Obert indi 2018 Qualificadors

dimecres 15 de agosto vuelven las clasificatorias con el Indian Open 2018 Qualificadors, en directe i en exclusiva per Eurosport Player, la casa de l'Snooker. Com és habitual, les classificatòries es disputaran en terres britàniques, concretament, en el Preston Guild Hall de Preston (Anglaterra).

Obert indi 2018 Qualificadors
Obert indi 2018 Qualificadors

Todos los JUGADORS que disputen las CLASSIFICATÒRIES, deberán pasar una ronda (al millor de 7 marcs), para poder acceder al cuadro final del Indian Open 2019 (Kochi, Índia).

Cobertura de TV

Classificatòries German Masters
Obert indi 2018 Qualificadors

Eurosport Player retransmitirá en exclusiva las clasificatorias del Indian Open 2018 Qualificadors (además de todas las clasificatorias y todas las fases finales del circuito profesional).

CALENDARI TEMPORADA 2018/19

Eurosport Player te ofrece, escoger o ver a la vez (amb dos dispositius, Tableta, Pc, El cotxe) dos mesas en directo, un veritable luxe per a l'espectador.

Índia Oberta 2017
Obert indi 2018 Qualificadors

Podeu subscriure-us a canal de pagament d'Eurosport Player per tan sols 6,99 € / mes (59,88 € / any).

Modo de suscribirte a Eurosport Player:

SUBSCRIURE EUROSPORT PLAYER

Classificatòries German Masters
Obert indi 2018 Qualificadors

PRIMER DÍA DE COMPETICIÓN 15 AGOST

2 11:00 Duane Jones 4 en 1 Adam Stefanow
3 11:00 Hossein Vafaei 4 en 1 Sanderson Lam
5 11:00 Michael White 4 en 1 Nigel Bond
6 11:00 Alan McManus 3 en 4 James Cahill
8 11:00 Daniel Wells 3 en 4 Elliot Slessor
9 11:00 Robbie Williams 2 en 4 Hamza Akbar
10 14:00 Li Penja 4 en 0 Basem Eltahhan
11 14:00 Xu Si 0 en 4 Ashley Carty
12 14:00 Joe Perry 4 en 0 Joe O´Connor
13 14:00 Peter Ebdon 4 en 3 Jamie Clarke
16 14:00 Liang Wenbo 4 en 0 Mitchell Mann
18 14:00 Peter Línies 4 en 3 Zhang tu
34 14:00 Li Yuan 4 en 3 Ross Muir
17 17:00 Stuart Bingham 4 en 1 Chris Totten
19 17:00 Gary Wilson 4 en 2 Steven Hallworth
20 17:00 Mike Dunn 3 en 4 John J Astley
21 17:00 Yan Bingtao 4 en 2 Leo Fernandez
22 17:00 Gerard Greene 4 en 1 Andy Lee
23 17:00 Robert Milkins 0 en 4 Lu Ning
24 17:00 Liam Highfield 4 en 2 Billy Joe Castle
15 20:00 Jimmy White 0 en 4 Sam Craigie
25 20:00 Mateo Venut 4 en 2 Zhang Jiankang
26 20:00 Tom Ford 4 en 2 Jordan Brown
27 20:00 Martin O´Donnell 2 en 4 Joe Swail
30 20:00 Mark Joyce 2 en 4 Oliver Línies
31 20:00 Robin casc 4 en 2 Alfie Càrrega
36 20:00 Michael Georgiou 4 en 1 Ben Hancorn

SEGUNDO Y ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN 16 AGOST

35 11:00 Kurt Maflin 1 en 4 Eden sharav
37 11:00 Xiao Guodong en w / o Luke Simmonds
38 11:00 Akani Songsermsawad 0 en 4 Mei Xi Wen
40 11:00 Lyu haotian 4 en 3 Tian Pengfei
41 11:00 Thepchaiya Un-Nooh 4 en 2 Adam Duffy
42 11:00 Michael Holt 4 en 1 Chen Zifan
57 11:00 Rory McLeod 4 en 3 De Rod Lawler
29 14:00 Fergal O'Brien 4 en 2 Dechawat Poomjaeng
43 14:00 Alexander Ursenbacher 4 en 2 Simon Lichtenberg
44 14:00 Graeme Dott 4 en 0 Kishan h hirani
45 14:00 Noppon Saengkham 2 en 4 Paul S Davison
46 14:00 Mark Davis 4 en 1 Sean O’Sullivan
47 14:00 Yuan SiJun 4 en 0 Hammad Miah |
58 14:00 Anthony Hamilton 4 en 1 Farakh Ajaib
48 17:00 Anthony McGill 1 en 4 Thor Chuan Leong
50 17:00 Ian Burns 4 en 2 Chen Feilong
52 17:00 Andrew Higginson 4 en 1 Harvey Chandler
53 17:00 Mark King 2 en 4 Craig Steadman
54 17:00 Zhang Yong 4 en 2 Fan Zhengyi
55 17:00 Jimmy Robertson 4 en 3 David Lilley
63 17:00 Allan Taylor 1 en 4 Lee Walker
7 20:00 David Gilbert 4 en 2 Niu Zhuang
49 20:00 Luca Brecel 4 en 3 Simon Bedford
56 20:00 De Scott Donaldson 4 en 3 Lukas Kleckers
59 20:00 Ken Doherty 1 en 4 Sam Baird
60 20:00 Ricky Walden 3 en 4 Zhao Xintong
61 20:00 Chris Wakelin 4 en 2 Com Jones
62 20:00 Stuart Carrington 4 en 1 Luo Honghao

 

Vegi també

Players Championship 2020

LES SÈRIES CORAL CUP SEGONA PARADA AMB EL PLAYERS CHAMPIONSHIP 2020 EN DIRECTE I EN …