Munduko Igerileku Maisuak 2021

DAVID ALCAIDE-K TITULUA DEFENDATZEN DU

WORLD POOL MASTERS 2021

22 – 25 MAYO

¡GIBRALTAR!

Munduko Igerileku Maisuak 2021
Irudia: Partiduen aretoa

TELEVISION ESTALDURA

El World Pool Masters 2021

Zuzenean emitituko da

Irudian gertaera zure herrialdean emititzen den plataforma aurki dezakezu.

Munduko Igerileku Maisuak 2021

POLO ESPAÑA MUNDUKO PISKINA 2021

DENDA STARLINE

FINAL WORLD POOL MASTERS 2019

Azken Munduko Igerileku Masterra 2019
David Alcaide eta Alexander Kazakis
Irudia Macthroom

World Pool Masters-en azken edizioan (2019) azken garaietako finalik zirraragarrienetakoa bizi dugu, bere historiako bigarren aldiz joko erabakigarrira iristea (Raj Jundal 8-7 Rodney Morris – 2005).

IZENBURURAKO

FORMATO WORLD POOL MASTERS 2021

El World Pool Masters 2021 gonbidapen txapelketa da (Partiduen aretoa) eztabaidatuko dute 24 jokalari.

TORNEOAREN LEKUA

EUROPA POINT KIROL KONPLEXUA

GIBRALTAR

Txapelketa Ko Direct-era

Txapelketa osoa irabazteko jokatuko da 7 mahaiak, irabaztea izango den final handia izan ezik 9 mahaiak.

ZERBITZU

Partida guztiak sake irabazlea dira

Baloia 1 abiapuntuan joango da

Pilotak triangeluarekin jarriko dira

Jokalariek ezin izango dituzte pilotak zerbitzuaren aurretik egiaztatu.

SHOT CLOCK

Erloju bat 30 segundoak egongo dira martxan txapelketa osoan

Zerbitzuaren ondoren minutu bat egongo da

Jokalari bakoitzak luzapen bat izango du 30 segundo mahai bakoitzeko

 

David Alcaide Munduko Igerileku Masterreko txapelduna 2017 eta 2019
Irudia: Partiduen aretoa

WORLD POOL MASTERS TXAPELKETAK

Munduko Igerileku Maisuak 2021

WORLD POOL MASTERS JOKALARIAK 2021

David Alcaide (Espainia)
Alexander Kazakis (Grezia)
Naoyuki Oi (Japonia)
Jayson Shaw (Britainia Handia)
Fedor gorst (Errusia)
Max Lechner (Austria)
Joshua Filler (Alemanian)
Albin Ouschan (Austria)
Billy Thorpe (AEB)
Skyler Woodward (AEB)
Kelly Fisher (Britainia Handia)
Justin Sajich (Australia)
Eranskinaren Ihes (Albania)
Petri Makkonen (Finlandia)
Niels Feijen (Herbehereak)
Jeff De Luna (Filipinak)
Shane van Boening (AEB)
Jakub Koniar (Eslovakia)
Mieszko Fortunski (Polonia)
Kristina Ktach (Errusia)
Chris Melling (Britainia Handia)
Sanjin pehlivanovic (Bosnia eta Herzegovina)
Denis Grabe (Estonia)
Roberto Gomez (Filipinak)

CUADRO WORLD POOL MASTERS

Munduko Igerileku Maisuak 2021

PREMIOS WORLD POOL MASTERS 2021

CHAMPION: 25.000 $

FINALISTA: 13.000 $

SEMIFINALISTAK: 7.500 $

AZKEN HIRUHILEKOA: 3.750 $
AZKEN ZORTEAK: 2.250 $
AURRETIKO TXANDA: 1.750 $

Guztizko $ 1000.000 $

Munduko Igerileku Maisuak 2021
Kristina Ktach
Irudia: Partiduen aretoa

EVENTOS MATCHROOM POOL

Matchroom-ek Munduko Igerileku Zirkuituko ekitaldi onenak eskaintzen ditu

TXAPELKETA LIGA Igerilekua 2021

MUNDUKO PISKINA 2021

WORLD POOL MASTERS (22 - 25 MAYO)

