Liga Txapelketan 2021 (2)

Denboraldia hasten da 2021/22 billarra

Liga Txapelketan 2021 (2)

Liga Txapelketan 2021 (2)
Imagen Matchroom

Jarraitu Txapelketako Liga 2021 (2)

- (r) en 18 uztailetik aurrera 13 abuztuko

El torneo será retransmitido por todos los rincones del mundo

Jarraian, zure herrialdeko gertaera emititzen duen plataforma kontsulta dezakezu

Liga Txapelketan 2021 (2)
Imagen Matchroom

FORMATO TXAPELKETA LEAGUE 2021 (2)

GOIZE ALDEKO ARENA – LEICESTER (UK)

La Txapelketa Liga 2021 (2) hiru etapa gehi final handia osatzen du

Txapelketa osoa onena jokatuko da 4 markoak

(fasearen amaiera izan ezik 3 eta final handia)

Txapelketaren lehen fasea izango da protagonista 32 lau jokalariko taldeak talde bakoitzeko (128 jokalari), hori eztabaidatuko da du 18 uztailetik aurrera 6 abuztuko. Talde bakoitzeko irabazlea, txapelketaren bigarren fasera joango da.

Txapelketaren bigarren fasean 32 lehen faseko talde irabazleak, banatuta 8 lau jokalariko taldeak (9 al 12 abuztuko). Talde bakoitzeko irabazlea, txapelketaren hirugarren fasera joango da.

Bigarren faseko taldeetako zortzi irabazleak, lau jokalariko bi taldetan banatuko da (13 Abuztua). Talde bakoitzeko lehen biak, onena jokatuko dute finalera 5 Txapelketako Ligako bi finalistak zehazteko fotogramak 2020 (2).

Txapelketako Ligako Final Handia 2021 (2) onena 5 markoak (13 Abuztua).

Liga Txapelketan 2021 (2)

Txapelketa osoa lau fototako partidekin jokatuko da (berdinketa posiblea). Partida bakoitzeko irabazleak hiru puntu jasoko ditu eta berdinketa gertatuz gero puntu bat.

Lehenengo postuan puntuetarako berdinketa lortuz gero, irabazi duen fotograma gehien lortu duen taldea zehaztuko da, beraien konfrontazio zuzena eta taldean egindako etenik handiena.

TAOMBILLIARDS

SARIAK

TXAPELKETA EGITEA 2021 (2)

TALDEEN LEHEN ETAPA

  • Irabazlea: £ 3,000
  • Runner-up: £ 2,000
  • Hirugarrena: £ 1,500

TALDEEN BIGARREN FASEA

  • Irabazlea: £ 4,000
  • Runner-up: £ 3,000
  • Hirugarrena: £ 2,000
  • Laugarrena: £ 1,000

TALDEEN HIRUGARREN ETAPA

  • Irabazlea: £ 6,000
  • Runner-up: £ 4,000
  • Hirugarrena: £ 2,000
  • Laugarrena: £ 1,000

AZKEN

  • Irabazlea: £ 20,000
  • Runner-up: £ 10,000
  • Txapelketaren guztizko kopurua: £ 328,000

STARLINE

 

TXAPELKETA EGITEA 2021 (2)

LEHEN FASEA (TALDEAK)

IGANDEA 18 UZTAILAK

TALDEAK 7 eta 8

Group 7

Pos. JOKALARIAK P G E P FG FL DF MB ptu
1 Ricky Walden 3 3 0 0 9 1 +8 112 9
2 Allan Taylor 3 1 1 1 5 6 -1 4
3 Nigel Bond 3 0 2 1 4 7 -3 2
4 Oliver Brown 3 0 1 2 4 8 -4 1

Group 8

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Peter Lines 3 2 0 1 7 4 +3 100 6
2 Mark Williams 3 2 0 1 6 4 +2 74 6
3 Jones bezala 3 1 1 1 6 6 0 74 4
4 Hammad Miah | 3 0 1 2 3 8 -5 66 1

EGITARAUA

TALDEAK 7 eta 8

1 13:00 Mark Williams 3 in 0 Hammad Miah |
7 13:00 Nigel Bond 2 in 2 Allan Taylor
2 13:30 Jones bezala 3 in 1 Peter Lines
8 13:30 Ricky Walden 3 in 1 Oliver Brown
3 14:00 Jones bezala 2 in 2 Hammad Miah |
9 14:00 Ricky Walden 3 in 0 Allan Taylor
4 18:00 Mark Williams 0 in 3 Peter Lines
10 18:00 Nigel Bond 2 in 2 Oliver Brown
5 18:30 Peter Lines 3 in 1 Hammad Miah |
11 18:30 Ricky Walden 3 in 0 Nigel Bond
6 19:00 Mark Williams 3 in 1 Jones bezala
12 19:00 Allan Taylor 3 in 1 Oliver Brown

