Classificacions del Campionat Mundial 2022

Classificacions del Campionat Mundial 2022

Classificacions del Campionat Mundial 2022

PER L’APLICACIÓ EUROSPORT

ENS ARRIBA A CASA

EL DIA DEL JUDICI FINAL

Classificacions del Campionat Mundial 2022

Des de dilluns 4 a dimecres 13 d'abril

El torneig íntegre en Eurosport APP

Classificacions del Campionat Mundial 2022

Les Qualifiers se celebren a l'English Institute of Sport de Sheffield (Anglaterra)

Classificacions del Campionat Mundial 2022

MESTRES TURCS

MESTRES TURCS

MESTRES TURCS

MESTRES TURCS

MESTRES TURCS MESTRES TURCS

MESTRES TURCS

Presentem la millor taula de billar disponible a Espanya 7 i 9 pastissos

MESTRES TURCS

Presentem la millor taula de billar disponible a Espanya

MESTRES TURCS

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond 100 Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond: Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond: 683464131

MESTRES TURCS

Presentem la millor taula de billar disponible a Espanya

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond
Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

MESTRES TURCS

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

FACEBOOK

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

MESTRES TURCS

Presentem la millor taula de billar disponible a Espanya

Gaudeix de les quotes diàries i mensuals

C. Gaudeix de les quotes diàries i mensuals, 29 6-1 08018 Gaudeix de les quotes diàries i mensuals

Presentem la millor taula de billar disponible a Espanya Presentem la millor taula de billar disponible a Espanya

MESTRES TURCS

Utilitza el nostre descompte en comprar una taula Diamond

COBERTURA DE TELEVISIÓ

Classificatòries German Masters
Classificacions del Campionat Mundial 2022

APP Eurosport (Jugador) retransmetrà en exclusiva les classificatòries de World Championship 2022 (a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional).

CALENDARI TEMPORADA 2021/22

APP Eurosport (Jugador) t'ofereix, escollir o veure alhora (amb dos dispositius, Tableta, Pc, El cotxe) dues taules en directe, un veritable luxe per a l'espectador. a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional

 

Índia Oberta 2017
Classificacions del Campionat Mundial 2022

Podeu subscriure-us a canal de pagament d'Eurosport APP (Jugador) per tan sols 6,99 € / mes (39,99 € / any).

Mode de subscriure't a Eurosport Player:

SUBSCRIURE EUROSPORT PLAYER

Classificatòries German Masters

Classificacions del Campionat Mundial 2022

¡¡¡¡¡¡¡ATENCIÓ!!!!!!

a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional, a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional

HO PODEN SEGUIR EN DIRECTE PER

MATCHROOM

Classificacions del Campionat Mundial 2022

els 16 guanyadors de l'última ronda, tindran plaça per a la fase final a El Teatre Crucible.

Campionat del Món 2022

A continuació podeu comprovar el Classificació amb els Top 16, ja classificats, per a la fase final al Teatre Crucible.

a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional, a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional, a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional 500.000 a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional 2020, a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional.

Ronnie O'Sullivan

SESSIONS I RESULTATS

PRIMERA RONDA

DILLUNS

4 ABRIL

PRIMERA RONDA

DIMARTS

5 ABRIL

15 10:30 Barry Punxis 6 en 3 a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional
17 10:30 Rory McLeod 6 en 2 Ng On Yee
21 10:30 Chang Bingyu 4 en 6 Daniel Wells
24 10:30 Yuan SiJun 6 en 3 Ross Muir
18 15:30 Ian Burns 6 en 5 Marc Fu
19 15:30 Peter Devlin 6 en 1 a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional
20 15:30 Jamie Wilson 6 en 2 a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional
22 15:30 Peter Línies 5 en 6 Sanderson Lam
13 20:30 Craig Steadman 4 en 6 David Lilley
14 20:30 Lee Walker 6 en 2 Reanne Evans
16 20:30 Ben Hancorn 3 en 6 Dean Young
23 20:30 Jamie O´Neill 4 en 6 James Cahill

