Ingelesez Irekia 2021

EUROSPORTek SNOOKER denboraldiari jarraipena ematen dio emisioarekin, BIZI ETA ESKLUSIBOA, DEL ENGLISH OPEN 2021

Ingelesez Irekia 2021

Astelehenaz geroztik 1 eta igandera arte 7 Azaroa, Eurosport 1, Eurosport 2 eta Eurosport App-ek English Open-a eskaintzen dizute 2021, aurreko edizioan egindako txapelketa, Judd Trump jokalari ingelesak irabazi zuen, final zirraragarri batean (erabakitzailea) con el jugador australiano Neil Robertson.

Final Ingeleseko Opena 2020

Arturo Perezek osatutako komentarioen taldea, Martín Pérez, Sergio Manuel Gutierrez, Francisco Sánchez Ruiz eta David Alcaide, English Openeko emozio guztia transferitzeaz arduratuko da 2021 Eurosport ikusleentzat.

MEZZ SNOOKER ARRAZOAK

Ingelesez Irekia 2021

SNOOKER TORNEO ONENAK

EUROPORTEN BAKARRIK

Denboraldi zirraragarri honetan zehar, Eurosport snooker txapelketak emititzeko, guztiak World Snooker Tour zirkuituan integratuta.

Eskaintza honek kirol diziplina honetako txapelketa onenen emisio esklusiboa barne hartzen du.

AURKAKO EGUTEGIA 2021/22

STARLINE

STARLINE

Snooker Eurosport sareko eduki funtsezko eta arrakastatsua bihurtu da 1 eta Eurosport 2.

TOKIKO SARRERAKO SARIAK

Ingelesez Irekia 2021

Ingelesez Irekia 2021

Jarraian, Eurosport eta Eurosport ordutegiak kontsulta ditzakezu 2 English Open-a jarraitu ahal izateko 2021 zuzeneko zorrotzetan:

Ingelesez Irekia 2021

Ingeleseko Irekia jarraitzeko aukera ere baduzu 2021 Eurosport aplikazioaren bidez eta aldi berean aukeratu edo ikusi ahal izango duzu (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahaiak bizi dira, ikusleentzako benetako luxua. ETA, Partiduak geroratu ahal izateko aukera, bere atalean 'ESKARIAREN ARABERA'

Ingelesez Irekia 2021

Sergio Manuel Gutierrez, Arturo Pérez, Martín Pérez, David Alcaide eta Francisco Sánchez Ruiz, Ingalaterrako Openaren narrazioaz eta iruzkinez arduratuko da 2021 Eurosport eta Eurosport aplikazioetan

Para el resto del mundo consultar la Web

World Snooker y Matchroom

Ezagutu berria

TAOM V10

Ingeles maisuak 2021

Formatu

Ingelesez Irekia 2021

Sede del Torneo

Milton Keynes

 

SESIONES RESULTADOS

ASTELEHENA

1 AZAROAK

RONDAKO SAILAKOAK *

LEHENENGO TXANDA

2 11:00 Anthony McGill * 4 in 1 Gao Yang *
3 11:00 Stephen Maguire * 3 in 4 Mark King *
5 11:00 Kyren Wilson * 4 in 0 Noppon Saengkham *
15 11:00 Ding Junhui * 4 in 1 Andrew Pagett *
1 14:00 Judd Trump * 4 in 1 Mateo Sold *
6 14:00 Barry Hawkins * 4 in 1 Reanne Evans *
12 14:00 Shaun Murphy * 4 in 3 Duane Jones *
16 14:00 Yan Bingtao * 4 in 1 Aaron Hill *
7 15:00 Stuart Bingham * 4 in 1 Ng On Yee *
10 15:00 Jack Lisowski * 3 in 4 Mark Joyce *
14 15:00 Oliver Sykes 1 in 4 Allan Taylor
17 15:00 Mark Selby * 4 in 2 Sanderson Lam *
4 20:00 Mark Lloyd * 0 in 4 Paul Deaville *
9 20:00 Ronnie O'Sullivan * 4 in 1 David Lilley *
13 20:00 John Higgins * 4 in 1 Zhao Jianbo *
22 20:00 Alexander Ursenbacher 0 in 4 Tom Ford
8 21:00 Neil Robertson * 4 in 0 Andy Hicks *
11 21:00 Mark Allen * 1 in 4 Luca Brecel *
27 21:00 Gary Wilson 3 in 4 Ben Woollaston

