Europako maisuak 2022 (2)

Europako Serieko seigarren geldialdia adierazten du 2022 (2)

BIZI ETA ESKLUSIBOA EUROSPORTAN

Europako maisuak 2022 (2)

Astearteaz geroztik 16 igandera 21 abuztuko

Txapelketa osoa Eurosport eta Eurosport aplikazioetan

Fan Zhengyi Txapelduna
Europako maisuak 2021

Snooker denboraldia itzuliko da Eurosport telebistako pantailetara 😉

El European Masters 2022 (2) Europako Seriearen lehen geldialdia markatzen du.

TAOM V10 (INFO)

Europako maisuak 2022 (2)

TORNEOS EUROPEAN SERIES

Championship League -Northern Ireland Open – Ingelesez Irekia

Scottish Open – Shoot Out - Alemaniako Masters

European Masters – Welsh Open

EUROPAKO SERIEEN SAILKAPENA

Europako Serietako Txapelduna 150.000 £

SNOOKER TORNEO ONENAK

EUROPORTEN BAKARRIK

Denboraldi zirraragarri honetan zehar, Eurosport snooker txapelketak emititzeko, guztiak World Snooker Tour zirkuituan integratuta.

Eskaintza honek kirol diziplina honetako txapelketa onenen emisio esklusiboa barne hartzen du.

AURKAKO EGUTEGIA 2022/23

Snooker Eurosport sareko eduki funtsezko eta arrakastatsua bihurtu da 1 eta Eurosport 2.

TOKIKO SARRERAKO SARIAK

Mark Selby Txapelduna
Europako maisuak 2020 (2)

Sergio Manuel Gutierrez, Arturo Pérez, Martín Pérez, Rubén Fernández, Europako Maisuen narrazioaz eta iruzkinaz arduratuko da 2022 (2) Eurosport eta Eurosport aplikazioetan.

Neil Robertson Campeón Europako maisuak 2020 (1)

Europako maisuak 2022 (2)

Jarraian, Eurosport eta Eurosport ordutegiak kontsulta ditzakezu 2 Europako Masterrak jarraitu ahal izateko 2022 (2) zuzeneko zorrotzetan:

Europako maisuak 2022 (2)

Europako Masterrak jarraitzeko aukera ere baduzu 2022 (2) Eurosport aplikazioaren bidez eta aldi berean aukeratu edo ikusi ahal izango duzu (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahaiak bizi dira, ikusleentzako benetako luxua. ETA, Partiduak geroratu ahal izateko aukera, bere atalean 'ESKARIAREN ARABERA'

Europako maisuak 2022 (2)

Sergio Manuel Gutierrez, Arturo Pérez, Martín Pérez eta Rubén Fernández, Europako Maisuen narrazioaz eta iruzkinaz arduratuko da 2022 (2) Eurosport eta Eurosport aplikazioetan

World Snooker y Matchroom

Europako Serieko seigarren geldialdia adierazten du (INFO)

Europako Serieko seigarren geldialdia adierazten du

TORNEOAREN LEKUA

AURREKO UDALA

FUERTH – ALEMANIA

Ronnie O'Sullivan

FORMATUA

Europako Serieko seigarren geldialdia adierazten du 2022 (2)

Europako Serieko seigarren geldialdia adierazten du 2022 (2) eztabaidatuko dute 69 JOKALARIAK, bizia da SAILKAPENAK (Lehen txanda) Eurosport Player-en gozatu genezakeela. The PICTURE finala onena jokatuko da 9 markoak (irabazi 5) final laurdenak arte, finalerdietako onena 11 markoak (irabazi 6) eta final handia, onenari 17 markoak (irabazi 9).

En la sede final del torneo se jugarán cuatro partidos de clasificación (lehen txanda)

El actual campeón del torneo Fan Zhengyi

Judd Trump y Mark Selby

Ronnie O’Sullivan causo baja en el torneo y su partido de clasificación (lehen txanda) contra Sean O’Sullivan lo disputará Luke Simmonds

Ronnie O'Sullivan

SAIOAK ETA EMAITZAK

ASTEARTEA

16 AUGUST

LEHENENGO TXANDA *

BIGARREN TXANDA

1 11:00 Fan Zhengyi * 1 in 5 Michael Judge *
7 11:00 Anthony McGill 2 in 5 Si Jiahui
8 11:00 Hossein Vafaei 0 in 5 Xiao Guodong
15 11:00 Luca Brecel 1 in 5 Wu Yize
24 11:00 Marco Fu .. in .. Lei Peifan
32 11:00 Zhou Yuelong 5 in 4 Graeme Dott
3 15:30 Judd Trump * 5 in 2 Noppon Saengkham *
6 15:30 Gary Wilson 5 in 2 Lukas Kleckers
9 15:30 Chris Wakelin 5 in 3 Oliver Brown
11 15:30 Andy Hicks 2 in 5 Jimmy Robertson
14 15:30 Ryan Eguna 5 in 2 Steven Hallworth
18 15:30 Ian Burns 1 in 5 Stuart Bingham
2 20:00 Mark Selby * 2 in 5 Yuan SiJun *
4 20:00 Luke Simmonds * 2 in 5 Sean O'sullivan *
13 20:00 Scott Donaldson .. in .. Chang Bingyu
16 20:00 Haydon Pinhey 2 in 5 Rory McLeod
17 20:00 James Cahill 2 in 5 Ali Carter
19 20:00 David Grace 5 in 2 Michael White