 

ASTELEHENA 19 UZTAILAK

TALDEAK 19 eta 23

Group 19

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ali Carter 3 2 1 0 8 3 +5 79 7
2 Michael Georgiou 3 1 1 1 6 6 0 94 4
3 Dominic Dale 3 0 3 0 6 6 0 54 3
4 Sydney Wilson 3 0 1 2 3 8 -5 102 1

Group 23

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Alexander Ursenbacher 3 3 0 0 9 0 +9 79 9
2 Leo Fernandez 3 2 0 1 6 4 +2 59 6
3 Aaron Hill 3 1 0 2 3 7 -4 54 3
4 Scott Donaldson 3 0 0 3 2 9 -7 59 0

EGITARAUA

TALDEAK 19 eta 23

13 13:00 Ali Carter 3 in 1 Michael Georgiou
19 13:00 Alexander Ursenbacher 3 in 0 Aaron Hill
14 13:30 Dominic Dale 2 in 2 Sydney Wilson
20 13:30 Scott Donaldson 1 in 3 Leo Fernandez
15 14:00 Dominic Dale 2 in 2 Michael Georgiou
21 14:00 Scott Donaldson 1 in 3 Aaron Hill
16 18:00 Ali Carter 3 in 0 Sydney Wilson
22 18:00 Alexander Ursenbacher 3 in 0 Leo Fernandez
17 18:30 Sydney Wilson 1 in 3 Michael Georgiou
23 18:30 Scott Donaldson 0 in 3 Alexander Ursenbacher
18 19:00 Ali Carter 2 in 2 Dominic Dale
24 19:00 Aaron Hill 0 in 3 Leo Fernandez

 

ASTEARTEA 20 UZTAILAK

TALDEAK 6 eta 32

Group 6

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Fergal O'Brien 3 1 2 0 7 4 +3 100 5
2 Michael Holt 3 1 2 0 7 4 +3 67 5
3 Andrew Corraliza 3 1 1 1 5 5 0 74 4
4 Mark Lloyd 3 0 1 2 2 8 -6 1

Group 32

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ronnie O'Sullivan 3 2 1 0 8 3 +5 88 7
2 Mark Joyce 3 1 2 0 7 5 +2 95 5
3 Ian Burns 3 1 1 1 6 5 +1 70 3
4 Saqib Nasir 3 0 0 3 1 9 -8 0

EGITARAUA

TALDEAK 19 eta 23

25 13:00 Ronnie O'Sullivan 3 in 1 Ian Burns
31 13:00 Andrew Corraliza 2 in 2 Fergal O'Brien
26 13:30 Mark Joyce 3 in 1 Saqib Nasir
32 13:30 Michael Holt 2 in 2 Mark Lloyd
27 14:00 Mark Joyce 2 in 2 Ian Burns
33 14:00 Michael Holt 2 in 2 Fergal O'Brien
28 18:00 Ronnie O'Sullivan 3 in 0 Saqib Nasir
34 18:00 Andrew Corraliza 3 in 0 Mark Lloyd
29 18:30 Saqib Nasir 0 in 3 Ian Burns
35 18:30 Michael Holt 3 in 0 Andrew Corraliza
30 19:00 Ronnie O'Sullivan 2 in 2 Mark Joyce
36 19:00 Fergal O'Brien 3 in 0 Mark Lloyd

 

ASTEAZKENA 21 UZTAILAK

TALDEAK 2 eta 28

Group 2

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Stuart Carrington 3 2 1 0 8 3 +5 137 7
2 Jordan Brown 3 1 2 0 7 4 +3 78 5
3 Duane Jones 3 0 2 1 4 7 -3 91 2
4 Michael Judge 3 0 1 2 3 8 -5 65 1

Group 28

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Barry Hawkins 3 2 1 0 8 2 +6 107 7
2 Ben Woollaston 3 1 2 0 7 4 +3 73 5
3 Zak Segurtasuna 3 0 2 1 4 7 -3 76 2
4 Kuldesh Johal 3 0 1 2 2 8 -6 1

EGITARAUA

TALDEAK 2 eta 28

37 13:00 Barry Hawkins 3 in 0 Kuldesh Johal
43 13:00 Stuart Carrington 3 in 0 Duane Jones
38 13:30 Ben Woollaston 2 in 2 Zak Segurtasuna
44 13:30 Jordan Brown 3 in 0 Michael Judge
39 14:00 Ben Woollaston 3 in 0 Kuldesh Johal
45 14:00 Jordan Brown 2 in 2 Duane Jones
40 18:00 Barry Hawkins 3 in 0 Zak Segurtasuna
46 18:00 Stuart Carrington 3 in 1 Michael Judge
41 18:30 Zak Segurtasuna 2 in 2 Kuldesh Johal
47 18:30 Jordan Brown 2 in 2 Stuart Carrington
42 19:00 Barry Hawkins 2 in 2 Ben Woollaston
48 19:00 Duane Jones 2 in 2 Michael Judge