PRIMERA RONDA

SEGONA RONDA

a més de totes les classificatòries i les fases finals del circuit professional

6 ABRIL

PRIMERA RONDA
29 10:30 Farakh Ajaib 6 en 5 Mark Lloyd
30 10:30 Zak Surety 4 en 6 Si Jiahui
31 10:30 Lei Peifan 6 en 0 Sean Maddocks
32 10:30 Wu Yize 6 en 2 Bai Langning
25 15:30 Mitchell Mann 0 en 6 Dylan Emery
26 15:30 Gerard Greene 6 en 1 Rebecca Kenna
27 15:30 Jackson Pàgina 6 en 1 Sean O'Sullivan
28 15:30 Iulian Boiko 6 en 4 Michael Georgiou
SEGONA RONDA
33 20:30 Allan Taylor 6 en 5 Michael Judge
34 20:30 De Scott Donaldson 6 en 0 Robbie McGuigan
35 20:30 Dominic Dóna-li 6 en 3 Duane Jones
36 20:30 Lyu haotian 6 en 4 Xu Si

SEGONA RONDA

DIJOUS

7 ABRIL

37 10:30 Assolellat Akani 4 en 6 Zhang Jiankang
38 10:30 Andy Hicks 4 en 6 Zhang tu
39 10:30 Martin O´Donnell 2 en 6 Michael White
40 10:30 Fergal O'Brien 5 en 6 Liam Davies
45 15:30 Robbie Williams 3 en 6 David Lilley
46 15:30 Tian Pengfei 6 en 4 Lee Walker
47 15:30 Joe O´Connor 6 en 4 Barry Punxis
48 15:30 Ashley Hugill 6 en 0 Dean Young
41 20:30 Nigel Bond 1 en 6 Lukas Kleckers
42 20:30 Thepchaiya Un-Nooh 6 en 4 Andrew Pagett
43 20:30 Michael Holt 6 en 1 Hammad Miah |
44 20:30 Mark Joyce 6 en 5 Louis Heathcote

SEGONA RONDA

DIVENDRES

8 ABRIL

53 10:30 Andrew Higginson 4 en 6 Daniel Wells
54 10:30 Cao Yupeng 6 en 1 Sanderson Lam
55 10:30 Mark Davis 5 en 6 James Cahill
56 10:30 Steven Hallworth 3 en 6 Yuan SiJun
57 15:30 Gao Yang 6 en 3 Dylan Emery
58 15:30 Mateo Stevens 6 en 1 Gerard Greene
59 15:30 Ashley Carty 1 en 6 Jackson Pàgina
60 15:30 David Gracia 6 en 4 Iulian Boiko
49 20:30 Ken Doherty 4 en 6 Rory McLeod
50 20:30 Elliot Slessor 6 en 0 Ian Burns
51 20:30 Oliver Línies 6 en 1 Peter Devlin
52 20:30 Chris Wakelin 6 en 2 Jamie Wilson

SEGONA RONDA

TERCERA RONDA

DISSABTE

9 ABRIL

SEGONA RONDA
61 10:30 Pang Junxu 6 en 1 Farakh Ajaib
62 10:30 Jamie Clarke 6 en 5 Si Jiahui
63 10:30 Stuart Carrington 3 en 6 Lei Peifan
64 10:30 Simon Lichtenberg 6 en 4 Wu Yize
TERCERA RONDA
65 15:30 Ricky Walden 4 en 6 Allan Taylor
66 15:30 Li Penja 5 en 6 De Scott Donaldson
67 15:30 Liang Wenbo .. en .. Dominic Dóna-li
68 15:30 Lu Ning 3 en 6 Lyu haotian
69 20:30 Stephen Maguire 6 en 3 Zhang Jiankang
70 20:30 Zhou Yuelong 6 en 5 Zhang tu
71 20:30 Mark King 1 en 6 Michael White
72 20:30 Jordan Brown 6 en 5 Liam Davies

TERCERA RONDA

DIUMENGE

10 ABRIL

73 10:30 Mateo Venut 6 en 5 Lukas Kleckers
74 10:30 Com Jones 5 en 6 Thepchaiya Un-Nooh
75 10:30 Tom Ford 6 en 3 Michael Holt
76 10:30 Jamie Jones 6 en 1 Mark Joyce
81 15:30 David Gilbert 6 en 1 Rory McLeod
82 15:30 Anthony Hamilton 6 en 2 Elliot Slessor
83 15:30 Jimmy Robertson 6 en 4 Oliver Línies
84 15:30 Fan Zhengyi 5 en 6 Chris Wakelin
77 20:30 Kurt Maflin 1 en 6 David Lilley
78 20:30 Ding Junhui 6 en 4 Tian Pengfei
79 20:30 Ben Woollaston 1 en 6 Joe O´Connor
80 20:30 Martin Gould 5 en 6 Ashley Hugill

