako berdinketa lortuz gero, irabazi duen fotograma gehien lortu duen taldea zehaztuko da, beraien konfrontazio zuzena eta taldean egindako etenik handiena.

Alex Huracán Higgins

SARIAK

TXAPELKETA EGITEA 2022 (2)

TALDEEN LEHEN ETAPA

  • Irabazlea: £ 3,000
  • Runner-up: £ 2,000
  • Hirugarrena: £ 1,500

TALDEEN BIGARREN FASEA

  • Irabazlea: £ 4,000
  • Runner-up: £ 3,000
  • Hirugarrena: £ 2,000
  • Laugarrena: £ 1,000

TALDEEN HIRUGARREN ETAPA

  • Irabazlea: £ 6,000
  • Runner-up: £ 4,000
  • Hirugarrena: £ 2,000
  • Laugarrena: £ 1,000

AZKEN

  • Irabazlea: £ 20,000
  • Runner-up: £ 10,000
  • Txapelketaren guztizko kopurua: £ 328,000
Liga Txapelketan 2022 (2)

TXAPELKETA EGITEA 2022 (2)

LEHEN FASEA (TALDEAK)

ASTEARTEA

28 JUNE

TALDEAK 13 eta 24

TALDEA 13

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Aaron Hill 3 1 2 0 7 4 +3 101 5
2 David Grace 3 1 2 0 7 5 +2 75 5
3 Ben Hancorn 3 0 3 0 6 6 0 88 3
4 Craig Steadman 3 0 1 2 3 8 -5 55 1

TALDEA 24

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Robert Milkins 3 2 1 0 8 3 +5 78 7
2 Andy Hicks 3 2 1 0 8 4 +4 93 7
3 Sanderson Lam 3 1 0 2 4 7 -3 100 3
4 Allan Taylor 3 0 0 3 3 9 -6 54 0

EGITARAUA

TALDEAK 13 ETA 24

1 13:00 Robert Milkins 3 in 0 Sanderson Lam
7 13:00 David Grace 2 in 2 Ben Hancorn
2 13:30 Andy Hicks 3 in 1 Allan Taylor
8 13:30 Craig Steadman 0 in 3 Aaron Hill
3 14:00 Andy Hicks 3 in 1 Sanderson Lam
9 14:00 Craig Steadman 2 in 2 Ben Hancorn
4 18:00 Robert Milkins 3 in 1 Allan Taylor
10 18:00 David Grace 2 in 2 Aaron Hill
5 18:30 Allan Taylor 1 in 3 Sanderson Lam
11 18:30 Aaron Hill 2 in 2 Ben Hancorn
6 19:00 Robert Milkins 2 in 2 Andy Hicks
12 19:00 David Grace 3 in 1 Craig Steadman

ASTEAZKENA

29 JUNE

TALDEAK 4 eta 31

TALDEA 4

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Zhao Xintong 3 3 0 0 9 1 +8 105 9
2 Hammad Miah | 3 1 1 1 5 6 -1 57 4
3 Michael Holt 3 1 0 2 5 7 -2 75 3
4 Adam Duffy 3 0 1 2 3 8 -5 1

TALDEA 31

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Anthony Hamilton 3 2 1 0 8 3 +5 130 7
2 Noppon Saengkham 3 2 0 1 7 4 +3 90 6
3 Ashley Hugill 3 0 2 1 5 7 -2 65 2
4 Steven Hallworth 3 0 1 2 2 8 -6 96 1

EGITARAUA

TALDEAK 4 eta 31

13 13:00 Zhao Xintong 3 in 1 Michael Holt
19 13:00 Noppon Saengkham 3 in 0 Steven Hallworth
14 13:30 Hammad Miah | 2 in 2 Adam Duffy
20 13:30 Anthony Hamilton 2 in 2 Ashley Hugill
15 14:00 Hammad Miah | 3 in 1 Michael Holt
21 14:00 Anthony Hamilton 3 in 0 Steven Hallworth
16 18:00 Zhao Xintong 3 in 0 Adam Duffy
22 18:00 Noppon Saengkham 3 in 1 Ashley Hugill
17 18:30 Adam Duffy 1 in 3 Michael Holt
23 18:30 Ashley Hugill 2 in 2 Steven Hallworth
18 19:00 Zhao Xintong 3 in 0 Hammad Miah |
24 19:00 Noppon Saengkham 1 in 3 Anthony Hamilton