 

OSTEGUNA 22 UZTAILAK

TALDEAK 3 eta 10

Group 3

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Tom Ford 3 1 2 0 7 5 +2 77 5
2 Simon Lichtenberg 3 1 1 1 6 5 +1 81 4
3 Simon Blackwell 3 1 1 1 5 6 -1 57 4
4 Reanne Evans 3 0 2 1 5 7 -2 60 2

Group 10

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Bai Langning 3 2 1 0 8 2 +6 80 7
2 David Grace 3 2 0 1 6 4 +2 96 6
3 Farakh Ajaib 3 0 2 1 4 7 -3 2
4 Fortey naiz 3 0 1 2 3 8 -5 1

EGITARAUA

TALDEAK 3 eta 10

49 13:00 Tom Ford 2 in 2 Simon Blackwell
55 13:00 David Grace 3 in 0 Farakh Ajaib
50 13:30 Simon Lichtenberg 2 in 2 Reanne Evans
56 13:30 Fortey naiz 0 in 3 Bai Langning
51 14:00 Simon Lichtenberg 3 in 0 Simon Blackwell
57 14:00 Fortey naiz 2 in 2 Farakh Ajaib
52 18:00 Tom Ford 2 in 2 Reanne Evans
58 18:00 David Grace 0 in 3 Bai Langning
53 18:30 Reanne Evans 1 in 3 Simon Blackwell
59 18:30 Fortey naiz 1 in 3 David Grace
54 19:00 Tom Ford 3 in 1 Simon Lichtenberg
60 19:00 Farakh Ajaib 2 in 2 Bai Langning

 

OSTIRALA 23 UZTAILAK

TALDEAK 12 eta 31

Group 12

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Mark Davis 3 2 1 0 8 2 +6 66 7
2 Yuan Sijun 3 2 1 0 8 3 +5 111 7
3 Billy Joe Castle 3 1 0 2 4 7 -3 51 3
4 Anthony McGill 3 0 0 3 1 9 -8 66 0

Group 31

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Chang Bingyu 3 2 1 0 8 3 +5 127 7
2 Pang Junxu 3 1 2 0 7 4 +3 90 5
3 Luca Brecel 3 1 0 2 4 7 -3 53 3
4 Dean Young 3 0 1 2 3 8 -5 100 1

EGITARAUA

TALDEAK 12 eta 31

61 13:00 Anthony McGill 1 in 3 Billy Joe Castle
67 13:00 Pang Junxu 2 in 2 Chang Bingyu
62 13:30 Mark Davis 2 in 2 Yuan SiJun
68 13:30 Luca Brecel 3 in 1 Dean Young
63 14:00 Mark Davis 3 in 0 Billy Joe Castle
69 14:00 Luca Brecel 1 in 3 Chang Bingyu
64 18:00 Anthony McGill 0 in 3 Yuan SiJun
70 18:00 Pang Junxu 2 in 2 Dean Young
65 18:30 Yuan SiJun 3 in 1 Billy Joe Castle
71 18:30 Luca Brecel 0 in 3 Pang Junxu
66 19:00 Anthony McGill 0 in 3 Mark Davis
72 19:00 Chang Bingyu 3 in 0 Dean Young

 

ASTELEHENA 26 UZTAILAK

TALDEAK 13 eta 14

Group 13

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Oliver Lines 3 2 1 0 8 2 +6 93 7
2 Peter Devlin 3 2 1 0 8 2 +6 7
3 Joshua Thomond 3 1 0 2 3 6 -3 85 3
4 Luke Pinches 3 0 0 3 0 9 -9 0

Group 14

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ken Doherty 3 2 1 0 8 3 +5 89 7
2 Rory McLeod 3 1 1 1 6 6 0 81 4
3 Martin Gould 3 0 3 0 6 6 0 3
4 Ryan Davies 3 0 1 2 3 8 -5 1

EGITARAUA

TALDEAK 13 eta 14

1 13:00 Martin Gould 2 in 2 Ryan Davies
7 13:00 Oliver Lines 2 in 2 Peter Devlin
2 13:30 Ken Doherty 3 in 1 Rory McLeod
8 13:30 Joshua Thomond 3 in 0 Luke Pinches
3 14:00 Ken Doherty 3 in 0 Ryan Davies
9 14:00 Joshua Thomond 0 in 3 Peter Devlin
4 18:00 Martin Gould 2 in 2 Rory McLeod
10 18:00 Oliver Lines 3 in 0 Luke Pinches
5 18:30 Rory McLeod 3 in 1 Ryan Davies
11 18:30 Joshua Thomond 0 in 3 Oliver Lines
6 19:00 Martin Gould 2 in 2 Ken Doherty
12 19:00 Peter Devlin 3 in 0 Luke Pinches

