Munduko Grand Prix 2018

Astelehena 19 Otsaila, arranca la cuarta edición del World Grand Prix. Eurosport, snooker etxea, emitirá el torneo en directo, igandean oso finala arte 25 Otsaila, Arturo Perezen iruzkinekin, Martín Pérez eta Sergio Manuel Gutierrez.

Munduko Grand Prix 2018
Munduko Grand Prix 2018

TELEVISION ESTALDURA

screenshot-2016-10-31-at-22-38-21
Munduko Grand Prix 2018
Ingelesez Irekia 2017
Munduko Grand Prix 2018

Jarraian, Eurosport eta Eurosport ordutegiak kontsulta ditzakezu 2 txapelketa zuzenean jarraitu ahal izateko:

El World Grand Prix 2018 se celebra en el recinto Guild Hall de Preston (Ingalaterra). El prestigioso torneo lo disputarán 32 JOKALARIAK, en un RANKING anual realizado por World Snooker.

The PICTURE ko zuzentzeko eztabaidatuko da, lehen txanda, octavos de final, Best 7 markoak (irabazi 4), final laurdenak onenerako 9 markoak (irabazi 5), semi finales al mejor de 11 markoak (irabazi 6) eta final handia, onenari 19 markoak (irabazi 10).

PREMIOS WORLD GRAND PRIX 2018

Shaun Murphy Campeón World Grand Prix 2017
Shaun Murphy Campeón World Grand Prix 2017

 

SAIOAK ETA EMAITZAK

Lehen txanda 19 Otsaila

1 20:00 Ronnie O'Sullivan 4 in 0 Robert Milkins
2 20:00 Martin Gould 2 in 4 Yan Bingtao
6 21:00 Ryan Eguna 3 in 4 Jack Lisowski
8 21:00 Luca Brecel 0 in 4 Michael Georgiou

Lehen txanda 20 Otsaila

3 14:00 Mark Allen 3 in 4 Xiao Guodong
4 14:00 John Higgins 4 in 3 Ali Carter
7 15:00 Stephen Maguire 4 in 0 Li Zintzilik
10 15:00 Graeme Dott 2 in 4 Joe Perry
15 20:00 Anthony McGill 4 in 1 Cao Yupeng
9 20:00 Judd Trump 1 in 4 Michael White
11 21:00 Neil Robertson 4 in 1 David Gilbert
5 21:00 Shaun Muprhy 4 in 1 Ricky Walden

Primera y Segunda Ronda 21 Otsaila

12 14:00 Mark Selby 4 in 3 Jimmy Robertson
13 14:00 Ding Junhui 4 in 1 Mark King
14 15:00 Kyren Wilson 3 in 4 Mark Joyce
16 15:00 Mark Williams 2 in 4 Stuart Bingham
BIGARREN TXANDA
17 20:00 Ronnie O'Sullivan 4 in 3 Yan Bingtao
20 20:00 Stephen Maguire 4 in 3 Michael Georgiou
18 21:00 Xiao Guodong 4 in 3 John Higgins
19 21:00 Shaun Murphy 4 in 2 Jack Lisowski

Segunda Ronda y Cuartos de Final 22 Otsaila

23 14:00 Ding Junhui 4 in 1 Mark Joyce
22 14:00 Neil Robertson 0 in 4 Mark Selby
21 15:00 Michael White 4 in 0 Joy Perry
24 15:00 Anthony McGill 4 in 1 Stuart Bingham
CUARTOS de FINAL
25 20:00 Ronnie O'Sullivan 5 in 0 Xiao Guodong
26 20:00 Shaun Murphy 2 in 5 Stephen Maguire

Cuartos de Final y Primera Semifinal 23 Otsaila

27 14:00 Michael White 2 in 5 Mark Selby
28 14:00 Ding Junhui 5 in 3 Anthony McGill
PRIMERA SEMIFINAL
29 20:00 Ronnie O'Sullivan 6 in 4 Stephen Maguire

Segunda Semifinal 24 Otsaila

30 20:00 Mark Selby 5 in 6 Ding Junhui

AZKEN 25 OTSAILAK

31 14:00 Ronnie O'Sullivan 10 in 3 Ding Junhui

 

 

Ikusi ere

AURKAKO EGUTEGIA 2020/21

Igandean 13 iraileko irailean, hasi da denboraldia 2020/21. Eurosport eta Eurosport jokalaria, etxera …