Txapeldun Ligako Igerilekua 2021

CHAMPIONSHIP LEAGUE POOL 2021

MATCHROOM-ek TORNEO BERRIA ABIATZEN DU

22-29 MARCH 2021

MK ESTADIOA, MILTON KEYNES

Txapelketako Ligako Igerilekua 2021
Imagen Matchroom

TELEVISION ESTALDURA

Ondorengo herrialdeek Txapelketako Ligako Igerilekuaz gozatu ahal izango dute 2021 por DAZN y Matchroom

Espainia

AEB

Kanada

Brasil

Alemanian

Austria

Suitza

Italia

Japonia

Taula 1 urtean erabilgarri egongo da DAZN

Taula 2 doan eskuragarri egongo da Partiduen aretoa

 

Erresuma Batua eta Irlanda

Kirol libreak eskainiko du mahaia 1 txapelketa osoan zehar zuzenean

Taula 2 urtean erabilgarri egongo da Partiduen aretoa.Bizi

 

MUNDUKO ATSEDENA

Ambas mesas estarán disponibles en Partiduen aretoa.Bizi

Informazio gehiago Matchroom webgunean

Liga Txapelketan 2021
Imagen Matchroom

FORMATO CHAMPIONSHIP LAEGUE POOL 2021

La Championship League igerilekua 2021, txapelketa da (Bera zen 9) gonbidapenarekin 19 mundu mailako jokalariak.

Txapelketa formatuak zazpi talde gehi irabazleen azken taldea biltzen ditu.

Talde bakoitzeko irabazlea azken irabazle taldera sartzen da, bertan zehaztuko da Txapelketako Ligako Igerilekuko irabazlea 2021.

Talde bakoitzean jokalari guztiek elkar jokatuko dute behin, bederatzi mahai joko onenean, horren ostean, lau jokalari onenak finalerdietan eta Finalean lehiatuko dira; finaleko irabazlea, joan zuzenean irabazleen azken taldera; bigarrena, hirugarrena, logela, multzoko bosgarren eta seigarren sailkatuak, joan hurrengo taldera, eta azken sailkatua kanporatu egiten da.

Artean 19 player @ s jokalari espainiarra da David Alcaide, egungo Munduko Igerileku Masterreko txapelduna.

 

JUGADORES CHAMPIONSHIP LEAGUE POOL 2021

Albin Ouschan (Austria)
Chris Melling (Ingalaterra)
Chris Robinson (AEB)
Eranskinaren Ihes (Albania)
Ralf Souquet (Alemanian)
Kelly Fisher (Ingalaterra)
Niels Feijen (Holanda)
David Alcaide (Espainia)
Mieszko Fortunski (Polonia)
Billy Thorpe (AEB)
Darren Appleton (Ingalaterra)
Kristina tkach (Errusia)
Naoyuki Oi (Japonia)
Marc Bijsterbosch (Holanda)
Roberto Gomez (Filipinak)
Alex Kazakis (Grezia)
Casper Matikainen (Finlandia)
Jasmin Ouschan (Alemanian)
Denis Grabe (Estonia)
Kristina Tkach Txapelketako Ligako Igerilekua 2021
Imagen Matchroom

PREMIOS CHAMPIONSHIP LEAGUE POOL 2021

1-7 TALDEAK
  • Txapelduna: 4.000 $
  • Finalista: 2.000 $
  • Semifinalistak: 1.250 $
  • 5ª plaza: 900$
  • 6ª plaza: 700 $
  • 7ª plaza: 0 $
IRABAZLE TALDEA
  • Irabazlea: 5.000 $
  • Finalista: 2.500 $
  • Semifinalistak: 2.000 $
  • 5ª plaza: 1.500$
  • 6ª plaza: 1.250$
  • 7ª plaza: 1.000 $
Niels Feijen Txapelketako Ligako Igerilekua 2021
Imagen Matchroom

EVENTOS MATCHROOM POOL

Matchroom-ek Munduko Igerileku Zirkuituko ekitaldi onenak eskaintzen ditu

TXAPELKETA LIGA Igerilekua (22 – 29 MARCH)