ASTEARTEA 27 UZTAILAK

TALDEAK 9 eta 26

Group 9

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Noppon Saengkham 3 3 0 0 9 3 +6 114 9
2 John Higgins 3 2 0 1 7 3 +4 130 6
3 Soheil Vahedi 3 0 1 2 3 8 -5 119 1
4 Igor Figueiredo 3 0 1 2 3 8 -5 80 1

Group 26

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Cao Yupeng 3 3 0 0 9 1 +8 87 9
2 Steven Hallworth 3 1 1 1 5 6 -1 66 4
3 Gary Wilson 3 0 2 1 4 7 -3 117 2
4 James Cahill 3 0 1 2 4 8 -4 93 1

EGITARAUA

TALDEAK 9 eta 26

13 13:00 John Higgins 3 in 0 Soheil Vahedi
19 13:00 Steven Hallworth 0 in 3 Cao Yupeng
14 13:30 Noppon Saengkham 3 in 1 Igor Figueiredo
20 13:30 Gary Wilson 2 in 2 James Cahill
15 14:00 Noppon Saengkham 3 in 1 Soheil Vahedi
21 14:00 Gary Wilson 0 in 3 Cao Yupeng
16 18:00 John Higgins 3 in 0 Igor Figueiredo
22 18:00 Steven Hallworth 3 in 1 James Cahill
17 18:30 Igor Figueiredo 2 in 2 Soheil Vahedi
23 18:30 Gary Wilson 2 in 2 Steven Hallworth
18 19:00 John Higgins 1 in 3 Noppon Saengkham
24 19:00 Cao Yupeng 3 in 1 James Cahill

ASTEAZKENA 28 UZTAILAK

TALDEAK 18 eta 29

Group 18

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Gerard Greene 3 2 1 0 8 3 +5 61 7
2 Zhao Jianbo 3 1 2 0 7 4 +3 93 5
3 Haydon Pinhey 3 1 0 2 4 7 -3 75 3
4 Robert Milkins 3 0 1 2 3 8 -5 111 1

Group 29

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Craig Steadman 3 1 2 0 7 4 +3 85 5
2 Thepchaiya Un-Nooh 3 1 2 0 7 5 +2 111 5
3 Zhang Jiankang 3 1 1 1 6 6 0 92 4
4 Martin O´Donnell 3 0 1 2 3 8 -5 130 1

EGITARAUA

TALDEAK 18 eta 29

25 13:00 Thepchaiya Un-Nooh 3 in 1 Zhang Jiankang
31 13:00 Zhao Jianbo 2 in 2 Gerard Greene
26 13:30 Martin O´Donnell 0 in 3 Craig Steadman
32 13:30 Robert Milkins 1 in 3 Haydon Pinhey
27 14:00 Martin O´Donnell 1 in 3 Zhang Jiankang
33 14:00 Robert Milkins 0 in 3 Gerard Greene
28 18:00 Thepchaiya Un-Nooh 2 in 2 Craig Steadman
34 18:00 Zhao Jianbo 3 in 0 Haydon Pinhey
29 18:30 Craig Steadman 2 in 2 Zhang Jiankang
35 18:30 Robert Milkins 2 in 2 Zhao Jianbo
30 19:00 Thepchaiya Un-Nooh 2 in 2 Martin O´Donnell
36 19:00 Gerard Greene 3 in 1 Haydon Pinhey

OSTEGUNA 29 UZTAILAK

TALDEAK 16 eta 20

Group 16

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Kyren Wilson 3 3 0 0 9 2 +7 68 9
2 Sam Craigie 3 2 0 1 6 3 +3 90 6
3 Dylan Emery 3 0 1 2 3 8 -5 66 1
4 Ben Hancorn 3 0 1 2 3 8 -5 64 1

Group 20

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Graeme Dott 3 2 1 0 8 4 +4 88 7
2 Si Jiahui 3 1 1 1 6 5 +1 58 4
3 Robbie Williams 3 1 1 1 5 5 0 4
4 Iulian Boiko 3 0 1 2 3 8 -5 65 1