OSTEGUNA

30 JUNE

TALDEAK 6 eta 26

TALDEA 6

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Michael Judge 3 1 2 0 7 5 +2 77 5
2 Kyren Wilson 3 0 3 0 6 6 0 98 3
3 Zhang zu 3 0 3 0 6 6 0 66 3
4 Luke Simmonds 3 0 2 1 5 7 -2 65 2

TALDEA 26

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Chris Wakelin 3 2 0 1 6 4 +2 77 6
2 Tom Ford 3 1 1 1 6 5 +1 76 4
3 Ian Burns 3 1 1 1 6 6 0 131 4
4 Anton Kazakov 3 1 0 2 4 7 -3 57 3

EGITARAUA

TALDEAK 6 eta 26

25 13:00 Kyren Wilson 2 in 2 Luke Simmonds
31 13:00 Tom Ford 1 in 3 Anton Kazakov
26 13:30 Zhang zu 2 in 2 Michael Judge
32 13:30 Chris Wakelin 3 in 1 Ian Burns
27 14:00 Zhang zu 2 in 2 Luke Simmonds
33 14:00 Chris Wakelin 3 in 0 Anton Kazakov
28 18:00 Kyren Wilson 2 in 2 Michael Judge
34 18:00 Tom Ford 2 in 2 Ian Burns
29 18:30 Michael Judge 3 in 1 Luke Simmonds
35 18:30 Ian Burns 3 in 1 Anton Kazakov
30 19:00 Kyren Wilson 2 in 2 Zhang zu
36 19:00 Tom Ford 3 in 0 Chris Wakelin

OSTIRALA

1 UZTAILAK

TALDEAK 10 eta 29

TALDEA 10

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Luca Brecel 3 2 1 0 8 3 +5 98 7
2 Robbie Williams 3 1 2 0 7 5 +2 70 5
3 Zhao Jianbo 3 1 0 2 4 6 -2 90 3
4 Oliver Brown 3 0 1 2 3 8 -5 1

TALDEA 29

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Lu Ning 3 3 0 0 9 2 +7 135 9
2 John Astley 3 1 1 1 6 5 +1 60 4
3 Chen Zifan 3 1 1 1 5 5 0 75 4
4 Oliver Lines 3 0 0 3 1 9 -8 56 0

EGITARAUA

TALDEAK 10 eta 29

37 13:00 Luca Brecel 3 in 0 Zhao Jianbo
43 13:00 Lu Ning 3 in 1 John J Astley
38 13:30 Robbie Williams 2 in 2 Oliver Brown
44 13:30 Oliver Lines 0 in 3 Chen Zifan
39 14:00 Robbie Williams 3 in 1 Zhao Jianbo
45 14:00 Oliver Lines 0 in 3 John J Astley
40 18:00 Luca Brecel 3 in 1 Oliver Brown
46 18:00 Lu Ning 3 in 0 Chen Zifan
41 18:30 Oliver Brown 0 in 3 Zhao Jianbo
47 18:30 Chen Zifan 2 in 2 John J Astley
42 19:00 Luca Brecel 2 in 2 Robbie Williams
48 19:00 Lu Ning 3 in 1 Oliver Lines

ASTELEHENA

4 UZTAILAK

TALDEAK 1 eta 27

TALDEA 1

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ronnie O'Sullivan 3 3 0 0 9 2 +7 121 9
2 Alexander Ursenbacher 3 2 0 1 7 5 +2 105 6
3 Alfie Burden 3 0 1 2 4 8 -4 79 1
4 Farakh Ajaib 3 0 1 2 3 8 -5 79 1

TALDEA 27

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Jamie Jones 3 2 1 0 8 3 +5 134 7
2 David Lilley 3 1 1 1 5 5 0 138 4
3 Sam Craigie 3 0 3 0 6 6 0 71 3
4 Andres Petrov 3 0 1 2 3 8 -5 1

EGITARAUA

TALDEAK 1 eta 27

1 13:00 Ronnie O'Sullivan 3 in 0 Farakh Ajaib
7 13:00 Jamie Jones 3 in 1 Andres Petrov
2 13:30 Alexander Ursenbacher 3 in 1 Alfie Burden
8 13:30 Sam Craigie 2 in 2 David Lilley
3 14:00 Alexander Ursenbacher 3 in 1 Farakh Ajaib
9 14:00 Sam Craigie 2 in 2 Andres Petrov
4 18:00 Ronnie O'Sullivan 3 in 1 Alfie Burden
10 18:00 Jamie Jones 3 in 0 David Lilley
5 18:30 Alfie Burden 2 in 2 Farakh Ajaib
11 18:30 David Lilley 3 in 0 Andres Petrov
6 19:00 Ronnie O'Sullivan 3 in 1 Alexander Ursenbacher
12 19:00 Jamie Jones 2 in 2 Sam Craigie