MUNDUKO PISKINA (9 – 14 MAYO)

WORLD POOL MASTERS (22 – 25 MAYO)

MUNDUKO PISKINA TXAPELKETA (6 – 10 JUNE)

US OPEN (ERABAKITZEKO DATA)

MOSKONI KOPA (6 – 9 ABENDUA)

Mosconi Kopa
imagen Matchroom

TALDEA 1

ASTELEHENA 22 MARCH

Pos Jokalariak PJ G P MG Legebiltzarkidea PTS $
1 Eranskinaren Ihes 6 5 1 28 20 5 1250
2 Albin Ouschan 6 4 2 27 20 4 2000
3
Niels Feijen
6 3 3 26 24 3 1250
4 Chris Melling 6 3 3 23 22 3 4000
5 Ralf Souquet 6 3 3 22 23 3 900
6 Kelly Fisher 6 2 4 22 28 2 700
7 Chris Robinson Kendu da 6 1 5 17 28 1 0

MESA 1

13:00 Ralf Souquet 0 in 5 Chris Melling
13:30 Niels Feijen 4 in 5 Kelly Fisher
14:00 Niels Feijen 5 in 3 Chris Robinson
14:30 Chris Robinson 4 in 5 Chris Melling
15:00 Albin Ouschan 5 in 2 Chris Melling
15:30 Albin Ouschan 3 in 5 Ralf Souquet
18:00 Chris Robinson 2 in 5 Ralf Souquet
18:30 Chris Melling 3 in 5 Eranskinaren Ihes
19:00 Chris Melling 5 in 3 Kelly Fisher
19:30 Chris Robinson 5 in 3 Kelly Fisher

MESA 2

13:00 Albin Ouschan 5 in 2 Chris Robinson
13:30 Albin Ouschan 4 in 5 Eranskinaren Ihes
14:00 Ralf Souquet 5 in 3 Eranskinaren Ihes
14:30 Ralf Souquet 4 in 5 Kelly Fisher
15:00 Eranskinaren Ihes 5 in 4 Kelly Fisher
15:30
Chris Robinson
1 in 5 Eranskinaren Ihes
16:00 Chris Melling 3 in 5 Niels Feijen
18:00 Albin Ouschan 5 in 2 Kelly Fisher
18:30 Albin Ouschan 5 in 4 Niels Feijen
19:00 Niels Feijen 5 in 3
Ralf Souquet
19:30 Eranskinaren Ihes 5 in 3 Niels Feijen

ERDI FINALAK eta AMAIERA

20:00 Chris Melling 5 in 1 Eranskinaren Ihes
20:30 Niels Feijen 2 in 5 Albin Ouschan
21:00 Chris Melling 5 in 3 Albin Ouschan

 

TALDEA 2

ASTEARTEA 23 MARCH

Pos Jokalariak PJ G P MG Legebiltzarkidea PTS $
1 Mieszko Fortunski 6 5 1 27 13 5 1250
2 Eranskinaren Ihes 6 4 2 27 15 4 4000
3 Niels Feijen 6 4 2 23 21 4 1250
4 Kelly Fisher 6 3 3 20 33 3 2000
5 David Alcaide 6 3 3 19 23 3 900
6 Albin Ouschan 6 2 4 18 25 2 700
7 Ralf Souquet

Kendu da

6 0 6 15 30 0 0

MESA 1

13:00 David Alcaide 1 in 5 Mieszko Fortunski
13:30 Neils Feijen 5 in 2 Albin Ouschan
14:00 Neils Feijen 5 in 4 Ralf Souquet
14:30 Ralf Souquet 4 in 5 Mieszko Fortunski
15:00 Kelly Fisher 1 in 5 Mieszko Fortunski
15:30 Kelly Fisher 3 in 5 David Alcaide
19:00 Ralf Souquet 2 in 5 David Alcaide
19:30 Mieszko Fortunski 5 in 2 Eranskinaren Ihes
20:00 Mieszko Fortunski 5 in 2 Albin Ouschan
20:30 Ralf Souquet 1 in 5 Albin Ouschan

