Open de Irlanda do Norte 2020

EUROSPORT CONTINÚA A TEMPADA DE SNOOKER COA EMISIÓN, VIVO E EXCLUSIVO, DEL IRLANDA DO NORTE ABERTA 2020


Open de Irlanda do Norte 2020

Dende o luns 16 e ata o domingo 22 Novembro, Eurosport 1, Eurosport 2 e Eurosport Player ofrécenche o Open de Irlanda do Norte 2020, un campionato que na edición anterior, gañada polo xogador inglés Judd Trump, nun final apasionante con Ronnie O'Sullivan (9-7)

JUDD TRUMP CAMPEÓN NORTE DO IRLANDA ABERTO 2019

O equipo de comentaristas formado por Arturo Pérez, Martín Pérez, Sergio Manuel Gutiérrez, Francisco Sánchez Ruiz e David Alcaide, será o encargado de trasladar toda a emoción do Open de Irlanda do Norte 2020 aos espectadores de Eurosport.

Open de Irlanda do Norte 2020

OS MELLORES TORNEOS DE SNOOKER

SÓ EN EUROPORT

Ao longo desta emocionante tempada, Eurosport emitirá torneos de billar, todos eles integrados no circuíto do World Snooker Tour.

Esta oferta inclúe a emisión exclusiva dos mellores torneos desta disciplina deportiva.

CALENDARIO DE TEMPORADA 2020/21

Snooker converteuse nun contido clave e exitoso dentro das grellas Eurosport 1 e Eurosport 2.

PREMIOS DE RECURSO DE TORNEO

Open de Irlanda do Norte 2020

Open de Irlanda do Norte 2020

A continuación podes consultar os horarios de Eurosport e Eurosport 2 para poder seguir o Open de Irlanda do Norte 2020 en vivo rigoroso:

Open de Irlanda do Norte 2020

Tamén tes a opción de seguir o Open de Irlanda do Norte 2020 a través de Eurosport Player e poder escoller ou ver ao mesmo tempo (con dous dispositivos, Tablet, PC, Coche) viven as dúas mesas, un auténtico deleite para o espectador. E, a opción de ver os partidos con demora, na súa sección 'BAIXO DEMANDA'

Open de Irlanda do Norte 2020

Sergio Manuel Gutiérrez, Arturo Pérez, Martín Pérez, Francisco Sánchez Ruiz e David Alcaide, encargarase de narrar e comentar o Open de Irlanda do Norte 2020 e Eurosport e Eurosport Player

OITO DE FINAL
113 20:00 Judd Trump 4 en 1 Martin Gould
114 20:00 Noppon Saengkham 2 en 4 Scott Donaldson
115 20:00 Michael Holt 3 en 4 David Graza
116 20:00 Yan Bingtao 4 en 3 Zhao Xintong
117 20:00 Ben Woollaston 2 en 4 Alí Carter
118 20:00 Igor Figueiredo 1 en 4 Kurt Maflin
119 21:00 John Higgins 1 en 4 Ding Junhui
120 21:00 Thepchaiya Un-Nooh 2 en 4 Ronnie O'Sullivan

FINALES TRIMESTRE

VENRES 20 Novembro

121 13:00 Judd Trump 5 en 1 Scott Donaldson
123 15:00 Alí Carter 5 en 3 Kurt Maflin
122 20:00 David Graza 5 en 2 Yan Bingtao
124 20:00 Ding Junhui 2 en 5 Ronnie O'Sullivan

Semifinal

SÁBADO 21 Novembro

126 14:00 Alí Carter 3 en 6 Ronnie O'Sullivan
125 20:00 Judd Trump 6 en 2 David Graza

FINAL

22 Novembro

127 14:00 Judd Trump 5 en 3 Ronnie O'Sullivan
127 20:00 Judd Trump 9 en 7 Ronnie O'Sullivan

 

Ver tamén

Aberto en inglés 2020

EUROSPORT CONTINÚA A TEMPADA DE SNOOKER COA EMISIÓN, VIVO E EXCLUSIVO, DO …