Paul Hunter clásico 2018

O venres 24 de agosto, el Snooker viaja a tierras alemanas con el Paul Hunter Classic 2018, ofrecido por Eurosport y Eurosport Player, a casa de billar, emitirá el torneo en directo, hasta la finalísima del domingo 26 de agosto, cos comentarios de Arturo Pérez, Martin Pérez y Sergio Manuel Gutiérrez.

Paul Hunter clásico 2018
Paul Hunter clásico 2018

A continuación podes consultar os horarios de Eurosport e Eurosport 2 para poder seguir el Paul Hunter Classic 2018 en vivo rigoroso:

También tenéis la opción de seguir el Paul Hunter Classic 2018 a través de Eurosport Player e poder escoller ou ver ao mesmo tempo (con dous dispositivos, Tablet, PC, Coche) viven as dúas mesas, un auténtico deleite para o espectador. E, a opción de ver os partidos con demora, na súa sección 'Á CARTA’

Eurosport Player ao igual que Eurosport, ofrece comentarios en español con Arturo Pérez, Martín Pérez e Sergio Manuel Gutiérrez.

FORMATO PAUL HUNTER CLASSIC 2018

El Paul Hunter Classic 2018 se celebra en Alemania, concretamente en la ciudad de Fürth. El torneo lo disputarán 219 XOGADORES, (miércoles y jueves se disputaron las primeras RONDAS con los jugadores invitados por la organización). O ARQUIVO del torneo se disputará al mejor de 7 cadros (gañar 4) en su totalidad.

BIOGRAFÍA PAUL HUNTER

Paul Hunter
Paul Hunter

Sesións e resultados

PRIMER DÍA DE COMPETICIÓN 24 Agosto

PRIMEIRO RONDO
92 09:30 Michael White 4 en 2 Thor Chuan Leong
93 09:30 Rory McLeod 0 en 4 Allan Taylor
94 09:30 Zhang ti 4 en 3 George Pragnall
95 09:30 Dominic Dale 4 en 0 Itaro Santos
96 09:30 Mark Joyce 4 en 3 Michael Salvaxe
97 09:30 Sean O’Sullivan 0 en 4 Brian Cini
98 09:30 Alexander Ursenbacher 4 en 0 Barry Pinches
99 09:30 Fan Zhengyi en w / o Harvey Chandler
100 09:30 Sam Baird 4 en 2 Kevin VanHove
101 09:30 Andy Lee 3 en 4 Reggie Edwards
102 11:00 Ian Burns 4 en 0 Oliver Brown
103 11:00 Zhou Yuelong 0 en 4 Jackson páxina
104 11:00 Niu Zhuang 4 en 1 James Cahill