MESA 2

13:00 Kelly Fisher 5 in 3 Ralf Souquet
13:30 Kelly Fisher 1 in 5 Eranskinaren Ihes
14:00 David Alcaide 1 in 5 Eranskinaren Ihes
14:30 David Alcaide 5 in 2 Albin Ouschan
15:00 Eranskinaren Ihes 4 in 5 Albin Ouschan
15:30 Ralf Souquet 1 in 5 Eranskinaren Ihes
16:00 Mieszko Fortunski 5 in 0 Niels Feijen
19:00 Kelly Fisher 5 in 3 Albin Ouschan
19:30 Kelly Fisher 5 in 3 Niels Feijen
20:00 Niels Feijen 5 in 2 David Alcaide
20:30 Eranskinaren Ihes 3 in 5 Niels Feijen

ERDI FINALAK eta AMAIERA

21:00 Eranskinaren Ihes 5 in 2 Niels Feijen
21:30 Mieszko Fortunski 4 in 5 Kelly Fisher
22:00 Eranskinaren Ihes 5 in 3 Kelly Fisher


TALDEA 3

ASTEAZKENA 24 MARCH

Pos Jokalariak PJ G P MG Legebiltzarkidea PTS $
1 David Alcaide 6 6 0 30 15 6 4000
2 Niels Feijen 6 4 2 25 19 4 2000
3 Albin Ouschan 6 3 3 26 20 3 1250
4 Billy Thorpe 6 3 3 22 26 3 1250
5 Mieszko Fortunski 6 2 4 20 25 2 900
6 Kelly Fisher 6 2 4 15 26 2 700
7 Darren Appleton Kendu da 6 1 5 17 25 1 0

MESA 1

13:00 Darren Appleton 5 in 0 Billy Thorpe
13:30 Mieszko Fortunski 3 in 5 Kelly Fisher
14:00 Mieszko Fortunski 2 in 5 David Alcaide
14:30 David Alcaide 5 in 4 Billy Thorpe
15:00 Albin Ouschan 4 in 5 Billy Thorpe
15:30 Albin Ouschan 5 in 2 Darren Appleton
18:00 David Alcaide 5 in 4 Darren Appleton
18:30 Billy Thorpe 5 in 4
Niels Feijen
19:00 Billy Thorpe 5 in 3 Kelly Fisher
19:30 David Alcaide 5 in 0 Kelly Fisher

MESA 2

13:00 Albin Ouschan 4 in 5 David Alcaide
13:30 Albin Ouschan 3 in 5 Niels Feijen
14:00 Darren Appleton 2 in 5 Niels Feijen
14:30 Darren Appleton 3 in 5 Kelly Fisher
15:00 Niels Feijen 5 in 0 Kelly Fisher
15:30
David Alcaide
5 in 1 Neils Feijen
16:00 Billy Thorpe 3 in 5 Mieszko Fortunski
18:00 Albin Ouschan 5 in 2 Kelly Fisher
18:30 Albin Ouschan 5 in 1 Mieszko Fortunski
19:00 Mieszko Fortunski 5 in 2
Darren Apppleton
19:30 Niels Feijen 5 in 4 Mieszko Fortunski

ERDI FINALAK eta AMAIERA

20:00 David Alcaide 5 in 4 Billy Thorpe
20:30 Neils Feijen 5 in 2 Albin Ouschan
21:00 David Alcaide 5 in 2 Neils Feijen

 

TALDEA 4

OSTEGUNA 25 MARCH

Pos Jokalariak PJ G P MG Legebiltzarkidea PTS $
1 Albin Ouschan 6 5 1 27 13 5 2000
2
Niels Feijen
6 5 1 26 16 5 4000
3 Naoyuki Oi 6 4 2 23 14 4 1250
4 Mieszko Fortunski 6 3 3 19 19 3 1250
5 Kristina tkach 6 2 4 16 26 2 900
6 Billy Thorpe 6 2 4 14 24 2 700
7 Kelly Fisher

