Eskoziako irekia 2021

EUROSPORTek SNOOKER denboraldiari jarraipena ematen dio emisioarekin, BIZI ETA ESKLUSIBOA, DEL ESKOZIAKO IREKIA 2021

Eskoziako irekia 2021

Astelehenaz geroztik 6 eta igandera arte 12 Abendua, Eurosport 1, Eurosport 2 eta Eurosport App-ek Scottish Open-a eskaintzen dizute 2021, azken bi edizioetan izandako txapelketa, Mark Selby jokalari ingelesak irabazi zuen.

Mark Selby
Eskoziako irekia 2021

Arturo Perezek osatutako komentarioen taldea, Martín Pérez, Sergio Manuel Gutiérrez eta Rubén Fernández, arduratuko da Eskoziako Irekiko ilusio guztia transmititzeaz 2021 Eurosport ikusleentzat.

MEZZ SNOOKER ARRAZOAK

Eskoziako irekia 2021

SNOOKER TORNEO ONENAK

EUROPORTEN BAKARRIK

Denboraldi zirraragarri honetan zehar, Eurosport snooker txapelketak emititzeko, guztiak World Snooker Tour zirkuituan integratuta.

Eskaintza honek kirol diziplina honetako txapelketa onenen emisio esklusiboa barne hartzen du.

AURKAKO EGUTEGIA 2021/22

STARLINE

STARLINE

Snooker Eurosport sareko eduki funtsezko eta arrakastatsua bihurtu da 1 eta Eurosport 2.

TOKIKO SARRERAKO SARIAK

Eskoziako irekia 2021

Eskoziako irekia 2021

Jarraian, Eurosport eta Eurosport ordutegiak kontsulta ditzakezu 2 Eskoziako Irekia jarraitu ahal izateko 2021 zuzeneko zorrotzetan:

Eskoziako irekia 2021

Eskoziako Irekia jarraitzeko aukera ere baduzu 2021 Eurosport aplikazioaren bidez eta aldi berean aukeratu edo ikusi ahal izango duzu (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahaiak bizi dira, ikusleentzako benetako luxua. ETA, Partiduak geroratu ahal izateko aukera, bere atalean 'ESKARIAREN ARABERA'

Eskoziako irekia 2021

Sergio Manuel Gutierrez, Arturo Pérez, Martín Pérez eta Rubén Fernández, Scottish Open-eko narrazioaz eta iruzkinaz arduratuko da 2021 Eurosport eta Eurosport aplikazioetan

Para el resto del mundo consultar la Web

World Snooker y Matchroom

Ezagutu berria

TAOM V10

Eskoziako irekia 2021

FORMATUA

ESKOZIAKO IREKIA 2021

TORNEOAREN LEKUA

LLANDUDNO (GALES)

Eskoziako Openeko azken etapa 2021 eztabaidatuko dute 82 jokalari bizia da sailkatzea bertan disfruta genezakeen Eurosport aplikazioa. The irudia finala onenean jokatuko da 7 markoak (irabazi 4) azken 16ra arte, final laurdenak onenerako 9 markoak (irabazi 5), finalerdietako onena 11 markoak (irabazi 69 eta final handia, onenari 17 markoak (irabazi 9). Goiena 16 eta jokalari batzuk (erakundearen arabera) sailkapen partida jokatuko dute azken txapelketako lokalean.

Hasierako Nazioen Multzoa

Las Home Nations Series, probatu Erresuma Batuko lau txapelketak. English Open - Irish Open - Scottish Open - Welsh Open.

Txapelketa guztietan, inspiratu zure garaikurra (Txapelketako txapelduna) kondaira batean

Hasierako Nazioen Multzoa

STEVE DAVIS

ALEX HIGGINS

STEPHEN HENDRY

RAY REARDON

 

Eskoziako irekia 2021

Eskoziako Irekia Europako Seriekoa da

Torneos European Series

Northern Ireland Open – English Open – Eskoziako irekia

Shoot Out - German Masters – Europako maisuak

Welsh Open – Gibraltar Open

Saria 150.000 Libra Txapeldunarentzat

Sailkapena Europako seriea

Eskoziako irekia 2021

SAIOAK ETA EMAITZAK

ASTELEHENA

6 ABENDUA

RONDAKO SAILAKOAK *

LEHENENGO TXANDA

Mark Williams eta Neil Robertsonek alta jaso dute.

James Cahill eta Bai Langning-ek ordezkatzen dituzte.

4 11:00 James Cahill * 0 in 4 Ben Woollaston *
6 11:00 Barry Hawkins * 0 in 4 Pang Junxu *
14 11:00 Goraipatu Iqbal * 1 in 4 Noppon Saengkham *
16 11:00 Yan Bingtao * 4 in 0 Zak Segurtasuna *
1 14:00 Mark Selby * 4 in 1 Sean Maddocks *
3 14:00 Stephen Maguire * 4 in 3 Yuan SiJun *
10 14:00 Jack Lisowski * 1 in 4 Stuart Carrington *
15 14:00 Ding Junhui * 3 in 4 Zhang zu *
2 15:00 Anthony McGill * 4 in 2 Jamie Wilson *
9 15:00 Ronnie O'Sullivan * 4 in 2 Dominic Dale *
11 15:00 Mark Allen * 3 in 4 Martin O´Donnell *
17 15:00 Michael Holt 4 in 3 Liam Graham
5 20:00 Kyren Wilson * 4 in 0 Andy Hicks *
7 20:00 Stuart Bingham * 1 in 4 Andrew Corraliza *
12 20:00 Shaun Murphy * 4 in 3 Ng On Yee *
18 20:00 Judd Trump * 4 in 0 Robert Milkins *
8 21:00 Bai Langning * 2 in 4 Ben Hancorn *
13 21:00 John Higgins * 4 in 2 Alfie Burden *
36 21:00 Liang Wenbo 4 in 0 Allan Taylor
38 21:00 Sam Craigie 4 in 2 Zhao Jianbo

