Igerilekuko Munduko Kopa 2021

MUNDUKO PISKINA 2021

9-14 MAYO

MK ESTADIOA, MILTON KEYNES

Igerilekuko Munduko Kopa 2021
Irudia: Partiduen aretoa

TELEVISION ESTALDURA

Igerilekuko Munduko Kopa 2021 honako plataforma hauek zuzenean eskainiko diete mundu guztiari:

DAZN

AEB

Kanada

Brasil

Alemanian

Austria

Suitza

Italia

Espainia

AZERI KIROLAK

Australia

NOVA CHECECH

Errep / Eslovakia

PARTID TELEBISTA

Errusia

Kazakhstan

Kirgizistan

Tadjikistan

Turkmenistan

Uzbekistan

Bielorrusia

RTL

Herbehereak

Zerua

Zelanda Berria

KIROL KLUBA

Bosnia eta Herzegovina

Kroazia

Mazedonia

Montenegro

Serbia

Kosovo

Eslovenia

SKY KIROLAK

Erresuma Batua

Irlanda

LAGUNTZA

Saharaz hegoaldeko Afrika

KIROL KLUBA

Polonia

VIAPLAY

Estonia

Islandia

Letonia

Lituania

Danimarka

Norvegia

Finlandia

Islandia

Suedia

Aipatu gabeko herrialde guztietan, igerilekuko Munduko Kopa zuzenean jarraitzeko aukera izango dute 2021 MATCHROOM.

Igerilekuko Munduko Kopa 2021
Irudia: Partiduen aretoa

FORMATO WORLD CUP OF POOL 2021

Igerilekuko Munduko Kopa 2021 auzitan jartzen dute 32 países

Txapelketa osoa Ko Directora

Irabazteko Lehen Mailako eta Zortzigarren Finalak 7

Final laurdenak eta finalerdiak irabazteko 9

Irabazteko finala 11

 

ZERBITZU

Partida guztiak sake irabazlea dira

Baloia 1 abiapuntuan joango da

Pilotak triangeluarekin jarriko dira

Jokalariek ezin izango dituzte pilotak zerbitzuaren aurretik egiaztatu.

 

SHOT CLOCK

Erloju bat 30 segundoak egongo dira martxan txapelketa osoan

Zerbitzuaren ondoren minutu bat egongo da

Talde bakoitzak luzapen bat izango du 30 segundo mahai bakoitzeko

 

CUADRO WORLD CUP OF POOL 2021

Igerilekuko Munduko Kopa 2021
Irudia: Partiduen aretoa

EGUNERATUTAKO MAHAIA MUNDUKO PISKINA 2021

 

EQUIPOS MUNDUKO PISKINA 2021

Alemanian: Joshua Filler y Christoph Reintjes
Australia: Justin Sajich eta Ivan Li
Austria: Albin Ouschan eta Mario He
Bielorrusia: Margarita Fefilova y Yana Halliday
Belgikan: Serge Das eta Kevin Lannoye
Bosnia eta Herzegovina: Sanjin Pehlivanovic y Ajdin Piknjac
Kroazia: Philipp Stojanovic eta Roberto Bartol
Txekiar Errepublika: Petr Urban eta Michal Gavenciak
Danimarka: Mickey Krause y Bahram Lotfy
Estonia: Denis Grabe eta Mark Magi
Finlandia: Petri Makkonen y Casper Matikainen
Filipinak: Jeff De Luna eta Roberto Gomez
Frantzia: Alex Montpellier y Alain Da Costa
Britainia Handia A: Jayson Shaw eta Chris Melling
Britainia Handia B: Kelly Fisher eta Allison Fisher
Britainia Handia C: Darren Appleton y Karl Boyes
Grezia: Nick Malai eta Alexander Kazakis
Hungaria: Oliver Szolnoki y Vilmos Foldes
Islandia: Zophonias Arnason eta Magnus Arnason
Italia: Daniele Corrieri eta Fabio Petroni
Japonia: Naoyuki Oi y Masato Yoshioka
Kuwait: Omar Al-Shaheen y Bader Abdullah Alawadhi
Lituania: Pijus Labutis y Kestutis Zadeikis
Herbehereak: Niels Feijen y Marc Bijsterbosch
Polonia: Mieszko Fortunski y Wojciech Szewczyk
Errusia: Fedor Gorst y Sergey Lutsker
Serbia: Aleksa Pecelj eta Andreja Klasovic
Eslovakia: Jabub Koniar eta Jaroslav Polách
Hegoafrika: Richard Halliday y JJ Faul
Espainia: David Alcaide eta Francisco Sánchez-Ruiz
Suitza: Ronald Regli y Dimitri Jungo
EE.UU.: Billy Thorpe eta Skyler Woodward