ASTEARTEA

5 UZTAILAK

TALDEAK 15 eta 32

TALDEA 15

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ricky Walden 3 2 1 0 8 4 +4 106 7
2 Gerard Greene 3 1 1 1 6 6 0 65 4
3 Jackson Page 3 1 0 2 5 7 -2 130 3
4 Andy Lee 3 1 0 2 5 7 -2 125 3

TALDEA 32

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Xiao Guodong 3 3 0 0 9 3 +6 112 9
2 Rod Lawler 3 1 1 1 6 6 0 62 4
3 Scott Donaldson 3 0 2 1 5 7 -2 97 2
4 Nutcharut Wongharuthai 3 0 1 2 4 8 -4 54 1

EGITARAUA

TALDEAK 15 eta 32

13 13:00 Ricky Walden 3 in 1 Andy Lee
19 13:00 Xiao Guodong 3 in 1 Rod Lawler
14 13:30 Jackson Page 1 in 3 Gerard Greene
20 13:30 Scott Donaldson 2 in 2 Nutcharut Wongharuthai
15 14:00 Jackson Page 3 in 1 Andy Lee
21 14:00 Scott Donaldson 2 in 2 Rod Lawler
16 18:00 Ricky Walden 2 in 2 Gerard Greene
22 18:00 Xiao Guodong 3 in 1 Nutcharut Wongharuthai
17 18:30 Gerard Greene 1 in 3 Andy Lee
23 18:30 Nutcharut Wongharuthai 1 in 3 Rod Lawler
18 19:00 Ricky Walden 3 in 1 Jackson Page
24 19:00 Xiao Guodong 3 in 1 Scott Donaldson

ASTEAZKENA

6 UZTAILAK

TALDEAK 9 eta 30

TALDEA 9

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Yuan Sijun 3 3 0 0 9 0 +9 95 9
2 Barry Hawkins 3 2 0 1 6 4 +2 105 6
3 Ken Doherty 3 0 1 2 3 8 -5 52 1
4 Lei Peifan 3 0 1 2 2 8 -6 56 1

TALDEA 30

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Lyu Haotian 3 2 1 0 8 3 +5 135 7
2 Fraser Patrick 3 1 1 1 5 6 -1 101 4
3 Haydon Pinhey 3 1 0 2 5 6 -1 100 3
4 Graeme Dott 3 1 0 2 4 7 -3 72 3

EGITARAUA

TALDEAK 9 eta 30

25 13:00 Barry Hawkins 3 in 1 Ken Doherty
31 13:00 Graeme Dott 3 in 1 Haydon Pinhey
26 13:30 Yuan SiJun 3 in 0 Lei Peifan
32 13:30 Lyu Haotian 2 in 2 Fraser Patrick
27 14:00 Yuan SiJun 3 in 0 Ken Doherty
33 14:00 Lyu Haotian 3 in 1 Haydon Pinhey
28 18:00 Barry Hawkins 3 in 0 Lei Peifan
34 18:00 Graeme Dott 1 in 3 Fraser Patrick
29 18:30 Lei Peifan 2 in 2 Ken Doherty
35 18:30 Fraser Patrick 0 in 3 Haydon Pinhey
30 19:00 Barry Hawkins 0 in 3 Yuan SiJun
36 19:00 Graeme Dott 0 in 3 Lyu Haotian

OSTEGUNA

7 UZTAILAK

TALDEAK 3 eta 23

TALDEA 3

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ben Woollaston 3 3 0 0 9 1 +8 127 9
2 Mark Selby 3 2 0 1 7 4 +3 113 6
3 James Cahill 3 1 0 2 4 7 -3 70 3
4 Zhang Jiankang 3 0 0 3 1 9 -8 0

TALDEA 23

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Elliot Slessor 3 2 1 0 8 4 +4 79 7
2 Andrew Corraliza 3 1 2 0 7 4 +3 95 5
3 Joe Perry 3 1 1 1 6 5 +1 117 4
4 Lukas Kleckers 3 0 0 3 1 9 -8 0