105 11:00 Scott Donaldson 4 en 2 Sam Craigie
106 11:00 Ross Muir 4 en 1 Patrick Einsle
107 11:30 Tom Ford 4 en 0 Luke Pinches
108 11:30 Mark King 4 en 3 Martin O´Donnell
109 11:30 Stuart Carrington en w / o Jack Bradford
110 11:30 Peter Ebdon 4 en 0 Ben Jones
111 11:30 Basem Eltahhan 2 en 4 Andreas Ploner
112 12:30 Ben Woollaston 4 en 2 Alex Taubman
113 12:30 Thepchaiya Un-Nooh 4 en 0 Christopher Watts
114 12:30 Michael Georgiou 4 en 2 Umut Dikme
115 12:30 Elliot Slessor 3 en 4 Zhang Yong
116 13:00 Craig Steadman 4 en 1 Oliver Lines
117 13:00 Kishan h hirani 4 en 3 Jamie Clarke
118 13:00 Lee Walker 4 en 0 Regis D’Anna
119 13:00 Jamie Jones 4 en 0 Nigel de Bond
120 14:00 Chris Wakelin 4 en 1 Luke Simmonds
121 14:00 Stefan Joachim 0 en 4 Aaron Busuttil
122 14:00 Chen Zifan 4 en 0 Duncan Bezzina
123 14:00 Luca Brecel 4 en 0 Curtis polo tanto
SEGUNDA RONDA (TREINTAIDOSAVOS DE FINAL)
156 15:30 Michael White 4 en 2 Allan Taylor
157 15:30 Zhang ti 4 en 2 Dominic Dale
158 15:30 Mark Joyce 4 en 2 Brian Cini
159 15:30 Alexander Ursenbacher 1 en 4 Harvey Chandler
160 15:30 Sam Baird 4 en 0 Reggie Edwards
161 15:30 Ian Burns 1 en 4 Jackson páxina
162 15:30 Niu Zhuang 3 en 4 Scott Donaldson
163 15:30 Ross Muir 2 en 4 Tom Ford
164 17:00 Mark King 4 en 2 Jack Bradford
165 17:00 Peter Ebdon 4 en 0 Andreas Ploner
166 17:00 Ben Woollaston 1 en 4 Thepchaiya Un-Nooh
167 17:00 Michael Georgiou 3 en 4 Zhang Yong
168 17:00 Craig Steadman 4 en 0 Kishan h hirani
169 17:00 Lee Walker 4 en 2 Jamie Jones
170 17:00 Chris Wakelin 4 en 2 Aaron Busuttil
171 17:00 Chen Zifan 1 en 4 Luca Brecel
TERCEIRO RONDO (DIECISEISAVOS DE FINAL)
188 19:30 Michael White 1 en 4 Zhang ti
189 19:30 Mark Joyce 0 en 4 Harvey Chandler
190 19:30 Sam Baird 3 en 4 Jackson páxina
191 19:30 Scott Donaldson 4 en 3 Tom Ford
192 19:30 Mark King 2 en 4 Peter Ebdon
193 19:30 Thepchaiya Un-Nooh 4 en 2 Zhang Yong
194 19:30 Craig Steadman 3 en 4 Lee Walker
195 19:30 Chris Wakelin 4 en 2 Luca Brecel

