Welsh Open 2021

SHAUN MURPHYK BERE TXAPELKETAREN IZENBURUA BERRIKUSTEKO BILA EGITEN DU WELSH IREKIAN

Welsh Open 2021

HURRETIK 15 AL 21 OTSAILA, ESKLUSIBOAN, ETA EUROSPORT

Welsh Open 2021

RAY REARDON y SHAUN MURPHY

Newport Galesko Openeko edizio berri bat ospatzeko prestatzen ari da eta bertan munduko jokalari onenak elkartuko dira, Home Nations Series-eko azken ‘Open’ garaipenaren bila. Galeseko herria, jokalariak hartuko ditu Celtic Manor Resort-eko egutegiko ekitaldi handienetakoaz gozatzeko. Welsh Open 2021, zuzenean eta soilik kanalen bidez Eurosport eta Eurosport aplikazioa, tik 15 al 21 Otsaila.

Neil Robertson txapelduna
Welsh Open 2019

Martín Pérez, Rubén Fernández, Arturo Pérez, David Alcaide, Fran Sánchez eta Sergio Manuel Gutiérrez arduratuko dira Welsh Openeko edizio berriaren narrazioaz eta iruzkinez.

John Higgins Campeón Welsh Open 2018

OSO NAHI DUZUN TROFEOA

Shaun Murphy-k irabazi zuen Welsh Open-en 2020, Kyren Wilson-i irabazteagatik 9-1 finalean. in 2019, Neil Robertsonek Ray Reardon Trofeoa irabazi zuen, Stu vencer bat Stuart Bingham 9-7 azken txandan. Amaiera 2018 John Higgins - ek irabazi zuen Barry Hawkins - en aurka 9-7, Bitartean 2017, Stuart Bingham-ek garaikurra altxatu zuen erabakian Judd Trump irabazi ondoren (9-8).

Stuart Bingham Campeón Welsh Open 2017

SNOOKER TORNEO ONENAK

EUROPORTEN BAKARRIK

Denboraldi zirraragarri honetan zehar, Eurosport snooker txapelketak emititzeko, guztiak World Snooker Tour zirkuituan integratuta.

Eskaintza honek kirol diziplina honetako txapelketa onenen emisio esklusiboa barne hartzen du.

AURKAKO EGUTEGIA 2020/21

Snooker Eurosport sareko eduki funtsezko eta arrakastatsua bihurtu da 1 eta Eurosport 2.

TOKIKO SARRERAKO SARIAK

Home Nations Series Welsh Open 2021

 

Welsh Open 2021

Jarraian, Eurosport eta Eurosport ordutegiak kontsulta ditzakezu 2 Galeseko Irekia jarraitu ahal izateko 2021 zuzeneko zorrotzetan:

Welsh Open 2021

Galeseko Irekia jarraitzeko aukera ere baduzu 2021 Eurosport Player-en bidez eta aldi berean aukeratzeko edo ikusteko gai izan (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahaiak bizi dira, ikusleentzako benetako luxua. ETA, Partiduak geroratu ahal izateko aukera, bere atalean 'ESKARIAREN ARABERA'

Welsh Open 2021

Sergio Manuel Gutierrez, Arturo Pérez, Martín Pérez, Rubén Fernández, Francisco Sánchez Ruiz eta David Alcaide, Welsh Openeko narrazioaz eta iruzkinaz arduratuko da 2021 Eurosport eta Eurosport aplikazioetan

WELSH FORMATU IREKIA 2021

ETXEKO NAZIOEN SERIA

Home Nations Series Welsh Open 2021

Las Home Nations Series, probatu Erresuma Batuko lau txapelketak.

English Open - Irish Open - Scottish Open - Welsh Open

S. Davis (England)

A. Higgins (Irish)

S. Hendry (eskoziako)

R. Reardon (Welsh)

Welsh Open 2021 Hasierako Nazioen Multzoa

STEVE DAVIS

ALEX HIGGINS

STEPHEN HENDRY

RAY REARDON

Welsh Open 2021

El Welsh Open 2021 Europako Serieko bosgarren geldialdia da.

