Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

EUROSPORT APLIKAZIOAREN bidez

NOS LLEGA A CASA

AZKEN EPAITEGIAREN EGUNA

Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

Astelehenaz geroztik 4 asteazkenera 13 apirilekoa

Txapelketa osoa Eurosport APPean

Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

Kanporaketak Sheffield-eko Ingeleseko Kirol Institutuan ospatzen dira (Ingalaterra)

Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

egunetan, snooker-eko profesional nabarmenenak Ingalaterrako hirian elkartuko dira euren trebetasunak probatzeko eta kirol honetako garaikurrik preziatuena irabazteko helburu bakarrarekin eta

egunetan, snooker-eko profesional nabarmenenak Ingalaterrako hirian elkartuko dira euren trebetasunak probatzeko eta kirol honetako garaikurrik preziatuena irabazteko helburu bakarrarekin eta

egunetan, snooker-eko profesional nabarmenenak Ingalaterrako hirian elkartuko dira euren trebetasunak probatzeko eta kirol honetako garaikurrik preziatuena irabazteko helburu bakarrarekin eta

Presentamos la mejor mesa de billar disponible en España

egunetan, snooker-eko profesional nabarmenenak Ingalaterrako hirian elkartuko dira euren trebetasunak probatzeko eta kirol honetako garaikurrik preziatuena irabazteko helburu bakarrarekin eta egunetan, snooker-eko profesional nabarmenenak Ingalaterrako hirian elkartuko dira euren trebetasunak probatzeko eta kirol honetako garaikurrik preziatuena irabazteko helburu bakarrarekin eta

Puedes conseguir una fantástica mesa Diamond Pro Am

Espainian dagoen billar mahairik onena aurkezten dizuegu 7 eta 9 pastelak

egunetan, snooker-eko profesional nabarmenenak Ingalaterrako hirian elkartuko dira euren trebetasunak probatzeko eta kirol honetako garaikurrik preziatuena irabazteko helburu bakarrarekin eta

Espainian dagoen billar mahairik onena aurkezten dizuegu

Utiliza nuestro descuento al comprar una mesa Diamond

Espainian dagoen billar mahairik onena aurkezten dizuegu 100 Espainian dagoen billar mahairik onena aurkezten dizuegu

Espainian dagoen billar mahairik onena aurkezten dizuegu

Espainian dagoen billar mahairik onena aurkezten dizuegu

Espainian dagoen billar mahairik onena aurkezten dizuegu: Espainian dagoen billar mahairik onena aurkezten dizuegu

Espainian dagoen billar mahairik onena aurkezten dizuegu: 683464131

egunetan, snooker-eko profesional nabarmenenak Ingalaterrako hirian elkartuko dira euren trebetasunak probatzeko eta kirol honetako garaikurrik preziatuena irabazteko helburu bakarrarekin eta

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu
Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

Lugar dónde podrás disfrutar de las mejores mesas de billar del mercado

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

FACEBOOK

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

Disfruta de las cuotas diarias y mensuales

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

C. Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu, 29 6-1 08018 Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

INFORMACIÓN – HORARIOS

Bartzelonako Las Mesas Diamond ezagutzea eskaintzen dizu

TELEVISION ESTALDURA

Clasificatorias Alemaniako Masters
Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

Eurosport APPa (jokalaria) retransmitirá en exclusiva las clasificatorias del World Championship 2022 (además de todas las clasificatorias y las fases finales del circuito profesional).

AURKAKO EGUTEGIA 2021/22

Eurosport APPa (jokalaria) berak eskaintzen dizu, aukeratu edo ikusi aldi berean (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahai zuzenean, ikusleentzako benetako luxua. Hasta cuatro mesas disponibles en directo 😉

 

India Irekia 2017
Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

Eurosport APP ordainketa kanalera harpidetu zaitezke (jokalaria) bakarrik 6,99 € / hilean (39,99 € / urteko).

Nola harpidetu Eurosport Player-era:

EUROSPORT SUBSCRIBE JOKOA

Clasificatorias Alemaniako Masters

Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

ADI!!!!!!

FUERA DE EUROPA, UK Y CHINA

LO PUEDEN SEGUIR EN DIRECTO POR

MATCHROOM

Munduko Txapelketako sailkapenak 2022

The 16 azken txanda irabazleak, azken faserako lekua izango du Gurutzearen antzokia.

Munduko Txapelketa 2022

A continuación podéis comprobar el Ranking Goikoarekin 16, dagoeneko sailkatuta, Gurutzearen antzokian azken faserako.

Ronnie O’Sullivan vuelve a los más alto del Ranking Mundial, pero como pueden comprobar en la clasificación, perderá los 500.000 Munduko Txapelketako edizioan lortutako puntuak 2020, Munduko Txapelketako edizioan lortutako puntuak.