EGITARAUA

TALDEAK 3 eta 23

37 13:00 Mark Selby 3 in 1 James Cahill
43 13:00 Joe Perry 2 in 2 Andrew Corraliza
38 13:30 Ben Woollaston 3 in 0 Zhang Jiankang
44 13:30 Elliot Slessor 3 in 1 Lukas Kleckers
39 14:00 Ben Woollaston 3 in 0 James Cahill
45 14:00 Elliot Slessor 2 in 2 Andrew Corraliza
40 18:00 Mark Selby 3 in 0 Zhang Jiankang
46 18:00 Joe Perry 3 in 0 Lukas Kleckers
41 18:30 Zhang Jiankang 1 in 3 James Cahill
47 18:30 Lukas Kleckers 0 in 3 Andrew Corraliza
42 19:00 Mark Selby 1 in 3 Ben Woollaston
48 19:00 Joe Perry 1 in 3 Elliot Slessor

ASTELEHENA

11 UZTAILAK

TALDEAK 5 eta 28

TALDEA 5

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Mark Williams 3 3 0 0 9 2 +7 140 9
2 Li Zintzilik 3 1 1 1 6 6 0 111 4
3 Andrew Pagett 3 1 0 2 4 7 -3 94 3
4 Rory McLeod 3 0 1 2 4 8 -4 56 1

TALDEA 28

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Gary Wilson 3 2 1 0 8 2 +6 115 7
2 Jones bezala 3 1 1 1 5 5 0 133 4
3 Barry atximur 3 0 3 0 6 6 0 61 3
4 Harvey Chandler 3 0 1 2 2 8 -6 0

EGITARAUA

TALDEAK 5 eta 28

1 13:00 Mark Williams 3 in 1 Rory McLeod
7 13:00 Gary Wilson 3 in 0 Harvey Chandler
2 13:30 Li Zintzilik 3 in 1 Andrew Pagett
8 13:30 Jones bezala 2 in 2 Barry atximur
3 14:00 Li Zintzilik 2 in 2 Rory McLeod
9 14:00 Jones bezala 3 in 0 Harvey Chandler
4 18:00 Mark Williams 3 in 0 Andrew Pagett
10 18:00 Gary Wilson 2 in 2 Barry atximur
5 18:30 Andrew Pagett 3 in 0 Rory McLeod
11 18:30 Barry atximur 2 in 2 Harvey Chandler
6 19:00 Mark Williams 3 in 1 Li Zintzilik
12 19:00 Gary Wilson 3 in 0 Jones bezala

 

ASTEARTEA

12 UZTAILAK

TALDEAK 21 eta 22

TALDEA 21

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Stephen Maguire 3 1 2 0 7 4 +3 87 5
2 Si Jiahui 3 1 2 0 7 5 +2 93 5
3 Mitchell Mann 3 0 3 0 6 6 0 80 3
4 Mateo Stevens 3 0 1 2 3 8 -5 81 1

TALDEA 22

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Jimmy Robertson 3 1 2 0 7 4 +3 133 5
2 Thepchaiya Un-Nooh 3 1 2 0 7 5 +2 118 5
3 Ian Martin 3 1 0 2 4 6 -2 3
4 Marco Fu 3 0 2 1 4 7 -3 95 2

EGITARAUA

TALDEAK 21 eta 22

13 13:00 Jimmy Robertson 3 in 0 Ian Martin
19 13:00 Stephen Maguire 2 in 2 Si Jiahui
14 13:30 Thepchaiya Un-Nooh 2 in 2 Marco Fu
20 13:30 Mateo Stevens 2 in 2 Mitchell Mann
15 14:00 Thepchaiya Un-Nooh 3 in 1 Ian Martin
21 14:00 Mateo Stevens 1 in 3 Si Jiahui
16 18:00 Jimmy Robertson 2 in 2 Marco Fu
22 18:00 Stephen Maguire 2 in 2 Mitchell Mann
17 18:30 Marco Fu 0 in 3 Ian Martin
23 18:30 Mitchell Mann 2 in 2 Si Jiahui
18 19:00 Jimmy Robertson 2 in 2 Thepchaiya Un-Nooh
24 19:00 Stephen Maguire 3 in 0 Mateo Stevens

ASTEAZKENA

13 UZTAILAK

TALDEAK 18 eta 20

TALDEA 18

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Daniel Wells 3 2 1 0 8 3 +5 80 7
2 Dominic Dale 3 1 1 1 6 6 0 88 4
3 Mateo Sold 3 0 3 0 6 6 0 141 3
4 Duane Jones 3 0 1 2 3 8 -5 80 1