Torneos European Series

European Masters – German Masters – Shoot Out

Gibraltar Open – Championship League – Welsh Open

EUROPAKO SERIEEN SAILKAPENA

Europako Serietako Txapelduna 150.000 £

Ronnie O'Sullivan Welsh Open txapelduna 2016

SAIOAK ETA EMAITZAK

LEHENENGO TXANDA

ASTELEHENA 15 OTSAILAK

4 11:00 Lee Walker 1 in 4 Mark Davis
6 11:00 Andy Hicks 3 in 4 David Lilley
8 11:00 Simon Lichtenberg 4 in 2 Riley Parsons
9 11:00 Li Zintzilik 0 in 4 Martin O´Donnell
11 11:00 Allan Taylor 0 in 4 Pang Junxu
12 11:00 Ding Junhui 4 in 1 Lyu Haotian
39 11:00 Joe Perry 4 in 3 Chang Bingyu
45 11:00 Elliot Slessor 4 in 2 Fortey naiz
14 13:00 Mateo Sold 4 in 0 Lukas Kleckers
19 13:00 Liang Wenbo 1 in 4 Joe O´Connor
1 14:00 Shaun Murphy 4 in 1 Zak Segurtasuna
15 14:00 James Cahill 0 in 4 Mateo Stevens
18 14:00 Sean Maddocks 3 in 4 Jamie O´Neill
20 14:00 Eden Sharav 2 in 4 Andrew Corraliza
5 15:00 Anthony McGill 4 in 0 Louis Heathcote
22 15:00 Brian Ochoiski 4 in 1 Paul S Davison
23 15:00 Gary Wilson 4 in 2 Ashley Hugill
24 15:00 Xiao Guodong 4 in 0 Iulian Boiko
33 15:00 Judd Trump 4 in 2 Zhao Jianbo
7 17:30 Barry Hawkins 4 in 1 Chris Wakelin
25 17:30 Jordan Brown 4 in 0 Luo Honghao
27 17:30 Alexander Ursenbacher 4 in 1 Noppon Saengkham
49 17:30 John Higgins 4 in 1 Steven Hallworth
17 20:00 Mark Selby 4 in 1 Barry atximur
29 20:00 Jones bezala 4 in 3 Fan Zhengyi
30 20:00 Michael Holt 0 in 4 David Grace
31 20:00 Yuan SiJun 1 in 4 Jamie Jones
35 20:00 Zhao Xintong 4 in 2 Luca Brecel
16 21:00 Stephen Maguire 4 in 1 Dominic Dale
34 21:00 Si Jiahui 4 in 2 Brandon Sargeant
36 21:00 Peter Lines 2 in 4 Hossein Vafaei
53 21:00 Mark Allen 4 in 2 Fraser Patrick

LEHENENGO TXANDA

ASTEARTEA 16 OTSAILAK

2 11:00 Stuart Carrington 4 in 1 Soheil Vahedi
3 11:00 Ryan Eguna 4 in 3 Ian Burns
10 11:00 Kurt Maflin .. in .. Ken Doherty
13 11:00 Jamie Clarke 0 in 4 Oliver Lines
38 11:00 Jamie Curtis-Barrett 3 in 4 Liam HIGHFIELD
40 11:00 Lu Ning 3 in 4 Dylan Emery
43 11:00 Eguzkitsua Akani 4 in 1 Igor Figueiredo
44 11:00 Jack Lisowski 4 in 3 Lei Peifan
41 13:00 Ricky Walden 4 in 1 Jackson Page
42 13:00 Graeme Dott 4 in 2 Billy Joe Castle
28 14:00 Stuart Bingham 2 in 4 Robert Milkins
37 14:00 Mark Williams 4 in 1 Michael White
46 14:00 Tom Ford 4 in 0 Peter Devlin
52 14:00 Fergal O'Brien 2 in 4 Aaron Hill
47 15:00 Tian Pengfei 0 in 4 Alan McManus
50 15:00 Ben Woollaston .. in .. Alex Borg
54 15:00 Nigel Bond 4 in 2 Rod Lawler
60 15:00 David Gilbert 4 in 0 Rory McLeod
64 15:00 Ronnie O'Sullivan 4 in 0 Robbie Williams
51 17:30 Ali Carter 4 in 3 Daniel Wells
55 17:30 Scott Donaldson 4 in 2 Gao Yang
56 17:30 Gerard Greene 4 in 3 Farakh Ajaib
21 20:00 Yan Bingtao 4 in 1 Xu Si
26 20:00 Thepchaiya Un-Nooh 3 in 4 Sam Craigie
32 20:00 Neil Robertson .. in .. Mark King
57 20:00 Anthony Hamilton 4 in 3 Ben Hancorn
59 20:00 Jamie Wilson 4 in 3 Duane Jones
61 20:00 Jimmy Robertson 4 in 1 Kacper Filipiak
48 21:00 Kyren Wilson 4 in 2 Chen Zifan
58 21:00 Zhou Yuelong 4 in 0 Ashley Carty
62 21:00 Martin Gould 4 in 0 Mitchell Mann
63 21:00 Mark Joyce .. in .. Jimmy White