EGITARAUA

TALDEAK 16 eta 20

37 13:00 Kyren Wilson 3 in 1 Dylan Emery
43 13:00 Robbie Williams 3 in 0 Iulian Boiko
38 13:30 Sam Craigie 3 in 0 Ben Hancorn
44 13:30 Graeme Dott 3 in 1 Si Jiahui
39 14:00 Sam Craigie 3 in 0 Dylan Emery
45 14:00 Graeme Dott 3 in 1 Iulian Boiko
40 18:00 Kyren Wilson 3 in 1 Ben Hancorn
46 18:00 Robbie Williams 0 in 3 Si Jiahui
41 18:30 Ben Hancorn 2 in 2 Dylan Emery
47 18:30 Graeme Dott 2 in 2 Robbie Williams
42 19:00 Kyren Wilson 3 in 0 Sam Craigie
48 19:00 Iulian Boiko 2 in 2 Si Jiahui

OSTIRALA 30 UZTAILAK

TALDEAK 21 eta 22

Group 21

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Stuart Bingham 3 2 1 0 8 3 +5 134 7
2 Michael White 3 2 1 0 8 4 +4 112 7
3 Gao Yang 3 1 0 2 4 6 -2 65 3
4 Elliot Slessor 3 0 0 3 2 9 -7 50 0

Group 22

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ryan Eguna 3 2 1 0 8 3 +5 136 7
2 Jackson Page 3 1 1 1 5 6 -1 95 4
3 Barry atximur 3 0 2 1 5 7 -2 122 2
4 Hossein Vafaei 3 0 2 1 5 7 -2 82 2

EGITARAUA

TALDEAK 21 eta 22

49 13:00 Stuart Bingham 2 in 2 Michael White
55 13:00 Hossein Vafaei 1 in 3 Jackson Page
50 13:30 Elliot Slessor 0 in 3 Gao Yang
56 13:30 Ryan Eguna 3 in 1 Barry atximur
51 14:00 Elliot Slessor 1 in 3 Michael White
57 14:00 Ryan Eguna 3 in 0 Jackson Page
52 18:00 Stuart Bingham 3 in 0 Gao Yang
58 18:00 Hossein Vafaei 2 in 2 Barry atximur
53 18:30 Gao Yang 1 in 3 Michael White
59 18:30 Ryan Eguna 2 in 2 Hossein Vafaei
54 19:00 Stuart Bingham 3 in 1 Elliot Slessor
60 19:00 Jackson Page 2 in 2 Barry atximur

ASTELEHENA 2 AUGUST

TALDEAK 4 eta 24

Group 4

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Jimmy Robertson 3 2 1 0 8 3 +5 140 7
2 Joe Perry 3 2 0 1 7 3 +4 92 6
3 Jimmy White 3 1 1 1 5 5 0 80 4
4 Sean Maddocks 3 0 0 3 0 9 -9 0

Group 24

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ashley Hugill 3 2 1 0 8 3 +5 87 7
2 Eguzkitsua Akani 3 1 2 0 7 4 +3 65 5
3 John Astley 3 0 2 1 4 7 -3 56 2
4 Stephen Maguire 3 0 1 2 3 8 -5 70 1

EGITARAUA

TALDEAK 4 eta 24

1 13:00 Joe Perry 3 in 0 Jimmy White
7 13:00 Eguzkitsua Akani 2 in 2 Ashley Hugill
2 13:30 Jimmy Robertson 3 in 0 Sean Maddocks
8 13:30 Stephen Maguire 2 in 2 John J Astley
3 14:00 Jimmy Robertson 2 in 2 Jimmy White
9 14:00 Stephen Maguire 1 in 3 Ashley Hugill
4 18:00 Joe Perry 3 in 0 Sean Maddocks
10 18:00 Eguzkitsua Akani 2 in 2 John J Astley
5 18:30 Sean Maddocks 0 in 3 Jimmy White
11 18:30 Stephen Maguire 0 in 3 Eguzkitsua Akani
6 19:00 Joe Perry 1 in 3 Jimmy Robertson
12 19:00 Ashley Hugill 3 in 0 John J Astley

ASTEARTEA 3 AUGUST

TALDEAK 25 eta 27

Group 25

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Yan Bingtao 3 3 0 0 9 2 +8 130 9
2 Louis Heathcote 3 1 1 1 6 5 +1 115 4
3 Jamie Clarke 3 1 1 1 6 5 +1 79 4
4 Robbie McGuigan 3 0 0 3 0 9 -9 0

Group 27

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Mateo Sold 3 1 2 0 7 5 +2 63 5
2 Ashley Carty 3 1 1 1 6 6 0 53 4
3 Lukas Kleckers 3 1 1 1 6 6 0 91 4
4 Fraser Patrick 3 0 2 1 5 7 -2 76 2