Ronnie O'Sullivan

SAIOAK ETA EMAITZAK

LEHENENGO TXANDA

ASTELEHENA

4 APIRILA

LEHENENGO TXANDA

ASTEARTEA

5 APIRILA

15 10:30 Barry atximur 6 in 3 Munduko Txapelketako edizioan lortutako puntuak
17 10:30 Rory McLeod 6 in 2 Ng On Yee
21 10:30 Chang Bingyu 4 in 6 Daniel Wells
24 10:30 Yuan SiJun 6 in 3 Ross Muir
18 15:30 Ian Burns 6 in 5 Marco Fu
19 15:30 Peter Devlin 6 in 1 Munduko Txapelketako edizioan lortutako puntuak
20 15:30 Jamie Wilson 6 in 2 Munduko Txapelketako edizioan lortutako puntuak
22 15:30 Peter Lines 5 in 6 Sanderson Lam
13 20:30 Craig Steadman 4 in 6 David Lilley
14 20:30 Lee Walker 6 in 2 Reanne Evans
16 20:30 Ben Hancorn 3 in 6 Dean Young
23 20:30 Jamie O´Neill 4 in 6 James Cahill

LEHENENGO TXANDA

BIGARREN TXANDA

MÍERCOLES

6 APIRILA

LEHENENGO TXANDA
29 10:30 Farakh Ajaib 6 in 5 Mark Lloyd
30 10:30 Zak Segurtasuna 4 in 6 Si Jiahui
31 10:30 Lei Peifan 6 in 0 Sean Maddocks
32 10:30 Wu Yize 6 in 2 Bai Langning
25 15:30 Mitchell Mann 0 in 6 Dylan Emery
26 15:30 Gerard Greene 6 in 1 Rebecca Kenna
27 15:30 Jackson Page 6 in 1 Sean O'sullivan
28 15:30 Iulian Boiko 6 in 4 Michael Georgiou
BIGARREN TXANDA
33 20:30 Allan Taylor 6 in 5 Michael Judge
34 20:30 Scott Donaldson 6 in 0 Robbie McGuigan
35 20:30 Dominic Dale 6 in 3 Duane Jones
36 20:30 Lyu Haotian 6 in 4 Xu Si

BIGARREN TXANDA

OSTEGUNA

7 APIRILA

37 10:30 Eguzkitsua Akani 4 in 6 Zhang Jiankang
38 10:30 Andy Hicks 4 in 6 Zhang zu
39 10:30 Martin O´Donnell 2 in 6 Michael White
40 10:30 Fergal O'Brien 5 in 6 Liam Davies
45 15:30 Robbie Williams 3 in 6 David Lilley
46 15:30 Tian Pengfei 6 in 4 Lee Walker
47 15:30 Joe O´Connor 6 in 4 Barry atximur
48 15:30 Ashley Hugill 6 in 0 Dean Young
41 20:30 Nigel Bond 1 in 6 Lukas Kleckers
42 20:30 Thepchaiya Un-Nooh 6 in 4 Andrew Pagett
43 20:30 Michael Holt 6 in 1 Hammad Miah |
44 20:30 Mark Joyce 6 in 5 Louis Heathcote

BIGARREN TXANDA

OSTIRALA

8 APIRILA

53 10:30 Andrew Corraliza 4 in 6 Daniel Wells
54 10:30 Cao Yupeng 6 in 1 Sanderson Lam
55 10:30 Mark Davis 5 in 6 James Cahill
56 10:30 Steven Hallworth 3 in 6 Yuan SiJun
57 15:30 Gao Yang 6 in 3 Dylan Emery
58 15:30 Mateo Stevens 6 in 1 Gerard Greene
59 15:30 Ashley Carty 1 in 6 Jackson Page
60 15:30 David Grace 6 in 4 Iulian Boiko
49 20:30 Ken Doherty 4 in 6 Rory McLeod
50 20:30 Elliot Slessor 6 in 0 Ian Burns
51 20:30 Oliver Lines 6 in 1 Peter Devlin
52 20:30 Chris Wakelin 6 in 2 Jamie Wilson

BIGARREN TXANDA

HIRUGARREN TXANDA

LARUNBATA

9 APIRILA

BIGARREN TXANDA
61 10:30 Pang Junxu 6 in 1 Farakh Ajaib
62 10:30 Jamie Clarke 6 in 5 Si Jiahui
63 10:30 Stuart Carrington 3 in 6 Lei Peifan
64 10:30 Simon Lichtenberg 6 in 4 Wu Yize
HIRUGARREN TXANDA
65 15:30 Ricky Walden 4 in 6 Allan Taylor
66 15:30 Li Zintzilik 5 in 6 Scott Donaldson
67 15:30 Liang Wenbo .. in .. Dominic Dale
68 15:30 Lu Ning 3 in 6 Lyu Haotian
69 20:30 Stephen Maguire 6 in 3 Zhang Jiankang
70 20:30 Zhou Yuelong 6 in 5 Zhang zu
71 20:30 Mark King 1 in 6 Michael White
72 20:30 Jordan Brown 6 in 5 Liam Davies