ASTEARTEA

7 ABENDUA

LEHENENGO TXANDA

20 11:00 Xiao Guodong 4 in 2 Duane Jones
23 11:00 Mark Davis 1 in 4 Tom Ford
24 11:00 Eguzkitsua Akani 1 in 4 Stephen Maguire
25 11:00 Robbie Williams 2 in 4 Lei Peifan
19 14:00 Mark Selby 4 in 1 Oliver Lines
21 14:00 Anthony McGill 4 in 1 Chris Wakelin
26 14:00 Sanderson Lam 0 in 4 Ben Woollaston
29 14:00 Pang Junxu 4 in 2 Iulian Boiko
22 15:00 Lee Walker 1 in 4 Jimmy Robertson
30 15:00 Joe Perry 2 in 4 Luca Brecel
32 15:00 Mateo Sold 4 in 0 Andrew Corraliza
34 15:00 Si Jiahui 1 in 4 Ben Hancorn
33 20:00 Scott Donaldson 4 in 3 Steven Hallworth
35 20:00 Ronnie O'Sullivan 4 in 0 Michael Georgiou
37 20:00 Stuart Carrington 0 in 4 Jamie Jones
44 20:00 Ryan Eguna 4 in 0 Gao Yang
27 21:00 Kyren Wilson 1 in 4 Fergal O'Brien
28 21:00 Gary Wilson 4 in 1 Anthony Hamilton
31 21:00 Jackson Page 4 in 3 Michael Judge
47 21:00 Chang Bingyu 2 in 4 David Gilbert

MÍERCOLES

8 ABENDUA

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

LEHENENGO TXANDA
39 11:00 Xu Si 4 in 2 Ken Doherty
40 11:00 Mark King 2 in 4 Martin O´Donnell
41 11:00 Hossein Vafaei 4 in 3 Wu Yize
46 11:00 Martin Gould 4 in 3 Jordan Brown
43 14:00 John Higgins 4 in 1 Noppon Saengkham
45 14:00 Zhang zu 4 in 1 Mitchell Mann
48 14:00 Hammad Miah | 4 in 1 Yan Bingtao
49 14:00 David Lilley .. in .. Michael Holt
42 15:00 Li Zintzilik 4 in 2 Shaun Murphy
50 15:00 Craig Steadman 0 in 4 Judd Trump
BIGARREN TXANDA
53 20:00 Tom Ford 0 in 4 Stephen Maguire
54 20:00 Lei Peifan 1 in 4 Ben Woollaston
55 20:00 Fergal O'Brien 4 in 1 Gary Wilson
59 20:00 Ronnie O'Sullivan 4 in 3 Liang Wenbo
51 21:00 Mark Selby 4 in 2 Xiao Guodong
52 21:00 Anthony McGill 4 in 3 Jimmy Robertson
56 21:00 Pang Junxu 3 in 4 Luca Brecel
60 21:00 Jamie Jones 4 in 3 Sam Craigie

OSTEGUNA

9 ABENDUA

BIGARREN TXANDA

AZKEN ZORTEAK

BIGARREN TXANDA
57 14:00 Jackson Page 3 in 4 Mateo Sold
58 14:00 Scott Donaldson 4 in 2 Ben Hancorn
65 14:00 David Gilbert 4 in 0 Hammad Miah |
66 14:00 David Lilley 0 in 4 Judd Trump
61 15:00 Xu Si 3 in 4 Martin O´Donnell
62 15:00 Hossein Vafaei 3 in 4 Li Zintzilik
63 15:00 John Higgins 4 in 0 Ryan Eguna
64 15:00 Zhang zu 2 in 4 Martin Gould
AZKEN ZORTEAK
67 20:00 Mark Selby 3 in 4 Anthony McGill
68 20:00 Stephen Maguire 4 in 1 Ben Woollaston
69 20:00 Fergal O'Brien 1 in 4 Luca Brecel
71 20:00 Ronnie O'Sullivan 4 in 3 Jamie Jones
70 21:00 Mateo Sold 4 in 2 Scott Donaldson
72 21:00 Martin O´Donnell 2 in 4 Li Zintzilik
73 21:00 John Higgins 4 in 2 Martin Gould
74 21:00 David Gilbert 4 in 3 Judd Trump

OSTIRALA

10 ABENDUA

AZKEN HIRUHILEKOA

75 13:00 Anthony McGill 5 in 3 Stephen Maguire
77 15:00 Ronnie O'Sullivan 5 in 4 Li Zintzilik
76 20:00 Luca Brecel 5 in 4 Mateo Sold
78 20:00 John Higgins 5 in 3 David Gilbert

LARUNBATA

11 ABENDUA

FINALERDI

80 14:00 Ronnie O'Sullivan 1 in 6 John Higgins
79 20:00 Anthony McGill 1 in 6 Luca Brecel

IGANDEA

12 ABENDUA

AZKEN

81 14:00 Luca Brecel 6 in 2 John Higgins
81 20:00 Luca Brecel 9 in 5 John Higgins

 

Ikusi ere

Munduko Grand Prix 2021

JUDD TRUMP DEFIENDE TÍTULO EN EL WORLD GRAND PRIX DEL 13 AL 19 ABENDUETATIK, …