Txinako Txapelketa 2019

SNOOKERRA EUROSPORTERA ITZULI DA TXINAKO TXAPELKETAREN ALE BAKARREZ.

Txinako Txapelketa 2019
Txinako Txapelketa 2019

Munduko sailkapenean parte hartzen duen denboraldiko hirugarren txapelketa da

Mark Selby urtean lortutako titulua defendatzen saiatuko da 2018 ante John Higgins

Txinako Txapelketa 2019
Txinako Txapelketa 2019

Zaleak billarra hitzordu berria dute Eurosport. Munduko jokalari onenak Guangzhou-n elkartzen dira munduko sailkapenean parte hartzen duen txapelketa gazteenetako bat jokatzeko. Astelehenekoa 23 igandera 29 Iraileko ikusleek Txinaz gozatu ahal izango dute Txapelketa modu integralean, zuzenean eta soilik Eurosport bidez 1, Eurosport 2 eta Eurosport Player.

Sergio Manuel Gutiérrez Eurosporteko adituak, Arturo Pérez, Martín Pérez, David Alcaide eta Francisco Sánchez Ruiz Txinako lehiaketaren aste bizian gertatzen den guztia kanaleko ikusleei kontatzeaz arduratuko dira Txapelketa 2019.

Txina Txapelketa laugarren edizioa ospatzen du bere kabuz hitz egiten duten sariekin

TOKIKO SARRERAKO SARIAK

Luca Brecel Txapeldun Txinako Txapelketa 2017
Luca Brecel Txapeldun Txinako Txapelketa 2017

TXINAKO TXAPELKETA EGITARAUA 2019 ETA EUROSPORT

Astelehena, 23 Iraila 2019

08:25 – 11:30 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Eguna 1
Lehen emankizuna: Astelehena, 23 Iraila 2019
13:25 – 16:30 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Eguna 1
Lehen emankizuna: Astelehena, 23 Iraila 2019

Asteartea, 24 Iraila 2019

08:25 – 11:30 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Eguna 2
Lehen emankizuna: Asteartea, 24 Iraila 2019
13:25 – 16:30 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako txapelduna
Eguna 2
Lehen emankizuna: Asteartea, 24 Iraila 2019

Asteazkena, 25 Iraila 2019

08:25 – 11:30 irudia001 E1 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Eguna 3
Lehen emankizuna: Asteazkena, 25 Iraila 2019
13:25 – 16:30 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Eguna 3
Lehen emankizuna: Asteazkena, 25 Iraila 2019

Osteguna, 26 Iraila 2019

08:25 – 11:30 irudia001 E1 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Eguna 4
Lehen emankizuna: Osteguna, 26 Iraila 2019
13:25 – 16:30 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Eguna 4
Lehen emankizuna: Osteguna, 26 Iraila 2019

Ostirala, 27 Iraila 2019

08:25 – 11:00 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Final laurdenak
Lehen emankizuna: Ostirala, 27 Iraila 2019
15:00 – 16:30 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Final laurdenak
Lehen emankizuna: Ostirala, 27 Iraila 2019

Larunbata, 28 Iraila 2019

07:55 – 11:30 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Finalerdiak
Lehen emankizuna: Larunbata, 28 Iraila 2019
16:10 – 17:00 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Finalerdiak
Lehen emankizuna: Larunbata, 28 Iraila 2019

Igandea, 29 Iraila 2019

07:55 – 11:00 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Final
Lehen emankizuna: Igandea, 29 Iraila 2019
13:25 – 16:30 irudia001 E2 ESPAINIA Billarra: Txinako Txapelketa
Final
Lehen emankizuna: Igandea, 29 Iraila 2019

Txinako Txapelketa 2019

Jarraian, Eurosport eta Eurosport ordutegiak kontsulta ditzakezu 2 Txinako Txapelketa jarraitu ahal izateko 2019 zuzeneko zorrotzetan:

Txinako Txapelketa 2019

Txinako Txapelketa jarraitzeko aukera ere baduzu 2019 bidez Eurosport Player eta aldi berean aukeratzeko edo ikusteko gai izan (bi gailuekin, tablet, pc, Autoa) bi mahaiak bizi dira, ikusleentzako benetako luxua. ETA, Partiduak geroratu ahal izateko aukera, bere atalean 'GUTXIRA’

Txinako Txapelketa 2019

Eurosport jokalaria Eurosport bezala, iruzkina eskaintzen du gaztelaniaz Sergio Manuel Gutierrez, Martín Pérez, Arturo Pérez, David Alcaide eta Francisco Sánchez Ruiz.