ASTEARTEA

2 AZAROAK

LEHENENGO TXANDA

19 11:00 Xiao Guodong 2 in 4 Steven Hallworth
20 11:00 Anthony McGill 4 in 0 Gerard Greene
23 11:00 Cao Yupeng 0 in 4 Mark King
26 11:00 Kyren Wilson 4 in 2 Ashley Carty
21 14:00 Ross Muir 4 in 1 Wu Yize
24 14:00 Xu Si 0 in 4 Zhao Xintong
28 14:00 Barry Hawkins 4 in 3 Jones bezala
49 14:00 Jamie Wilson 1 in 4 Mark Selby
18 15:00 Judd Trump 4 in 2 Jimmy Robertson
25 15:00 Chang Bingyu 3 in 4 Paul Deaville
29 15:00 Soheil Vahedi 1 in 4 Robbie Williams
30 15:00 Mark Davis 4 in 3 Graeme Dott
31 20:00 Fergal O'Brien 4 in 3 Stuart Bingham
32 20:00 Eguzkitsua Akani 4 in 3 Ricky Walden
42 20:00 John Higgins 4 in 0 Oliver Lines
36 21:00 Mark Joyce 0 in 4 Jamie Clarke
48 21:00 Stephen Hendry 0 in 4 Chris Wakelin

ASTEAZKENA

3 AZAROAK

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

LEHENENGO TXANDA
35 11:00 Rory McLeod 1 in 4 Anthony Hamilton
38 11:00 Li Zintzilik 4 in 2 Ali Carter
40 11:00 Fraser Patrick 4 in 2 Hossein Vafaei
47 11:00 Nigel Bond 1 in 4 Yan Bingtao
37 14:00 Thepchaiya Un-Nooh 4 in 0 Peter Devlin
41 14:00 Joe O´Connor 2 in 4 Shaun Murphy
43 14:00 Lu Ning .. in .. Allan Taylor
44 14:00 Ding Junhui 4 in 1 Tian Pengfei
34 15:00 Ronnie O'Sullivan 4 in 1 Michael Georgiou
39 15:00 Stuart Carrington 0 in 4 Luca Brecel
45 15:00 Martin Gould 4 in 0 Scott Donaldson
46 15:00 Martin O´Donnell 1 in 4 David Gilbert

 

BIGARREN TXANDA
51 20:00 Anthony McGill 0 in 4 Ross Muir
52 20:00 Tom Ford 3 in 4 Mark King
56 20:00 Mark Davis 4 in 1 Fergal O'Brien
57 20:00 Eguzkitsua Akani 2 in 4 Neil Robertson
50 21:00 Judd Trump 4 in 1 Steven Hallworth
53 21:00 Zhao Xintong 3 in 4 Paul Deaville
54 21:00 Kyren Wilson 4 in 3 Ben Woollaston
55 21:00 Barry Hawkins 1 in 4 Robbie Williams

OSTEGUNA

4 AZAROAK

BIGARREN TXANDA

AZKEN ZORTEAK

BIGARREN TXANDA
59 14:00 Jamie Clarke 4 in 1 Thepchaiya Un-Nooh
60 14:00 Li Zintzilik 1 in 4 Luca Brecel
61 14:00 Fraser Patrick 4 in 2 Shaun Murphy
65 14:00 Chris Wakelin 1 in 4 Mark Selby
58 15:00 Ronnie O'Sullivan 4 in 3 Anthony Hamilton
62 15:00 John Higgins 4 in 3 Lu Ning
63 15:00 Ding Junhui 4 in 0 Martin Gould
64 15:00 David Gilbert 2 in 4 Yan Bingtao

AZKEN ZORTEAK
66 20:00 Judd Trump 4 in 1 Ross Muir
67 20:00 Mark King 4 in 0 Paul Deaville
68 20:00 Kyren Wilson 4 in 1 Robbie Williams
69 20:00 Mark Davis 3 in 4 Neil Robertson
70 21:00 Ronnie O'Sullivan 4 in 0 Jamie Clarke
71 21:00 Luca Brecel 4 in 2 Fraser Patrick
72 21:00 John Higgins 4 in 1 Ding Junhui
73 21:00 Yan Bingtao 4 in 3 Mark Selby

OSTIRALA

5 AZAROAK

AZKEN HIRUHILEKOA

74 13:00 Judd Trump 3 in 5 Mark King
76 15:00 Ronnie O'Sullivan 5 in 1 Luca Brecel
75 20:00 Kyren Wilson 4 in 5 Neil Robertson
77 20:00 John Higgins 5 in 3 Yan Bingtao

LARUNBATA

6 AZAROAK

FINALERDI

79 14:00 Ronnie O'Sullivan 5 in 6 John Higgins
78 20:00 Mark King 4 in 6 Neil Robertson

IGANDEA

7 AZAROAK

AZKEN

80 14:00 Neil Robertson 5 in 3 John Higgins
80 20:00 Neil Robertson 9 in 8 John Higgins

Ikusi ere

Munduko Grand Prix 2021

JUDD TRUMP DEFIENDE TÍTULO EN EL WORLD GRAND PRIX DEL 13 AL 19 ABENDUETATIK, …