HIRUGARREN TXANDA

IGANDEA

10 APIRILA

73 10:30 Mateo Sold 6 in 5 Lukas Kleckers
74 10:30 Jones bezala 5 in 6 Thepchaiya Un-Nooh
75 10:30 Tom Ford 6 in 3 Michael Holt
76 10:30 Jamie Jones 6 in 1 Mark Joyce
81 15:30 David Gilbert 6 in 1 Rory McLeod
82 15:30 Anthony Hamilton 6 in 2 Elliot Slessor
83 15:30 Jimmy Robertson 6 in 4 Oliver Lines
84 15:30 Fan Zhengyi 5 in 6 Chris Wakelin
77 20:30 Kurt Maflin 1 in 6 David Lilley
78 20:30 Ding Junhui 6 in 4 Tian Pengfei
79 20:30 Ben Woollaston 1 in 6 Joe O´Connor
80 20:30 Martin Gould 5 in 6 Ashley Hugill

HIRUGARREN TXANDA

ASTELEHENA

11 APIRILA

93 10:30 Graeme Dott 6 in 1 Pang Junxu
94 10:30 Gary Wilson 0 in 6 Jamie Clarke
95 10:30 Alexander Ursenbacher 3 in 6 Lei Peifan
96 10:30 Hossein Vafaei 6 in 0 Simon Lichtenberg
85 15:30 Noppon Saengkham 6 in 3 Daniel Wells
86 15:30 Robert Milkins 6 in 3 Cao Yupeng
87 15:30 Liam HIGHFIELD 6 in 5 James Cahill
88 15:30 Ryan Eguna 1 in 6 Yuan SiJun
89 20:30 Ali Carter 6 in 4 Gao Yang
90 20:30 Sam Craigie 1 in 6 Mateo Stevens
91 20:30 Joe Perry 3 in 6 Jackson Page
92 20:30 Xiao Guodong 4 in 6 David Grace

LAUGARREN TXANDA

ASTEARTEA

12 APIRILA

AZKEN EPAITEGIAREN EGUNA

LEHEN SAIOA
97 12:00 Allan Taylor 1 in 8 Scott Donaldson
98 12:00 Dominic Dale 1 in 8 Lyu Haotian
99 12:00 Stephen Maguire 5 in 4 Zhou Yuelong
100 12:00 Michael White 5 in 4 Jordan Brown
101 12:00 Mateo Sold 5 in 4 Thepchaiya Un-Nooh
102 12:00 Tom Ford 2 in 7 Jamie Jones
103 12:00 David Lilley 5 in 4 Ding Junhui
104 12:00 Joe O´Connor 3 in 6 Ashley Hugill
BIGARREN SAIOA
97 18:00 Allan Taylor 1 in 10 Scott Donaldson
98 18:00 Dominic Dale 4 in 10 Lyu Haotian
99 18:00 Stephen Maguire 10 in 7 Zhou Yuelong
100 18:00 Michael White 10 in 8 Jordan Brown
101 18:00 Mateo Sold 7 in 10 Thepchaiya Un-Nooh
102 18:00 Tom Ford 5 in 10 Jamie Jones
103 18:00 David Lilley 7 in 10 Ding Junhui
104 18:00 Joe O´Connor 7 in 10 Ashley Hugill

LAUGARREN TXANDA

ASTEAZKENA

13 APIRILA

AZKEN EPAITEGIAREN EGUNA

LEHEN SAIOA
105 12:00 David Gilbert 7 in 2 Anthony Hamilton
106 12:00 Jimmy Robertson 4 in 5 Chris Wakelin
107 12:00 Noppon Saengkham 4 in 5 Robert Milkins
108 12:00 Liam HIGHFIELD 4 in 5 Yuan SiJun
109 12:00 Ali Carter 5 in 4 Mateo Stevens
110 12:00 Jackson Page 6 in 3 David Grace
111 12:00 Graeme Dott 3 in 6 Jamie Clarke
112 12:00 Lei Peifan 4 in 5 Hossein Vafaei
BIGARREN SAIOA
105 18:00 David Gilbert 10 in 3 Anthony Hamilton
106 18:00 Jimmy Robertson 7 in 10 Chris Wakelin
107 18:00 Noppon Saengkham 10 in 8 Robert Milkins
108 18:00 Liam HIGHFIELD 10 in 7 Yuan SiJun
109 18:00 Ali Carter 8 in 10 Mateo Stevens
110 18:00 Jackson Page 10 in 6 David Grace
111 18:00 Graeme Dott 8 in 10 Jamie Clarke
112 18:00 Lei Peifan 9 in 10 Hossein Vafaei

 

Ikusi ere

Erresuma Batuko Igerileku Irekia 2022

MATCHROOM-ek UK OPEN POOL TORNEOA ABIERATU DU 2022 17-22 MAYO COPPE BOX ARENA LONDRES/INGLATERRA COBERTURA TELEVISIVA