EGITARAUA

TALDEAK 25 eta 27

13 13:00 Yan Bingtao 3 in 0 Robbie McGuigan
19 13:00 Ashley Carty 3 in 1 Lukas Kleckers
14 13:30 Jamie Clarke 2 in 2 Louis Heathcote
20 13:30 Mateo Sold 2 in 2 Fraser Patrick
15 14:00 Jamie Clarke 3 in 0 Robbie McGuigan
21 14:00 Mateo Sold 2 in 2 Lukas Kleckers
16 18:00 Yan Bingtao 3 in 1 Louis Heathcote
22 18:00 Ashley Carty 2 in 2 Fraser Patrick
17 18:30 Louis Heathcote 3 in 0 Robbie McGuigan
23 18:30 Mateo Sold 3 in 1 Ashley Carty
18 19:00 Yan Bingtao 3 in 1 Jamie Clarke
24 19:00 Lukas Kleckers 3 in 1 Fraser Patrick

ASTEAZKENA 4 AUGUST

TALDEAK 15 eta 17

Group 15

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Mateo Stevens 3 2 0 1 7 5 +2 130 6
2 Mark King 3 1 1 1 6 6 0 64 4
3 Ross Muir 3 1 1 1 6 6 0 58 4
4 Andrew Pagett 3 1 0 2 5 7 -2 53 3

Group 17

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Shaun Murphy 3 2 1 0 8 3 +5 100 7
2 Jamie Jones 3 1 2 0 7 5 +2 102 5
3 Michael Collumb 3 0 2 1 4 7 -3 73 2
4 Chen Zifan 3 0 1 2 4 8 -4 97 0

EGITARAUA

TALDEAK 15 eta 17

25 13:00 Shaun Murphy 3 in 0 Michael Collumb
31 13:00 Mark King 3 in 1 Andrew Pagett
26 13:30 Jamie Jones 3 in 1 Chen Zifan
32 13:30 Mateo Stevens 3 in 1 Ross Muir
27 14:00 Jamie Jones 2 in 2 Michael Collumb
33 14:00 Mateo Stevens 1 in 3 Andrew Pagett
28 18:00 Shaun Murphy 3 in 1 Chen Zifan
34 18:00 Mark King 2 in 2 Ross Muir
29 18:30 Chen Zifan 2 in 2 Michael Collumb
35 18:30 Mateo Stevens 3 in 1 Mark King
30 19:00 Shaun Murphy 2 in 2 Jamie Jones
36 19:00 Andrew Pagett 1 in 3 Ross Muir

OSTEGUNA 5 AUGUST

TALDEAK 11 eta 30

Group 11

Pos. JOKALARIAK P W D L FW FL FD HB ptu
1 David Lilley 3 2 1 0 8 3 +5 78 7
2 Zhao Xintong 3 1 1 1 6 6 0 98 4
3 Joe O´Connor 3 1 1 1 5 6 -1 116 4
4 Andy Hicks 3 0 1 2 4 8 -4 127 1

Group 30

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 David Gilbert 3 3 0 0 9 1 +8 67 9
2 Liam HIGHFIELD 3 2 0 1 6 4 +2 88 6
3 Sanderson Lam 3 0 1 2 4 8 -4 69 1
4 Jamie Wilson 3 0 1 2 2 8 -6 63 1

EGITARAUA

TALDEAK 11 eta 30

37 13:00 David Gilbert 3 in 1 Sanderson Lam
43 13:00 Joe O´Connor 2 in 2 Andy Hicks
38 13:30 Liam HIGHFIELD 3 in 0 Jamie Wilson
44 13:30 Zhao Xintong 2 in 2 David Lilley
39 14:00 Liam HIGHFIELD 3 in 1 Sanderson Lam
45 14:00 Zhao Xintong 3 in 1 Andy Hicks
40 18:00 David Gilbert 3 in 0 Jamie Wilson
46 18:00 Joe O´Connor 0 in 3 David Lilley
41 18:30 Jamie Wilson 2 in 2 Sanderson Lam
47 18:30 Zhao Xintong 1 in 3 Joe O´Connor
42 19:00 David Gilbert 3 in 0 Liam HIGHFIELD
48 19:00 Andy Hicks 1 in 3 David Lilley

OSTIRALA 6 AUGUST

TALDEAK 1 eta 5

Group 1

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Judd Trump 3 3 0 0 9 3 +6 92 9
2 Anthony Hamilton 3 1 1 1 6 6 0 119 4
3 Lee Walker 3 1 0 2 5 7 -2 74 3
4 Rod Lawler 3 0 1 2 4 8 -4 88 1

Group 5

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Mark Allen 3 2 1 0 8 2 +6 137 7
2 Mitchell Mann 3 1 2 0 7 4 +3 132 5
3 Daniel Womersley 3 0 2 1 4 7 -3 2
4 Chris Wakelin 3 0 1 2 2 8 -6 60 1