TALDEA 20

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Chang Bingyu 3 2 0 1 6 3 +3 108 6
2 Zhou Yuelong 3 1 2 0 7 4 +3 135 5
3 Mark King 3 1 1 1 5 6 -1 58 4
4 Fergal O'Brien 3 0 1 2 3 8 -5 59 1

EGITARAUA

TALDEAK 18 eta 20

25 13:00 Zhou Yuelong 2 in 2 Fergal O'Brien
31 13:00 Mateo Sold 2 in 2 Daniel Wells
26 13:30 Mark King 0 in 3 Chang Bingyu
32 13:30 Dominic Dale 3 in 1 Duane Jones
27 14:00 Mark King 3 in 1 Fergal O'Brien
33 14:00 Dominic Dale 1 in 3 Daniel Wells
28 18:00 Zhou Yuelong 3 in 0 Chang Bingyu
34 18:00 Mateo Sold 2 in 2 Duane Jones
29 18:30 Chang Bingyu 3 in 0 Fergal O'Brien
35 18:30 Duane Jones 0 in 3 Daniel Wells
30 19:00 Zhou Yuelong 2 in 2 Mark King
36 19:00 Mateo Sold 2 in 2 Dominic Dale

OSTEGUNA

14 UZTAILAK

TALDEAK 17 eta 25

TALDEA 17

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ali Carter 3 2 1 0 8 2 +6 70 7
2 Wu Yize 3 1 2 0 7 5 +2 120 5
3 Robbie McGuigan 3 0 2 1 4 7 -3 88 2
4 Louis Heathcote 3 0 1 2 3 8 -5 113 1

TALDEA 25

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Pang Junxu 3 2 1 0 8 4 +4 137 7
2 Ryan Eguna 3 1 2 0 7 4 +3 125 5
3 Dylan Emery 3 0 2 1 5 7 -2 103 2
4 Reanne Evans 3 0 1 2 3 8 -5 55 1

EGITARAUA

TALDEAK 17 eta 25

37 13:00 Ali Carter 3 in 0 Robbie McGuigan
43 13:00 Ryan Eguna 2 in 1 Dylan Emery
38 13:30 Wu Yize 3 in 1 Louis Heathcote
44 13:30 Pang Junxu 3 in 1 Reanne Evans
39 14:00 Wu Yize 2 in 2 Robbie McGuigan
45 14:00 Pang Junxu 3 in 1 Dylan Emery
40 18:00 Ali Carter 3 in 0 Louis Heathcote
46 18:00 Ryan Eguna 3 in 0 Reanne Evans
41 18:30 Louis Heathcote 2 in 2 Robbie McGuigan
47 18:30 Reanne Evans 2 in 2 Dylan Emery
42 19:00 Ali Carter 2 in 2 Wu Yize
48 19:00 Ryan Eguna 2 in 2 Pang Junxu

ASTELEHENA

18 UZTAILAK

TALDEAK 11 eta 14

TALDEA 11

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Stuart Bingham 3 2 0 1 6 4 +2 69 6
2 Peter Devlin 3 1 2 0 7 4 +3 61 5
3 Cao Yupeng 3 0 2 1 5 7 -2 104 2
4 Peter Lines 3 0 2 1 4 7 -3 72 2

TALDEA 14

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Hossein Vafaei 3 2 1 0 8 2 +6 70 7
2 Tian Pengfei 3 2 1 0 8 3 +5 103 7
3 Ryan Thomerson 3 1 0 2 4 7 -3 99 3
4 On-yee-koa 3 0 0 3 1 9 -8 94 0

EGITARAUA

TALDEAK 11 eta 14

1 13:00 Stuart Bingham 0 in 3 Peter Devlin
7 13:00 Hossein Vafaei 3 in 0 Ryan Thomerson
2 13:30 Cao Yupeng 2 in 2 Peter Lines
8 13:30 Tian Pengfei 3 in 0 Ng On Yee
3 14:00 Cao Yupeng 2 in 2 Peter Devlin
9 14:00 Tian Pengfei 3 in 1 Ryan Thomerson
4 18:00 Stuart Bingham 3 in 0 Peter Lines
10 18:00 Hossein Vafaei 3 in 0 Ng On Yee
5 18:30 Peter Lines 2 in 2 Peter Devlin
11 18:30 Ng On Yee 1 in 3 Ryan Thomerson
6 19:00 Stuart Bingham 3 in 1 Cao Yupeng
12 19:00 Hossein Vafaei 2 in 2 Tian Pengfei

