Xina Oberta 2019 Qualificadors

dilluns 18 de febrer continua l'Snooker amb les classificatòries de l'Xina Open 2019 Qualificadors, en directe i en exclusiva per Eurosport Player, la casa de l'Snooker. Com és habitual, les classificatòries es disputaran en terres britàniques, concretament, a el Chase Centre d’oci de Cannock (Anglaterra).

Mark Selby Campeón China Open 2018
Mark Selby Campeón China Open 2018

Todos los JUGADORS que disputen las CLASSIFICATÒRIES, deberán pasar una ronda (al millor de 11 marcs), para poder acceder al cuadro final del China Open 2019 (1 altres 4 abril – China), y así, poder optar al suculento premio de 225.000 libras para el campeón del torneo.

PREMIS TORNEJOS DE RÀNQUING

Los siguientes jugadores disputarán su partido de clasificación en el recinto de la sede final en China:

Mark Selby v Craig Steadman

Xiao Guodong v Soheil Vahedi

Ding Junhui v Zhang Jiankang

Mark Williams v Harvey Chandler

Mark King v Jugador Invitado

Mark Allen v Jugador Invitado

Joe Perry v Jugador Invitado

Mark Davis v Jugador Invitado

Cobertura de TV

Classificatòries German Masters
Xina Oberta 2019 Qualificadors

Eurosport Player retransmitirá en exclusiva las clasificatorias del China Open 2019 Qualificadors (además de todas las clasificatorias y todas las fases finales del circuito profesional).

CALENDARI TEMPORADA 2018/19

Eurosport Player te ofrece, escoger o ver a la vez (amb dos dispositius, Tableta, Pc, El cotxe) dos mesas en directo, un veritable luxe per a l'espectador.

Índia Oberta 2017
Xina Oberta 2019 Qualificadors

Podeu subscriure-us a canal de pagament d'Eurosport Player per tan sols 6,99 € / mes (39,99 € / any).

Modo de suscribirte a Eurosport Player:

SUBSCRIURE EUROSPORT PLAYER

Classificatòries German Masters
Xina Oberta 2019 Qualificadors

18 FEBRERO PRIMER DÍA DE COMPETICIÓN

2 11:00 Dominic Dóna-li en n / s Rhys Clark Estigueu.
3 11:00 Liang Wenbo 6 en 5 Zhao Xintong Estigueu.
6 11:00 Assolellat Akani 2 en 6 Sam Craigie Estigueu.
7 11:00 Ali Carter 6 en 3 Allan Taylor Estigueu.
8 11:00 Kurt Maflin 6 en 4 Ashley Hugill Estigueu.
9 11:00 Martin O´Donnell 4 en 6 Mei Xi Wen Estigueu.
11 11:00 Daniel Wells 4 en 6 Kishan h hirani Estigueu.
10 15:30 Marc Fu 6 en 1 Niu Zhuang Estigueu.
13 15:30 Mateo Stevens 5 en 6 Alexander Ursenbacher Estigueu.
15 15:30 Rory McLeod 4 en 6 Lu Ning Estigueu.
16 15:30 Barry Hawkins 6 en 3 Robin casc Estigueu.
19 15:30 Noppon Saengkham 4 en 6 Jamie Clarke Estigueu.
38 15:30 Michael Georgiou 5 en 6 John J Astley Estigueu.
59 15:30 Mateo Venut 6 en 1 David Lilley Estigueu.
5 20:00 Ryan Day 6 en 2 Zhang tu Estigueu.
18 20:00 Alan McManus 6 en 3 Luo Honghao Estigueu.
22 20:00 Thepchaiya Un-Nooh 5 en 6 Xu Si Estigueu.
47 20:00 Yuan SiJun 6 en 4 Ian Burns Estigueu.

19 FEBRERO SEGUNDO DÍA DE COMPETICIÓN

20 11:00 Stuart Carrington 6 en 1 Lukas Kleckers Estigueu.
21 11:00 Stephen Maguire 6 en 1 Zhang Yong Estigueu.
23 11:00 Anthony McGill 6 en 3 Simon Lichtenberg Estigueu.
27 11:00 Fergal O'Brien 5 en 6 Sam Baird Estigueu.
28 11:00 Luca Brecel 6 en 1 Andy Lee Estigueu.
29 11:00 Hossein Vafaei 6 en 4 Hammad Miah | Estigueu.
30 11:00 Robert Milkins 6 en 1 Eden sharav Estigueu.
31 15:30 Liam Highfield 3 en 6 Joe O´Connor Estigueu.
32 15:30 John Higgins 6 en 1 Chris Totten Estigueu.
34 15:30 Robbie Williams 6 en 2 Tian Pengfei Estigueu.
35 15:30 Zhou Yuelong 6 en 1 Lee Walker Estigueu.
37 15:30 Jack Lisowski 6 en 2 Alfie Càrrega Estigueu.
39 15:30 Graeme Dott 5 en 6 Gerard Greene Estigueu.
12 20:00 Neil Robertson 6 en 0 Hamza Akbar Estigueu.
33 20:00 Judd Trump 6 en 2 Com Jones Estigueu.
40 20:00 Chris Wakelin 6 en 4 Peter Línies Estigueu.
41 20:00 Peter Ebdon 6 en 0 Sanderson Lam Estigueu.
42 20:00 Yan Bingtao 6 en 0 Fan Zhengyi Estigueu.
44 20:00 Stuart Bingham 6 en 2 Chen Zifan Estigueu.
45 20:00 Michael White 1 en 6 Thor Chuan Leong Estigueu.

20 FEBRERO TERCER Y ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN

24 11:00 Mark Joyce 4 en 6 Nigel Bond Estigueu.
46 11:00 Martin Gould 0 en 6 De Rod Lawler Estigueu.
50 11:00 Anthony Hamilton 3 en 6 James Wattana Estigueu.
51 11:00 Tom Ford 2 en 6 Oliver Línies Estigueu.
60 11:00 David Gilbert 6 en 2 Sean O’Sullivan Estigueu.
61 11:00 Ricky Walden 6 en 2 James Cahill Estigueu.
25 15:30 Michael Holt 6 en 5 Joe Swail Estigueu.
36 15:30 Li Penja 6 en 0 Jordan Brown Estigueu.
43 15:30 Mike Dunn 4 en 6 Elliot Slessor Estigueu.
48 15:30 Kyren Wilson 6 en 1 Chen Feilong Estigueu.
52 15:30 Lyu haotian 6 en 4 Ross Muir Estigueu.
55 15:30 Jimmy Robertson 3 en 6 Ashley Carty Estigueu.
4 20:00 Gary Wilson 6 en 1 Jimmy White Estigueu.
53 20:00 Shaun Murphy 4 en 6 Adam Stefanow Estigueu.
54 20:00 Andrew Higginson 6 en 4 Duane Jones Estigueu.
56 20:00 Ben Woollaston 6 en 1 Li Yuan Estigueu.
57 20:00 De Scott Donaldson 6 en 1 Billy Joe Castle Estigueu.
63 20:00 Ken Doherty 6 en 3 Paul S Davison Estigueu.

 

Vegi també

Players Championship 2020

LES SÈRIES CORAL CUP SEGONA PARADA AMB EL PLAYERS CHAMPIONSHIP 2020 EN DIRECTE I EN …