Mestres de Riga 2019 Calificadores

Luns 10 de junio arranca una nueva temporada de Snooker con el Riga Masters 2019 Calificadores, en directo e exclusivamente en Eurosport Player, a casa de billar. Como de costume, as eliminatorias xogaranse en chan británico, especificamente, en el Ponds Forge International Sports Centre de Sheffield (Inglaterra).

Neil Robertson Campeón Riga Masters 2018
Neil Robertson Campeón Riga Masters 2018

Todos os XOGADORES que disputan o CLASIFICACIÓNS, deberán pasar una ronda (Mellor de 7 cadros), para poder acceder al cuadro final del Riga Masters 2019 (26-28 julio Arena Riga, Letonia).

PREMIOS DE RECURSO DE TORNEO

Captura de pantalla 2019-05-06 en 16.02.23

Los siguientes partidos de clasificación se disputarán en el recinto de la sede final en Riga:

Neil Robertson v Robert Milkins

Kishan Hirani v Andres Petrov

Mark Selby v Harvey Chandler

Duane Jones v Rodion Judin

Mark Williams v Jordan Brown

Cobertura de TV

Clasificatorias German Masters
Mestres de Riga 2019 Calificadores

Eurosport Player retransmitirá en exclusiva las clasificatorias del Riga Masters 2019 Calificadores (ademais de todas as eliminatorias e todas as fases finais do circuíto profesional).

CALENDARIO DE TEMPORADA 2019/20

Eurosport Player ofrécelle, escoller ou mirar ao mesmo tempo (con dous dispositivos, Tablet, PC, Coche) dúas mesas en directo, un auténtico deleite para o espectador.

India aberta 2017
Mestres de Riga 2019 Calificadores

Podes subscribirte á canle de pago Eurosport Player de xeito sinxelo 6,99 € / mes (39,99 € / ano).

Como subscribirse a Eurosport Player:

XOGADOR DE EUROSPORT SUBSCRIBE

Clasificatorias German Masters
Mestres de Riga 2019 Calificadores

Sesións e resultados

10 JUNIO PRIMER DÍA DE COMPETICIÓN

4 11:00 Chen Zifan 4 en 2 Michael Georgiou
5 11:00 Yan Bingtao 4 en 2 Anthony McGill
6 11:00 Rod Lawler 4 en 2 Qingtian Yang
7 11:00 Tian Pengfei en w / o Bai Langning
9 14:00 Mei Xi Wen 4 en 0 Paul S Davison
10 14:00 Chang Bingyu 4 en 2 Ian Burns
13 14:00 Ricky Walden 4 en 1 Si Jiahui
53 14:00 Luca Brecel 4 en 0 Andy Hicks
8 17:00 Alan McManus 4 en 1 Castelo de Billy Joe
14 17:00 Yuan SiJun 4 en 2 Noppon Saengkham
15 17:00 Mitchell Mann 0 en 4 Mike Dunn
18 17:00 Long Zehuang 2 en 4 Sam Craigie
21 20:00 Alí Carter 4 en 1 Xu Si
22 20:00 Thor Chuan Leong 1 en 4 Como Jones
23 20:00 Ross Bulman 1 en 4 Michael Holt
28 20:00 Ryan Día 3 en 4 Louis Heathcote

11 JUNIO SEGUNDO DÍA DE COMPETICIÓN

11 11:00 Riley Parsons 2 en 4 Lukas Kleckers
24 11:00 Hamza Akbar 1 en 4 Alexander Ursenbacher
27 11:00 Zhou Yuelong w / o en Chen Feilong
31 11:00 Chae Ross 1 en 4 Xiao Guodong
26 14:00 Peifan Lei 1 en 4 Allan Taylor
30 14:00 Andy Lee 3 en 4 Christopher Keogan
36 14:00 Robbie Williams 3 en 4 Graeme Dott
43 14:00 Adam Stefanow 4 en 0 Michael White
39 17:00 Brandon Sargeant 4 en 2 Ashley Carty
40 17:00 Stuart Carrington 4 en 0 Andrew Higginson
42 17:00 Sam Baird 1 en 4 Mark Joyce
44 17:00 Stephen Maguire 2 en 4 Liam Highfield
41 20:00 Scott Donaldson 4 en 2 Fraser Patrick
45 20:00 Craig Steadman 4 en 3 Dominic Dale
48 20:00 Jack Lisowski 4 en 2 David Lilley
52 20:00 Eden sharav 3 en 4 Thepchaiya Un-Nooh

12 JUNIO TERCER DÍA DE COMPETICIÓN

35 11:00 Lee Walker 4 en 1 Peter Lines
46 11:00 Elliot Slessor 1 en 4 Daniel Wells
50 11:00 John J Astley 2 en 4 Gerard Greene
56 11:00 Simon Lichtenberg 1 en 4 Kurt Maflin
51 14:00 Oliver Lines 4 en 1 Shane Castle
54 14:00 Jamie Clarke 1 en 4 Lyu haotiano
55 14:00 Joe O´Connor 4 en 3 Peter Ebdon
62 14:00 Barry Pinches 2 en 4 Luo Honghao
2 17:00 Ben Woollaston 4 en 2 Mark Davis
59 17:00 Jackson páxina 4 en 0 Hammad Miah |
60 17:00 Gary Wilson 4 en 3 Chris Wakelin
61 17:00 Alfie Burden 2 en 4 David Graza
19 20:00 Jimmy Robertson 2 en 4 Matthew Vendido
49 20:00 David Gilbert 3 en 4 Ian Preece
58 20:00 Tom Ford 4 en 0 Alex Borg
63 20:00 Jimmy White 0 en 4 James Cahill

13 JUNIO ÚLTIMO DÍA DE COMPETICIÓN

17 11:00 Barry Hawkins 1 en 4 Jamie O´Neill
29 11:00 Soheil Vahedi 4 en 0 Andreas Ploner
34 11:00 Hossein Vafaei w / o en Zhang Jiankang
37 11:00 Joe Perry 4 en 2 Fan Zhengyi
16 14:00 Stuart Bingham 1 en 4 Li Hang
20 14:00 Lu Ning 4 en 1 Martin O´Donnell
32 14:00 Kyren Wilson 4 en 1 Fergal O'Brien
38 14:00 Andrew Pagett 1 en 4 Anthony Hamilton
12 17:00 Shaun Murphy 3 en 4 Zhang ti
25 17:00 Mark King 4 en 1 Martin Gould
57 17:00 Kacper Filipiak 4 en 3 Zhao Xintong

 

Ver tamén

CALENDARIO DE TEMPORADA 2020/21

O domingo 13 Setembro, comeza a tempada 2020/21. Eurosport e Eurosport Player, casa …