Campionat de Regne Unit 2019 (Primera Ronda Eurosport Player)

dimarts 26 de novembre, arrenca el primer Major de la temporada amb l'UK Championship 2019 (Primera Ronda Eurosport Player). A partir d'dissabte 30 de novembre, el torneig s'emetrà en directe per Eurosport fins a la finalíssima de diumenge 8 de desembre, amb els comentaris d'Arturo Pérez, Martin Pérez i Sergio Manuel Gutiérrez.

Campionat de Regne Unit 2019
Campionat de Regne Unit 2019

Recordad que el viernes 29 de noviembre es día de descanso y no tendremos Snooker.

A medida que vaya avanzando la primera ronda, les ofreceremos el artículo con toda la info del UK Championship 2019.

Campionat de Regne Unit 2019
Campionat de Regne Unit 2019

Campionat de Regne Unit 2019 (Primera Ronda Eurosport Player)

Cobertura de TV

Classificatòries German Masters
Campionat de Regne Unit 2019 (Primera Ronda Eurosport Player)

Eurosport Player retransmitirá en exclusiva la primera ronda del UK Championship 2019 (además de todas las clasificatorias y todas las fases finales del circuito profesional).

CALENDARI TEMPORADA 2019/20

Eurosport Player te ofrece, escoger o ver a la vez (amb dos dispositius, Tableta, Pc, El cotxe) dos mesas en directo, un veritable luxe per a l'espectador.

Índia Oberta 2017
Campionat de Regne Unit 2019 (Primera Ronda Eurosport Player)

Podeu subscriure-us a canal de pagament d'Eurosport Player per tan sols 6,99 € / mes (39,99 € / any).

Modo de suscribirte a Eurosport Player:

SUBSCRIURE EUROSPORT PLAYER

Classificatòries German Masters
Campionat de Regne Unit 2019 (Primera Ronda Eurosport Player)

tots els JUGADORS que disputen la primera ronda (QUADRE) del UK Championship, deberán ganar un partido (al millor de 11 marcs), para poder acceder a la segunda ronda del mítico torneo, i així, poder optar a l'suculent premi de 200.000 lliures per al campió de l'torneig.

SESIONES Y RESULTADOS PRIMERA RONDA

26 NOVIEMBRE PRIMER DÍA DE COMPETICIÓN

2 15:30 Sam Craigie 4 en 6 Tian Pengfei
7 15:30 Ali Carter 6 en 0 Brandon Sargeant
9 15:30 Li Penja 6 en 1 Jamie Clarke
13 15:30 Liang Wenbo 6 en 5 Dominic Dóna-li
18 15:30 Lu Ning 6 en 0 Joe O´Connor
21 15:30 Stuart Bingham 6 en 4 Lei Peifan
24 15:30 Zhao Xintong 6 en 5 Alexander Ursenbacher
32 15:30 Neil Robertson 6 en 0 Alex Borg
3 20:30 Noppon Saengkham 6 en 5 Jackson Pàgina
4 20:30 Anthony McGill 6 en 1 Mitchell Mann
15 20:30 Daniel Wells 6 en 3 Zhang tu
17 20:30 John Higgins 6 en 0 Peter Línies
20 20:30 Michael Holt 6 en 1 Adam Stefanow
41 20:30 Mateo Stevens 6 en 0 Chen Feilong
44 20:30 David Gilbert 4 en 6 James Cahill
62 20:30 Luca Brecel 5 en 6 Nigel Bond

27 NOVIEMBRE SEGUNDO DÍA DE COMPETICIÓN

5 10:30 Ding Junhui 6 en 2 Duane Jones
11 10:30 Marc Fu 6 en 3 Craig Steadman
25 10:30 Stuart Carrington 6 en 3 James Wattana
30 10:30 Lyu haotian 6 en 1 Andy Lee
37 10:30 Stephen Maguire 6 en 4 Billy Joe Castle
39 10:30 Graeme Dott 6 en 1 Barry Punxis
50 10:30 Andrew Higginson 4 en 6 Com Jones
59 10:30 Assolellat Akani 6 en 4 Lee Walker
6 15:30 Michael Georgiou 6 en 4 Oliver Línies
19 15:30 Mateo Venut 0 en 6 Ian Burns
22 15:30 Martin Gould 6 en 4 Alfie Càrrega
27 15:30 Peter Ebdon 6 en 5 John J Astley
40 15:30 Yuan SiJun 6 en 5 Hammad Miah |
42 15:30 Ryan Day 6 en 3 Soheil Vahedi
48 15:30 Mark Selby 6 en 0 Andy Hicks
53 15:30 Barry Hawkins 6 en 2 Gerard Greene
12 20:30 Kyren Wilson 6 en 0 Riley Parsons
33 20:30 Mark Williams 6 en 2 Fraser Patrick
36 20:30 Mark Davis 6 en 5 Si Jiahui
38 20:30 Mark Joyce 2 en 6 Jordan Brown
46 20:30 Ricky Walden 6 en 3 Xu Si
51 20:30 De Scott Donaldson 6 en 1 Chen Zifan
58 20:30 Gary Wilson 6 en 3 Bai Langning
61 20:30 Hossein Vafaei 5 en 6 Louis Heathcote

28 NOVIEMBRE TERCER Y ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN DE PRIMERA RONDA

10 10:30 Xiao Guodong 6 en 1 De Rod Lawler
26 10:30 Yan Bingtao 6 en 1 Igor Figueiredo
28 10:30 Jack Lisowski 6 en 2 David Lilley
31 10:30 Robbie Williams 6 en 3 Luo Honghao
35 10:30 Zhou Yuelong 4 en 6 Fan Zhengyi
43 10:30 Anthony Hamilton 6 en 2 Sam Baird
54 10:30 Alan McManus 6 en 1 Elliot Slessor
63 10:30 Ken Doherty 4 en 6 Mei Xi Wen
14 15:30 Tom Ford 3 en 6 David Gracia
16 15:30 Shaun Murphy 4 en 6 Eden sharav
29 15:30 Mark King 6 en 5 Chang Bingyu
34 15:30 Michael White 6 en 2 Fergal O'Brien
45 15:30 Martin O´Donnell 6 en 4 Kishan h hirani
56 15:30 Kurt Maflin 6 en 2 Thor Chuan Leong
60 15:30 Joe Perry 6 en 5 Simon Lichtenberg
64 15:30 Judd Trump 6 en 0 Amén
1 20:30 Ronnie O'Sullivan 6 en 0 Ross Bulman
8 20:30 Robert Milkins 6 en 4 Harvey Chandler
23 20:30 Thepchaiya Un-Nooh 6 en 5 Jamie O´Neill
47 20:30 Liam Highfield 6 en 2 Mike Dunn
49 20:30 Mark Allen 6 en 3 Jimmy White
52 20:30 Ben Woollaston 6 en 2 Zhang Jiankang
55 20:30 Jimmy Robertson 6 en 4 Kacper Filipiak
57 20:30 Chris Wakelin 6 en 3 Ashley Carty

 

Vegi també

Campió de Campions 2020

Torna El Torneig de Els Campions La desena edició de l'Champion of Champions Des del …