Eliminatorias Masters alemáns 2021

O martes 10 Novembro Snooker continúa cos clasificatorios de Masters alemáns 2021, en directo e exclusivamente en Eurosport Player, a casa de billar

A PARTIR DO MARTES 11 AO SÁBADO 14 DE NOVEMBRO

Eliminatorias Masters alemáns 2021

Todos os XOGADORES que disputan o CLASIFICACIÓNS, debe pasar dúas roldas (Mellor de 9 cadros), para acceder á táboa final dos Masters alemáns 2021, e entón, para optar ao suculento premio de 80.000 libras para o campión do torneo.

PREMIOS DE RECURSO DE TORNEO

SEDE QUALIFIERS

MK STADIUM, MILTON KEYNES (Reino Unido)

Eliminatorias Masters alemáns 2021
Judd Trump Campeón Masters alemáns 2020

O Masters alemán pertence ás BetVictor European Series

• 2020 Aposta Victor Championship League, 13 Setembro – 30 Outubro

• 2020 Masters europeos de BetVictor, 21-27 Setembro

• 2021 Masters alemáns de BetVictor, determinado

• 2021 Shoot Out de BetVictor, determinado

• 2021 Aberto BetVictor Xibraltar, determinado

• 2021 Aposta Victor Open Galés, determinado

Estas series consisten nunha clasificación, cun premio de 150 mil libras, ao xogador que gañe máis cartos nos seis eventos.

CLASIFICACIÓN 2020/21

Os torneos tamén tiveron un notable aumento nos seus premios.

• Mestres europeos de BetVictor: £ 80,000 para o gañador
• Tiro de BetVictor: £ 50,000 para o gañador e £ 20,000 para o finalista
• BetVictor Xibraltar Aberto: £ 50,000 para o gañador e £ 20,000 para o subcampión

CALENDARIO DE TEMPORADA 2020/21

Eliminatorias Masters alemáns 2021
Kyren Wilson Campeón Masters alemáns 2019

Ránking CENTOS

Ránking 147

Eliminatorias Masters alemáns 2021

Sesións e resultados

MARTES 10 Novembro

PRIMEIRO RONDO

2 11:00 Akani soleado 2 en 5 Peter Lines
3 11:00 Xiao Guodong 5 en 4 Lu Ning
4 11:00 Mark Davis 5 en 3 Ben Hancorn
5 11:00 Gary Wilson 4 en 5 Lei Peifan
6 11:00 Allan Taylor 4 en 5 Duane Jones
7 11:00 Joe Perry 5 en 3 Li Hang
8 11:00 Steven Hallworth 5 en 1 Chang Bingyu
15 11:00 Barry Pinches 2 en 5 Alan McManus
9 15:30 Kacper Filipiak en Riley Parsons
10 15:30 Scott Donaldson 2 en 5 Luo Honghao
11 15:30 Fan Zhengyi 1 en 5 Ashley Carty
12 15:30 Ding Junhui 5 en 3 Martin Gould
13 15:30 Sean Maddocks 0 en 5 Jamie Jones
14 15:30 Matthew Vendido 4 en 5 Dominic Dale
16 15:30 Stephen Maguire en Rod Lawler
28 15:30 Mark Williams 4 en 5 Paul S Davison
1 20:00 Judd Trump 5 en 2 Anthony Hamilton
17 20:00 Shaun Murphy 5 en 0 Chen Zifan
18 20:00 Ian Burns 5 en 2 David Lilley
23 20:00 Graeme Dott en Fraser Patrick
24 20:00 Jamie Wilson 2 en 5 Leo Fernández
25 20:00 Jimmy White en Mark King
26 20:00 Barry Hawkins 5 en 2 Hossein Vafaei
27 20:00 Ryan Día 5 en 3 Andy Hicks

Mércores 11 Novembro

PRIMEIRO RONDO

19 11:00 Zhao Xintong 5 en 3 Lee Walker
20 11:00 Daniel Wells 3 en 5 Jamie O´Neill
21 11:00 Yan Bingtao 4 en 5 Sam Craigie
22 11:00 Jordan Brown 5 en 2 Rory McLeod
29 11:00 Aaron Hill 5 en 2 Castelo de Billy Joe
39 11:00 Anthony McGill 5 en 3 Zhao Jianbo
40 11:00 Joe O´Connor 5 en 3 Lyu haotiano
41 11:00 Liam Highfield 5 en 1 Jamie Curtis-Barrett
30 15:30 Liang Wenbo 5 en 2 Ken Doherty
31 15:30 Como Jones 5 en 3 Si Jiahui
32 15:30 Kyren Wilson 5 en 0 Zak Surety
42 15:30 Tom Ford 5 en 0 Gerard Greene
43 15:30 Jimmy Robertson 5 en 1 Alex Borg
44 15:30 David Gilbert 2 en 5 Yuan SiJun
45 15:30 Chris Wakelin 1 en 5 Stuart Carrington
46 15:30 Michael Holt 5 en 2 Brian Ochoiski
35 20:00 Matthew Stevens 2 en 5 Michael White
36 20:00 Mitchell Mann 0 en 5 Elliot Slessor
47 20:00 Ashley Hugill .. en .. Tian Pengfei
48 20:00 John Higgins 5 en 4 Robert Milkins
51 20:00 Kurt Maflin 2 en 5 Martin O´Donnell
52 20:00 Robbie Williams 5 en 4 Florian Oursle
53 20:00 Stuart Bingham 5 en 1 Eden sharav
54 20:00 Ricky Walden 5 en 1 Xu Si

