Nazioarteko Txapelketan 2018 sailkatze

Asteartea 9 de octubre continúa el Snooker con las clasificatorias del International Championship 2018 sailkatze, zuzenean eta soilik Eurosport Player-en, snooker etxea. Beti bezala, sailkapena britainiar lurretan jokatuko da, zehazki, Barnsleyko Barnsley Metrodome-n (Ingalaterra).

Mark Selby Campeón International Championship 2016 eta 2017
Mark Selby Campeón International Championship 2016 eta 2017

Guztiak JOKALARIAK eztabaidatzen dutenak SAILKAPENAK, txanda bat gainditu behar dute (Best 11 markoak), Nazioarteko Txapelketako azken zozketan sartzeko 2018 (28 octubre al 4 noviembre – China), eta beraz, urteko sari oparoa eskuratu ahal izateko 175.000 kilo txapelketako txapeldunarentzat.

Ondorengo jokalariek sailkapeneko partida jokatuko dute Txinako azken egoitzan:

Mark Selby

Noppon Saengkham

Liang Wenbo

Ding Junhui

Ben Woollaston

Liam HIGHFIELD

Gary Wilson

Mark Williams

Telebista estaldura

Clasificatorias Alemaniako Masters
Nazioarteko Txapelketan 2018 sailkatze

Eurosport Player-ek Nazioarteko Txapelketarako kanporaketak soilik emango ditu 2018 sailkatze (sailkapen guztiez gain eta zirkuitu profesionalaren azken fase guztiez gain).

AURKAKO EGUTEGIA 2018/19

Eurosport Player-ek eskaintzen dizu, aukeratu edo ikusi aldi berean (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahai zuzenean, ikusleentzako benetako luxua.

India Irekia 2017
Nazioarteko Txapelketan 2018 sailkatze

Eurosport Player-eko ordainketa kanaletara harpide zaitezke 6,99 € / hilean (39,99 € / urteko).

Nola harpidetu Eurosport Player-era:

EUROSPORT SUBSCRIBE JOKOA

Clasificatorias Alemaniako Masters
Nazioarteko Txapelketan 2018 sailkatze

9 OCTUBRE PRIMER DÍA DE COMPETICIÓN

2 10:30 Ken Doherty 6 in 4 Chris Totten
7 10:30 Anthony McGill 6 in 5 Xu Si
8 10:30 Stuart Carrington 6 in 3 Hammad Miah |
9 10:30 Mark Davis 6 in 4 Elliot Slessor
14 10:30 Xiao Guodong 6 in 1 Lukas Kleckers
6 15:30 Peter Ebdon 5 in 6 Ian Burns
11 15:30 Mateo Sold 6 in 0 Sean O'sullivan
12 15:30 Neil Robertson 6 in 1 Ross Muir
17 15:30 Barry Hawkins 6 in 1 Sanderson Lam
18 15:30 Thepchaiya Un-Nooh 6 in 5 Mei Xi Wen
13 20:30 Lyu Haotian 5 in 6 Fan Zhengyi
16 20:30 Kyren Wilson 6 in 4 Nigel Bond
22 20:30 Andrew Corraliza 6 in 1 Rhys Clark
23 20:30 Jack Lisowski 6 in 5 Oliver Lines

10 OCTUBRE SEGUNDO DÍA DE COMPETICIÓN

3 10:30 Robert Milkins 6 in 1 Andy Lee
10 10:30 Joe Perry 6 in 3 Harvey Chandler
15 10:30 Robbie Williams 2 in 6 Yuan SiJun
24 10:30 Chris Wakelin 6 in 3 Thor Chuan Leong
60 10:30 Stephen Maguire 6 in 0 Duane Jones
19 15:30 Martin Gould 6 in 1 Zhang Yong
25 15:30 Fergal O'Brien 5 in 6 Jimmy White
28 15:30 Ryan Eguna 6 in 2 Lee Walker
31 15:30 Alan McManus 6 in 5 Jamie Clarke
38 15:30 Dominic Dale 5 in 6 Eden Sharav
21 20:30 Marco Fu 6 in 2 Simon Lichtenberg
29 20:30 Michael Holt 6 in 3 Joe O´Connor
30 20:30 Michael White 1 in 6 Luo Honghao
51 20:30 Ricky Walden 4 in 6 David Lilley

11 OCTUBRE TERCER DÍA DE COMPETICIÓN

20 10:30 Li Zintzilik 6 in 0 Chen Zifan
26 10:30 Yan Bingtao 6 in 0 Alexander Ursenbacher
34 10:30 Martin O´Donnell 6 in 2 Rod Lawler
41 10:30 Mark Joyce 4 in 6 Craig Steadman
55 10:30 Graeme Dott 6 in 5 Ashley Carty
36 15:30 Jimmy Robertson 6 in 3 Adam Stefanow
42 15:30 Mark King 6 in 5 Gerard Greene
43 15:30 Mateo Stevens 6 in 3 Hamza Akbar
58 15:30 Ali Carter 6 in 3 Kishan h hirani
63 15:30 Akani Songsermsawad 6 in 5 Soheil Vahedi
27 15:30 Mike Dunn 3 in 6 Tian Pengfei
32 20:30 Judd Trump 6 in 4 Lu Ning
44 20:30 Luca Brecel 5 in 6 Jordan Brown
47 20:30 Daniel Wells 4 in 6 Zhang zu

12 OCTUBRE ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN

35 10:30 Tom Ford 6 in 5 Joe Swail
39 10:30 David Gilbert 6 in 5 Sam Craigie
45 10:30 Jamie Jones in w / o Zhao Xintong
46 10:30 Anthony Hamilton 5 in 6 James Wattana
50 10:30 Rory McLeod 5 in 6 Alfie Burden
33 15:30 John Higgins 3 in 6 Peter Lines
40 15:30 Scott Donaldson 2 in 6 John J Astley
53 15:30 Mark Allen 6 in 0 Paul S Davison
56 15:30 Hossein Vafaei 6 in 3 Niu Zhuang
59 15:30 Michael Georgiou 6 in 3 Billy Joe Castle
37 20:30 Stuart Bingham 6 in 1 Chen Feilong
49 20:30 Shaun Murphy 0 in 6 Sam Baird
57 20:30 Kurt Maflin 6 in 0 Jones bezala
62 20:30 Zhou Yuelong 6 in 1 Allan Taylor

 

 

Ikusi ere

Open Britanikoa 2021

JOHN HIGGINS DEFIENDE TÍTULO EUROSPORT ESTRENA LA TEMPORADA DE SNOOKER EN TV CON LA RETRANSMISIÓN, …