 

ACTUALES CAMPEONES

 

PREMIOS WORLD CUP OF POOL 2021

TXAPELKETAK: 60.000 $ (bikote bakoitzeko)

FINALISTAK: 30.000 $ (bikote bakoitzeko)

SEMIFINALISTAK: 15.000 $ (bikote bakoitzeko)

AZKEN HIRUHILEKOA: 9.000 $ (bikote bakoitzeko)
AZKEN ZORTEAK: 4.500 $ (bikote bakoitzeko)
LEHENENGO TXANDA: 3.625 $ (bikote bakoitzeko)

Guztizko $ 250.000 $

Espainia
Francisco Sanchez Ruiz
David Alcaide
Irudia: Partiduen aretoa

EVENTOS MATCHROOM POOL

Matchroom-ek Munduko Igerileku Zirkuituko ekitaldi onenak eskaintzen ditu

TXAPELKETA LIGA Igerilekua 2021

MUNDUKO PISKINA (9 - 14 MAYO)

WORLD POOL MASTERS (22 - 25 MAYO)

MUNDUKO PISKINA TXAPELKETA (6 - 10 JUNE)

US OPEN (ERABAKITZEKO DATA)

MOSKONI KOPA (6 - 9 ABENDUA)

 

Alemanian
Joshua Filler
Christoph Reintjes
Irudia: Partiduen aretoa

 

Austriak osatutako taldeak, Alemania eta Espainia

Polo ederrak jantziko dituzte STARLINE

AUSTRIA

ALEMANIA

ESPAINIA

 

SAIOAK ETA EMAITZAK

PRIMRA RONDA

IGANDEA 9 MAYO

13:00
Japonia
7 in 1 Kroazia
14:00
Txekiar Errepublika
7 in 4 Hungaria
15:00 Austria 1 in 7 Eslovakia
18:30 Errusia 7 in 4 Suitza
19:30 Grezia 7 in 2 Serbia
20:30 Estonia 7 in 5 Belgikan

LEHENENGO TXANDA

ASTELEHENA 10 MAYO

13:00 Herbehereak 7 in 4 Bosnia eta Herzegovina
14:00 Finlandia 7 in 0 Islandia
15:00 Frantzia 2 in 7 Danimarka
18:30 Espainia 4 in 7 Italia
19:30 Alemanian 7 in 4 Lituania
20:30 Polonia 3 in 7 Kuwait

LEHENENGO TXANDA

AZKEN ZORTEAK

ASTEARTEA 11 MAYO

LEHENENGO TXANDA
13:00 Filipinak 7 in 3 Britainia Handia B
AZKEN ZORTEAK
14:00 Finlandia 1 in 7 Herbehereak
15:00 Eslovakia 7 in 6 Txekiar Errepublika
LEHENENGO TXANDA
18:30 AEB 7 in 2 Australia
19:30 Britainia Handia C 7 in 5 Hegoafrika
20:30 Britainia Handia A 7 in 4 Bielorrusia

AZKEN ZORTEAK

ASTEAZKENA 12 MAYO

13:00
Japonia
7 in 2 Errusia
14:00
Italia
5 in 7 Danimarka
15:00 Alemanian 7 in 4 Kuwait
18:30 Britainia Handia C 7 in 4 Grezia
19:30 AEB 5 in 7 Filipinak
20:30 Estonia 7 in 6 Britainia Handia A

AZKEN HIRUHILEKOA

OSTEGUNA 13 MAYO

13:00 Eslovakia 9 in 8 Japonia
14:00 Britainia Handia C 9 in 1 Herbehereak
18:30 Danimarka 5 in 9 Alemanian
19:30 Filipinak 4 in 9 Estonia

FINALERDI

AZKEN

OSTIRALA 14 MAYO

FINALERDI
13:00
Eslovakia
0 in 9 Britainia Handia C
14:00 Alemanian 9 in 7 Estonia
AZKEN
18:30 Britainia Handia C 6 in 11 Alemanian

 

TAOMBILLIARDS

 

 

Ikusi ere

Open Britanikoa 2021

JOHN HIGGINS DEFIENDE TÍTULO EUROSPORT ESTRENA LA TEMPORADA DE SNOOKER EN TV CON LA RETRANSMISIÓN, …