ASTEARTEA 24 IRAILA LEHEN TXANDA

9 08:30 Mark Selby 5 in 2 Lu Ning
24 08:30 Zhao Jianbo 1 in 5 Neil Robertson
26 08:30 Ricky Walden 4 in 5 Luo Honghao
27 08:30 Luca Brecel 5 in 4 Tian Pengfei
30 08:30 Marco Fu 1 in 5 David Gilbert
32 08:30 Anthony Hamilton 3 in 5 Mark Allen
34 08:30 Tom Ford 1 in 5 Hossein Vafaei
36 08:30 Anthony McGill 5 in 2 Michael Holt
14 13:30 Zhao Xintong 5 in 3 Ding Junhui
22 13:30 Yuan SiJun 3 in 5 Shaun Murphy
33 13:30 Kyren Wilson 5 in 0 Robbie Williams
35 13:30 Jack Lisowski 5 in 1 Daniel Wells
37 13:30 Hammad Miah | 0 in 5 Joe Perry
38 13:30 Harvey Chandler 2 in 5 Stephen Maguire
39 13:30 Thepchaiya Un-Nooh 1 in 5 Zhou Yuelong
40 13:30 Mike Dunn 0 in 5 Judd Trump

ASTEAZKENA 25 IRAILA BIGARREN TXANDA

41 08:30 Mark Selby 5 in 2 Martin Gould
44 08:30 Mitchell Mann 1 in 5 Barry Hawkins
45 08:30 John Higgins 5 in 3 Li Zintzilik
46 08:30 Jordan Brown 3 in 5 Kurt Maflin
50 08:30 Luca Brecel 5 in 0 Mark Joyce
51 08:30 Mateo Stevens 2 in 5 David Gilbert
55 08:30 Joe Perry 5 in 3 Stephen Maguire
56 08:30 Zhou Yuelong 0 in 5 Judd Trump
42 13:30 Chris Wakelin 5 in 2 Yan Bingtao
43 13:30 Xiao Guodong 3 in 5 Zhao Xintong
47 13:30 Ryan Eguna 3 in 5 Shaun Murphy
48 13:30 Mateo Sold 5 in 1 Neil Robertson
49 13:30 Mark Williams 5 in 3 Luo Honghao
52 13:30 Noppon Saengkham 5 in 4 Mark Allen
53 13:30 Kyren Wilson 3 in 5 Hossein Vafaei
54 13:30 Jack Lisowski 3 in 5 Anthony McGill

OSTEGUNA 26 IRAILA ZORTZIGARREN AMAIERA

61 08:30 Mark Williams 5 in 1 Luca Brecel
62 08:30 David Gilbert 5 in 2 Noppon Saengkham
63 08:30 Hossein Vafaei 5 in 4 Anthony McGill
64 08:30 Joe Perry 5 in 2 Judd Trump
57 13:30 Mark Selby 5 in 2 Chris Wakelin
58 13:30 Zhao Xintong 4 in 5 Barry Hawkins
59 13:30 John Higgins 3 in 5 Kurt Maflin
60 13:30 Shaun Murphy 5 in 3 Mateo Sold

OSTIRALA 27 IRAILAREN FINAL HIRUHILEKOAK

67 08:30 Mark Williams 5 in 1 David Gilbert
68 08:30 Hossein Vafaei 5 in 3 Joe Perry
65 13:30 Mark Selby 5 in 4 Barry Hawkins
66 13:30 Kurt Maflin 2 in 5 Shaun Murphy

LARUNBATA 28 IRAILAKO FINALAK

70 08:00 Mark Williams 6 in 5 Hossein Vafaei
69 13:30 Mark Selby 3 in 6 Shaun Murphy

IGANDEA 29 AZKEN IRAILA

71 08:00 Shaun Murphy 5 in 4 Mark Williams
71 13:30 Shaun Murphy 10 in 9 Mark Williams

 

Shaun Murphy Campeón Txinako Txapelketa 2019
Shaun Murphy Campeón Txinako Txapelketa 2019

Ikusi ere

Erresuma Batuko Igerileku Irekia 2022

MATCHROOM-ek UK OPEN POOL TORNEOA ABIERATU DU 2022 17-22 MAYO COPPE BOX ARENA LONDRES/INGLATERRA COBERTURA TELEVISIVA