Munduko Irekia 2019 sailkatze

El miércoles 2 de octubre continúa el Snooker con las clasificatorias del World Open 2019 sailkatze, zuzenean eta soilik Eurosport Player-en, snooker etxea. Beti bezala, sailkapena britainiar lurretan jokatuko da, zehazki, en el Barnsley Metrodome de Barnsley (Ingalaterra).

Mark Williams Campeón World Open 2018
Mark Williams Campeón World Open 2018

Guztiak JOKALARIAK eztabaidatzen dutenak SAILKAPENAK, txanda bat gainditu behar dute (Best 9 markoak), para poder acceder al cuadro final del World Open 2019 (28 octubre al 3 Azaroa), eta beraz, urteko sari oparoa eskuratu ahal izateko 150.000 kilo txapelketako txapeldunarentzat.

TOKIKO SARRERAKO SARIAK

Ondorengo jokalariek sailkapeneko partida jokatuko dute Txinako azken egoitzan:

Judd Trump v Zhang Jiankang

Yan Bingtao v Bai Langning

Luca Brecel v Jugador Invitado

Ding Junhui v Billy Joe Castle

Lu Ning v Jugador Invitado

Scott Donaldson v Jugador Invitado

Ken Doherty v Jugador Invitado

Ronnie O’Sullivan v Dominic Dale

Telebista estaldura

Clasificatorias Alemaniako Masters
Munduko Irekia 2019 sailkatze

Eurosport Player retransmitirá en exclusiva las clasificatorias del World Open 2019 sailkatze (sailkapen guztiez gain eta zirkuitu profesionalaren azken fase guztiez gain).

AURKAKO EGUTEGIA 2019/20

Eurosport Player-ek eskaintzen dizu, aukeratu edo ikusi aldi berean (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahai zuzenean, ikusleentzako benetako luxua.

India Irekia 2017
Munduko Irekia 2019 sailkatze

Eurosport Player-eko ordainketa kanaletara harpide zaitezke 6,99 € / hilean (39,99 € / urteko).

Nola harpidetu Eurosport Player-era:

EUROSPORT SUBSCRIBE JOKOA

Clasificatorias Alemaniako Masters
Munduko Irekia 2019 sailkatze

SAIOAK ETA EMAITZAK

2 DE OCTUBRE PRIMER DÍA DE COMPETICIÓN

2 11:00 Sam Craigie 5 in 0 Fraser Patrick
3 11:00 Robert Milkins 3 in 5 Barry atximur
4 11:00 Liang Wenbo 5 in 1 Kacper Filipiak
5 11:00 Joe Perry 5 in 2 Peifan Lei
6 11:00 Michael Georgiou 5 in 2 David Grace
8 15:30 Stuart Carrington 5 in 3 Joe O´Connor
9 15:30 Michael Holt 5 in 3 James Wattana
11 15:30 Marco Fu 5 in 3 Brandon Sargeant
12 15:30 Barry Hawkins 5 in 1 Jones bezala
14 15:30 Tom Ford 4 in 5 Chang Bingyu
13 20:00 Martin O´Donnell 5 in 3 Kishan h hirani
15 20:00 Liam HIGHFIELD 5 in 0 Andy Lee
21 20:00 Stuart Bingham 5 in 0 Alex Borg
49 20:00 Kyren Wilson 5 in 3 Chen Feilong

3 DE OCTUBRE SEGUNDO DÍA DE COMPETICIÓN

18 11:00 Anthony Hamilton 5 in 3 Jimmy White
36 11:00 Thepchaiya Un-Nooh 5 in 1 Jamie O´Neill
38 11:00 Eguzkitsua Akani 5 in 1 Fan Zhengyi
40 11:00 Mark Joyce 3 in 5 Xu Si
58 11:00 Gary Wilson 2 in 5 Mei Xi Wen
19 15:30 Ricky Walden 5 in 4 Lee Walker
25 15:30 Michael White 2 in 5 Jordan Brown
27 15:30 Alan McManus 5 in 2 Peter Lines
28 15:30 Shaun Murphy 5 in 1 Rod Lawler
30 15:30 Mateo Sold 5 in 3 Si Jiahui
17 20:00 Mark Selby 5 in 2 Jamie Clarke
20 20:00 Noppon Saengkham 5 in 1 Simon Lichtenberg
22 20:00 Daniel Wells 2 in 5 Nigel Bond
53 20:00 Jack Lisowski 5 in 3 Tian Pengfei

4 DE OCTUBRE TERCER DÍA DE COMPETICIÓN

23 11:00 Jimmy Robertson 5 in 2 Duane Jones
24 11:00 Ross Bulman 2 in 5 Jackson Page
26 11:00 Graeme Dott 5 in 3 Hammad Miah |
29 11:00 Mark Davis 5 in 1 Sam Baird
34 11:00 Mike Dunn 3 in 5 Craig Steadman
32 15:30 John Higgins 5 in 2 Chen Zifan
37 15:30 Stephen Maguire 5 in 2 Oliver Lines
43 15:30 Zhao Xintong 5 in 1 Andy Hicks
45 15:30 Li Zintzilik 5 in 3 Soheil Vahedi
46 15:30 Mark King 3 in 5 Zhang zu
33 20:00 Neil Robertson in Ian Burns
39 20:00 Ryan Eguna 4 in 5 Elliot Slessor
42 20:00 Anthony McGill 5 in 1 Riley Parsons
52 20:00 Hossein Vafaei 5 in 1 Mitchell Mann

5 DE OCTUBRE ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN

41 11:00 Mateo Stevens 5 in 2 Thor Chuan Leong
51 11:00 Lyu Haotian 5 in 1 Alexander Ursenbacher
54 11:00 Andrew Corraliza 2 in 5 Luo Honghao
55 11:00 Xiao Guodong 5 in 4 Gerard Greene
56 11:00 Kurt Maflin 4 in 5 Harvey Chandler
44 15:30 David Gilbert 5 in 4 John J Astley
50 15:30 Robbie Williams 5 in 1 Eden Sharav
60 15:30 Ali Carter 5 in 4 David Lilley
61 15:30 Zhou Yuelong 5 in 2 Ashley Carty
63 15:30 Fergal O'Brien 5 in 4 Adam Stefanow
48 20:00 Mark Allen 5 in 1 James Cahill
57 20:00 Chris Wakelin 3 in 5 Alfie Burden
59 20:00 Yuan SiJun 3 in 5 Igor Figueiredo
62 20:00 Ben Woollaston 5 in 3 Louis Heathcote

 

Ikusi ere

Txapeldunen txapeldun 2020

Txapeldunen Txapelketa itzuli da Txapeldunen Txapeldunaren hamargarren edizioa …