BIGARREN TXANDA

ASTEAZKENA

17 AUGUST

5 11:00 Michael Judge 3 in 5 Daniel Wells
10 11:00 Zhang zu 3 in 5 Shaun Murphy
22 11:00 Oliver Lines 1 in 5 Andrew Corraliza
23 11:00 Farakh Ajaib 5 in 2 Barry atximur
28 11:00 Li Zintzilik .. in .. Zhao Xintong
34 11:00 Dylan Emery 4 in 5 Yan Bingtao
12 15:30 Lyu Haotian 1 in 5 Kyren Wilson
20 15:30 Jackson Page 5 in 1 Yuan SiJun
25 15:30 Stuart Carrington 5 in 3 Jordan Brown
26 15:30 Aaron Hill 2 in 5 Barry Hawkins
27 15:30 Jones bezala 2 in 5 Robert Milkins
36 15:30 Mark Joyce 5 in 2 Sean O'sullivan
21 20:00 Judd Trump 5 in 3 Ashley Hugill
29 20:00 Mark Williams 5 in 2 Sanderson Lam
30 20:00 Dominic Dale 5 in 3 Jimmy White
31 20:00 Jack Lisowski 5 in 2 Mateo Stevens
33 20:00 Mitchell Mann 1 in 5 Ricky Walden
35 20:00 Anthony Hamilton 4 in 5 Jamie Jones

HIRUGARREN TXANDA

OSTEGUNA

18 AUGUST

38 11:00 Si Jiahui 5 in 3 Xiao Guodong
42 11:00 Wu Yize 5 in 0 Rory McLeod
43 11:00 Ali Carter 5 in 4 Stuart Bingham
44 11:00 David Grace 5 in 0 Jackson Page
46 11:00 Farakh Ajaib 5 in 3 Marco Fu
51 11:00 Ricky Walden 0 in 5 Yan Bingtao
41 15:30 Scott Donaldson 2 in 5 Ryan Eguna
45 15:30 Judd Trump 5 in 3 Andrew Corraliza
47 15:30 Stuart Carrington 1 in 5 Barry Hawkins
48 15:30 Robert Milkins 5 in 4 Zhao Xintong
52 15:30 Jamie Jones 5 in 1 Mark Joyce
37 20:00 Daniel Wells 5 in 2 Gary Wilson
39 20:00 Chris Wakelin 3 in 5 Shaun Murphy
40 20:00 Jimmy Robertson 2 in 5 Kyren Wilson
49 20:00 Mark Williams 5 in 3 Dominic Dale
50 20:00 Jack Lisowski 1 in 5 Zhou Yuelong

AZKEN ZORTEAK

AZKEN HIRUHILEKOA

OSTIRALA

18 AUGUST

AZKEN ZORTEAK
55 11:00 Ryan Eguna 2 in 5 Wu Yize
56 11:00 Ali Carter 5 in 4 David Grace
57 11:00 Judd Trump 5 in 4 Farakh Ajaib
58 11:00 Barry Hawkins 5 in 0 Robert Milkins
53 15:30 Daniel Wells 4 in 5 Si Jiahui
54 15:30 Shaun Murphy 3 in 5 Kyren Wilson
59 15:30 Mark Williams 5 in 0 Zhou Yuelong
60 15:30 Yan Bingtao 3 in 5 Jamie Jones
AZKEN HIRUHILEKOA
61 20:00 Si Jiahui 2 in 5 Kyren Wilson
62 20:00 Wu Yize 3 in 5 Ali Carter
63 20:00 Judd Trump 3 in 5 Barry Hawkins
64 20:00 Mark Williams 5 in 1 Jamie Jones

FINALERDI

LARUNBATA

20 AUGUST

65 14:00 Kyren Wilson 6 in 5 Ali Carter
66 20:00 Barry Hawkins 6 in 2 Mark Williams

AZKEN

IGANDEA

21 AUGUST

67 14:00 Kyren Wilson 6 in 2 Barry Hawkins
67 20:00 Kyren Wilson 9 in 3 Barry Hawkins

 

Ikusi ere

Europako Igerileku Irekia 2022

EUROPAKO PISCINA IREKIA 2022 9 -14 AGOSTO HOTEL ESPERANTO FULDA FULDA/ALEMANIA COBERTURA TELEVISIVA El European