TERCERA RONDA

DILLUNS

11 ABRIL

93 10:30 Graeme Dott 6 en 1 Pang Junxu
94 10:30 Gary Wilson 0 en 6 Jamie Clarke
95 10:30 Alexander Ursenbacher 3 en 6 Lei Peifan
96 10:30 Hossein Vafaei 6 en 0 Simon Lichtenberg
85 15:30 Noppon Saengkham 6 en 3 Daniel Wells
86 15:30 Robert Milkins 6 en 3 Cao Yupeng
87 15:30 Liam Highfield 6 en 5 James Cahill
88 15:30 Ryan Day 1 en 6 Yuan SiJun
89 20:30 Ali Carter 6 en 4 Gao Yang
90 20:30 Sam Craigie 1 en 6 Mateo Stevens
91 20:30 Joe Perry 3 en 6 Jackson Pàgina
92 20:30 Xiao Guodong 4 en 6 David Gracia

QUARTA RONDA

DIMARTS

12 ABRIL

EL DIA DEL JUDICI FINAL

PRIMERA SESSIÓ
97 12:00 Allan Taylor 1 en 8 De Scott Donaldson
98 12:00 Dominic Dóna-li 1 en 8 Lyu haotian
99 12:00 Stephen Maguire 5 en 4 Zhou Yuelong
100 12:00 Michael White 5 en 4 Jordan Brown
101 12:00 Mateo Venut 5 en 4 Thepchaiya Un-Nooh
102 12:00 Tom Ford 2 en 7 Jamie Jones
103 12:00 David Lilley 5 en 4 Ding Junhui
104 12:00 Joe O´Connor 3 en 6 Ashley Hugill
SEGONA SESSIÓ
97 18:00 Allan Taylor 1 en 10 De Scott Donaldson
98 18:00 Dominic Dóna-li 4 en 10 Lyu haotian
99 18:00 Stephen Maguire 10 en 7 Zhou Yuelong
100 18:00 Michael White 10 en 8 Jordan Brown
101 18:00 Mateo Venut 7 en 10 Thepchaiya Un-Nooh
102 18:00 Tom Ford 5 en 10 Jamie Jones
103 18:00 David Lilley 7 en 10 Ding Junhui
104 18:00 Joe O´Connor 7 en 10 Ashley Hugill

QUARTA RONDA

DIMECRES

13 ABRIL

EL DIA DEL JUDICI FINAL

PRIMERA SESSIÓ
105 12:00 David Gilbert 7 en 2 Anthony Hamilton
106 12:00 Jimmy Robertson 4 en 5 Chris Wakelin
107 12:00 Noppon Saengkham 4 en 5 Robert Milkins
108 12:00 Liam Highfield 4 en 5 Yuan SiJun
109 12:00 Ali Carter 5 en 4 Mateo Stevens
110 12:00 Jackson Pàgina 6 en 3 David Gracia
111 12:00 Graeme Dott 3 en 6 Jamie Clarke
112 12:00 Lei Peifan 4 en 5 Hossein Vafaei
SEGONA SESSIÓ
105 18:00 David Gilbert 10 en 3 Anthony Hamilton
106 18:00 Jimmy Robertson 7 en 10 Chris Wakelin
107 18:00 Noppon Saengkham 10 en 8 Robert Milkins
108 18:00 Liam Highfield 10 en 7 Yuan SiJun
109 18:00 Ali Carter 8 en 10 Mateo Stevens
110 18:00 Jackson Pàgina 10 en 6 David Gracia
111 18:00 Graeme Dott 8 en 10 Jamie Clarke
112 18:00 Lei Peifan 9 en 10 Hossein Vafaei

 

Vegi també

Piscina oberta del Regne Unit 2022

MATCHROOM ESTRENA TORNEIG UK OPEN POOL 2022 17-22 MAIG COPPE BOX SORRA LONDRES/ANGLATERRA COBERTURA TELEVISIVA …