Kendu da

6 0 6 16 30 0 0

MESA 1

13:00 Naoyuki Oi 5 in 0 Kristina tkach
13:30 Albin Ouschan 2 in 5 Niels Feijen
14:00 Naoyuki Oi 5 in 0 Billy Thorpe
14:30 Mieszko Fortunski 5 in 3 Kristina tkach
15:00 Kelly Fisher 3 in 5 Kristina tkach
15:30 Kelly Fisher 3 in 5 Naoyuki Oi
19:00 Mieszko Fortunski 5 in 1 Naoyuki Oi
19:30 Kristina tkach 5 in 2
Billy Thorpe
20:00 Kristina tkach 2 in 5 Niels Feijen
20:30 Mieszko Fortunski 1 in 5 Niels Feijen

MESA 2

13:00 Kelly Fisher 0 in 5 Mieszko Fortunski
13:30 Kelly Fisher 3 in 5 Billy Thorpe
14:00 Albin Ouschan 5 in 2 Mieszko Fortunski
14:30 Naoyuki Oi 5 in 1 Niels Feijen
15:00 Billy Thorpe 2 in 5 Niels Feijen
15:30
Mieszko Fortunski
1 in 5 Billy Thorpe
16:00 Kristina tkach 1 in 5
Albin Ouschan
19:00 Kelly Fisher 4 in 5 Niels Feijen
19:30 Kelly Fisher 3 in 5 Albin Ouschan
20:00 Albin Ouschan 5 in 2
Naoyuki Oi
20:30 Billy Thorpe 0 in 5 Albin Ouschan

ERDI FINALAK eta AMAIERA

21:00 Albin Ouschan 5 in 1 Mieszko Fortunski
21:30 Niels Feijen 5 in 1 Naoyuki Oi
22:00 Albin Ouschan 0 in 5 Niels Feijen

TALDEA 5

OSTIRALA 26 MARCH

Pos Jokalariak PJ G P MG Legebiltzarkidea PTS $
1 Albin Ouschan 6 5 1 27 15 5 1250
2 Roberto Gomez 6 5 1 27 20 5 2000
3 Billy Thorpe 6 3 3 23 19 3 1250
4 Naoyuki Oi 6 3 3 23 25 3 4000
5 Mieszko Fortunski 6 2 4 22 25 2 900
6 Marc Bijsterbosch 6 2 4 20 25 2 700
7 Kristina tkach

Kendu da

6 1 5 16 29 1 0

MESA 1

13:00 Marc Bijsterbosch 1 in 5 Roberto Gomez
13:30 Naoyuki Oi 5 in 4 Billy Thorpe
14:00 Naoyuki Oi 5 in 4 Kristina tkach
14:30 Kristina tkach 4 in 5 Roberto Gomez
15:00 Mieszko Fortunski 4 in 5 Roberto Gomez
15:30 Mieszko Fortunski 4 in 5 Marc Bijsterbosch
19:00 Kristina tkach 5 in 4 Marc Bijsterbosch
19:30 Roberto Gomez 5 in 2
Albin Ouschan
20:00 Roberto Gomez 2 in 5 Billy Thorpe
20:30 Kristina tkach 1 in 5 Billy Thorpe

MESA 2

13:00 Mieszko Fortunski 5 in 1 Kristina tkach
13:30 Mieszko Fortunski 2 in 5 Albin Ouschan
14:00 Marc Bijsterbosch 4 in 5 Albin Ouschan
14:30 Marc Bijsterbosch 5 in 1 Billy Thorpe
15:00 Albin Ouschan 5 in 0 Billy Thorpe
15:30
Kristina tkach
1 in 5 Albin Ouschan
16:00 Roberto Gomez 5 in 4
Naoyuki Oi
19:00 Mieszko Fortunski 5 in 4 Billy Thorpe
19:30 Mieszko Fortunski 2 in 5 Naoyuki Oi
20:00 Naoyuki Oi 1 in 5
Marc Bijsterbosch
20:30 Albin Ouschan 5 in 3 Naoyuki Oi