SEGUNDO DÍA DE COMPETICIÓN 25 Agosto

PRIMEIRO RONDO
124 09:30 Kyren Wilson 4 en 2 Chen Feilong
125 09:30 Ashley Carty 3 en 4 Jake Nicholson
126 09:30 Liam Highfield 4 en 0 Sergey Isaenko
127 09:30 Kilian Baur-Pantoulier 0 en 4 Ryan Davies
128 09:30 Gary Wilson 4 en 2 John J Astley
129 09:30 Jordan Brown 4 en 1 Philip Ciantar
130 09:30 Hammad Miah | 4 en 1 Jurian Heusdens
131 09:30 Gerard Greene 4 en 0 Soner Sari
132 09:30 Matthew Vendido 4 en 3 Vetter Luis
133 09:30 Joe O´Connor 4 en 0 Sompol Saetang
134 11:00 Daniel Wells 4 en 0 Juergen Kesseler
135 11:00 Robert Milkins 4 en 2 Sanderson Lam
136 11:00 Adam Stefanow 1 en 4 Ben Mertens
137 11:00 Andrew Higginson 4 en 1 Fabian Monnin
138 11:00 Castelo de Billy Joe 4 en 1 Iulian Boiko
139 11:30 Xiao Guodong w / o en Yuan SiJun
140 11:30 Jack Lisowski 4 en 0 Dylan Emery
141 11:30 Zhang Jiankang 4 en 3 Felix Frede
142 11:30 Lu Ning 4 en 1 Daniel Williams
143 11:30 Eden sharav 4 en 1 Daniel Holoyda
144 12:30 Jimmy Robertson w / o en Chris Totten
145 12:30 Joe Swail 4 en 1 Paul S Davison
146 12:30 Rod Lawler 4 en 0 Florian Nuessle
147 12:30 Lukas Kleckers 4 en 1 Ng On Yee
148 13:00 Alfie Burden 4 en 3 Marcin Nitschke
149 13:00 Simon Lichtenberg 4 en 3 Wayne Brown
150 13:00 Ashley Hugill 1 en 4 Andrew Pagett
151 13:00 Mark Davis 4 en 0 Markus Hertle
152 14:00 Kurt Maflin 4 en 2 David Graza
153 14:00 Peter Lines 4 en 1 Yun Fung Tam
154 14:00 Noppon Saengkham 4 en 2 Robbie Williams
155 14:00 Shaun Murphy 2 en 4 Fergal O'Brien
SEGUNDA RONDA (TREINTAIDOSAVOS DE FINAL)
172 15:30 Kyren Wilson 4 en 0 Jake Nicholson
173 15:30 Liam Highfield 4 en 1 Ryan Davies
174 15:30 Gary Wilson 0 en 4 Jordan Brown
175 15:30 Hammad Miah | 4 en 2 Gerard Greene
176 15:30 Matthew Vendido 3 en 4 Joe O´Connor
177 15:30 Daniel Wells 4 en 3 Robert Milkins
178 15:30 Ben Mertens 0 en 4 Andrew Higginson
179 15:30 Castelo de Billy Joe 4 en 3 Xiao Guodong
180 17:00 Jack Lisowski 4 en 0 Zhang Jiankang
181 17:00 Lu Ning 4 en 0 Eden sharav
182 17:00 Jimmy Robertson 4 en 1 Joe Swail
183 17:00 Rod Lawler 4 en 3 Lukas Kleckers
184 17:00 Alfie Burden 4 en 1 Simon Lichtenberg
185 17:00 Andrew Pagett 2 en 4 Mark Davis
186 17:00 Kurt Maflin 1 en 4 Peter Lines
187 17:00 Noppon Saengkham 4 en 1 Fergal O'Brien
TERCEIRO RONDO (DIECISEISAVOS DE FINAL)
196 19:30 Kyren Wilson 4 en 0 Liam Highfield
197 19:30 Jordan Brown 2 en 4 Hammad Miah |
198 19:30 Joe O´Connor 3 en 4 Daniel Wells
199 19:30 Andrew Higginson 3 en 4 Castelo de Billy Joe
200 19:30 Jack Lisowski 4 en 3 Lu Ning
201 19:30 Jimmy Robertson 4 en 3 Rod Lawler
202 19:30 Alfie Burden 2 en 4 Mark Davis
203 19:30 Peter Lines 4 en 2 Noppon Saengkham

ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN 26 Agosto

OITO DE FINAL
204 10:00 Zhang ti 4 en 0 Harvey Chandler
205 10:00 Jackson páxina 2 en 4 Scott Donaldson
206 10:00 Peter Ebdon 4 en 0 Thepchaiya Un-Nooh
207 10:00 Lee Walker 4 en 2 Chris Wakelin
208 10:00 Kyren Wilson 4 en 1 Hammad Miah |
209 10:00 Daniel Wells 4 en 2 Castelo de Billy Joe
210 10:00 Jack Lisowski 4 en 0 Jimmy Robertson
211 10:00 Mark Davis 2 en 4 Peter Lines
FINALES TRIMESTRE
212 13:00 Zhang ti 3 en 4 Scott Donaldson
213 13:00 Peter Ebdon 4 en 1 Lee Walker
214 13:00 Kyren Wilson 4 en 3 Daniel Wells
215 13:00 Jack Lisowski 3 en 4 Peter Lines
Semifinal
216 16:00 Scott Donaldson 1 en 4 Peter Ebdon
217 16:00 Kyren Wilson 4 en 3 Peter Lines
FINAL
218 20:00 Peter Ebdon 2 en 4 Kyren Wilson

 

 

Ver tamén

Players Championship 2020

A CORAL CUP SERIES SEGUNDO PARA CO CAMPIONATO DE XOGADORES 2020 VIVO E ON …