Obert de Gal·les 2020

TORNEN LES HOME NATIONS SERIES

NEIL ROBERTSON DEFENSA EL SEU TÍTOL DE CAMPIÓ AL WELSH OPEN 2020

EN DIRECTE I EN EXCLUSIVA A EUROSPORT

  Obert de Gal·les 2020

Obert de Gal·les 2020

La celebració d'una nova edició de l'Welsh Open que se celebrarà a la ciutat de Cardiff i reunirà els millors jugadors de snooker, podrà seguir, en directe i en exclusiva a través d' Eurosport 1, Eurosport 2 i Eurosport Player des de dilluns que 10 fins diumenge 16 de febrer amb els comentaris dels experts Sergio Manuel Gutiérrez, Martín Perez i Arturo Pérez.

Neil Robertson Campió Welsh Open 2019
Neil Robertson Campió
Obert de Gal·les 2019

ELS MILLORS TORNEJOS D'SNOOKER

NOMÉS EN Europort

Al llarg d'aquesta apassionant temporada, Eurosport emetrà més de 25 tornejos de snooker, tots ells integrats en el circuit World Snooker Tour.

Dins d'aquesta oferta s'inclou la retransmissió en exclusiva dels millors tornejos d'aquesta disciplina esportiva.

CALENDARI TEMPORADA 2019/20

El snooker s'ha convertit en un contingut clau i d'èxit dins de les graelles d'Eurosport 1 i Eurosport 2.

PREMIS TORNEJOS DE RÀNQUING

Obert de Gal·les 2020
Obert de Gal·les 2020

Obert de Gal·les 2020

A continuació podeu consultar els horaris d'Eurosport i Eurosport 2 per poder seguir el Welsh Open 2020 en rigorós directe:

Obert de Gal·les 2020

També teniu l'opció de seguir el Welsh Open 2020 a través d' Eurosport Player i poder escollir o veure alhora (amb dos dispositius, Tableta, Pc, El cotxe) les dues taules en directe, un veritable luxe per a l'espectador. I, l'opció de poder visualitzar els partits en diferit, en el seu apartat de 'SOTA DEMANDA’

Obert de Gal·les 2020

Sergio Manuel Gutiérrez, Arturo Pérez i Martín Pérez seran els encarregats de la narració i els comentaris de l'Welsh Open 2020 i Eurosport i Eurosport Player

Obert de Gal·les 2020

El Gal·lès obert 2020 el disputaran 129 JUGADORS, que lluitaran per les 70 MIL LLIURES de premi per al vencedor. El QUADRE es disputarà a el millor de 7 marcs (guanyar 4) fins a vuitens de final, quarts de final a el millor de 9 marcs (guanyar 5), semifinals a el millor de 11 marcs (guanyar 6) i la gran final a el millor de 17 marcs (guanyar 9).

INICI SÈRIE NACIONS

Home Open Sèrie de les Nacions 2019
Inici de les sèries de les nacions gales 2020

Les Home Nations Sèries tracten de quatre tornejos al Regne Unit

Anglès Obert - Irlandès Obert - Escocès Obert - Galés Obert

cada torneig, inspira la seva trofeu (campió Torneig) en una llegenda, amb l'atractiu d'un premi de 1 MILIÓ DE LLIURES per al guanyador de les quatre proves en una mateixa temporada.

Davis (Anglaterra) Higgins (Irlandès) Hendry (Escocès) Reardon (Gal·lès)

