Dispara 2020

SAÍDEO 2020

THEPCHAIYA UN-NOOH DEFENDE O SEU TÍTULO DE CAMPIÓN

VIVO E EXCLUSIVO EN EUROSPORT

  Dispara 2020

Dispara 2020

Despois do Open de Gales e do Gran Premio Mundial, A tempada de billar continúa o seu curso en directo e exclusivamente en Eurosport coa emisión Shoot Out 2020 desde o xoves 20 o domingo 23 Febreiro, cos comentarios dos expertos Sergio Manuel Gutiérrez, Martín Pérez e Arturo Pérez.

Thepchaiya Un-Nooh Campeón dispárase 2019
Thepchaiya Un-Nooh Campeón dispárase 2019

El Shoot Out 2020 celébrase no Coliseo de Watford en Watford (Inglaterra)

Converténdose na capital de Snooker

Coa celebración do torneo de Ranking

Ao mellor dunha soa táboa (gaña un cadro)

Dispara a Watford Coliseo (Inglaterra)
Dispara
Coliseo de Watford (Inglaterra)

OS MELLORES TORNEOS DE SNOOKER

SÓ EN EUROPORT

Ao longo desta emocionante tempada, Eurosport emitirá máis de 25 torneos de billar, todos eles integrados no circuíto do World Snooker Tour.

Esta oferta inclúe a emisión exclusiva dos mellores torneos desta disciplina deportiva.

CALENDARIO DE TEMPORADA 2019/20

Snooker converteuse nun contido clave e exitoso dentro das grellas Eurosport 1 e Eurosport 2.

PREMIOS DE RECURSO DE TORNEO

Anthony McGill Campeón Tiro fóra 2017
Anthony McGill Campeón Tiro fóra 2017

Dispara 2020

A continuación podes consultar os horarios de Eurosport e Eurosport 2 para poder seguir a Shoot Out 2020 en vivo rigoroso:

Dispara 2020

Tamén tes a opción de seguir o disparo 2020 a través Eurosport Xogador e poder escoller ou ver ao mesmo tempo (con dous dispositivos, Tablet, PC, Coche) viven as dúas mesas, un auténtico deleite para o espectador. E, a opción de ver os partidos con demora, na súa sección BAIXO DEMANDA’

Dispara 2020

Sergio Manuel Gutiérrez, Arturo Pérez e Martín Pérez serán os encargados da narración e comentarios do Shoot Out 2020 e Eurosport e Eurosport Player

Dispara 2020

El Shoot Out 2020 disputarano 130 XOGADORES, por quen loitará 50 miles de libras de PREMIO para o campión. O torneo xogarase ao mellor 1 cadro, desde a primeira volta ata a gran final, cun tempo máximo de 10 minutos por cadro.

Michael Georgiou Campeón dispárase 2018
Michael Georgiou Campeón dispárase 2018

Sesións e resultados

XOVES 20 Febreiro

PRIMEIRO RONDO

52 14:00 Alex Borg 0 en 1 Thepchaiya Un-Nooh
2 14:10 Sean Maddocks 0 en 1 Igor Figueiredo
1 14:20 Kurt Maflin 1 en 0 Yuan SiJun
54 14:30 Dominic Dale 1 en 0 Mitchell Mann
12 14:40 David Lilley 1 en 0 Gary Wilson
4 14:50 Zhang ti 1 en 0 Fan Zhengyi
9 15:00 Mark Davis 1 en 0 Harvey Chandler
5 15:10 Iulian Boiko 0 en 1 Chang Bingyu
8 15:20 Mark Williams 1 en 0 Luca Brecel
10 15:30 Bai Langning 0 en 1 Daniel Wells
11 15:40 Si Jiahui 0 en 1 Xiao Guodong
13 15:50 David Graza 0 en 1 Dean Young
19 16:00 Mark Joyce 0 en 1 Chris Wakelin
18 16:10 Nigel de Bond 1 en 0 Gerard Greene
14 16:20 Zhao Xintong 1 en 0 Lukas Kleckers
45 16:30 Akani soleado 1 en 0 Mark Selby
15 20:00 Kyren Wilson 1 en 0 Michael White
20 20:10 Louis Heathcote 0 en 1 Jamie Clarke
21 20:20 Anthony McGill 1 en 0 Zhang Jiankang
22 20:30 Liam Highfield 1 en 0 James Cahill
17 20:40 Andrew Pagett 1 en 0 Stuart Bingham
23 20:50 Ashley Hugill 1 en 0 Jamie O´Neill
25 21:00 Mei Xi Wen 1 en 0 Matthew Vendido
24 21:10 Thor Chuan Leong 1 en 0 Nutrichar Wongharuthai
28 21:20 Mark Allen 0 en 1 Luo Honghao
29 21:30 Li Hang 1 en 0 Adam Stefanow
27 21:40 Lyu haotiano 1 en 0 Riley Parsons
33 21:50 Paul S Davison 0 en 1 Anthony Hamilton
26 22:00 Robert Milkins 0 en 1 David Gilbert
35 22:10 Simon Lichtenberg 0 en 1 Lei Peifan
39 22:20 Joe O´Connor 0 en 1 Elliot Slessor
7 22:30 Jimmy White 0 en 1 Matthew Stevens

