Campionat Xina 2018 Qualificadors

diumenge 19 de agosto continúan las clasificatorias con el China Championship 2018 Qualificadors, en directe i en exclusiva per Eurosport Player, la casa de l'Snooker. Com és habitual, les classificatòries es disputaran en terres britàniques, concretament, en el Preston Guild Hall de Preston (Anglaterra).

Luca Brecel Campeón China Championship 2017
Luca Brecel Campeón China Championship 2017

tots els JUGADORS que disputin les CLASSIFICATÒRIES, deberán pasar una ronda (al millor de 9 marcs), para poder acceder al cuadro final del China Championship 2018 (24-30 septiembre – Guangzhou – China),

i així, poder optar a l'suculent premi de 150.000 lliures per al campió de l'torneig.

Los siguientes partidos de clasificación se disputarán en el recinto de la sede final en Guangzhou:

Luca Brecel v Joe O’Connor

Liang Wenbo v Alfie Burden

Jimmy Robertson v Jugador Invitado

Mike Dunn v Jugador Invitado

Ding Junhui v Lee Walker

Graeme Dott v Jugador Invitado

Stuart Carrington v Jugador Invitado

Mark Williams v Rod Lawler

Cobertura de TV

Classificatòries German Masters
Campionat Xina 2018 Qualificadors

Eurosport Player retransmitirá en exclusiva las clasificatorias del China Championship 2018 Qualificadors (además de todas las clasificatorias y todas las fases finales del circuito profesional).

CALENDARI TEMPORADA 2018/19

Eurosport Player te ofrece, escoger o ver a la vez (amb dos dispositius, Tableta, Pc, El cotxe) dos mesas en directo, un veritable luxe per a l'espectador.

Índia Oberta 2017
Campionat Xina 2018 Qualificadors

Podeu subscriure-us a canal de pagament d'Eurosport Player per tan sols 6,99 € / mes (59,88 € / any).

Modo de suscribirte a Eurosport Player:

SUBSCRIURE EUROSPORT PLAYER

Classificatòries German Masters
Campionat Xina 2018 Qualificadors

PRIMER DÍA DE COMPETICIÓN 19 AGOST

2 11:00 Martin O´Donnell 5 en 3 Elliot Slessor
3 11:00 Tom Ford 5 en 0 Paul S Davison
4 11:00 Michael Holt 3 en 5 Nigel Bond
5 11:00 Marc Fu 5 en 2 Sam Baird
53 11:00 Neil Robertson 5 en 3 Ross Muir
8 15:30 Michael Georgiou 4 en 5 John J Astley
16 15:30 Shaun Murphy 5 en 2 Jordan Brown
26 15:30 Jack Lisowski 5 en 4 Ian Burns
34 15:30 Akani Songsermsawad 5 en 2 Robin casc
37 15:30 Ryan Day 5 en 2 Com Jones
10 20:00 Joe Perry 5 en 2 Ashley Hugill
11 20:00 Lyu haotian 5 en 4 Li Yuan
13 20:00 Mark Davis 5 en 1 Hamza Akbar
25 20:00 Kurt Maflin 5 en 1 Sanderson Lam
44 20:00 Mark Allen 5 en 2 Sean O’Sullivan

SEGUNDO DÍA DE COMPETICIÓN 20 AGOST

9 11:00 Mark Joyce 5 en 1 James Wattana
14 11:00 Xiao Guodong 5 en 1 Zhang Yong
15 11:00 Liam Highfield 5 en 2 Hammad Miah |
21 11:00 Stuart Bingham 5 en 4 Craig Steadman
28 11:00 Stephen Maguire 5 en 1 Chen Feilong
47 11:00 Daniel Wells 5 en 4 Billy Joe Castle
12 15:30 Kyren Wilson 5 en 1 Lukas Kleckers
18 15:30 Thepchaiya Un-Nooh 4 en 5 Rhys Clark
27 15:30 De Scott Donaldson 5 en 0 Basem Eltahhan
33 15:30 Mark Selby 5 en 2 Jimmy White
57 15:30 Fergal O'Brien 5 en 2 Peter Línies
6 20:00 Andrew Higginson 3 en 5 Zhang tu
17 20:00 Judd Trump 5 en 3 Eden sharav
23 20:00 Yan Bingtao 5 en 3 Niu Zhuang
24 20:00 Chris Wakelin 5 en 4 Thor Chuan Leong
29 20:00 Li Penja 2 en 5 Mei Xi Wen

TERCER DÍA DE COMPETICIÓN 21 AGOST

19 11:00 Anthony Hamilton 5 en 0 Soheil Vahedi
20 11:00 Jamie Jones 5 en 2 Adam Stefanow
30 11:00 Michael White 5 en 3 Oliver Línies
31 11:00 Alan McManus 1 en 5 Allan Taylor
35 11:00 Robert Milkins 5 en 2 Chris Totten
45 11:00 Ben Woollaston 0 en 5 Alexander Ursenbacher
22 15:30 Peter Ebdon 5 en 3 Harvey Chandler
32 15:30 John Higgins 5 en 1 Duane Jones
39 15:30 David Gilbert 5 en 0 Kishan h hirani
40 15:30 Hossein Vafaei 5 en 2 Chen Zifan
61 15:30 Gary Wilson 5 en 3 Fan Zhengyi
41 20:00 Dominic Dóna-li 2 en 5 Sam Craigie
42 20:00 Mark King 5 en 1 Zhang Jiankang
43 20:00 Mateo Venut 5 en 2 Jamie Clarke
49 20:00 Barry Hawkins 5 en 0 Simon Lichtenberg
60 20:00 Anthony McGill 5 en 3 Joe Swail

CUARTO Y ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN 22 AGOST

46 11:00 Ricky Walden 2 en 5 Yuan SiJun
50 11:00 Rory McLeod 3 en 5 Ashley Carty
51 11:00 Martin Gould 4 en 5 Xu Si
52 11:00 Noppon Saengkham 5 en 1 Lu Ning
63 11:00 Ken Doherty 5 en 3 Tian Pengfei
54 15:30 Robbie Williams 0 en 5 Gerard Greene
58 15:30 Ali Carter 5 en 1 Andy Lee
59 15:30 Mateo Stevens 3 en 5 Zhao Xintong
62 15:30 Zhou Yuelong 1 en 5 Luo Honghao

Vegi també

Campió de Campions 2020

Torna El Torneig de Els Campions La desena edició de l'Champion of Champions Des del …