BIGARREN TXANDA

ASTEAZKENA 17 OTSAILAK

69 11:00 Martin O´Donnell 4 in 0 Ken Doherty
70 11:00 Pang Junxu 4 in 2 Ding Junhui
72 11:00 Mateo Stevens 1 in 4 Stephen Maguire
74 11:00 Joe O´Connor 4 in 1 Andrew Corraliza
76 11:00 Gary Wilson 1 in 4 Xiao Guodong
78 11:00 Alexander Ursenbacher 4 in 3 Robert Milkins
79 11:00 Jones bezala 4 in 2 David Grace
80 11:00 Jamie Jones 3 in 4 Mark King
67 13:00 Anthony McGill 4 in 0 David Lilley
68 13:00 Barry Hawkins 4 in 0 Simon Lichtenberg
65 14:00 Shaun Murphy 4 in 1 Stuart Carrington
71 14:00 Oliver Lines 0 in 4 Mateo Sold
85 14:00 Ricky Walden 4 in 3 Graeme Dott
96 14:00 Jimmy White 0 in 4 Ronnie O'Sullivan
73 15:00 Mark Selby 4 in 1 Jamie O´Neill
77 15:00 Jordan Brown 4 in 3 Sam Craigie
82 15:00 Zhao Xintong 3 in 4 Hossein Vafaei
83 15:00 Mark Williams 4 in 1 Liam HIGHFIELD
90 15:00 Ali Carter 4 in 1 Aaron Hill
66 17:30 Ryan Eguna 4 in 3 Mark Davis
75 17:30 Yan Bingtao 4 in 0 Brian Ochoiski
86 17:30 Eguzkitsua Akani 2 in 4 Jack Lisowski
87 17:30 Elliot Slessor 3 in 4 Tom Ford
81 20:00 Judd Trump 4 in 2 Si Jiahui
84 20:00 Joe Perry 4 in 1 Dylan Emery
91 20:00 Mark Allen 4 in 2 Nigel Bond
94 20:00 Jamie Wilson 0 in 4 David Gilbert
95 20:00 Jimmy Robertson 0 in 4 Martin Gould
88 21:00 Alan McManus 2 in 4 Kyren Wilson
89 21:00 John Higgins 4 in 3 Ben Woollaston
92 21:00 Scott Donaldson 4 in 2 Gerard Greene
93 21:00 Anthony Hamilton 0 in 4 Zhou Yuelong

HIRUGARREN TXANDA

AZKEN ZORTEAK

OSTEGUNA 18 OTSAILAK

98 11:00 Anthony McGill 3 in 4 Barry Hawkins
99 11:00 Martin O´Donnell 2 in 4 Pang Junxu
100 11:00 Mateo Sold 2 in 4 Stephen Maguire
101 11:00 Mark Selby 4 in 3 Joe O´Connor
102 11:00 Yan Bingtao 4 in 1 Xiao Guodong
103 11:00 Jordan Brown 4 in 3 Alexander Ursenbacher
104 11:00 Jones bezala 2 in 4 Mark King
106 11:00 Mark Williams 4 in 2 Joe Perry
97 14:00 Shaun Murphy 4 in 1 Ryan Eguna
105 14:00 Judd Trump 2 in 4 Hossein Vafaei
107 14:00 Ricky Walden 2 in 4 Jack Lisowski
108 14:00 Tom Ford 4 in 3 Kyren Wilson
110 14:00 Mark Allen 4 in 3 Scott Donaldson
111 14:00 Zhou Yuelong 4 in 2 David Gilbert
109 15:30 John Higgins 3 in 4 Ali Carter
112 15:30 Martin Gould 0 in 4 Ronnie O'Sullivan
AZKEN ZORTEAK
113 20:00 Shaun Murphy 4 in 3 Barry Hawkins
114 20:00 Pang Junxu 2 in 4 Stephen Maguire
115 20:00 Mark Selby 4 in 2 Yan Bingtao
116 20:00 Jordan Brown 4 in 3 Mark King
117 20:00 Hossein Vafaei 2 in 4 Mark Williams
118 20:00 Jack Lisowski 3 in 4 Tom Ford
119 21:00 Ali Carter 4 in 2 Mark Allen
120 21:00 Zhou Yuelong 1 in 4 Ronnie O'Sullivan

AZKEN HIRUHILEKOA

OSTIRALA 19 OTSAILAK

121 13:00 Shaun Murphy 4 in 5 Stephen Maguire
122 13:00 Mark Selby 4 in 5 Jordan Brown
124 15:00 Ali Carter .. in .. Ronnie O'Sullivan
123 20:00 Mark Williams 5 in 4 Tom Ford

FINALERDI

LARUNBATA 20 OTSAILAK

125 14:00 Stephen Maguire 1 in 6 Jordan Brown
126 20:00 Mark Williams 1 in 6 Ronnie O'Sullivan

AZKEN

IGANDEA 21 OTSAILAK

127 14:00 Jordan Brown 5 in 3 Ronnie O'Sullivan
127 20:00 Jordan Brown 9 in 8 Ronnie O'Sullivan

 

Ikusi ere

Txapeldunen txapeldun 2021

Txapeldunen txapeldun 2021

TXAPELDUN TXAPELDUNA 2021 Datorren astelehenetik aurrera 15 igandera arte 21 Azaroa …