EGITARAUA

TALDEAK 1 eta 5

49 13:00 Judd Trump 3 in 1 Rod Lawler
55 13:00 Chris Wakelin 0 in 3 Mitchell Mann
50 13:30 Anthony Hamilton 3 in 1 Lee Walker
56 13:30 Mark Allen 3 in 0 Daniel Womersley
51 14:00 Anthony Hamilton 2 in 2 Rod Lawler
57 14:00 Mark Allen 2 in 2 Mitchell Mann
52 18:00 Judd Trump 3 in 1 Lee Walker
58 18:00 Chris Wakelin 2 in 2 Daniel Womersley
53 18:30 Lee Walker 3 in 1 Rod Lawler
59 18:30 Mark Allen 3 in 0 Chris Wakelin
54 19:00 Judd Trump 3 in 1 Anthony Hamilton
60 19:00 Mitchell Mann 2 in 2 Daniel Womersley

SEGUNDA FASE

9 -12 AUGUST

A TALDEA (12 AUGUST)

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 England Tom Ford 3 2 0 1 6 3 +3 124 6
2 England Judd Trump 3 1 1 1 5 5 0 128 4
3 England Jimmy Robertson 3 1 1 1 5 6 -1 63 4
4 England Stuart Carrington 3 1 0 2 4 6 -2 125 3

 

B TALDEA (12 AUGUST)

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ipar Irlanda Mark Allen 3 3 0 0 9 1 +8 115 9
2 England Ricky Walden 3 2 0 1 6 4 +2 125 6
3 England Peter Lines 3 0 1 2 4 8 -4 125 1
4 Irlandako Errepublika Fergal O'Brien 3 0 1 2 2 8 -6 68 1

EGITARAUA

A eta B TALDEAK

37 13:00 Judd Trump 2 in 2 Jimmy Robertson
43 13:00 Ricky Walden 3 in 1 Peter Lines
38 13:30 Tom Ford 0 in 3 Stuart Carrington
44 13:30 Mark Allen 3 in 0 Fergal O'Brien
39 14:00 Tom Ford 3 in 0 Jimmy Robertson
45 14:00 Mark Allen 3 in 1 Peter Lines
40 18:00 Judd Trump 3 in 0 Stuart Carrington
46 18:00 Ricky Walden 3 in 0 Fergal O'Brien
41 18:30 Stuart Carrington 1 in 3 Jimmy Robertson
47 18:30 Mark Allen 3 in 0 Ricky Walden
42 19:00 Judd Trump 0 in 3 Tom Ford
48 19:00 Peter Lines 2 in 2 Fergal O'Brien

C TALDEA (11 AUGUST)

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Txina Bai Langning 3 1 2 0 7 4 +3 92 5
2 England David Lilley 3 1 1 1 6 6 0 90 4
3 Tailandiako Noppon Saengkham 3 1 1 1 5 6 -1 4
4 England Mark Davis 3 1 0 2 4 6 -2 113 3

 

D TALDEA (11 AUGUST)

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 England Kyren Wilson 3 2 0 1 6 5 +1 92 6
2 England Oliver Lines 3 1 1 1 6 5 +1 80 4
3 Gales Mateo Stevens 3 1 1 1 5 5 0 111 4
4 Irlandako Errepublika Ken Doherty 3 1 0 2 4 6 -2 95 3

EGITARAUA

C eta D TALDEAK

25 13:00 Kyren Wilson 3 in 1 Ken Doherty
31 13:00 Mark Davis 1 in 3 David Lilley
26 13:30 Mateo Stevens 2 in 2 Oliver Lines
32 13:30 Noppon Saengkham 2 in 2 Bai Langning
27 14:00 Mateo Stevens 0 in 3 Ken Doherty
33 14:00 Noppon Saengkham 3 in 1 David Lilley
28 18:00 Kyren Wilson 3 in 1 Oliver Lines
34 18:00 Mark Davis 0 in 3 Bai Langning
29 18:30 Oliver Lines 3 in 0 Ken Doherty
35 18:30 Noppon Saengkham 0 in 3 Mark Davis
30 19:00 Kyren Wilson 0 in 3 Mateo Stevens
36 19:00 David Lilley 2 in 2 Bai Langning

E TALDEA (10 AUGUST)

Pos. jokalaria P G E P FG LH DF MB ptu
1 England Ali Carter 3 3 0 0 9 3 +6 97 9
2 England Shaun Murphy 3 2 0 1 7 4 +3 91 6
3 Eskozia Graeme Dott 3 1 0 2 4 7 -3 106 3
4 Ipar Irlanda Gerard Greene 3 0 0 3 3 9 -6 0

 

GRUPO F (10 AUGUST)

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Gales Ryan Eguna 3 2 1 0 8 3 +5 74 7
2 England Stuart Bingham 3 2 0 1 6 4 +2 67 6
3 Suitzan Alexander Ursenbacher 3 0 2 1 4 7 -3 95 2
4 England Ashley Hugill 3 0 1 2 4 8 -4 74 1