MUNDUKO PISKINA TXAPELKETA (6 - 10 JUNE)

US OPEN (ERABAKITZEKO DATA)

MOSKONI KOPA (6 - 9 ABENDUA)

TXAPELKETEN EKITALDIAK 2021

ALBIN OUSCHAN (CLP)

Albin Ouschan: Campeon Txapelketako Ligako Igerilekua 2021, jantzi polo preziatuak StarLine. Megastar austriarrak punta-puntako materiala erabiltzen du Harraparia.

DENDA STARLINE – AURREKARIA

Joshua Filler: Campeón Igerilekuko Munduko Kopa 2021, polo dotorea jantzita Starline. Betegarria, Ouschan bezala, azken belaunaldiko materiala erabiltzen du Harraparia.

JOSHUA FILLER (WCOP)

 

KELLY FISHER

Bost aldiz snooker munduko txapelduna eta Pool Ball munduko txapeldun bikoitza 9, Munduko Igerileku Masterra jokatuko du 2021.

Munduko Igerileku Maisuak 2021
Kelly Fisher
Irudia: Partiduen aretoa

MERKATUKO ALDAKETARIK ONENA

DENDA TAOM BILLARD

SAIOAK ETA EMAITZAK

AURRETIKO TXANDA

LARUNBATA 22 MAYO

18:30 Kelly Fisher 3 in 7 Justin Sajich
19:30 Eranskinaren Ihes 7 in 3 Petri Makkonen
20:30 Chris Melling 7 in 4 Sanjin pehlivanovic
21:30 Billy Thorpe 1 in 7 Skyler Woodward

AURRETIKO TXANDA

AZKEN ZORTEAK

IGANDEA 23 MAYO

AURRETIKO TXANDA
12:00
Niels Feijen
7 in 3 Jeffrey De Luna
13:00
Mieszko Fortunski
7 in 2 Kristina tkach
14:00 Denis Grabe 7 in 6 Roberto Gomez
AZKEN ZORTEAK
15:00 Joshua Filler 7 in 5 Chris Melling
AURRETIKO TXANDA
19:00 Shane van Boening 7 in 4 Jakub Koniar
AZKEN ZORTEAK
20:00 Naoyuki Oi 5 in 7 Eranskinaren Ihes
21:00 David Alcaide 3 in 7 Skyler Woodward

Zortzigarren eta hiruhileko finala

ASTELEHENA 24 MAYO

AZKEN ZORTEAK
13:00 Max Lechner 7 in 5 Mieszko Fortunski
14:00
Albin Ouschan
3 in 7 Denis Grabe
15:00 Jayson Shaw 6 in 7 Niels Feijen
18:30 Alexander Kazakis 7 in 3 Justin Sajich
19:30 Fedor gorst 1 in 7 Shane van Boening
AZKEN HIRUHILEKOA
20:30 Eranskinaren Ihes 7 in 0 Niels Feijen

AZKEN HIRUHILEKOA

FINALERDI

AZKEN

ASTEARTEA 25 MAYO

AZKEN HIRUHILEKOA
13:00 Joshua Filler 7 in 5 Denis Grabe
14:00
Max Lechner
4 in 7 Shane van Boening
15:00 Alexander Kazakis 7 in 3 Skyler Woodward
FINALERDI
18:30 Eranskinaren Ihes 6 in 7 Alexander Kazakis
19:30 Joshua Filler 6 in 7 Shane van Boening
AZKEN
20:30 Alexander Kazakis 9 in 0 Shane van Boening

 

 

 

Ikusi ere

Open Britanikoa 2021

JOHN HIGGINS DEFIENDE TÍTULO EUROSPORT ESTRENA LA TEMPORADA DE SNOOKER EN TV CON LA RETRANSMISIÓN, …