ASTEARTEA

19 UZTAILAK

TALDEAK 2 eta 7

TALDEA 2

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Jamie Clarke 3 1 2 0 7 4 +3 62 5
2 Judd Trump 3 1 2 0 7 5 +2 76 5
3 Sean O'sullivan 3 1 0 2 4 7 -3 65 3
4 Peng Yisong 3 0 2 1 5 7 -2 133 2

TALDEA 7

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Shaun Murphy 3 2 1 0 8 2 +6 144 7
2 Ben Mertens 3 2 1 0 8 4 +4 117 7
3 Xu Si 3 1 0 2 4 7 -3 61 3
4 Liam HIGHFIELD 3 0 0 3 2 9 -7 70 0

EGITARAUA

TALDEAK 2 eta 7

13 13:00 Judd Trump 2 in 2 Peng Yisong
19 32:00 Shaun Murphy 2 in 2 Ben Mertens
14 13:30 Jamie Clarke 3 in 0 Sean O'sullivan
20 13:30 Liam HIGHFIELD 1 in 3 Xu Si
15 14:00 Jamie Clarke 2 in 2 Peng Yisong
21 14:00 Liam HIGHFIELD 1 in 3 Ben Mertens
16 18:00 Judd Trump 3 in 1 Sean O'sullivan
22 18:00 Shaun Murphy 3 in 0 Xu Si
17 18:30 Sean O'sullivan 3 in 1 Peng Yisong
23 18:30 Xu Si 1 in 3 Ben Mertens
18 19:00 Judd Trump 2 in 2 Jamie Clarke
24 19:00 Shaun Murphy 3 in 1 Liam HIGHFIELD

ASTEAZKENA

20 UZTAILAK

TALDEAK 16 eta 19

TALDEA 16

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 David Gilbert 3 2 1 0 8 2 +6 100 7
2 Florian Nüßle 3 2 0 1 6 4 +2 61 6
3 Joe O´Connor 3 1 1 1 6 6 0 111 4
4 Zak Segurtasuna 3 0 0 3 1 9 -8 55 0

TALDEA 19

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Jordan Brown 4 3 1 0 11 4 +7 115 10
2 Mark Davis 4 1 1 2 7 9 -2 104 4
3 Ross Muir 4 0 2 2 5 10 -5 94 2
4 Jimmy White W/D

EGITARAUA

TALDEAK 16 eta 19

25 13:00 David Gilbert 3 in 0 Florian Oursle
31 13:00 Jordan Brown 2 in 2 Ross Muir
26 13:30 Joe O´Connor 3 in 1 Zak Segurtasuna
33 13:30 Mark Davis 2 in 2 Ross Muir
27 14:00 Joe O´Connor 1 in 3 Florian Oursle
32 14:00 Jordan Brown 3 in 1 Mark Davis
28 18:00 David Gilbert 3 in 0 Zak Segurtasuna
34 18:00 Jordan Brown 3 in 0 Ross Muir
29 18:30 Zak Segurtasuna 0 in 3 Florian Oursle
35 18:30 Mark Davis 3 in 1 Ross Muir
30 19:00 David Gilbert 2 in 2 Joe O´Connor
36 19:00 Jordan Brown 3 in 1 Mark Davis

OSTEGUNA

21 UZTAILAK

TALDEAK 8 eta 12

TALDEA 8

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Michael White 3 2 0 1 7 3 +4 107 6
2 Mark Joyce 3 2 0 1 6 5 +1 65 6
3 Jack Lisowski 3 1 1 1 6 6 0 70 4
4 Julien Leclercq 3 0 1 2 3 8 -5 92 1

TALDEA 12

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Mark Allen 3 3 0 0 9 2 +7 142 9
2 Himanshu Jain 3 1 1 1 5 5 0 64 4
3 Jenson Kendrick 3 0 2 1 5 7 -2 62 2
4 Stuart Carrington 3 0 1 2 3 8 -5 67 1

EGITARAUA

TALDEAK 8 eta 12

37 13:00 Mark Allen 3 in 0 Himanshu Dinesh Jain
43 13:00 Jack Lisowski 2 in 2 Julien Leclercq
38 13:30 Stuart Carrington 2 in 2 Jenson Kendrick
44 13:30 Mark Joyce 0 in 3 Michael White
39 14:00 Stuart Carrington 0 in 3 Himanshu Dinesh Jain
45 14:00 Mark Joyce 3 in 1 Julien Leclercq
40 18:00 Mark Allen 3 in 1 Jenson Kendrick
46 18:00 Jack Lisowski 3 in 1 Michael White
41 18:30 Jenson Kendrick 2 in 2 Himanshu Dinesh Jain
47 18:30 Michael White 3 in 0 Julien Leclercq
42 19:00 Mark Allen 3 in 1 Stuart Carrington
48 19:00 Jack Lisowski 1 in 3 Mark Joyce