ANGLÉS OBERT 2019 INICI SÈRIE NACIONS
SALUT OBERT 2020 INICI SÈRIE NACIONS

Steve Davis

HIGGINS ALEX

STEPHEN HENDRY

RAY REARDON

Obert de Gal·les 2020
Obert de Gal·les 2020

SESSIONS I RESULTATS

DILLUNS 10 FEBRER – PRIMERA RONDA

RONDA DE CLASSIFICACIÓ *

5 11:00 Hammad Miah | 2 en 4 Alexander Ursenbacher
8 11:00 Joe Perry 3 en 4 Ashley Carty
9 11:00 Daniel Wells 4 en 2 Barry Punxis
10 11:00 Yuan SiJun 4 en 0 Thor Chuan Leong
11 11:00 Jimmy Robertson 4 en 0 Riley Parsons
14 11:00 Martin O´Donnell 4 en 0 Andy Hicks
16 11:00 Zhang tu 3 en 4 Liam Highfield
22 11:00 David Gilbert 2 en 4 Mateo Stevens
23 12:30 Brandon Sargeant .. en .. Peter Ebdon
26 12:30 Si Jiahui 4 en 1 Lei Peifan
28 12:30 Lee Walker 2 en 4 John J Astley
1 14:00 Gavin Lewis * 0 en 4 Darren Morgan *
15 14:00 Tom Ford 4 en 3 Xu Si
21 14:00 Robbie Williams 4 en 1 Chris Wakelin
25 14:00 Lu Ning 3 en 4 Louis Heathcote
29 14:00 Jack Lisowski 4 en 2 Li Penja
34 14:00 Mark Williams 4 en 1 Oliver Línies
7 15:00 Gerard Greene 4 en 2 Liang Wenbo
13 15:00 Ding Junhui 4 en 2 Marc Fu
35 15:00 Jordan Brown 4 en 1 Alex Borg
36 15:00 Anthony McGill 4 en 1 Duane Jones
61 15:00 Stephen Maguire 4 en 2 De Rod Lawler
38 17:30 Stuart Bingham 4 en 2 Martin Gould
20 20:00 Mateo Venut 2 en 4 Andy Lee
30 20:00 Anthony Hamilton 4 en 3 Michael White
31 20:00 Lyu haotian 4 en 0 Kishan h hirani
32 20:00 Stuart Carrington 4 en 3 Mike Dunn
37 20:00 Mei Xi Wen 4 en 2 Michael Georgiou
48 20:00 Mark King 1 en 4 Ken Doherty
52 20:00 Ryan Day 1 en 4 Simon Lichtenberg
65 20:00 Judd Trump 4 en 1 James Cahill
6 21:00 Ali Carter 4 en 2 Adam Stefanow
18 21:00 Mark Selby 4 en 2 David Gracia

DIMARTS 11 FEBRER – PRIMERA RONDA

39 11:00 Chen Feilong 4 en 3 Sam Baird
40 11:00 Yan Bingtao 4 en 0 Michael Holt
41 11:00 Mitchell Mann 4 en 1 Bai Langning
43 11:00 De Scott Donaldson 4 en 2 Assolellat Akani
44 11:00 Tian Pengfei 4 en 2 Jamie O´Neill
46 11:00 Peter Línies 1 en 4 Fan Zhengyi
50 11:00 Mark Allen 4 en 1 Andrew Higginson
53 11:00 David Lilley 0 en 4 Dominic Dóna-li
3 12:30 Fergal O'Brien 3 en 4 Mark Joyce
4 12:30 Noppon Saengkham 4 en 3 Alan McManus
12 12:30 Nigel Bond 0 en 4 Ricky Walden
19 14:00 Kurt Maflin 3 en 4 Chen Zifan
24 14:00 Graeme Dott 0 en 4 Zhao Xintong
33 14:00 Ronnie O'Sullivan 4 en 1 Zhang Jiankang
51 14:00 James Wattana 4 en 2 Jimmy White
55 14:00 Alfie Càrrega 4 en 0 Amén
17 15:00 Kyren Wilson 4 en 3 Jackson Pàgina
27 15:00 Thepchaiya Un-Nooh 2 en 4 Soheil Vahedi
47 15:00 Xiao Guodong 4 en 1 Fraser Patrick
56 15:00 Zhou Yuelong 1 en 4 Elliot Slessor
57 15:00 Eden sharav 1 en 4 Ben Woollaston
45 17:30 Barry Hawkins 4 en 2 Sam Craigie
2 20:00 Neil Robertson 4 en 2 Jamie Clarke
54 20:00 Shaun Murphy 4 en 0 Darren Morgan
58 20:00 Com Jones 0 en 4 Robert Milkins
59 20:00 Gary Wilson 4 en 1 Chang Bingyu
60 20:00 Ian Burns 4 en 1 Harvey Chandler
62 20:00 Hossein Vafaei 1 en 4 Igor Figueiredo
63 20:00 Mark Davis 4 en 1 Luo Honghao
64 20:00 Craig Steadman 2 en 4 Billy Joe Castle
42 21:00 Luca Brecel 4 en 1 Kacper Filipiak
49 21:00 John Higgins 4 en 1 Joe O´Connor