ERDI FINALAK eta AMAIERA

21:00 Albin Ouschan 4 in 5 Naoyuki Oi
21:30 Billy Thorpe 4 in 5 Roberto Gomez
22:00 Roberto Gomez 4 in 5 Naoyuki Oi

TALDEA 6

LARUNBATA 27 MARCH

Pos Jokalariak PJ G P MG Legebiltzarkidea PTS $
1 Alex Kazakis 6 4 2 25 13 4 2000
2 Albin Ouschan 6 4 2 25 15 4 4000
3 Billy Thorpe 6 4 2 25 24 4 1250
4 Marc Bijsterbosch 6 3 3 22 26 3 1250
5 Casper Matikainen 6 3 3 20 20 3 900
6 Mieszko Fortunski 6 2 4 21 26 2 700
7 Roberto Gomez

Kendu da

6 1 5 14 28 1 0

MESA 1

13:00 Casper Matikainen 0 in 5 Alex Kazakis
13:30
Mieszko Fortunski
5 in 4 Roberto Gomez
14:00
Mieszko Fortunski
3 in 5 Billy Thorpe
14:30 Billy Thorpe 5 in 4 Alex Kazakis
15:00 Marc Bijsterbosch 0 in 5 Alex Kazakis
15:30 Marc Bijsterbosch 5 in 4 Casper Matikainen
19:00 Billy Thorpe 2 in 5 Casper Matikainen
19:30 Alex Kazakis 1 in 5
Albin Ouschan
20:00 Alex Kazakis 5 in 0 Roberto Gomez
20:30 Billy Thorpe 5 in 3 Roberto Gomez

MESA 2

13:00 Marc Bijsterbosch 4 in 5 Billy Thorpe
13:30 Marc Bijsterbosch 5 in 3 Albin Ouschan
14:00 Casper Matikainen 1 in 5 Albin Ouschan
14:30 Casper Matikainen 5 in 2 Roberto Gomez
15:00 Albin Ouschan 5 in 0 Roberto Gomez
15:30
Billy Thorpe
3 in 5 Albin Ouschan
16:00 Alex Kazakis 5 in 3
Mieszko Fortunski
19:00 Marc Bijsterbosch 3 in 5 Roberto Gomez
19:30 Marc Bijsterbosch 5 in 4 Mieszko Fortunski
20:00 Mieszko Fortunski 1 in 5
Casper Matikainen
20:30 Albin Ouschan 2 in 5 Mieszko Fortunski

ERDI FINALAK eta AMAIERA

21:00 Albin Ouschan 5 in 2 Billy Thorpe
21:30 Marc Bijsterbosch 1 in 5 Alex Kazakis
22:00 Albin Ouschan 5 in 0 Alex Kazakis


TALDEA 7

IGANDEA 28 MARCH

Pos Jokalariak PJ G P MG Legebiltzarkidea PTS $
1 Denis Grabe 6 5 1 29 18 5 1250
2 Alex Kazakis 6 4 2 25 18 4 1250
3 Mieszko Fortunski 6 4 2 25 22 4 2000
4 Marc Bijsterbosch 6 3 3 25 26 3 4000
5 Billy Thorpe 6 2 4 22 26 2 900
6 Jasmin Ouschan 6 2 4 17 27 2 700
7 Casper Matikainen 6 1 5 21 28 1 0

MESA 1

13:00 Jasmin Ouschan 2 in 5 Denis Grabe
13:30
Marc Bijsterbosch
5 in 4 Alex Kazakis
14:00
Marc Bijsterbosch
5 in 4 Billy Thorpe
14:30 Billy Thorpe 5 in 4 Denis Grabe
15:00 Mieszko Fortunski 2 in 5 Denis Grabe
15:30 Mieszko Fortunski 5 in 2 Jasmin Ouschan
19:00 Billy Thorpe 2 in 5 Jasmin Ouschan
19:30 Denis Grabe 5 in 4
Casper Matikainen
20:00 Denis Grabe 5 in 1 Alex Kazakis
20:30 Billy Thorpe 3 in 5 Alex Kazakis

