Ipar Irlanda irekia 2020

EUROSPORTek SNOOKER denboraldiari jarraipena ematen dio emisioarekin, BIZI ETA ESKLUSIBOA, DEL NORTHERN IRELAND OPEN 2020


Ipar Irlanda irekia 2020

Astelehenaz geroztik 16 eta igandera arte 22 Azaroa, Eurosport 1, Eurosport 2 eta Eurosport Player-ek Ipar Irlandako Irekia eskaintzen dizute 2020, aurreko edizioan egindako txapelketa, Judd Trump jokalari ingelesak irabazi zuen, final zoragarria Ronnie O'Sullivanekin (9-7)

JUDD TRUMP CAMPEÓN IPAR IRLANDA ZABALIK 2019

Arturo Perezek osatutako komentarioen taldea, Martín Pérez, Sergio Manuel Gutierrez, Francisco Sánchez Ruiz eta David Alcaide, Ipar Irlandako Irekiko ilusio guztia transferitzeaz arduratuko da 2020 Eurosport ikusleentzat.

Ipar Irlanda irekia 2020

SNOOKER TORNEO ONENAK

EUROPORTEN BAKARRIK

Denboraldi zirraragarri honetan zehar, Eurosport snooker txapelketak emititzeko, todos ellos integrados en el circuito World Snooker Tour.

Eskaintza honek kirol diziplina honetako txapelketa onenen emisio esklusiboa barne hartzen du.

AURKAKO EGUTEGIA 2020/21

Snooker Eurosport sareko eduki funtsezko eta arrakastatsua bihurtu da 1 eta Eurosport 2.

TOKIKO SARRERAKO SARIAK

Ipar Irlanda irekia 2020

Ipar Irlanda irekia 2020

Jarraian, Eurosport eta Eurosport ordutegiak kontsulta ditzakezu 2 Ipar Irlandako Irekia jarraitu ahal izateko 2020 zuzeneko zorrotzetan:

Ipar Irlanda irekia 2020

Ipar Irlandako irekia jarraitzeko aukera ere baduzu 2020 Eurosport Player-en bidez eta aldi berean aukeratzeko edo ikusteko gai izan (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahaiak bizi dira, ikusleentzako benetako luxua. ETA, Partiduak geroratu ahal izateko aukera, bere atalean 'ESKARIAREN ARABERA'

Ipar Irlanda irekia 2020

Sergio Manuel Gutierrez, Arturo Pérez, Martín Pérez, Francisco Sánchez Ruiz eta David Alcaide, Ipar Irlandako Irekiko narrazioaz eta iruzkinez arduratuko da 2020 eta Eurosport eta Eurosport jokalaria

AZKEN ZORTEAK
113 20:00 Judd Trump 4 in 1 Martin Gould
114 20:00 Noppon Saengkham 2 in 4 Scott Donaldson
115 20:00 Michael Holt 3 in 4 David Grace
116 20:00 Yan Bingtao 4 in 3 Zhao Xintong
117 20:00 Ben Woollaston 2 in 4 Ali Carter
118 20:00 Igor Figueiredo 1 in 4 Kurt Maflin
119 21:00 John Higgins 1 in 4 Ding Junhui
120 21:00 Thepchaiya Un-Nooh 2 in 4 Ronnie O'Sullivan

AZKEN HIRUHILEKOA

OSTIRALA 20 AZAROAK

121 13:00 Judd Trump 5 in 1 Scott Donaldson
123 15:00 Ali Carter 5 in 3 Kurt Maflin
122 20:00 David Grace 5 in 2 Yan Bingtao
124 20:00 Ding Junhui 2 in 5 Ronnie O'Sullivan

FINALERDI

LARUNBATA 21 AZAROAK

126 14:00 Ali Carter 3 in 6 Ronnie O'Sullivan
125 20:00 Judd Trump 6 in 2 David Grace

AZKEN

22 AZAROAK

127 14:00 Judd Trump 5 in 3 Ronnie O'Sullivan
127 20:00 Judd Trump 9 in 7 Ronnie O'Sullivan

 

Ikusi ere

Ingelesez Irekia 2020

EUROSPORTek SNOOKER denboraldiari jarraipena ematen dio emisioarekin, BIZI ETA ESKLUSIBOA, DU …