DIMECRES 12 FEBRER

SEGONA RONDA

71 11:00 Ricky Walden 1 en 4 Ding Junhui
74 11:00 Mark Selby 4 en 1 Chen Zifan
75 11:00 Andy Lee 4 en 3 Robbie Williams
78 11:00 Si Jiahui 2 en 4 Soheil Vahedi
80 11:00 Anthony Hamilton 4 en 3 Lyu haotian
83 11:00 Anthony McGill 4 en 1 Mei Xi Wen
91 11:00 Simon Lichtenberg 2 en 4 Dominic Dóna-li
93 11:00 Elliot Slessor 2 en 4 Ben Woollaston
67 12:30 Noppon Saengkham 4 en 1 Alexander Ursenbacher
69 12:30 Ashley Carty 2 en 4 Daniel Wells
72 12:30 Martin O´Donnell 4 en 0 Tom Ford
70 14:00 Yuan SiJun 2 en 4 Jimmy Robertson
76 14:00 Mateo Stevens 4 en 0 Brandon Sargeant
85 14:00 Yan Bingtao 4 en 0 Mitchell Mann
88 14:00 Fan Zhengyi 0 en 4 Xiao Guodong
97 14:00 Billy Joe Castle 0 en 4 Judd Trump
79 15:00 John J Astley 3 en 4 Jack Lisowski
82 15:00 Mark Williams 4 en 2 Jordan Brown
87 15:00 Tian Pengfei 4 en 0 Barry Hawkins
92 15:00 Shaun Murphy 4 en 3 Alfie Càrrega
95 15:00 Ian Burns 3 en 4 Stephen Maguire
90 17:30 Mark Allen 4 en 0 James Wattana
68 20:00 Ali Carter 0 en 4 Gerard Greene
73 20:00 Liam Highfield 2 en 4 Kyren Wilson
77 20:00 Zhao Xintong 4 en 2 Louis Heathcote
81 20:00 Stuart Carrington 2 en 4 Ronnie O'Sullivan
86 20:00 Luca Brecel 4 en 2 De Scott Donaldson
89 20:00 Ken Doherty 1 en 4 John Higgins
94 20:00 Robert Milkins 4 en 1 Gary Wilson
96 20:00 Igor Figueiredo 4 en 3 Mark Davis
66 21:00 Neil Robertson 4 en 2 Mark Joyce
84 21:00 Stuart Bingham 4 en 1 Chen Feilong

DIJOUS 13 FEBRER

TERCERA RONRA I VUITENS DE FINAL

TERCERA RONDA
99 11:00 Gerard Greene 4 en 2 Daniel Wells
100 11:00 Jimmy Robertson 1 en 4 Ding Junhui
103 11:00 Mateo Stevens 1 en 4 Zhao Xintong
104 11:00 Soheil Vahedi 4 en 0 Jack Lisowski
108 11:00 Luca Brecel 4 en 3 Tian Pengfei
110 11:00 Mark Allen 2 en 4 Dominic Dóna-li
111 11:00 Shaun Murphy 4 en 1 Ben Woollaston
112 11:00 Robert Milkins 3 en 4 Stephen Maguire
101 14:00 Martin O´Donnell 0 en 4 Kyren Wilson
102 14:00 Mark Selby 4 en 2 Andy Lee
105 14:00 Anthony Hamilton 2 en 4 Ronnie O'Sullivan
106 14:00 Mark Williams 1 en 4 Anthony McGill
109 14:00 Xiao Guodong 2 en 4 John Higgins
98 15:30 Neil Robertson 4 en 3 Noppon Saengkham
107 15:30 Stuart Bingham 3 en 4 Yan Bingtao
113 15:30 Igor Figueiredo 1 en 4 Judd Trump
VUITENS DE FINAL
115 20:00 Ding Junhui 2 en 4 Kyren Wilson
116 20:00 Mark Selby 4 en 3 Zhao Xintong
117 20:00 Soheil Vahedi 0 en 4 Ronnie O'Sullivan
119 20:00 Luca Brecel 3 en 4 John Higgins
120 20:00 Dominic Dóna-li 1 en 4 Shaun Murphy
114 21:00 Neil Robertson 4 en 0 Gerard Greene
118 21:00 Anthony McGill 3 en 4 Yan Bingtao
121 21:00 Stephen Maguire 1 en 4 Judd Trump

DIVENDRES 14 FEBRER

QUARTS DE FINAL

123 13:00 Mark Selby 1 en 5 Ronnie O'Sullivan
122 15:00 Neil Robertson 0 en 5 Kyren wilson
124 20:00 Yan Bingtao 5 en 2 John Higgins
125 20:00 Shaun Murphy 5 en 3 Judd Trump

DISSABTE 15 FEBRER

SEMIFINALS

126 14:00 Kyren Wilson 6 en 5 Ronnie O'Sullivan
127 20:00 Yan Bingtao 5 en 6 Shaun Murphy

DIUMENGE 16 FEBRER

FINAL

128 14:00 Kyren Wilson 1 en 7 Shaun Murphy
128 20:00 Kyren Wilson 1 en 9 Shaun Murphy
MURPHY SHAUN CAMPEÓN WELSH OBERT 2020
MURPHY SHAUN CAMPEÓN WELSH OBERT 2020

Vegi també

Players Championship 2020

LES SÈRIES CORAL CUP SEGONA PARADA AMB EL PLAYERS CHAMPIONSHIP 2020 EN DIRECTE I EN …