VENRES 21 Febreiro

PRIMEIRO RONDO

30 14:00 Shaun Murphy 1 en 0 Kishan h hirani
6 14:10 Soheil Vahedi 1 en 0 Alfie Burden
31 14:20 Ben Woollaston 1 en 0 Duane Jones
38 14:30 Robbie McGuigan 0 en 1 Aaron Hill
64 14:40 Scott Donaldson 0 en 1 Jordan Brown
40 14:50 Michael Georgiou 0 en 1 Ross Bulman
32 15:00 Ricky Walden 0 en 1 Tian Pengfei
41 15:10 Lee Walker 0 en 1 Lu Ning
55 15:20 Chen Zifan 0 en 1 Alí Carter
42 15:30 Martin Gould 0 en 1 Andrew Higginson
34 15:40 Amén 0 en 1 Michael Holt
43 15:50 Craig Steadman 1 en 0 Hammad Miah |
49 16:00 Jack Lisowski 1 en 0 Andy Hicks
46 16:10 Hossein Vafaei 0 en 1 Alexander Ursenbacher
44 16:20 Martin O´Donnell 1 en 0 Rod Lawler
47 16:30 Ian Burns 1 en 0 Reanne Evans
3 20:00 Kacper Filipiak 0 en 1 Ken Doherty
57 20:10 Barry Pinches 0 en 1 Ryan Día
48 20:20 Tom Ford 0 en 1 Zhou Yuelong
56 20:30 Andy Lee 0 en 1 Castelo de Billy Joe
16 20:40 Xu Si 0 en 1 Yan Bingtao
58 20:50 Sam Baird 0 en 1 Como Jones
50 21:00 Noppon Saengkham 0 en 1 Ashley Carty
60 21:10 Mike Dunn 1 en 0 John J Astley
37 21:20 Jackson páxina 0 en 1 Barry Hawkins
61 21:30 Brandon Sargeant 1 en 0 Eden sharav
51 21:40 Liang Wenbo 1 en 0 Oliver Lines
53 21:50 Fergal O'Brien 0 en 1 Chen Feilong
59 22:00 Jimmy Robertson 0 en 1 Joe Perry
62 22:10 Fraser Patrick 1 en 0 Stuart Carrington
63 22:20 Peter Lines 1 en 0 Sam Craigie
36 22:30 Alan McManus 0 en 1 Ronnie O'Sullivan