XOVES 12 Novembro

PRIMEIRO RONDO

49 11:00 Mark Allen 5 en 1 Gao Yang
50 11:00 Pang Junxu 5 en 2 Alexander Ursenbacher
55 11:00 Zhou Yuelong 5 en 0 Lukas Kleckers
56 11:00 Peter Devlin 5 en 3 Iulian Boiko
57 11:00 Louis Heathcote 5 en 0 Farakh Ajaib
58 11:00 Alí Carter 2 en 5 Nigel de Bond
33 15:30 Mark Selby 3 en 5 Fergal O'Brien
34 15:30 Simon Lichtenberg 5 en 1 Amén
37 15:30 Thepchaiya Un-Nooh 4 en 5 Mark Joyce
38 15:30 Soheil Vahedi 5 en 3 David Graza
59 15:30 Jackson páxina 4 en 5 Brandon Sargeant
60 20:00 Jack Lisowski 5 en 3 Igor Figueiredo
61 20:00 Jamie Clarke 2 en 5 Andrew Higginson
62 20:00 Luca Brecel 5 en 4 James Cahill
63 20:00 Oliver Lines 2 en 5 Noppon Saengkham
64 20:00 Neil Robertson 4 en 5 Ben Woollaston

VENRES 13 Novembro

SEGUNDA RONDA

CLASIFICAR O MARCO FINAL

66 11:00 Xiao Guodong 4 en 5 Mark Davis
69 11:00 Kacper Filipiak 5 en 1 Luo Honghao
71 11:00 Jamie Jones 0 en 5 Dominic Dale
72 11:00 Alan McManus 4 en 5 Stephen Maguire
74 11:00 Zhao Xintong 3 en 5 Jamie O´Neill
76 11:00 Graeme Dott 5 en 1 Leo Fernández
67 15:30 Lei Peifan 3 en 5 Duane Jones
68 15:30 Joe Perry 5 en 4 Steven Hallworth
70 15:30 Ashley Carty 0 en 5 Ding Junhui
73 15:30 Shaun Murphy 5 en 1 Ian Burns
75 15:30 Sam Craigie 2 en 5 Jordan Brown
65 20:00 Judd Trump 5 en 0 Peter Lines
77 20:00 Jimmy White 2 en 5 Barry Hawkins
79 20:00 Aaron Hill 0 en 5 Liang Wenbo
80 20:00 Como Jones 5 en 4 Kyren Wilson
82 20:00 Michael White 5 en 4 Elliot Slessor

SÁBADO 14 Novembro

SEGUNDA RONDA

CLASIFICAR O MARCO FINAL

83 11:00 Mark Joyce 5 en 4 Soheil Vahedi
86 11:00 Jimmy Robertson 3 en 5 Yuan SiJun
90 11:00 Martin O´Donnell 4 en 5 Robbie Williams
91 11:00 Stuart Bingham 5 en 2 Ricky Walden
92 11:00 Zhou Yuelong 5 en 0 Peter Devlin
95 11:00 Andrew Higginson 2 en 5 Luca Brecel
78 15:30 Ryan Día 5 en 1 Paul S Davison
81 15:30 Fergal O'Brien 5 en 2 Simon Lichtenberg
84 15:30 Anthony McGill 4 en 5 Joe O´Connor
87 15:30 Stuart Carrington 5 en 3 Michael Holt
88 15:30 Ashley Hugill 0 en 5 John Higgins
85 20:00 Liam Highfield 4 en 5 Tom Ford
89 20:00 Mark Allen 2 en 5 Pang Junxu
93 20:00 Louis Heathcote 5 en 3 Nigel de Bond
94 20:00 Brandon Sargeant 2 en 5 Jack Lisowski
96 20:00 Noppon Saengkham 5 en 2 Ben Woollaston

 

Ver tamén

Aberto en inglés 2020

EUROSPORT CONTINÚA A TEMPADA DE SNOOKER COA EMISIÓN, VIVO E EXCLUSIVO, DO …