MESA 2

13:00 Mieszko Fortunski 5 in 3 Billy Thorpe
13:30 Mieszko Fortunski 5 in 4 Casper Matikainen
14:00 Jasmin Ouschan 5 in 4 Casper Matikainen
14:30 Jasmin Ouschan 0 in 5 Alex Kazakis
15:00 Casper Matikainen 2 in 5 Alex Kazakis
15:30
Billy Thorpe
5 in 2 Casper Matikainen
16:00 Denis Grabe 5 in 4
Marc Bijsterbosch
19:00 Mieszko Fortunski 3 in 5 Alex Kazakis
19:30 Mieszko Fortunski 5 in 3 Marc Bijsterbosch
20:00 Marc Bijsterbosch 5 in 3
Jasmin Ouschan
20:30 Casper Matikainen 5 in 3
Marc Bijsterbosch

ERDI FINALAK eta AMAIERA

21:00 Denis Grabe 3 in 5 Marc Bijsterbosch
21:30 Alex Kazakis 0 in 5 Mieszko Fortunski
22:00 Marc Bijsterbosch 5 in 3 Mieszko Fortunski

 

IRABAZLE TALDEA

ASTELEHENA 29 MARCH

Pos Jokalariak PJ G P MG Legebiltzarkidea PTS $
1 Eranskinaren Ihes 6 5 1 28 15 5 2000
2
Chris Melling
6 4 2 22 24 4 2000
3 David Alcaide 6 3 3 25 25 3 2500
4 Albin Ouschan 6 3 4 24 21 3 5000
5 Naoyuki Oi 6 3 3 24 25 3 1500
6 Marc Bijsterbosch 6 2 4 17 24 2 1250
7 Niels Feijen 6 1 5 21 27 1 1000

MESA 1

13:00 Chris Melling 5 in 3 Eranskinaren Ihes
13:30
Naoyuki Oi
2 in 5 Albin Ouschan
14:00
Naoyuki Oi
5 in 4 Niels Feijen
14:30 Niels Feijen 1 in 5 Eranskinaren Ihes
15:00 Marc Bijsterbosch 1 in 5 Eranskinaren Ihes
15:30 Marc Bijsterbosch 5 in 2 Chris Melling
19:00 Niels Feijen 3 in 5 Chris Melling
19:30 Eranskinaren Ihes 5 in 3
David Alcaide
20:00 Eranskinaren Ihes 5 in 3 Albin Ouschan
20:30 Niels Feijen 4 in 5 Albin Ouschan

MESA 2

13:00 Marc Bijsterbosch 2 in 5 Niels Feijen
13:30 Marc Bijsterbosch 2 in 5 David Alcaide
14:00 Chris Melling 5 in 4 David Alcaide
14:30 Chris Melling 0 in 5 Albin Ouschan
15:00 David Alcaide 5 in 4 Albin Ouschan
15:30
Niels Feijen
4 in 5 David Alcaide
16:00 Eranskinaren Ihes 5 in 3
Naoyuki Oi
19:00 Marc Bijsterbosch 5 in 2 Albin Ouschan
19:30 Marc Bijsterbosch 2 in 5 Naoyuki Oi
20:00 Naoyuki Oi 4 in 5
Chris Melling
20:30 David Alcaide 4 in 5
Naoyuki Oi

ERDI FINALAK eta AMAIERA

21:00 David Alcaide 5 in 2 Chris Melling
21:30 Eranskinaren Ihes 2 in 5 Albin Ouschan
22:00 David Alcaide 1 in 5 Albin Ouschan

 

PJ: Jokatutako Partiduak

G: Partiduak irabazi ditu

P: Galdutako partidak

MG: Jokoak (mahaiak) ganadas

Legebiltzarkidea: Jokoak (mahaiak) galerak

ptu: Puntos

$: Irabazitako dirua

 

Ikusi ere

Europako maisuak 2022 (2)

Europako Serieko seigarren geldialdia adierazten du 2022 (2) EN DIRECTO Y EN EXCLUSIVA EN EUROSPORT Desde