SÁBADO 22 Febreiro

SEGUNDA RONDA

72 14:00 Aaron Hill 1 en 0 Kyren Wilson
66 14:10 Liam Highfield 0 en 1 Dean Young
67 14:20 Jamie Clarke 1 en 0 Lu Ning
82 14:30 Anthony Hamilton 1 en 0 David Gilbert
71 14:40 Lyu haotiano 1 en 0 Mark Davis
73 14:50 Thor Chuan Leong 0 en 1 Yan Bingtao
76 15:00 Lei Peifan 1 en 0 Kurt Maflin
77 15:10 Andrew Higginson 0 en 1 Zhou Yuelong
74 15:20 David Lilley 0 en 1 Barry Hawkins
78 15:30 Tian Pengfei 0 en 1 Akani soleado
79 15:40 Soheil Vahedi 1 en 0 Daniel Wells
80 15:50 Andrew Pagett 0 en 1 Ross Bulman
75 16:00 Mike Dunn 1 en 0 Matthew Stevens
86 16:10 Dominic Dale 0 en 1 Anthony McGill
83 16:20 Ian Burns 1 en 0 Chang Bingyu
84 16:30 Mark Williams 0 en 1 Ashley Carty
88 20:00 Thepchaiya Un-Nooh 0 en 1 Peter Lines
89 20:10 Alí Carter 0 en 1 Brandon Sargeant
65 20:20 Xiao Guodong 1 en 0 Ashley Hugill
68 20:30 Luo Honghao 1 en 0 Igor Figueiredo
81 20:40 Liang Wenbo 1 en 0 Martin O´Donnell
96 20:50 Jack Lisowski 1 en 0 Fraser Patrick
70 21:00 Zhang ti 1 en 0 Ken Doherty
69 21:10 Nigel de Bond 0 en 1 Mei Xi Wen
95 21:20 Castelo de Billy Joe 1 en 0 Ronnie O'Sullivan
87 21:30 Li Hang 1 en 0 Chen Feilong
90 21:40 Elliot Slessor 0 en 1 Michael Holt
92 21:50 Ryan Día 0 en 1 Joe Perry
91 22:00 Como Jones 1 en 0 Jordan Brown
93 22:10 Zhao Xintong 0 en 1 Ben Woollaston
94 22:20 Craig Steadman 1 en 0 Chris Wakelin
85 22:30 Alexander Ursenbacher 0 en 1 Shaun Murphy

DOMINGO 23 Febreiro

TERCEIRO RONDO

OITO DE FINAL

FINALES TRIMESTRE

Semifinal

FINAL

TERCEIRO RONDO
104 14:00 Zhou Yuelong 1 en 0 Jack Lisowski
99 14:10 Liang Wenbo 0 en 1 Anthony McGill
97 14:20 Ashley Carty 0 en 1 Mike Dunn
98 14:30 Anthony Hamilton 1 en 0 Ross Bulman
107 14:40 Brandon Sargeant 0 en 1 Shaun Murphy
100 14:50 Lyu haotiano 1 en 0 Soheil Vahedi
101 15:00 Aaron Hill 0 en 1 Craig Steadman
102 15:10 Como Jones 0 en 1 Peter Lines
112 15:20 Barry Hawkins 0 en 1 Ben Woollaston
103 15:30 Jamie Clarke 1 en 0 Li Hang
105 15:40 Zhang ti 1 en 0 Xiao Guodong
111 15:50 Yan Bingtao 1 en 0 Dean Young
109 16:00 Ian Burns 0 en 1 Michael Holt
108 16:10 Luo Honghao 0 en 1 Castelo de Billy Joe
110 16:20 Lei Peifan 0 en 1 Mei Xi Wen
106 16:30 Akani soleado 0 en 1 Joe Perry

 

OITO DE FINAL
117 20:00 Shaun Murphy 0 en 1 Anthony McGill
118 20:10 Lyu haotiano 1 en 0 Zhang ti
120 20:20 Craig Steadman 0 en 1 Yan Bingtao
116 20:30 Castelo de Billy Joe 0 en 1 Zhou Yuelong
114 20:40 Ben Woollaston 1 en 0 Jamie Clarke
119 20:50 Mei Xi Wen 1 en 0 Mike Dunn
115 21:00 Peter Lines 0 en 1 Anthony Hamilton
113 21:10 Joe Perry 0 en 1 Michael Holt

 

FINALES TRIMESTRE
121 Mei Xi Wen
0 en 1
Zhou Yuelong
122 Ben Woollaston
0 en 1
Michael Holt
123 Lyu haotiano
1 en 0
Anthony McGill
124 Anthony Hamilton
0 en 1
Yan Bingtao

 

Semifinal
125 Michael Holt
1 en 0
Yan Bingtao
126 Zhou Yuelong
1 en 0
Lyu haotiano

 

FINAL
127 Michael Holt
1 en 0
Zhou Yuelong
Michael Holt Campeón dispárase 2020
Michael Holt Campeón dispárase 2020

Ver tamén

Campión de Campións 2020

Volve o Torneo de Campións A décima edición do Campión de Campións From …