EGITARAUA

E eta F TALDEAK

13 13:00 Shaun Murphy 3 in 1 Gerard Greene
19 13:00 Ryan Eguna 2 in 2 Alexander Ursenbacher
14 13:30 Graeme Dott 1 in 3 Ali Carter
20 13:30 Stuart Bingham 3 in 1 Ashley Hugill
15 14:00 Graeme Dott 3 in 1 Gerard Greene
21 14:00 Stuart Bingham 3 in 0 Alexander Ursenbacher
16 18:00 Shaun Murphy 1 in 3 Ali Carter
22 18:00 Ryan Eguna 3 in 1 Ashley Hugill
17 18:30 Ali Carter 3 in 1 Gerard Greene
23 18:30 Stuart Bingham 0 in 3 Ryan Eguna
18 19:00 Shaun Murphy 3 in 0 Graeme Dott
24 19:00 Alexander Ursenbacher 2 in 2 Ashley Hugill

 

GRUPO G (9 AUGUST)

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Cao Yupeng 3 2 1 0 8 3 +5 117 7
2 Yan Bingtao 3 1 2 0 7 5 +2 129 5
3 Mateo Sold 3 0 2 1 4 7 -3 72 2
4 Barry Hawkins 3 0 1 2 4 8 -4 80 1

H TALDEA (9 AUGUST)

Mark Joyce sartu da Ronnie O'Sullivanen ordez (erretiratuta).

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 David Gilbert 3 3 0 0 9 0 +9 143 9
2 Chang Bingyu 3 1 1 1 5 6 -1 86 4
3 Craig Steadman 3 1 0 2 3 7 -4 133 3
4 Mark Joyce 3 0 1 2 4 8 -4 89 1

EGITARAUA

G eta H TALDEAK

1 13:00 Mark Joyce 1 in 3 Craig Steadman
7 13:00 Barry Hawkins 2 in 2 Mateo Sold
2 13:30 David Gilbert 3 in 0 Chang Bingyu
8 13:30 Yan Bingtao 2 in 2 Cao Yupeng
3 14:00 David Gilbert 3 in 0 Craig Steadman
9 14:00 Yan Bingtao 2 in 2 Mateo Sold
4 18:00 Mark Joyce 2 in 2 Chang Bingyu
10 18:00 Barry Hawkins 1 in 3 Cao Yupeng
5 18:30 Chang Bingyu 3 in 1 Craig Steadman
11 18:30 Yan Bingtao 3 in 1 Barry Hawkins
6 19:00 Mark Joyce 0 in 3 David Gilbert
12 19:00 Mateo Sold 0 in 3 Cao Yupeng

 

TERCERA FASE

AZKEN

13 AUGUST

TALDEA 1

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 Ipar Irlanda Mark Allen 3 3 0 0 9 1 +8 146 9
2 England Tom Ford 3 1 1 1 5 6 -1 79 4
3 England Kyren Wilson 3 0 2 1 4 7 -3 103 2
4 Txina Bai Langning 3 0 1 2 4 8 -4 118 1

TALDEA 2

Pos. JOKALARIAK P G E P FG LH DF MB ptu
1 England David Gilbert 3 2 0 1 7 4 +3 139 6
2 England Ali Carter 3 1 1 1 6 6 0 87 4
3 Gales Ryan Eguna 3 1 1 1 5 6 -1 91 4
4 Txina Cao Yupeng 3 1 0 2 5 7 -2 113 3

EGITARAUA

TALDEAK 1 eta 2

49 13:00 Kyren Wilson 2 in 2 Bai Langning
55 13:00 Ali Carter 2 in 2 Ryan Eguna
50 13:30 Mark Allen 3 in 0 Tom Ford
56 13:30 David Gilbert 1 in 3 Cao Yupeng
51 14:00 Mark Allen 3 in 1 Bai Langning
57 14:00 David Gilbert 3 in 0 Ryan Eguna
52 18:00 Kyren Wilson 2 in 2 Tom Ford
58 18:00 Ali Carter 3 in 1 Cao Yupeng
53 18:30 Tom Ford 3 in 1 Bai Langning
59 18:30 David Gilbert 3 in 1 Ali Carter
54 19:00 Kyren Wilson 0 in 3 Mark Allen
60 19:00 Ryan Eguna 3 in 1 Cao Yupeng

 

AZKEN

Mark Allen 1 in 3 David Gilbert

 

Ikusi ere

Open Britanikoa 2021

JOHN HIGGINS DEFIENDE TÍTULO EUROSPORT ESTRENA LA TEMPORADA DE SNOOKER EN TV CON LA RETRANSMISIÓN, …