 

Liga Txapelketan 2022 (2)

SEGUNDA FASE

25 – 27 UZTAILAK

 

ASTELEHENA

25 UZTAILAK

E TALDEA

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Txina Lu Ning 3 2 1 0 8 3 +5 129 7
2 Eskozia Stephen Maguire 3 2 0 1 7 3 +4 73 6
3 Gales Mark Williams 3 1 0 2 3 6 -3 133 3
4 Irlandako Errepublika Aaron Hill 3 0 1 2 2 8 -6 73 1

GRUPO F

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 TxinaLyu Haotian 3 2 1 0 8 3 +5 79 7
2 Iran Hossein Vafaei 3 1 1 1 5 5 0 124 4
3 EnglandJimmy Robertson 3 0 3 0 6 6 0 87 3
4 Irlandako ErrepublikaMichael Judge 3 0 1 2 3 8 -5 76 1

EGITARAUA

E eta F TALDEAK

1 13:00 Mark Williams 3 in 0 Aaron Hill
7 13:00 Hossein Vafaei 3 in 0 Michael Judge
2 13:30 Stephen Maguire 1 in 3 Lu Ning
8 13:30 Jimmy Robertson 2 in 2 Lyu Haotian
3 14:00 Stephen Maguire 3 in 0 Aaron Hill
9 14:00 Jimmy Robertson 2 in 2 Michael Judge
4 18:00 Mark Williams 0 in 3 Lu Ning
10 18:00 Hossein Vafaei 0 in 3 Lyu Haotian
5 18:30 Lu Ning 2 in 2 Aaron Hill
11 18:30 Lyu Haotian 3 in 1 Michael Judge
6 19:00 Mark Williams 0 in 3 Stephen Maguire
12 19:00 Hossein Vafaei 2 in 2 Jimmy Robertson

ASTEARTEA

26 UZTAILAK

C TALDEA

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 England Stuart Bingham 3 2 1 0 8 3 +5 120 7
2 Gales Jamie Jones 3 1 1 1 6 5 +1 130 4
3 England Ben Woollaston 3 1 0 2 3 7 -4 100 3
4 Ipar Irlanda Jordan Brown 3 0 2 1 5 7 -2 117 2

H TALDEA

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Txina Xiao Guodong 3 2 1 0 8 4 +4 127 7
2 Gales Michael White 3 2 0 1 7 4 +3 131 6
3 England Robert Milkins 3 0 2 1 4 7 -3 75 2
4 England David Gilbert 3 0 1 2 4 8 -4 102 1

EGITARAUA

C eta H TALDEAK

13 13:00 Stuart Bingham 3 in 0 Ben Woollaston
19 13:00 David Gilbert 1 in 3 Michael White
14 13:30 Jordan Brown 2 in 2 Jamie Jones
20 13:30 Robert Milkins 2 in 2 Xiao Guodong
15 14:00 Jordan Brown 1 in 3 Ben Woollaston
21 14:00 Robert Milkins 0 in 3 Michael White
16 18:00 Stuart Bingham 3 in 1 Jamie Jones
22 18:00 David Gilbert 1 in 3 Xiao Guodong
17 18:30 Jamie Jones 3 in 0 Ben Woollaston
23 18:30 Xiao Guodong 3 in 1 Michael White
18 19:00 Stuart Bingham 2 in 2 Jordan Brown
24 19:00 David Gilbert 2 in 2 Robert Milkins

ASTEAZKENA

27 UZTAILAK

A TALDEA

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Txina Pang Junxu 3 2 1 0 8 4 +4 104 7
2 Txina Yuan Sijun 3 1 2 0 7 4 +3 74 5
3 England Ronnie O'Sullivan 3 1 0 2 4 6 -2 127 3
4 England Ali Carter 3 0 1 2 3 8 -5 80 1

D TALDEA

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Txina Zhao Xintong 3 2 1 0 8 2 +6 145 7
2 England Gary Wilson 3 2 0 1 6 4 +2 115 6
3 Ipar Irlanda Mark Allen 3 1 1 1 5 6 -1 104 4
4 Txina Chang Bingyu 3 0 0 3 2 9 -7 136 0

EGITARAUA

A eta D TALDEAK

25 13:00 Ronnie O'Sullivan 0 in 3 Yuan SiJun
31 13:00 Zhao Xintong 3 in 0 Chang Bingyu
26 13:30 Ali Carter 1 in 3 Pang Junxu
32 13:30 Mark Allen 0 in 3 Gary Wilson
27 14:00 Ali Carter 2 in 2 Yuan SiJun
33 14:00 Mark Allen 3 in 1 Chang Bingyu
28 18:00 Ronnie O'Sullivan 1 in 3 Pang Junxu
34 18:00 Zhao Xintong 3 in 0 Gary Wilson
29 18:30 Pang Junxu 2 in 2 Yuan SiJun
35 18:30 Gary Wilson 3 in 1 Chang Bingyu
30 19:00 Ronnie O'Sullivan 3 in 0 Ali Carter
36 19:00 Zhao Xintong 2 in 2 Mark Allen

OSTEGUNA

28 UZTAILAK

B TALDEA

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Belgikan Luca Brecel 3 2 1 0 8 2 +6 114 7
2 Gales Daniel Wells 3 1 2 0 7 4 +3 79 5
3 England Chris Wakelin 3 1 1 0 5 5 0 139 4
4 Gales Jamie Clarke 3 0 0 3 0 9 -9 52 0

GRUPO G

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 England Ricky Walden 3 2 1 0 8 3 +5 135 7
2 England Shaun Murphy 3 2 0 1 7 5 +2 112 6
3 England Anthony Hamilton 3 1 1 1 6 5 +1 116 4
4 England Elliot Slessor 3 0 0 3 1 9 -8 51 0

EGITARAUA

B eta G TALDEAK

37 13:00 Shaun Murphy 3 in 1 Elliot Slessor
43 13:00 Luca Brecel 2 in 2 Daniel Wells
38 13:30 Ricky Walden 2 in 2 Anthony Hamilton
44 13:30 Chris Wakelin 3 in 0 Jamie Clarke
39 14:00 Ricky Walden 3 in 0 Elliot Slessor
45 14:00 Chris Wakelin 2 in 2 Daniel Wells
40 18:00 Shaun Murphy 3 in 1 Anthony Hamilton
46 18:00 Luca Brecel 3 in 0 Jamie Clarke
41 18:30 Anthony Hamilton 3 in 0 Elliot Slessor
47 18:30 Jamie Clarke 0 in 3 Daniel Wells
42 19:00 Shaun Murphy 1 in 3 Ricky Walden
48 19:00 Luca Brecel 3 in 0 Chris Wakelin

TAOMBILLIARDS

Europako Serieko seigarren geldialdia adierazten du

TERCERA FASE

29 UZTAILAK

TALDEA 1

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Txina Lu Ning 3 2 1 0 8 4 +5 139 7
2 England Ricky Walden 3 0 3 0 6 6 0 130 3
3 England Stuart Bingham 3 0 2 1 5 7 -2 131 2
4 Txina Pang Junxu 3 0 2 1 5 7 -2 107 2

TALDEA 2

Pos JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Belgikan Luca Brecel 3 2 0 1 7 3 +4 108 6
2 Txina Xiao Guodong 3 2 0 1 7 4 +3 111 6
3 Txina Zhao Xintong 3 2 0 1 6 4 +2 138 6
4 Txina Lyu Haotian 3 0 0 3 0 9 -9 0

ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN

49 13:00 Zhao Xintong 3 in 0 Lyu Haotian
55 13:00 Stuart Bingham 2 in 2 Pang Junxu
50 13:30 Luca Brecel 1 in 3 Xiao Guodong
56 13:30 Ricky Walden 2 in 2 Lu Ning
51 14:00 Luca Brecel 3 in 0 Lyu Haotian
57 14:00 Ricky Walden 2 in 2 Pang Junxu
52 18:00 Zhao Xintong 3 in 1 Xiao Guodong
58 18:00 Stuart Bingham 1 in 3 Lu Ning
53 18:30 Xiao Guodong 3 in 0 Lyu Haotian
59 18:30 Lu Ning 3 in 1 Pang Junxu
54 19:00 Zhao Xintong 0 in 3 Luca Brecel
60 19:00 Stuart Bingham 2 in 2 Ricky Walden
AZKEN
61 20:30 Luca Brecel 3 in 1 Lu Ning

 

Ikusi ere

Urtaroen egutegia 2022/23

Asteartea 28 Ekainak hasten du denboraldia 2022/23. Eurosport eta Eurosport aplikazioa, emitirán en